Skocz do zawartości


Kaczyński zabił siebie, oraz innych


405 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Ankieta (299 użytkowników oddało głos)

Kto jest winny?

  1. Głosowano Prezydent (63 głosów [21.07%])

    Procent z głosów: 21.07%

  2. Piloci (22 głosów [7.36%])

    Procent z głosów: 7.36%

  3. Kontrolerzy (7 głosów [2.34%])

    Procent z głosów: 2.34%

  4. Głosowano Ruscy coś kręcą (107 głosów [35.79%])

    Procent z głosów: 35.79%

  5. Głosowano To coś jeszcze innego... (27 głosów [9.03%])

    Procent z głosów: 9.03%

  6. Głosowano Łańcuch zdarzeń (73 głosów [24.41%])

    Procent z głosów: 24.41%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#61 Gość_Armstrong2009

Gość_Armstrong2009.
  • Tematów: 0

Napisano

Mam prośbę, przestańcie już z tymi teoriami spiskowymi na temat tej katastrofy, bo to już przestaje być zabawne, gdy się coś takiego czyta. Gdyby Rosjanie mieli coś z tym wspólnego, to w życiu nie otwarli by się na nas tak jak ma to teraz miejsce. Śledztwo prowadzą oni, dlatego, że do katastrofy doszło na terytorium ich Państwa i niema w tym nic dziwnego i nie zrozumiałego, tak się dzieje w katastrofach lotniczych na całym świecie. Zdaje się, że zapominają co nie którzy, lub celowo tego nie ujawniają, że Polscy śledczy również pracują z Rosjanami przy tym śledztwie, co moim skromnym zdaniem, również nie miało by miejsca gdyby ruscy mieli coś na sumieniu. Ten brak ewentualnej współpracy i nieprzyjemną atmosferę dało by się szybko wykryć, czytając informacje w prasie np. Z uwagi na dobro śledztwa brak informacji, słowa padające w stronę Polskich śledczych. Tak więc po ludzku proszę o nie pisanie bajek wyssanych z palca, wiem, że niektórych to rajcuje i że mogą sobie tym zaskarbić zwolenników, ale pomyślcie, czy jakby w tej katastrofie zgiął ktoś wam bliski, jakbyście się czuli czytając np. „Polskiego prezydenta zestrzelono stingerami (rakiety AA) itp.”? Albo lepsze dyrdymały "Samolotu nie było"?


Popłakałem się przez te minusy za swoje zdanie, musiałem iść do kiosku po zapas chusteczek, bo będę długo jeszcze płakać. Widzicie do jakiego staniu mnie doprowadziliście? :-( Teraz macie grzecha i będziecie musieli się z niego spowiadać xD

Użytkownik Armstrong2009 edytował ten post 03.06.2010 - 18:06

  • 1

#62 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano

Armstrong2009 umiesz czytać ze zrozumieniem? Oczywiste że nie ma tego w stereogramie, bo ten cytat co skopiowałeś jest wymysłem Mr. Cooper'a z 23 kwietnia, którego chciałem porównać właśnie do dzisiejszych faktów... Reszta natomiast jest prawdziwa.

Jasne, nie ma mowy o żadnym spisku, co do słowa "odchodzimy" chodzi o wybijanie, czyli odejście-przerwanie lądowania, wznowiony proces startu. Cooper wiem że zmieniłem trochę kontekst Twojej wypowiedzi, ale zauważ jak prawie że trafnie uwzględniłeś ową teorię. Był nacisk osób trzecich na pilotów, pisałem o tym już w pierwszym poście po którym dostałem masę negatywnych wiadomości. Generał Błasik był w tym momencie prawą ręką Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Użytkownik Nivers edytował ten post 03.06.2010 - 16:00

  • 1

#63 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Temat został przeniesiony z Człowiek i Planeta > Wydarzenia do nowego działu poświęconego katastrofie w Smoleńsku.
  • 0

#64 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano

Pilot mówił - "jak nie wyląduję(my) to mnie zabije(ą)"



"W ubiegłym tygodniu rzecznik rządu Paweł Graś powiedział w Radiu TOK FM, że polskim specjalistom udało się więcej odczytać z czarnych skrzynek niż rosyjskim ekspertom."

TVN24 dotarł kilka dni temu do nowo odczytanych zapisów z czarnych skrzynek rozbitego 10 kwietnia prezydenckiego TU-154. Dziś stacja zdecydowała się ujawnić nowe fragmenty stenogramów, nie podając jednak swojego źródła.

Dowódca samolotu kapitan Arkadiusz Protasiuk miał mówić na kilka minut przed rozbiciem, kiedy trwało już podchodzenie do lądowania: "Jak nie wyląduję(my), to mnie zabije(ą)". Słowa pilota padają około godz. 8.38, czyli mniej więcej w tym samym momencie, kiedy nieokreślony rozmówca (znany już z upublicznionych stenogramów) mówi: "Wkurzy się, jeśli jeszcze (niezrozumiale)". Nie wiadomo jednak, w jakim dokładnie kontekście padły słowa kapitana, które ujawnia TVN24.


""Gazeta Wyborcza" poinformowała, że na czarnych skrzynkach prezydenckiego Tu-154 znajduje się stwierdzenie, wypowiedziane prawdopodobnie w czasie, gdy do kokpitu wszedł gen. Andrzej Błasik"


No to ja się teraz spokojnie Was zapytam, żebyście nie krzyczeli jak zaraz po katastrofie....

Kto się tak wkurzy na gen. Błasika jeśli...(nie wylądują?)? Stewardessa?

Użytkownik Nivers edytował ten post 16.07.2010 - 10:42

  • 0

#65

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ta, następny przeciek pewnie będzie brzmiał:
"Lądujemy na plecach kilometr przed pasem startowym i kilkadziesiąt metrów od jego osi, bo tak nam każe gen. Błasik, a jemu to polecenie wydał sam prezydent"

Żenada.
  • 0



#66 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano

Szacun dla tych co myślą

edit Yawgmoth
Dołączona grafika

Użytkownik Yawgmoth edytował ten post 16.07.2010 - 15:30

  • 1

#67

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ludzie brzytwa ockhama .
Co jest bardziej prawdopodobne :
Jakieś wydumane teorie o EMP czy sztucznej mgle , o ruskich robiących zamach na sporą cześć rządu państwa członkowskiego NATO i UE ??

czy

Wypadek spowodowany przez bufonade najwazniejszego vipa na pokładzie który już raz pokazał, że potrafi ryzykowac zyciem swoim i wszystkich na pokładzie ( Gruzja ) ??
  • 2



#68 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie ma żadnego spisku, juz Eury na początku z tym wyleciał, ale zaraz zmienil zdanie..., nie dziwię się że Polacy rozczytali więcej niż Rosjanie...Język, ahh ten nasz polski slang...

"Lądujemy na plecach kilometr przed pasem startowym i kilkadziesiąt metrów od jego osi, bo tak nam każe gen. Błasik, a jemu to polecenie wydał sam prezydent"

Tak się składa że jedyną osobą na pokładzie która mogła wydać takie polecenie generałowi Błasikowi był tylko i wyłącznie Prezydent, on był zwierzchnikiem wszystkich sił

Ja tylko sprostuje co napisał ten głowonóg wyzej, nie cieszycie się że prasa wywęszyła nowe odkryte zapiski przez Polaków, chcecie dalej życ w przekonaniu że nasz prezydent był bohaterem? Jedno słowo mi tylko przychodzi do głowy....Wstyd....

Nie zdziwię się jak Ci z rządu będą to ukrywać przed społeczeństwem, aby uniknąć hańby, chociaz polacy i tak wiedzą swoje...

Kolega Canaris bardzo fajnie podszedł do tematu. Też się dołączam do jego pytania ;']

Był to ostatni mój post w tym temacie, temat uważam za zakończony, a dyskusje z spiskowcami za zbędne.


Od początku teoria była jedna... "Ląduj Dziadu!"

Pozdrawiam

edit Yawgmoth
Dołączona grafika

Użytkownik Yawgmoth edytował ten post 16.07.2010 - 15:33

  • 0

#69 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano

Jakiego rasizmu, jaka obraza? Mam kobietę o ciemnej karnacji, to chyba może o czymś świadczyć, 'głowonóg' mozesz uznać za komplement w stosunku do tamtej osoby, a rasizm to nie wiem skąd wytrzasnąłeś.

No i ładnie się skończyło, dostaje bana za całokształt tego tematu, za dojście do prawdy, za pokazanie ludziom kim tak na prawdę był nasz prezydent. Ktoś kiedyś powiedział "Polska to piękny kraj, tylko ludzie ku*wy" niestety taka jest prawda.

Pozdrawiam wszystkich, mnie możecie już zablokować i tak mam ważniejsze sprawy na głowie, nie miałem na myśli tym tematem nikogo obrazac, ja tylko stwierdziłem fakty no i teraz jestem pan do odstrzału z tego forum ;')

ariva!

edit Yawgmoth
Po 1: kolejne ostrzeżenie, za wyszczególniony fragment.
Dołączona grafika
Po 2: §7.12 Decyzje moderatorów o ostrzeżeniach są nieodwracalne i nie podlegają dyskusji.
Ale, że jest to pytanie czysto techniczne, to: w tym obrazku z ostrzeżeniem, przewinienia są wymieniane po średniku, co można czytać jako "lub". Twoje ostrzeżenie odnosi się do "wypowiedzi obraźliwe skierowane pod adresem innych użytkowników forum".
Po 3: niestety był to Twój trzeci warn... 30 dni blokady.
Dołączona grafika

Użytkownik Yawgmoth edytował ten post 17.07.2010 - 02:15

  • 4

#70

Aleph23.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie brzytwa ockhama .
Co jest bardziej prawdopodobne :
Jakieś wydumane teorie o EMP czy sztucznej mgle , o ruskich robiących zamach na sporą cześć rządu państwa członkowskiego NATO i UE ??

czy

Wypadek spowodowany przez bufonade najwazniejszego vipa na pokładzie który już raz pokazał, że potrafi ryzykowac zyciem swoim i wszystkich na pokładzie ( Gruzja ) ??


Stary, powołujesz się na brzytwę Ockhama, a nie masz o niej pojęcia. Kto cię uczył logiki?
Stworzyłeś prostacką opozycję, w której konfrontujesz swoje wydumane założenia.
Użyj, do diabła, tejże brzytwy! Nie imaginuj! Poznaj kontekst i fakty! Schowaj poprawność
polityczną i modę do kieszeni! W dochodzeniu do prawdy kategorie "lubię, kocham, szanuję",
nijak się mają do beznamiętnego oglądu. Jeśli za kilka miesięcy będziesz czegoś pewny,
pisz i ogłaszaj. A jeśli znów będziesz pisał o "bufonadzie najważniejszego vipa", to nie mieszaj
już Ockhama do wylewania swoich pomyj.
  • 2

#71 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

Musiałeś zakładać nowe konto żeby to napisać? Przywaliłeś się do niego o ch*j wie o co, a on zadał tylko pytanie i to jakże logiczne!

Wracając do 'niversa' nie wiem za co on dostał bana ;'D jeżeli chodzi o tego podkreślonego 'glowonoga' to on użył tego wyrazu post wcześniej za który też dostał ostzreżenie, natomiast w następnym poście sprostował to w odniesieniu do wcześniejszej wypowiedzi, nie wiedząc czemu też za to dostał ostzreżenie i na koneic bana, masakra :D;')

Co do tematu sam miałem mieszane myśli, do czasu kiedy został ostatnio opublikowany artykuł odnośnie rozszyfrowanych nowych słów przez polskich specjalistów, zaszokowało mnie to niesamowicie, później czytając ten temat od początku, ma się wrażenie że niektórzy userzy znali prawdę od początku, jeden nawet przedstawił historyjkę uderzająco podobną do finału :D

pozdro

edit Yawgmoth
Dołączona grafika
§7.12 Decyzje moderatorów o ostrzeżeniach są nieodwracalne i nie podlegają dyskusji.
Upomnienie.

Użytkownik Yawgmoth edytował ten post 24.07.2010 - 21:38

  • 0

#72 Gość_Armstrong2009

Gość_Armstrong2009.
  • Tematów: 0

Napisano

umiesz czytać ze zrozumieniem? Oczywiste że nie ma tego w stereogramie, bo ten cytat co skopiowałeś jest wymysłem Mr. Cooper'a z 23 kwietnia


Czegoś takiego niema w stereogramie, jak już mamy dyskutować to na podstawie faktów a nie czyjś wymysłów.


W nagrodę ode mnie za ten post: :D :gold:

Użytkownik Armstrong2009 edytował ten post 08.08.2010 - 07:20

  • 0

#73

Sniffer.
  • Postów: 323
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż, jak już mówiłem w innym threadzie - dopóki samolot nie rozlatuje się w powietrzu albo nie obrywa pociskiem ziemia - powietrze, to wina leży po stronie pilota. Pewnie, pilot może doprowadzić do katastrofy pod wpływem różnych czynników (emocji, stresu, choroby, awarii sprzętu), ale to nadal pilot wywołał wypadek, bo maszyna rozbiła się w czasie, gdy był za nią odpowiedzialny. Kto mi powie, że to nie pilot wykonał akcje, które bezpośrednio przełożyły się na wypadek ?

Zresztą co tu dużo się rozwodzić - wypadek badają fachowcy znacznie bardziej rozgarnięci od userów tego forum, a dopóki nie zakładamy, że to wszystko spisek i kłamstwa, to raczej powinniśmy opierać się na ich opiniach.
  • 0

#74

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@up

Chciałbym zauważyć, że na bzdury o 100% pewności, o winie pilota, ustosunkowałem się już TUTAJ.

Choć odnośnie tego tematu to fakt, że Kaczyński ani nie pilotował, ani nie był kontrolerem ruchu lotniczego ;)

I słusznie zauważyłeś - zostawmy to fachowcom.
  • 0



#75 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano

Katastrofa Tu-154: pilot odmówił lotu, przekonał go gen. Błasik

http://wiadomosci.on...,wiadomosc.html

Tak długo musieli dochodzić? ;/ Teraz niech sobie zadadzą pytanie kto wysłał tego Błasika z zamiarem przekonania do startu, oraz lądowania.., moze następne pół roku na myślenie? Tylko jedna osoba miała do tego prawo.

Użytkownik Nivers edytował ten post 29.12.2010 - 11:25

  • -1


 


Dodaj odpowiedź



  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych