Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory Prezydenckie 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
694 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wybory Prezydenckie 2010 - II TURA (316 użytkowników oddało głos)

Na kogo będziesz głosował/a ?

  1. Głosowano Bronisław Komorowski (PO) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  2. Głosowano Jarosław Kaczyński (PiS) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj

#16

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja w życiu, w życiu nie zagłosuję na tego męskiego szowinistę.

Gdyby rozpatrywać jego kandydaturę wyłącznie pod kątem szowinizmu, prawdopodobnie miałby głosów więcej - od mężczyzn szowinistów i kobiet, które takich uwielbiają.
Jednak poglądy pana Korwina na temat moralności o obyczajowości są dla mnie mało istotne. W niektórych sprawach mam nawet odmienne zdanie. Ważniejsze jest to co mówi na temat wolności i zagadnień ekonomicznych.
  • 0



#17

myangle.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda tylko, że społeczność internetowa jest tylko mało reprezentatywnym odsetkiem społeczeństwa :( Ja (mimo, że tyle razy przegrywał) zagłosuję na Janusza Korwin-Mikke. Bezapelacyjnie i niezaprzeczalnie najlepszy kandydat na prezydenta... a dlaczego? Bo nie chce nim zostać sam dla siebie :)
  • 0

#18

mariuszm.
  • Postów: 566
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja też na Korwina, a w drugiej turze na Jarka.

Miałem okazję nawet posłuchać pana Korwina na żywo i uważam że ten człowiek naprawdę nie leci na kasę i stanowisko, tylko chce coś dla tego kraju zrobić.

na Jerrego z kolei dlatego, że nie będzie tak machloił jak ci z PO.

Dokładnie.
Korwin a później Jarek.
Dlaczego - przeciwwaga dla PO.

Cała władza w jednej opcji politycznej to tragedia a pis nie ma szans na wygranie następnych wyborów.

Pozdrawiam normalnych Po'wców, Pis'arzy, Upr'owadzonych ;-)
  • 0

#19 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja nie głosuję dla obowiązkowego zwycięstwa jak to często bywa. Głosuję na JKM bo chcę być uczciwy w stosunku do siebie i swoich wartości.
  • 0

#20

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może lepiej przyjrzyjcie się osobie Jarka i jego poglądom ? Bo głosowanie na kandydata tylko dlatego żeby zrobić przeciwwagę dla innego ma tyle samo sensu co miało głosowanie na PO byle by PiS do władzy nie doszedł. A wyszło jak wyszło.
  • 0



#21 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano


  • 0

#22

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jarek 1,6 mln podpisów. Trudno wierzyć. Mikke jest idealistą. Utopii by nie zrobił, ale był bym dobry.
Zajumałeś mi pomysł, też właśnie chciałem dać to nagranie. :) Ono jest nowe zdaje się.

Użytkownik Atomowy_jogurt_zagłady edytował ten post 07.05.2010 - 21:10

  • 0

#23

Alexi Arduscoini.
  • Postów: 717
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Myśleliście o ty m samym w tym samym czasie. Hmm ta pioseneczka jest idiotyczna , ale z jednej strony manifestuje w to że Jarosław wykorzystuje śmierć brata dla swojej korzyści. Czy tak jest tego nie wiem. Nic nie osądzam w każdym bądź razie Jarosław Kaczyński komentuje to w ten sposób : Chce dokończyć dzieło brata. Co o tym myśleć? Nie wiem nie chce mi się głowić. Ale odwaga Wojewódzkiego i Figurskiego jak i niedojrzałość idą w parze.
  • 1

#24

snemies.
  • Postów: 645
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z całym szacunkiem Cisz ale wykazujesz raczej brak wiedzy na temat poglądów JKM.

Ja oczywiście na niego głosuję i dziwię się tym którzy już planują głosować w drugiej turze na Jarka, po pierwsze dlatego, że przydałoby się chociaz trochę wiary w sukces a po drugie zwycięstwo Kaczyńskiego otworzy drogę PISu do zwycięstwa w wyborach parlamentarnych a tego chyba nie chcenie?
  • 1

#25

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W mediach jest... Kto wygra Jarek czy Bronek? Więc jest wpatrzane ludziom na kogo głosować. Na pewno większy udział w głosach na Jarka miały emocje... Ale Bronek nie może być prezydentem, choć wcale by zły nie był.
Dobrze, że nie dałem filmiku bo bym - zarobił... W sumie to jestem ciekaw za co ten minus?

Użytkownik Atomowy_jogurt_zagłady edytował ten post 07.05.2010 - 22:26

  • 0

#26 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano

Też nie wiem za co :D , to jest forum o tematyce zjawisk niewyjaśnionych, więc się tym nie przejmuje, a nawet polubiłem te minusy :D Co do mediów to się zgodzę, sami podkładają ludziom pod nos swoich pupilków. Ludzie którzy nie mają dostępu do neta, szczególnie starsi ludzie, czekają na tak zwany "dziennik" w tv, a resztę za nich robią właśnie media, oni się natomiast do nich dostosowują, bo skąd Ci biedni ludzie mają wiedzieć coś więcej na temat innych kandydatów...imię i nazwisko i tyle w tym temacie. Korwin-Mike nie szans w takich warunkach, ale czuję że poparcie będzie miał i tak dużo większe niż w poprzednich wyborach.

Pozdrawiam
  • 0

#27

Artus.
  • Postów: 124
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Głos oddam na Janusza Korwina-Mikke... najzdrowsze poglądy jeżeli chodzi o gospodarkę, jedyny wiarygodny i nie splamiony przeszłością kandydat...
  • 0

#28

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ten film co nieco pokazuje o kandydacie. Ale widać, że jest niestety mało charyzmatyczny, mowi przez nos, mało gestykuluje.
Najbardziej charyzmatyczny jest Komorowski. Ludzie biorący głos z klaty :) są bardziej charyzmatyczni. Mówię to bo sobie obejrzałem film o czytaniu mowy ciała polityków. :) Chociaż tu czuć ulgę, bo nie mówi się KOMOROWSKI, KACZYŃSKI, KOMOROWSKI, KACZYŃSKI... I tak dalej...


Edit: Chciałem zapodać film a zapomniałem. No bywa...

Użytkownik Atomowy_jogurt_zagłady edytował ten post 08.05.2010 - 01:13

  • 0

#29

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten film co nieco pokazuje o kandydacie. Ale widać, że jest niestety mało charyzmatyczny, mowi przez nos, mało gestykuluje.


Przepraszam, o jakim kandydacie mówisz ? Ale o jakiego by nie chodziło, to stwierdzenie ze ktoś mówi przez nos i mało gestykuluje nie jest żadnym wyznacznikiem wartości człowieka. No sorry, ale ciśnienie mi się podnosi jak takie rzeczy czytam.

JKM, krótko i rzeczowo.

Widzę mnóstwo głosów na Bronisława K. i Jarosława K. a bardzo mało wypowiedzi, a przecież prosiłem o krótki komentarz.

Ludzie, skoro wybieracie kandydatów to chociaż uzasadnijcie, to na prawdę znacząca rzecz :)

Użytkownik Tsukiyomi edytował ten post 08.05.2010 - 01:35

  • 0



#30

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Można by się zastanowić nad Korwinem ale skoro widzę, że jego wyborcy w drugiej turze utożsamiają się z Jarkiem...ogarnia mnie przerażenie :)

Nie chce się utożsamiać z takimi ludźmi. Z jednej strony podobają im się hasła Korwina a z drugiej strony bez pardonu są gotowi utworzyć IV RP i rządy Kościoła.

Nie wiem czy to świadczy o waszym wieku i niedojrzałości ? Czy o kompletnym braku pojęcia co dany kandydat z sobą reprezentuje :)

Możecie mówić co chcecie o Kwaśniewskim, ale do dzisiaj, kiedy wypowiada się w TV to ja go rozumiem i ogólnie mądrze mówi. Może miał problemy z alkoholem, nie wiem, od niedawna wiem, ze media zrobią z daną osobą co sobie chcą, ale był dobrym prezydentem i godnie nas reprezentował.


Kwaśniewski mój drogi przepraszał za Jedwabne. Uzasadnij w paru zdaniach dlaczego to zrobił ? Chyba, że nosisz "czarną czapeczkę" to nie uzasadniaj bo automatycznie zrozumiem.

Oglądałem wiele reportaży, z ludźmi starej daty z tamtych czasów i okolic i zdanie na ten temat mam. To są patrioci i to oni przeżyli wojnę a nie jakiś pijany prezydencik. Z Kwaśniewskiego taki polak z koziej d...

Kolejny wielki nadmuchany patriota to Kaczyński, tylko dlatego że zginął w wypadku i nic więcej.

Kandydaci są banalni i nic ciekawego do wybrania nie ma. Kiepskie te wybory. Prezydent to funkcja reprezentatywna, więc co komu po tym co reprezentuje JKM ? Przecież prezydent nie rządzi. Krótko mówiąc cisz ma 100% racji z tymi kobietami. Bo to są właśnie kompetencje prezydenta. Tak więc:

Jednak poglądy pana Korwina na temat moralności o obyczajowości są dla mnie mało istotne. W niektórych sprawach mam nawet odmienne zdanie. Ważniejsze jest to co mówi na temat wolności i zagadnień ekonomicznych


Pytanie, co prezydent ze swoimi kompetencjami ma do zagadnień ekonomicznych ? :) To funkcja reprezentatywna, i co, Pan Korwin pojedzie do Niemiec i powie Pani Merkel, że ma iść pozmywać gary i ugotować obiad dzieciom ?

Tak na koniec doszukując się jakim cudem elektorat JKM popiera Kaczyńskiego widzę taką koneksję, jeden najeżdża na kobiety a drugi nawet jej nie ma tylko kota. Coś więc to jednak rzutuje kim są ich wyborcy.
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych