Skocz do zawartości


Kaczyński zabił siebie, oraz innych


405 replies to this topic

Ankieta: Ankieta (299 użytkowników oddało głos)

Kto jest winny?

  1. Głosowano Prezydent (63 głosów [21.07%])

    Procent z głosów: 21.07%

  2. Piloci (22 głosów [7.36%])

    Procent z głosów: 7.36%

  3. Kontrolerzy (7 głosów [2.34%])

    Procent z głosów: 2.34%

  4. Głosowano Ruscy coś kręcą (107 głosów [35.79%])

    Procent z głosów: 35.79%

  5. Głosowano To coś jeszcze innego... (27 głosów [9.03%])

    Procent z głosów: 9.03%

  6. Głosowano Łańcuch zdarzeń (73 głosów [24.41%])

    Procent z głosów: 24.41%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#31

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bullshit. Takie bzdury to możesz dziecku opowiadać. Średnio często oglądam telewizję i jeszcze w żadnej dyskusji na antenie nie było powiedziane, że prezydent wydał taki rozkaz. Były tylko pytania czy mogło tak być. Jeśli dalej uważasz, że takie pytania to jednoznaczny osąd to ja też cie mogę nazwać psem lejącym na wszystkich, którzy ci nie pasują.

I nie oszukujmy się. W świetle wydarzeń podczas podróży to Tbilisi nic dziwnego, że ludzie zastanawiają się nad tego typu hipotezą.

Pozdrawiam
  • 1

#32 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Średnio często oglądam telewizję i jeszcze w żadnej dyskusji na antenie nie było powiedziane, że prezydent wydał taki rozkaz

No to się mylisz, bo Lis na siłę lansował tą hipotezę, aż przecierałem oczy czy oglądam TVN24, czy TVP.
Dwoje zaproszonych gości nogami i rękami broniło się przed napastliwością Lisa. Jak wściekły atakował wręcz gości, chcąc wymusić na nich potwierdzenia swojej tezy.
  • 2

#33 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano

Dopiero powoli ludzie zaczynają przeglądać na oczy... Czy Wy myślicie że ja też na siłę założyłem ten temat, żeby wmówić że to Prezydenta wina? ;/ Otóż nie! Jeżeli miałaby to być wina któregoś z nich, a nie ludzkiego czynnika, chciałbym żeby miał z tym jak najmniej wspólnego.... Niestety, wiemy kim był, jakie były jego decyzje i w jaki sposób je podejmował.... W przypadku rozmowy z pilotem, w słynnej już gruzińskiej akcji, Prezydent powiedział to co miał powiedzieć, po czym wyszedł z kokpitu nie słuchając nawet odpowiedzi kapitana załogi... Potraktował go jak śmiecia (tak ma być i koniec, chociaż pilot miał prawo tak się zachować, ale wiadomo jaka presja w takiej sytuacji leży na pilotach) , następnie wysłał swoich przydupasów, żeby załatwili go w sądzie. Pytacie dlaczego teraz Mr. Lis, za którym też nie przepadam próbował wymusić odp na gościach.... Sprawa jest prosta, Prezydent musiał się kontaktować z załogą i na pewno się kontaktował, ludzie zajmujący się śledztwem, oraz Ci co znają te klimaty doskonale o tym wiedzą, mamy natomiast brak dowodów które mogłyby to potwierdzić, dlatego większość ludzi się wstrzymuje z prostego powodu, bojąc się.., ponieważ w śledztwie nie liczą się poszlaki, ani własne teorie, wszystko musi być na papierze, czarno na białym, dopiero wtedy będzie można chlapać mordkami na lewo i prawo. Pomyślcie co by się stało gdyby dowiedziono ze jednak Prezydent się do tego przyczynił, świat by się od niego odwrócił, wszystko by się odwróciło do góry nogami, zaczęła by się długa wojna na słowa, protesty ludzi itd itp. To jest sprawa wielkiej wagi, to nie jest wypadek babci Gieni i rowerzysty Zygmunta z Borków Kosiorków, każde błędne słowo polityka, czy innej ważnej osoby wypowiedziane bez uzasadnienia argumentów pokrytych dowodami może być kosztowne dla niej samej, dlatego nikt nie chce narazie mówić zbyt dużo, a opierają się wyłącznie na tym co jest już wszystkim znane.

Chce jeszcze sprostować przesłanie tematu, dla mniej sprytnych forumowiczów, ja nie mówię że Kaczyński zabił wszystkich i ze on za to odpowiada, on się w znacznym stopniu przyczynił do tej katastrofy, wystarczyło tylko jego słowo, żeby nie lądować! Boziu, dlaczego tego nie powiedział? Pilot był bardzo doświadczony, miał wylatane ponad 3000 godzin, ale wina też leży u niego! Dlaczego nie odmówił lądowania? Kiedy załoga z JAK-40 go o tym informowała, kontrolerzy go o tym informowali, sam doskonale wiedział jaka jest sytuacja, no ale wylądował... Trzeba wziąść też pod uwagę to, iż gdyby jednak zmienił lotnisko, o wygłoszeniu przemówienia na ceremonii w Katyniu, oraz sam byt na miejscu z innymi byłby niemożliwy. Były dwie opcje, lądują i tak z półgodzinnym opóźnieniem i wszystko jest ok, albo zmieniają lotnisko i o Katyniu mogą zapomnieć, ależ by była wtedy lipa, co? Jest większa.
  • -1

#34

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

PO i jej media zaczynają szopkę przedwyborczą i przy okazji wykazują się totalnym brakiem szacunku dla osoby zmarłej.Dla mnie to jest najzwyczajniej w świecie chore - ja nigdy nie popierałem Lecha Kaczyńskiego ale przynajmniej jestem w stanie opuścić głowę i trzymać język za zębami w obliczu śmierci tego człowieka,a nie ruszać go jeszcze po tej tragedii...


Bzdura. Brak szacunku to ma Jarosław Kaczyński.

Jakim prawem się wypowiada za ofiary katastrofy, że będzie kontynuował ich misję. Burak z niego i tyle.

Wyśmiali go i będą wyśmiewać. Bo on nawet nie kontynuuje misji brata. Bo to brat wykonywał jego polecenia. Nie ma tu co kontynuować, a Prezydent i tak władzy nie ma.

Mógł powiedzieć wprost: jestem szefem partii więc startuje bo tak trzeba i to jest powód jak Napieralski. A nie pierd...od rzeczy podpierając się zmarłymi w katastrofie + że ludzie go prosili i listy słali.

Co do winy, nadal nie rozumiem tego obwiniania ludzi w samolocie. Skoro już od dni wielu wprost wszyscy mówili, że ten lot nie powinien się odbyć. No to się pytam, czemu się odbył ? Decyzję odbycia lotu podejmuje się na ziemi bez wpływu ruskich. Tym samym nie rozumiem, jak wedle teorii spiskowych Ruski mieli zrobić zamach. Chyba, że w kancelarii Prezydenta mają agenta, który zaplanował ten lot właśnie w taki sposób.
  • 1

#35

kudli budli.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam Was forumowicze i na wstepie przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z francuskiego wynalazku AZERTY i pozwole sobie na nie instalowanie polskiego ukladu klawiatury. Prawde mowiac to chyba moj pierwszy post jaki napisalem w zyciu ale nie o tym chcialem pisac. Sprawa katastrofy troche mnie poruszyla ( z reszta pewnie jak wielu Polakow i nie tylko ) i to wlasnie sklonilo mnie do napisania moich skromnych wypocin w tym temacie.
Otoz w dniu katastrofy bylem w pracy i o wypadku dowiedzialem sie od mamy ktora do mnie zadzwonila i powiedziala mi o tym. Odrazu wyszukalem RMFM na schoutcast.com i przez telefon zaczolem sluchac informacji. Pewnie jak wielu Naszym rodakom mi takze zrobilo sie przykro mimo ze nie lubilem Naszego Prezydenta ale to jednak Polak no i wiele innych osob zginelo wraz z nim. Nie jestem osoba ktora przywiazuje wieksza wage do to tego kto jaka piastuje funkcje w spoleczenstwie i w zasadzie to wiekszy szacunek mam zwykle do ludzi zwyklych i przecietnych ktorzy niejednokrotnie w naszym kraju musza toczyc prawdziwa batalie z zyciem. Jednego tylko nie lubie; nie lubie jak ktos podejmuje za mniedecyzje dotyczace mojego zycia. Niestety debilizm w Naszym kraju istnieje od dawna i nie zapowiada sie na wieksze zmiany.
Czy to dotyczy idiotow notorycznie wyprzedzajacych w warunkach hmm... "niesprzyjajacych" czy ludzi na wysokich stolkach wsadzajacych dzieci do wiezienia za palenie marichuany. Nie twierdze przy tym ze sa miejsca na ziemi gdzie wszystko jest superale jestem polakiem i pozwole sobie komentowac sytuacje w PL. Sami dobrze wiecie jak to jest w naszym pieknym kraju temat nie raz sie przewijal w piosenkach chociazby, pozwole sobie zacytowac "kazdy ponad kazdym, wszyscy najmadrzejsi" i mysle ze to dobrze oddaje nasz polski klimat. Prawda jest taka ze czesto zapominamy ze nie jestesmy tu sami, ze inni ludzie tez maja prawo do wspolegzystowania. Przyklady tego niestety najlatwiej znalezc na polskich drogach i naprawde uwazam ze pewne jednostki powinno sie likwidowac bo dlaczego jakis imbecyl ma prawo decydowac o zyciu lub smierc
moim i mojej rodziny. Wszystko sprowadza sie do tego ze ktos podejmuje decyzje na ktora inne osoby nie maja wplywu.
I niestety obawiam sie ze w przypadku tej katastrofy bylo podobnie. Jakis imbecyl (bo nie moge tego nazwac lagodniej) podjal decyzje, niestety decyzja okazala sie bledna, na tyle bledna ze zginelo 96 osob. I nie wazne czy to byl prezydent, general czy ktokolwiek inny ten ktos powinien zostac ukarany, nawet posmiertnie. Faktem jest ze zwierzchnikiem ( nie jestem pewien jak to sie pisze) sil zbrojnych w PL jest prezydent, co prawda bylo tam wystarczajaco duzo osob ( mam na mysli tych wszystkich generalow etc.)
do podejmowania decyzji ale szefem byl prezydent a pilot byl woskowy a w wojsku rozkaz to rozkaz.
I teraz moim zdaniem powstal niezly ambaras bo mamy osobe ktora zostala pochowana jak krol na wawelu ktora moze byc czesciowo odpowiedzialna za smierc 96 osob. Ale to przeciez Polska tu wszystko jest mozliwe ...

Użytkownik kudli budli edytował ten post 28.04.2010 - 23:33

  • 1

#36 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano

Śledczy po raz pierwszy podali cztery możliwe przyczyny katastrofy prezydenckiego Tu-154 pod Smoleńskiem.

I tak wersja I to: usterki techniczne samolotu, wśród nich: wady konstrukcyjne TU-154M, defekty sprzętu powstałe wskutek złej obsługi przez personel naziemny i defekty urządzeń zaistniałe w czasie lotu.


Samolot pod koniec roku przeszedł remont kapitalny w moskwie. Nic nie wskazywało na problemy z przyrządami.

Wersja II to zachowanie (działanie lub zaniechanie) załogi, w tym: błąd w technice pilotowania, niezdyscyplinowanie załogi w powietrzu (naruszenie przez załogę regulaminowych zasad lotu), niedoszkolenie załogi.


Zgadza się, to był też błąd pilotów skoro wylądowali, ale dlaczego?

Wersja III to zła organizacja i zabezpieczenie lotu, w tym: nieprawidłowości polskiego personelu naziemnego i nieprawidłowości rosyjskiego personelu naziemnego.

Też możliwe, ale kto za to odpowiada żeby to tam chodziło jak w zegareczku...?

Wersja IV obejmuje "zachowanie osób trzecich (np. zamach terrorystyczny, sugestie i oczekiwania od załogi określonego postępowania).

Zamach z pewnością można wykluczyć, ale jeżeli chodzi o zachowanie osób trzecich pod którymi piloci mogli zmienić decyzje ...

http://www.dziennik....y_tupolewa.html

Użytkownik Nivers edytował ten post 30.04.2010 - 07:47

  • 0

#37 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

Oczywiście przychylam się do odpowiedzi Nivers'a i kudli budli, myślę że to była wina Prezydenta jak i też pilotów, wszystko jak dotąd na to wskazuje...

Użytkownik Veckas edytował ten post 30.04.2010 - 23:23

  • 0

#38 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano

Kim była piąta osoba w kokpicie Tu-154?

W kokpicie prezydenckiego tupolewa, który rozbił się koło Smoleńska, powinny być cztery osoby: pilot, drugi pilot, nawigator i mechanik. Jednak była tam też piąta osoba. Kto to był? Nie wiadomo, ale jej głos nagrał się na czarnych skrzynkach.

Czy do kokpitu weszła stewardessa, czy któryś z pasażerów? Na to pytanie na razie nie ma odpowiedzi. Ale pewne jest, że oprócz głosów czterech członków załogi, na rejestratorach nagrał się też głos piątej osoby - ujawnia RMF FM, powołując się na informatora z kręgu prokuratury.

Rozgłośnia dowiedziała się też nieoficjalnie, że czarne skrzynki Tu-154 zarejestrowały też włączenie się wszystkich systemów alarmowych. To oznacza, że pilot powinien o wiele wcześniej zacząć próbować podnosić maszynę i nie lądować już w Smoleńsku.

(Wychodzi na to że po włączeniu wszystkich systemów alarmowych, pilot nadal nie myślał o wzbiciu maszyny, tylko nadal chciał lądować!)

Na rejestratorach nagrały się też ostrzeżenia pilotów Jaka-40, który lądował godzinę wcześniej w Smoleńsku. Według RMF FM, załoga Jaka w bardzo ostrych słowach dała do zrozumienia, że tupolew nie powinien w żadnym wypadku lądować, bo warunki były fatalne.

(wspominałem o tym wcześniej, ale nie sądziłem że takim tonem dawali im te informacje, pilot tym bardziej powinien zachowac ostrożność, ale parł przed siebie, pod jakimś/kogoś naciskiem? Mi się to w głowie nie mieści że tak doświadczony pilot zachował się tak, jakby musiał wylądować bo inaczej by mu ręce i nogi obcięli)


Skandaliczna też ciekawostka z miejsca Katastrofy

Ruscy wcale nie zabezpieczyli miejsca katastrofy, a powinno być zabezpieczone do czasu wyjaśnienia,bądź umorzenia sprawy. Ludzie wciąż znajdują tam różne rzeczy, takie jak portfele, pieniądze, dokumenty itd itp równie dobrze sam bez problemu mogłbym się tam dostać i wygrzebać z błota coś cennego dla śledztwa sprawy, albo podłożyć jakieś odpady bomby i zmienić bieg dochodzenia... ech ch*j za przeproszeniem z takim dochodzeniem... (!)

Link do strony gdzie można przeczytać i obejrzeć coś na ten temat
http://www.tvn24.pl/...,wiadomosc.html
  • -1

#39 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Ale pewne jest, że oprócz głosów czterech członków załogi, na rejestratorach nagrał się też głos piątej osoby - ujawnia RMF FM, powołując się na informatora z kręgu prokuratury.


Nic nie jest pewne.
To jest celowy przeciek ze śledztwa mający za zadanie zdyskredytowanie Prezydenta, bo któż to inny zawraca d........... załodze jak nie Prezydent.
Dopóki czarne skrzynki nie trafią do Polski i nie zbada ich międzynarodowa (niezależna od rządu) komisja dopóty niczego nie będziemy pewni.
Jest to tzw. przeciek kontrolowany mający zasiać w elektoracie przeświadczenie, iż to co już pisała Gazeta Wybiórcza o Tbilisi ma właśnie miejsce.
Zwykła, najpodlejsza manipulacja.
Nie mamy żądnej pewności co jest nagrane na czarnych skrzynka, i te skrzynki będą kluczowe dla wyborów.
Jak już wybiorą Komorowskiego, to nagle okaże się, że ten głos to nie Kaczyńskiego i właściwie to pomyłka była.

Głos znanej blogerki w tej sprawie:

Nareszcie! Myślałam, że już nikt się nie skusi na kolportowaną przez polityka z samej wierchuszki Platformy plotkę, że na nagraniach z czarnych skrzynek słychać Lech Kaczyńskiego. A jednak. Nie jest to jeszcze co prawda wersja full-wypas, ale każdy kto sobie wbił do głowy przypominany do znudzenia "incydent gruziński" bez problemu doda dwa do dwóch i sobie dopowie kto i po co wpadł do kabiny przed lądowaniem, i co z tego wynikło.

RMF FM: Rejestratory zapisujące rozmowy w kokpicie prezydenckiego Tu-154 zarejestrowały głos osoby, która nie należała do ścisłej załogi samolotu - dowiedzieli się nieoficjalnie reporterzy śledczy RMF FM. W kokpicie były cztery osoby: pilot, drugi pilot, nawigator i mechanik. Według osoby z kręgu prokuratury, oprócz tych czterech głosów na nagraniu pojawia się również głos piąty. Nie można wykluczyć, że ten głos należy do stewardessy lub innej osoby z załogi pokładowej. Ale nie można wykluczyć również, że ktoś z pasażerów wchodził do kabiny pilotów przed lądowaniem.

Jak to się ma do wcześniejszych, o ile pamiętam nawet oficjalnych informacji, że czarne skrzynki nie nagrały niczego sensacyjnego? Zobaczymy, pewnie wkrótce, bo rosyjscy śledczy przygotowali dla naszego prokuratora generalnego miłą niespodziankę, i choć jedzie on do Moskwy tylko pokornie poprosić o zwrot naszych czarnych skrzynek (korekta - przecież już wiadomo, że nawet nie po to, Seremet jedzie tam po "uzyskanie zapewnienia o jak najszybszym przekazaniu Polsce całości materiałów" - jak widać współpraca układa się wręcz wzorowo skoro ponad trzy tygodnie po katastrofie i licznych poskładanych wnioskach o pomoc prawną, prokurator generalny w towarzystwie ministra muszą osobiście telepać się po jakieś "uzyskanie zapewnienia"), rosyjscy śledczy przywitają go gotowym raportem wyjaśniającym przyczyny katastrofy. Zapewne te, które już kilka dni temu oficjalnie obwieścił światu nasz odpowiedzialny minister spraw zagranicznych, informując w CNN, że jedynym winnym jest pilot, który popełnił błąd.

Dzisiejszy news RMF-u jest intrygujący, zwłaszcza w kontekście tego co jeszcze wczoraj mówiono o misji Seremeta.

TVN24: We wnioskach o pomoc prawną Rosji polska prokuratura wnosi o przekazanie dowodów rosyjskiego śledztwa w sprawie katastrofy z 10 kwietnia, w tym m.in. o zapis czarnych skrzynek. Niedawno Seremet powiedział, że wstępna analiza zapisu tych rejestratorów mogłaby zostać przysłana przez stronę rosyjską w ciągu dwóch tygodni (ten termin upływałby pod koniec tygodnia). Seremet zastrzegał, że nie oznacza to automatycznego upublicznienia treści rozmów w kabinie pilotów, bo mogłoby one jeszcze wymagać analizy fonoskopijnej.

Najwyraźniej w nocy z wtorku na środę przeprowadzono błyskawiczną analizę fonoskopijną i już wiadomo, że głosów było bez wątpienia pięć. Choć nie wiedzieć czemu, dobrze poinformowani informatorzy RMF-u nie potrafili nawet ustalić płci nadprogramowej piątej osoby, a po głosie raczej nie powinno to być specjalnie trudne.

Jeśli informacja się nie potwierdzi, to znaczy, że ktoś się - znowu - wysługuje łatwowiernymi dziennikarzami, żeby siać dezinformację w tej sprawie. I chyba z dużym prawdopodobieństwem można będzie powiedzieć, że pierwotnym źródłem tej dezinformacji jest strona rosyjska, albo jakiś wyjątkowo nieodpowiedzialny polityk. Gdyby obecność piątej osoby ustaliła - i była jej na tyle pewna, żeby tę informację puszczać w obieg - polska prokuratura, to znalibyśmy płeć tajemniczego głosu, czyli wiedzielibyśmy prawie wszystko. Bo o ile pamiętam na pokładzie były wyłącznie kobiety-stewardessy, gdyby więc dodatkowy głos nie należał do kobiety, wiedzielibyśmy na pewno, że był to głos pasażera. A to bardzo dużo. Głos kobiety i mężczyzny na tyle łatwo rozróżnić, że wiedzieliby to ci, którzy nagrania odsłuchali, czyli polscy lub rosyjscy śledczy. Nawet gdyby polscy śledczy mieli tego newsa od rosyjskich kolegów, w stenogramach chyba jest odnotowane czy tajemniczy głos wymagający identyfikacji należy do kobiety czy mężczyzny.

Biorąc pod uwagę fakt, że aby wiedzieć na pewno, że na skrzynce nagrał się piąty głos (a nie na przykład zmieniony emocjami lub jakimś innym czynnikiem głos pierwszy, drugi, trzeci lub czwarty) należałoby przeprowadzić analizę fonoskopijną, a taka jeszcze nie miała miejsca, o czym świadczy nie tylko wypowiedź Seremeta, ale także fakt, że nie jest nawet ustalona płeć piątej osoby, podejrzewam, że sensacyjny news RMF okaże się kaczką dziennikarską, których - mam wrażenie - w mediach jest po katastrofie więcej niż informacji prawdziwych i ponad wszelką wątpliwość potwierdzonych. Zobaczymy.

Spodziewam się, że aż do wyborów będziemy raczeni podobnymi sensacjami pochodzącymi od anonimowych informatorów, może nawet któryś odważy się wreszcie napisać wprost, że na czarnej skrzynce zachował się bardzo wyraźny rumor wyważanych drzwi do kokpitu i głośny krzyk "Ląduj, dziadu!". Dziwię się tylko trochę, że dziennikarze, którzy wiedzą kto i jakie plotki rozpuszcza, nie podzielą się tą informacją z czytelnikami. Mamy prawo wiedzieć który z najważniejszych polskich polityków zajmuje się kolportowaniem oskarżających tragicznie zmarłą głowę państwa plotek, tym bardziej, że - z tego co wiem - ta osoba wcale nie mówi "off the record" i najwyraźniej ma życzenie, żeby sprzedawane przez nią informacje miały jak największy zasięg.


Użytkownik osiris edytował ten post 05.05.2010 - 13:31

  • 0

#40

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Powiem tylko tyle, żę takie tematy mnie wkurzają. Po co jeszcze rozdmuchujesz. Ja uważam 2 opcje... Łańcuch zdarZeń, jak to zwykle bywa w takich katastrofach.
Ruscy coś kręća? Możliwe. Te całe 15 minut... CO tam się może kryć, co z czarnymi skrzynkami. Ale żeby zaras posądzać ruskich o drugie "kłamstwo Katyńskie" to przesada raczej. A w internecie już sie trochę naczytałem.
Czy błąd pilota? No właśnie w tym ciągu zdarzeń pewnie i by znalazł miejsce.
Coś znacznie innego? A co autor tematu miał tu na myśli? Mi raczej do głowy nic nie przychodzi.
W ogóle tytuł tematu troche prowokacyjny mi się wkuł w oczy...
Facet mądrze gada.

  • 0

#41 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano

Dziadzio się trochę zamotał, co do podchodzenia do lądowania 3/4 razy to była informacja nieoficjalna, ale miała miejsce, z tym ze to chodziło o poprzedni samolot który miał lądować w smoleńsku, po czym wlaśnie po 3/4 podejściach zmienił lotnisko, szczęśliwie, następny miał być właśnie nasz. Jeżeli chodzi o faceta który na godzinę przed katastrofą filmował lotnisko gdzie miała być wg niego mgła, to niestety ale dziadziowi się to musiało przyśnić, albo został sam źle poinformowany, bądź źle zinterpretował wypowiedź danej osoby. Na godzinę przed katastrofą lądowali dziennikarze, wtedy takiej mgły nie było, nikt jej nie widział, ona dopiero się zaczynała robić, nie ma żadnego filmiku gdzie ktoś sobie kręci film na lotnisku godzinę przed katastrofą, a ono owiane jest mgłą ... Nie wiem skąd on te informacje wytrzaskał, ale są to przestarzałe plotki a nie fakty, więc człowiek ktory nade mną napisał że mądrze gada, niech się najpierw sam uzupełni oficjalnymi informacjami, bo nie powiem... gdybym nie znał faktów też jego wypowiedź zwróciłaby moją uwagę.
  • -3

#42

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nivers, człowieku ty nie opowiadał jak byś tam był...3/4 razy to plotka całkowita, to to ja wiem. Jestem na bieżąco bardziej niż myślisz. Bo jak na_razie, to w całej tej sprawie nic nie wiadomo. Dziś w mediach kolejna informacja "Z Rosjanami pracuje się nam dobrze, ale coś jest nie jasne" PIS mądrze wnosi o przejęcie śledztwa. Premier na to mówi coś w stylu, by nie rozpoczynać konfliktu kosztem katastrofy... No coś w tym sensie. Więc nie gadaj mi, że nie jestem kompetentny by się tu wypowiadać! Skoro wiesz więcej niż inni, to zapraszam do prokuratury...
Powtarzasz to samo, co każą myśleć media i co wszyscy właściwie wiedzą. Rzeczywiście, co do filmiku z mgła, nie znalazłem takiego. ALE SKORO NIE MA GO NA YOUTUBE, to nie oznacza, że nie istnieje... Nie musi być tak jak z filmikiem ze Smoleńska, który to wszyscy ściągali i wstawiali na youtube ponownie, bez sensu.
Co do słów "Facet mądrze gada", gdybyś czytał post wiedziałbyś, że mam na myśli fakt, gdzie Ruscy coś kręcą... Nie wyrywaj frazy z kontekstu.
To, że Ruscy coś kręcą to jest moje zdanie, podobnie jak większej ilości biorących udział w ankiecie. I to jest moje zdanie dlatego nie możesz, nawet nie masz prawa go podważać.
PS: Wątpię czy samolot podchodziłby tyle razy. Po 2 razie się raczej rezygnuje. W samolotach wojskowych może i owszem, ale też rzadko.
Po za tym koleś popatrz na fakt, że niby nasi sąsiedzi się tym interesują, a miejsca nie zabezpieczyli. Możesz sobie tam jechać i zabrać fragment samolotu. A to przecież dowód... A biorąc taki, zacierasz ślady, co raczej nie powinno mieć miejsca. Zaraz widzę na Allegro! Kawałek ubrania prezydenta! Super okazja! KUP TERAZ!

P.S. : Znowu dostałem minusik za swoje zdanie... Już nie komentuje lepiej tego kogoś, bo warna dostane...

Dołączona grafika

następnym razem będzie warn

Użytkownik cisz edytował ten post 07.05.2010 - 12:05

  • 1

#43 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano

Naucz się pisać po Polsku. Starzy Cię przez ostatnie 3 tygodnie w piwnicy trzymali że taki zamotany jesteś? Przecież to co napisałem jest już od dawna wiadome, więc nie wiem o co Ci chodzi. Słuchaj Kefir, porozmawiaj normalnie, wyjdź z narastającej euforii. Należysz do takich osób że jak sprawa zostanie wyjaśniona w 100% nie na Twoją myśl, to Ty i tak będziesz utrzymywał że to spisek, a teraz do rzeczy...

Wcześniej napisałeś ze facet dobrze gada, po czym w następnym poście mówisz już:
"gdybyś czytał post wiedział byś, że mam na myśli fakt, gdzie ruscy coś kręcą... Nie wyrywaj frazy z kontekstu."

Tak się składa, że Ty wyrwałeś frazę z kontekstu mówiąc mi że chodziło Ci tylko o jego wypowiedź "Ruscy kręcą!" tylko że jaki to ma sens, kiedy te jego agumenty zostały już dawno obalone, i teraz jest "Ruscy coś kręcą" tyle że bez jego dowodów, ale Ty wraz przy swoim, bo on tak powiedział i Ty też tak myślisz.

"Rzeczywiście co do filmiku z mgła nie znalazłem takiego. ALE SKORO NIE MA GO NA YOUTUBE to nie oznacza, że nie istnieje... "
Proponuję zapytać się pana Pietrzaka, może trzyma go dla Ciebie w sejfie.

"Nivers cziowieku ty nie opowiadał jak byś tam był...3/4 razy to plotka całkowita to to ja wiem jestem na bieżąco bardziej nisz myślisz.... PS: Wątpię czy samolot podchodził by tyle razy. Po 2 razie soę raczej rezygnuje. W samolotach wojskowych może i owszem ale też rzadko."


I znów te Twoje teoryjki, ale gdybyś na prawdę był na bieżąco to byś wiedział że 3/4 lądowania to nie plotka, tylko tyle podejść wykonywał samolot który miał lądować przed naszym.

A Wam dziękuję jeszcze raz za minusy :)

Pozdrawiam
  • 0

#44

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No nie buntuj się tak... Agresja w sieci oznacza, że masz kompleksy związane z niewielką wielkością członka... Dawno udowodnione.
Ja wiem wystarczająco dużo. I nie wmawiaj mi tego, że należę do jakiegoś procenta ludzi którzy szukają zamętu jakiegoś...
Czy ty potrafisz czytać? Czy ja piszę, zaprzeczam temu co pisałeś? Piszę tylko, że gadasz to samo co inni wiedzą od dawna.
Poruszając wątek "starych" chłopczyku przegrałeś dyskusje. To jest jasna z zasad. :)
Bierzesz Internet zbyt poważnie, uważaj... Zresztą jak większość naszych rodaków. To tylko forum jest, szczerze nawet nie obchodzi mnie to co piszesz i nie musi.
Mówiąc "kefir" domyślam się, że chodzi ci o mnie... Twoja wypowiedź jest dla mnie jak lekko ożeźwiający wiaterek. Coś tam niby piszesz, częściowo masz rację, źle mnie troche interpretujesz... Ale w sumie... Co mnie to?

Edit: Drobna literówka.\
Aha ja też dziękuję za minusy 2. Zdaje się, że wiem kto to...
Drogi kolego powyżej... Nie przywiązuj takiej wagi do reputacji. Msz 0 jutro masz 16 a za chwilkę możesz mieć 10. Ja się nawet nie bawie w klikanie tych znaczków.
Mówiąc agresja na początku miałem na myśli... No takie zbytnie ożywienie się, nie bierz tego dosłownie. żeczywiście sprawdziłem trochę się myliłem... I przyznaje się do błędu. Dobra to miał być EDIT. Jeśli chcesz ciągnąc tą dyskusję dalej tą dyskusję zapraszam na PW.

edycja cisz: hej, skończcie te pyskówki. W przeciwnym razie obydwaj zostaniecie ukarani.
  • 1

#45

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widzę, że społeczeństwo polskie coraz dalej brnie w swoich przypuszczeniach...

Paranoik od wyznawcy teorii spiskowych, różni się jedynie tym, że ten pierwszy stawia na końcu zdania wykrzyknik a ten drugi znak zapytania.
  • 0




 


Odpowiedz



  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych