Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny Sen - Sen v2.0


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Było to w innym temacie, ale temat tamten się wyczerpał (odpowiedź głupia, World of Warcraft rozwija duchowo), a to nadawało się do nowego, więc to przeniosłem.

Link do starego tematu: http://www.paranorma...showtopic=23485

Dzisiaj miałem coś takiego, że szedłem spać w dzień i jak już zasypiałęm to tak jakby wyszedłem ciałem astralnym i poszedłem na dół sprawdzić, czy w najbliższym czasie mama ani babcia (to drugie nie wiem czemu, prędzej siostra by na mnie ... co potem poznacie) nie maja w planie przyjść do mnie i na mnie nawrzeszczeć że śpię (bo czasem wrzeszczą "śpi się w nocy", a dodatkowo miałem robotę) i gdy się dowiedziałem, że wszystko ok, wróciłem. Bym dalej zasnął, gdyby nie fakt, że postanowiłem to szybko "zapisać" i zrobić "save" (żeby "zapamiętać") i podczas robienia tego "save" mi wróciły fale βeta, ale przynajmniej to pamiętam. W każdym razie to tak jakoś dziwnie szybko leciało jak na speedhacku i do tego wallhacku i flyhacku, po lini prostej. Co o tym sądzicie?

Jakby jakiemuś modowi przeszkadzał ten kolor to może spokojnie usuwać, coś mi usuń formatowanie nie chce działać.

EDIT: Ok, same się usunęły.

Edit:Asieńka kolejny temat o snach, który nie dość że tytuł ma już oklepany i nic nie mówiący, to prawi o zwyczajnym śnie. Nic tu paranormalnego.
Dołączona grafika

Użytkownik Asieńka edytował ten post 30.04.2010 - 18:21

  • 0

#2

BioHazard.
  • Postów: 67
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja sadze, że jesteś kompletnym nolifem, bo każde porównanie wiążesz ze słowem z gry...
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych