Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak rozwijać te zdolności?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#46 Gość_Robert G.

Gość_Robert G..
  • Tematów: 0

Napisano

livin, a jakie to ma znaczenie kim dany osobnik się czuję ? Jego problem, że żyje w "ciemności" ;)
Niemniej dołączam się do pytania, czy taki ateista czy innowierca jak zaliczy owe 5 punktów może liczyć, że Jezus się "odpali" ?
I jeszcze jedno, czy jest to lista ostateczna i kompletna bo słyszałem też o konieczności pielgrzymki.



livin, a jakie to ma znaczenie kim dany osobnik się czuję ? Jego problem, że żyje w "ciemności" ;)
Niemniej dołączam się do pytania, czy taki ateista czy innowierca jak zaliczy owe 5 punktów może liczyć, że Jezus się "odpali" ?
I jeszcze jedno, czy jest to lista ostateczna i kompletna bo słyszałem też o konieczności pielgrzymki.

Ja zaliczyłem najpierw egzorcyzm u ks. Kiełpińskiego w Płowężu, od niego dowiedziałem się co mam robić dalej. Telefon do księdza egzorcysty:
(56)495-81-07. W każdej diecezji posługuje inny egzorcysta, informację można uzyskać w Kurii Biskupiej danego miasta lub w najbliższym kościele.
  • 0

#47

KamasBrown.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moim zdaniem jesteś przerważliwiona na tym punkcie przez rodzine, wszystko to twoja psychika ktora plata ci figle
  • 0

#48

V Feniks V.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Ogólnie masz bardzo ciekawy dar. Tak jakby szósty zmysł ;) Jeśli chcesz zaspokoić swój strach naucz się obrony przed złymi mocami np. tarcze, kule itp. To powinno zaspokoić twoją psychikę. Tylko ostrożnie z ofensywą! ;) I jeszcze coś- naucz się nad tym panować. Pozdro :)

Użytkownik V Feniks V edytował ten post 14.12.2010 - 19:38

  • 0

#49

oneeye.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hej :) 
potrzebuje pomocy. Otóż ostatnio chciałem się dowiedzieć nieco więcej jak rzucać zaklęcia itd. ale bałem się , że opęta mnie jakieś gówno więc zostałem przy wierze w Jezusa <3 no wiec myślałem o darach. niektórzy przewidują przyszłość inni czytaja w myślach i nie wiedziałem co ja potrafię. na dzień dzisiejszy z moich doświadczeń przypuszczam, że potrafię odczuwać ludzkie emocje. potrafię odczuć, gdy ktoś coś przede mną ukrywa, jest smutny, zły, nie chce mojej obecności lub coś/ktoś go irytuje. toteż wpadłem na pomysł jak rozwinąć tą zdolność. oczywiście posunę się do medytacji, aby zachować równowagę ale nadal nie wiem co z moja zdolnością. jest może ktoś podobny/ taki sam jak ja i ma dla mnie jakieś rady ? proszę o pomoc :) 


Użytkownik oneeye edytował ten post 29.05.2014 - 21:39

  • 0

#50

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może masz po prostu wysoki poziom empatii i wczuwasz się w nastrój danej osoby? Wygląda mi to raczej na zjawisko psychologiczne.


  • 0



#51

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zostałeś przy wierze w Jezusa, bo bałeś się spróbować czegoś innego? No to pogratulować wiary, ale przede wszystkim charakteru.

Zdradze Ci sekret, ale tak między Nami. To, że potrafisz rozpoznać, że ktoś jest smutny, zły albo radosny to naprawdę niesamowita zdolność.


Użytkownik Blitz Wolf edytował ten post 31.05.2014 - 07:44

  • 0



#52

oneeye.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

też zaczynam uważać, że to nic specjalnego.... i dziękuje serdecznie Daniel. za docenienie jednak tej mojej zdolności :) 


  • 0

#53

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zostałeś przy wierze w Jezusa, bo bałeś się spróbować czegoś innego? No to pogratulować wiary, ale przede wszystkim charakteru.

Zdradze Ci sekret, ale tak między Nami. To, że potrafisz rozpoznać, że ktoś jest smutny, zły albo radosny to naprawdę niesamowita zdolność.

 

Umiejętność rozpoznawania uczuć jest empatią i obecnie występuje często.


  • 0



#54

kleks253.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczerze polecam mantrę, kiedy wyczujesz ze ktoś próbóje "wejść" Ci w myśli to poprostu powtarzasz mantrę. Jeżeli to nie pomaga, a jesteś obeznana w temacie, to musisz nauczyć się "krzyczeć". Osobiście tracę kontrolę nad 6 zmysłem pod wpływem środków odurzających, wiem że to się nasila a ludzie słyszą moje myśli. Wystarczy poprostu ćwiczyć, chociaż zazwyczaj ludzie typu moherów zaczną nazywać Cię demonem, mimo tego że nie wiedzą kim jesteś, skąd to się wzieło i jakie masz wobec tego zamiary.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych