Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wspomnienie z dzieciństwa, UFO?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

KrzysioN.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzisiaj zarejestrowałem się na tym forum,więc serdecznie wszystkich witam.
historia którą chcę opisać działa się (przynajmniej dla mnie) dawno temu tj. ok 20lat wstecz.
Niewiele osób słyszało tę historię i pewnie niewiele osób w przyszłości ją usłyszy, czy to ode mnie, czy też od mojego starszego brata jako jedynych świadków tego spektaklu.
Mam dwóch braci, jeden jest starszy o 3 lata natomiast drugi młodszy o 4.
Nie potrafię dokładnie umiejscowić w czasie owego zdarzenia ale po wspólnej dyskusji z bratem doszliśmy do wniosku, że ja wtedy miałem lat ok. 6-7 a brat 9-10.
Wstawaliśmy rano o godzinie 6:00, o 6:30 szliśmy razem z mamą na autobus. Po drodze mama zostawiała młodszego brata u opiekunki którą mieszkała w naszej wsi. Jest to dom oddalony od naszego o około 300m. Wieś położona jest nad dużym kaszubskim
jeziorem w wyniku czego przez część miejscowości biegnie wysoki nasyp przez miejscowych nazywany "skarpą". Aby dojść do domu w którym mieszkała opiekunka nasza matka zostawiała nas przy drodze i z młodszym bratem schodziła w dół owej gęsto zarośniętej
skarpy, jest to raptem ok 30m. Ja z bratem zawsze czekaliśmy na matkę przy dwóch starych, drewnianych domach stojących tuż przy drodze. Kiedy już wróciła szliśmy dalej razem na przystanek autobusowy.
Napisałem to wszytko żeby choć trochę oddać klimat tego wydarzenia, ale najciekawsze dopiero przed Tobą drogi kolego/koleżanko.
Pewnego zimowego dnia (choć śniegu sobie nie przypominam za to ok. godz 6:30 było
jeszcze bardzo ciemno) szliśmy jak zwykle w naszą codzienną podróż do szkoły.
Mama poszła z młodszym bratem do opiekunki i właśnie wtedy to się stało.
Nie pamiętamy który z nas zobaczył to pierwszy ale jest to bez znaczenia. Nad dachem jednego z tych drewnianych domów stojących przy drodze (domy te są bardzo niskie, tylko parter i poddasze) pojawiła się kula światła o średnicy ok 30cm. Świeciła bardzo jasnym i czystym światłem. Obserwowaliśmy to z bratem bez strachu ale za to z wielkim zainteresowaniem, kula była oddalona od nas zaledwie o 4-5m i mieliśmy sporo czasu aby dokładnie się jej przyjżeć. Stała nieruchomo w jednym miejscu w absolutnej ciszy, my także. I nagle odleciała. Pisząc odleciała nie mam na myśli powolnego ruchu, to był ruch szybki niczym błyskawica, absolutna cisza i smuga światła. Rozglądalismy się wokoło i jeden z nas zobaczył ją jeszcze raz pokazując drugiemu palcem. Daleko na niebie, wizg światła poruszający sie z ogromną prędkością w absolutnej ciszy zimowego poranka.

Minęło od tamtego czasu tyle lat ale kiedy o tym myślę to zawsze przechodzą mnie ciarki.
  • 0

#2

Bartas.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może piorun kulisty :>
  • 0

#3

Marcio.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

piorun kulisty nie poruszał by sie szybko, a poza tym piorun kulisyt powinien krazyc
  • 0

#4

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

napewno nie piorun, bo te wydaja jakies dzwieki
  • 0



#5

AREK(Ł).
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jakiego koloru były te światła???Mój kolega z klasy widział podobne światła około 2003r.
  • 0

#6

KrzysioN.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jakiego koloru były te światła???Mój kolega z klasy widział podobne światła około 2003r.


Była to kula koloru mlecznobiałego, zarówno ta nad dachem jak i ta którą dostrzegliśmy później. Zaznaczam, że była to prawdopodobnie ta sama kula.
  • 0

#7

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Podobnego typu relacja była ostatnio na NPN czy NAUTILUS'ie :)
  • 0



#8

Bartas.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie baliście się ?? ja bym się chyba wystraszył trochę :shock:
  • 0

#9

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jest na tym forum kilka podobnych opowiesci o jasnoniebieskich kulach. Interesujące zjawisko, to pewnie orb'y.
  • 0

#10

AREK(Ł).
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Apophis_ ma rację ale niestety ja i mój kolega nie pomożemy Wam bo kule które on widział były koloru niebieskiego szukaj gościa o imieniu SEBASTOS(najczęściej jest na forum wasze przeżycia i sny)On udzieli Ci więcej informacji na ten temat
  • 0

#11

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Typowa relacja o kuli energetycznej. Rowniez cos takiego chcialbym kiedys dostrzec a juz w ogole uchwycic na zdjeciu. Gratuluje przezyles cos o czym wielu marzy :)
  • 0



#12

KrzysioN.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie baliście się ?? ja bym się chyba wystraszył trochę  :shock:


Nie, nie baliśmy się, to było w takich czasach gdy w domach królowały czarno-białe telewizory
z których nie zalewał nas amerykański chłam. O UFO oczywiście słyszeliśmy (chyba wszystkie dzieci wiedzą co to jest), ale wtedy nie było takiej schizy jak teraz i nikt nie twierdził że UFO-ludki porywają, robią krzywdę etc. Poza tym byliśmy dziećmi, w dodatku dziećmi ciekawymi świata czytającymi dużo książek (nie chwaląc się zacząłem czytać w wieku 4 lat).
Dzisiaj pewnie miałbym inne podejście do takiego zdarzenia, może nawet obserwacja takiego zjawiska zakończyłaby się pełnymi gaciami :-/
Kto wie, nadal mieszkam w tej wiosce i idąc do sklepu za każdym razem mijam te domy, ale
nie przypuszczam aby nastąpiła powtórka z tamtego dnia.
  • 0

#13

neon.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to napewno coś pozaziemskiego, ufo albo jakieś urządzenie (kosmici)
  • 0

#14

Skaza.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Minęło od tamtego czasu tyle lat ale kiedy o tym myślę to zawsze przechodzą mnie ciarki.


No właśnie. Przyjrzyjmy się temu zdaniu.

Czy to nie jest dziwne? Każdy gdy pomyśli o UFO zaraz się boi - to normalne. Dlaczego jednak świadkowie zawsze opowiadają, że `przyglądali się`? Nikt prawie nigdy nie uciekał - podchodził, patrzył itd. Jak dla mnie jest to bardzo zastanawiajace, moze to specjalne wpływy, aby łatwiej zwabić `ofiarę`...?
  • 0

#15

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skaza, często się słyszy (słysząło) o przypadkach, gdy świadkowie stali w bezruchu obsewując dane zjawisko, a potem się okazało, że ta obserwacja trwała duuużo dłużej niż im się wydawało.
Trudno powiedzieć jak było wtedy.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych