Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plusy i minusy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Nie ma plusów w widoku postu, ale za to są jedne nad "użytkownicy przeglądający ten temat" i jeden pod, nie wiadomo, które do którego postu się odnoszą. Prosiłbym o naprawienie, bo bardzo mi zależy na plusach.

#2 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Na razie to jest wersja beta obecnej skórki.
Poprawki wkrótce będą na pewno porobione i zostanie naprawiony system oceniania postów.

#3

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystko jest ok, wystarczy odświeżyć stronę kilka razy lub wyczyścić pamięć tymczasową.



#4

Hajime.
  • Postów: 81
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mimo zastosowania się do powyższych, dalej mam taki sam problem. Próbowałem na czterech przeglądarkach, dwie zainstalowałem przed chwilą. Nadal nie mogę wlepić plusa Szalinskiemu...

#5

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Idylla była tak bliska, brak reputacji... użytkownicy byliby równi sobie a wszelkie infantylne spory o plusiki uciekły by w zapomnienie.



#6

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Idylla była tak bliska, brak reputacji... użytkownicy byliby równi sobie a wszelkie infantylne spory o plusiki uciekły by w zapomnienie.



O nie, nie chcę mieć na zawsze reputacji -6 i braku możliwości usunięcia ostrzeżenia.

#7

Daikin.
  • Postów: 248
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A jeszcze miodem by było gdyby nie wyświetlało kto ile ma. Jak dla mnie może być tak jak teraz. Bez plusów i minusów.
Kto za niech podniesie rękę (prawą)



#8

Hajime.
  • Postów: 81
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

up@

Ja też byłbym za. Byleby skończył się ten cyrk... Niby sprawa się wyjaśniła, są jednak osoby które dalej ją ciągną i będą ciągnąć to w nieskończoność. Choć staram się nie zwracać uwagi, to i tak mnie to męczy i irytuje...

#9

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Byleby mi oszczerzenie sprzed pół roku znikło, jestem przeciw, na 3 plusy łatwo zapracować.EDIT: TYLko musi być jak dać te plusy!

Użytkownik Azrah (Nick Szalinski) edytował ten post 21.04.2010 - 16:27


#10

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To teraz mi wytłumacz co masz z tych plusów ? Rozumiem, że może zależeć na nich Aquili albo Radosławowi, którzy troszkę ich nazbierali bo i włożyli wiele w to forum. Jednakże Ty ? Wewnętrzna radocha, jakieś ekscesy emocjonalne, masturbacja intelektualna, ? Nie wiem czy jesteś w stanie zrozumieć, że bez reputacji nie miałbyś w ogóle tych swoich cyferek pod avatarem.



#11

mad_Angela.
  • Postów: 145
  • Tematów: 16
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 6
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Miało się nadzieję, że reputa zniknęła, ale nie... trzyma się twardo widzę. Myślałam, że będzie spokój od wojenek ale gdzie tam. Oj a blisko było, blisko...

Azrah na Twoim miejscu wolałabym zniesienie repy całkowite, łącznie z wyświetlaniem. Wziąłbyś się nie przejmował tak bardzo tymi plusikami i minusikami tylko zaczął pisać coś interesującego.

oszczerzenie


"ostrzeżenie" jak już, jeśli za ortografię to całkiem adekwatnie ci przyznali.

A przy okazji jak już wiadomo, że repa jest, mi też wyświetla plus i minus na samym prawie dole strony. Nic nie pomogło odświeżanie, usuwanie cookies i powtórne logowanie :/ Ktoś może wie jak poprawić? I plusy na dole strony to mają oceniać tylko ostatni post w temacie, czy jak?

Edit: Firefoxa obsługuję w tej chwili.

Użytkownik mad_Angela edytował ten post 21.04.2010 - 17:10




#12

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Był błąd w kodzie. Teraz powinno być już ok. Dalsze zmiany wkrótce.



#13

Hajime.
  • Postów: 81
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

U mnie już elegancko.

#14

mad_Angela.
  • Postów: 145
  • Tematów: 16
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 6
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mi też już wszystko działa :)



#15

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

No nie i znowu dostałem minusa

Azrah na Twoim miejscu wolałabym zniesienie repy całkowite, łącznie z wyświetlaniem. Wziąłbyś się nie przejmował tak bardzo tymi plusikami i minusikami tylko zaczął pisać coś interesującego.



To teraz mi wytłumacz co masz z tych plusów ? Rozumiem, że może zależeć na nich Aquili albo Radosławowi, którzy troszkę ich nazbierali bo i włożyli wiele w to forum. Jednakże Ty ? Wewnętrzna radocha, jakieś ekscesy emocjonalne, masturbacja intelektualna, ? Nie wiem czy jesteś w stanie zrozumieć, że bez reputacji nie miałbyś w ogóle tych swoich cyferek pod avatarem.



Jak widać, nie wszyscy są tacy jak Wy i nie wszyscy myślą tylko o sobie.

No i jeszcze 1 minus. Do czego to dochodzi.!?

no i żal bo jeszcze 1 minus i to wszystkie 3 w tym samym temacie


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych