Skocz do zawartości


Zdjęcie

Amerykanie zgubili supertajny projekt wojskowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

pszemeq.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oto link:

http://technowinki.o...99,artykul.html

Nie wiem czy temat już był o tym "supertajnym projekcie".
Może ktoś coś wie o nim??
  • 0

#2

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zepsuty link


Ten jest dobry

Użytkownik mylo edytował ten post 01.05.2010 - 11:55

  • 0



#3

adam0.
  • Postów: 163
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

technowinki.onet.pl/wiadomosci/roznosci/amerykanie-zgubili-supertajny-pojazd-wojskowy,1,3217899,artykul.html

Użytkownik adam091991 edytował ten post 01.05.2010 - 11:55

  • 0

#4

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ten samolot jest tak supertajny że aż zniknął z radarów amerykanów, i wie o tym każdy zwykły człowiek nawet polak, ehh szkoda gadać.
  • 0



#5

pszemeq.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No trochę dziwne to jest. Trochę tam jakiś czas temu czytałem na temat tajnych projektów i nic nie znalazłem na temat takowego statku a tu nagle on znika i piszą o tym na onecie..
  • 0

#6 Gość_Nestor

Gość_Nestor.
  • Tematów: 0

Napisano

No skoro to był tajny projekt to chyba nic dziwnego, że o nim nic nie wyczytałeś ; ) Więc to raczej dziwne nie powinno być.

Btw. następnym razem polecam skorzystać:
Dołączona grafika
  • 0

#7

RafalD.
  • Postów: 202
  • Tematów: 53
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kilka dni temu zniszczyli inny bardzo drogi sprzęt. Coś im ostatnio nie idzie.

Miał wznieść się hen wysoko, a uniósł się zaledwie kilka metrów nad ziemię. Wart miliony dolarów "kosmiczny" balon rozbił się w Australii przy próbie startu.
Ogromny balon miał unieść bardzo drogi i niezwykle wrażliwy sprzęt na wysokość czterdziestu kilometrów.
Słońce pod "mikroskopem"
Solar Dynamics Observatory, czyli obserwatorium dynamiki Słońca...

Balon jednak nie miał szans oderwać się od ziemi. Zamiast wzlecieć w górę, czasza zaczęła ciągnąć "kosz balonu" po ziemi. Urządzenie zawadziło o samochód i rozbiło się na kawałki.

Wart miliony dolarów sprzęt w kilka sekund zmienił się w kupę gruzu. Przyczyną katastrofy był najprawdopodobniej porywisty wiatr. - Wiatr był zbyt silny i to popchnęło (balon) na samochody - powiedział jeden z naukowców.

- To było silne uderzenie, widać było tylko duże kawałki złomu lecące w różnych kierunkach i to wszystko. Jeden wielki niesamowity chaos - mówił jeden ze świadków tego zdarzenia.


Źródło TVN24

[url="http://www.youtube.com/watch?v=ieyD1FfQOIg"]http://www.youtube.c...h?v=ieyD1FfQOIg[/url]
  • 0

#8

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ponoć kiedyś zgubili kilka głowic nuklearnych, których do dziś nie znaleziono.
  • 0



#9

Hajime.
  • Postów: 81
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

up@
Pewnie są teraz w Izraelu...

Możliwe, że w tej chwili Chińczycy rozkładają ten samolot na części lub już rozłożyli.
  • 0

#10

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ponoć kiedyś zgubili kilka głowic nuklearnych, których do dziś nie znaleziono.


Nie tylko Amerykanie. Tutaj jest o tym więcej.
  • 0



#11

pszemeq.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tajne projekty samolotów, głowice nuklearne..heh gubią to co tajne, a nie gubią zbędnych kilogramów ;p teraz tylko pytanie gdzie to wszystko się podziało..na przykład ta głowica zrzucona do oceanu spokojnego przez b-36, lub te prototypowe głowice z kurska..nikt nic nie widział, nikt nie słyszał, nikt nic nie wie. Tylko jak gdzieś taka bombka pierdyknie to każdy będzie oczywiście zdziwiony.

Użytkownik pszemeq edytował ten post 03.05.2010 - 10:27

  • 0

#12

xeophyte.
  • Postów: 151
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem, podali do publicznej wiadomosci o zgubieniu tajnego pojazdu po to zeby reszta swiata pomogla im go szukac?
  • 0

#13

pszemeq.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie może byc przypadek. W necie jest wiele wzmianek o jakiś projektach takich jak tr - 3b, ale o tym nic nie znalazłem wcześniej, a tu nagle znika i jeszcze podają to do wiadomości..Po prostu ktoś z jakiejś grupy terrorystycznej im go zawietrzył i tyle.

Użytkownik pszemeq edytował ten post 03.05.2010 - 10:34

  • 0

#14

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Żarty żartami a tu niebawem (25 maja) będzie podjęta próba nowego eksperymentalnego pojazdu atmosferycznego typu "scramjet", oznaczonego X-51A " Waverider". Test ma być przeprowadzony w ramach programu USAF - "Prompt Global Strike". Więcej na stronie w linku.

http://spaceflightno...05/16waverider/
  • 0



#15

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Up
Zapewne to też zgubią, jak wszystko inne :rotfl:
Oczywiście, to żart. Trzymam kciuki, aby wszystko poszło po ich myśli.

Ponoć kiedyś zgubili kilka głowic nuklearnych, których do dziś nie znaleziono.

A to dziwne. Kilka lat temu pocztą przyszło mi 5 głowic nuklearnych. Wydaje mi się że są w piwnicy, ale później skoczę się upewnić czy nie zostały wyrzucone :rotfl:
A tak bez żartów.. Nie, no ja z Wami nie mogę.

Zgubili 'supertajny' projekt wojskowy i jeszcze specjalnie nagłośnili ten fakt w mediach? Cóż za zabawna historia, no nie mogę.
Jak można do cholery po pierwsze zgubić coś co jest 'supertajne' i strzeżone przez najlepszych ludzi?

Po prostu ktoś z jakiejś grupy terrorystycznej im go zawietrzył i tyle.

Zabawne, zabawne i jeszcze zabawniejsze :rotfl:
Proszę, pomyśl zanim coś napiszesz. Skąd grupy terrorystyczne wiedziałyby gdzie chowają jeden z najbardziej tajnych projektów na świecie.
Oglądałeś kiedyś Anime, Neon Genesis Evangelion? Mam Evangeliona Unit 01 w awatarze. Teraz proszę Cię, wyobraź sobie że taki Unit naprawdę istnieje i jest 'supertajnym' projektem wojskowym. Nagle media podają że (Uwaga, tutaj przykład!) 'Japończycy go zgubili, kiedy pracowali z Amerykanami'. Po co ten rozgłos, na temat czegoś tak tajnego jak Evangelion?
Tak samo w tym wypadku. Po co rozgłos nad jakimś tajnym projektem?

Jeżeli chodzi o mnie, to myślę że to jedynie celowy rozgłos. Amerykanie chcieli by ludzie myśleli że pracują nad czymś super ważnym, a później to gubią. Każdy się teraz zastanawia, gdzie to jest.

Skoro projekt wojskowy ma etykietkę - 'Supertajny' - to po kiego.. Dobra.. To dlaczego My, ludzie z nim nie związani o nim wiemy?
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych