Skocz do zawartości


Zdjęcie

Śmierć we śnie...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#16

BartMax.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja raz umarlem. I byla to przyjemna smierc. Ale od poczatku. Jest zima, jestem w lesie. Jakis gosciu mi mowi ze jedzie zabic kobiete z dzieckiem. Ja biegne przez las i ciagle mowie ze ze musze ich ocalic i ze jak ktos mnie obudzi do szkoly to zaje**bie (heh swiadomy sen). Wybiegam z lasu na chodnik spotykam kobiete z dzieckiem. Ale nie ma zabojcy. Wokol pelno przechodniow. Idzie ksiadz w sutannie. Jest zima. To jest on. Zaslaniam niedoszle ofiary. Dostaje kulke. Wyciagam bron i zabijam ksiedza. Umieram z usmiechem na twarzy. I z nim sie budze.

#17

kudi.
  • Postów: 161
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ehhhh też właśnie takie sny miałem ludzie co to jest ? :|

#18

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nadmiar filmów i gier? :rotfl:

Jak sobie przypominam to chyba nigdy we śnie nie zginąłem :smile: , bo jak np, spadam z budynku (wyskakuje z okna przed goniącym czymś tam), albo już ma mnie przejechać samochód (tak tak, czasami śniło mi się, że jakiś samochód-potwór chce mnie przejechać - przeważnie duży, goni mnie i zawsze znajduje)....... to mocno zaciskałem powieki i pojawiałem się już gdzieś indziej, bezpieczny. Ale to uczucie zamykania oczu we śnie było takie realne :wall:

#19

zaks.
  • Postów: 137
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm... Troche mnie to dziwi ponieważ dużo snów jest o tym że ktoś, gdzieś jest głównym
bohaterem. Zawsze myślałem że sny to zlepek różnych informacji nabytych przez mózg podczas dnia codziennego (przynajmniej tak jest trochę w moim przypadku). A tu widze że niektórzy ludzie podczas snu stają się agentami 007, spidermanami, batmanami oraz innymi super "Rambo" którzy muszą ocalić świat :P . W każdym bądź razie ja jeszcze nie miałem tego typu snu (że musiałem kogoś uratować itp.). Nie wiem, może po prostu nie oglądam filmów sensacyjnych ?

#20

Arturus.
  • Postów: 207
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja jak sie budze ( a to bardzo zadko) w czasie koszmaru to ze wrzaskiem bo ngdy nie mgoe przez pierwsze 1-2 s skojarzyc czy to jawa czy to sen :P

#21

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

albo już ma mnie przejechać samochód (tak tak, czasami śniło mi się, że jakiś samochód-potwór chce mnie przejechać - przeważnie duży, goni mnie i zawsze znajduje).


może "Christine" S.Kinga czytałeś

P.S.też czasem mam sny, które do złudzenia przypominają gry komputerowe

#22

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

albo już ma mnie przejechać samochód (tak tak, czasami śniło mi się, że jakiś samochód-potwór chce mnie przejechać - przeważnie duży, goni mnie i zawsze znajduje).


może "Christine" S.Kinga czytałeś

P.S.też czasem mam sny, które do złudzenia przypominają gry komputerowe


Nie miałem okazji przeczytać :smile:

Nagłe przebudzenie jest moim zdaniem naturalnym, obronnym odruchem organizmu/umysłu, a to że ktoś się nie budzi, to może coś jest nie tak z organizmem? Albo to jakiś wyższy stopień wtajemniczenia, już nie boją się śmierci, uważają to za coś normalnego, przynajmniej w snach, nie są tego świadomi?

#23

Zeus.
  • Postów: 28
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mi też czesto mi się takie coś śni. nawed kiedyś mi się to śniło i nagle spadłem z łóżka


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych