Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kroniki Akaszy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Kroniki Akaszy (8 użytkowników oddało głos)

Czy uważasz się za kretyna

  1. Głosowano Tak (5 głosów [62.50%])

    Procent z głosów: 62.50%

  2. Nie (3 głosów [37.50%])

    Procent z głosów: 37.50%

Głosuj

#1

Merkator.
  • Postów: 65
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam pojęcia gdzie umieścić ten temat, więc wstawiłem go tam, gdzie w/g mnie być powinien.


Kroniki Akaszy to znana wielu z was za pewno rzecz. Otóż kroniki akaszy to rodzaj, czegoś na kształt księgi / biblioteki
zawierającej informacje o wszystkim co istnieje na świecie. Ba w kosmosie.
Ja na temat Kronik Akaszy mam nieco inne wyobrażenie. Nie wiem, czy jest nawet prawdopodobna.


Może ktoś słyszał o teorii strun według której to świat jest stworzony w dużej mierze z supercienkich subatomowowych pasm energii. Według mojej teorii te subatomowe struny w każdej chwili, gdy przepływa przez nie energia (biochemiczna, energia z nerwów, czy energia elektryczna) te struny ulegają wzbudzeniu. Te wzbudzenia energii są charakterystyczne dla każdego obiektu, także dla ludzi (info ). Jeśli jest to możliwe te wzbudzenia są rejestrowane przez ziemię - i jak to określił Douglas Adams, pisarz SF (genialny zresztą) - superkomputer, którego macierz obliczeniową stanowi samo życie. Możliwe, że jakiś typ odbiornika np. metaliczne jądro zbiera te drgania. A jeśli nasza planeta sama w sobie stanowi coś na kształt żywego organizmu?






A propos ankiety - nie obrażajcie się. To badanie na temat egoizmu homo sapiens sapiens

Do poczytania o teorii strun w popularnonaukowej książce Michio Kaku - Hiperprzestrzeń.
  • 0

#2

Logos.

    Rozum Świata

  • Postów: 390
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Był już temat o Kronikach
http://www.paranorma...=1
  • 0



#3

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Temat zamykam bo taki już istnieje, a co do ankiety to ciekawe kto jest ograniczony bardziej. Zresztą jaka to różnica, wszyscy jesteśmy egoistami, ankieta jest prowokacyjna, może naruszać uczucia innych i według mnie łamie regulamin forum.
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych