Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kochanek Moderatora wita wszystkich na forum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kochanek Moderatora.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich,
paranormalne.pl czytam od dawien dawna, lecz dzisiaj postanowiłem się zarejestrować i brać czynny udział w dyskusji.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

#2

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

O jaaa...jaki nick :mrgreen: Witaj Kochanku Moderatora!



#3

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nick rzeczywiście świetny. Którego moderatora? :lol



#4

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dla odmiany napiszę, że kiepskawy nick. Po 1 nie powinien się w żaden sposób odnosić do administracji, bo może to powodować niepotrzebne "ceregiele", przy interwencjach moderatora, a po 2 kojarzy mi się z tymi onetowymi prowokatorami, którzy samym nickiem chcą zrobić zamieszanie w okół siebie i to ich jedyny cel - Czuły Wojtek, Jasiu Śmietana, itp (ostatnio się tylu ich namnożyło, że już nie jestem na czasie).

Tak, czy owak - witam.



#5

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj. Co do nicku, to kiedyś zarejestrował się gość co zwał się Administrator. Jak Eury zobaczył, to mu zmienił.



#6

Kochanek Moderatora.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla odmiany napiszę, że kiepskawy nick. Po 1 nie powinien się w żaden sposób odnosić do administracji, bo może to powodować niepotrzebne "ceregiele", przy interwencjach moderatora, a po 2 kojarzy mi się z tymi onetowymi prowokatorami, którzy samym nickiem chcą zrobić zamieszanie w okół siebie i to ich jedyny cel - Czuły Wojtek, Jasiu Śmietana, itp (ostatnio się tylu ich namnożyło, że już nie jestem na czasie).

Tak, czy owak - witam.


Po 1 - w regulaminie forum nie ma nic na temat nicków związanych z moderatorami, a tym bardziej mój nick nie odnosi się do moderatorów tego forum.
Po 2 - nick nie miał na celu wzbudzić we mnie jakieś zainteresowanie - pierwszy nick jaki przyszedł mi na myśl to właśnie ten, czy to coś złego, czy ten nick obraża w jakiś sposób moderatorów? Wątpię.

#7

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

w regulaminie forum nie ma nic na temat nicków związanych z moderatoram


A nie, no to administracja jest bezsilna w takim razie :D

tym bardziej mój nick nie odnosi się do moderatorów tego forum.


Nikt tego nie napisał. Prawdę mówiąc - wierzę Ci. Ale pisałem o czymś innym: "Po 1 nie powinien się w żaden sposób odnosić do administracji, bo może to powodować niepotrzebne "ceregiele", przy interwencjach moderatora".

czy ten nick obraża w jakiś sposób moderatorów? Wątpię.


Nie Tobie i nie mnie to oceniać. Ale i tak nie mówiłem o "obrażaniu", a ogólnie by nick nie dotyczył moderatorów.

A tak na luzie: ostatecznie jakby ktoś zrobił sobie nick: "kochanek usera na "Y" ", to czułbym się nieswojo :D Tym bardziej, że preferuję Panie. A chyba wspominać nie muszę, że większość modów jest płci męskiej ;)

Użytkownik Yawgmoth edytował ten post 12.04.2010 - 15:35




#8

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Słowo administrator, ani słowo moderator nie powinno występować w nicku , z czystej przyczyny, wprowadza to w błąd użytkowników, a nadając sobie "tytuł" kochanka być może sobie chciałeś z nas zakpić.



#9

Kochanek Moderatora.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słowo administrator, ani słowo moderator nie powinno występować w nicku , z czystej przyczyny, wprowadza to w błąd użytkowników, a nadając sobie "tytuł" kochanka być może sobie chciałeś z nas zakpić.


Proszę o przytoczenie mi punku z regulaminu mówiącego o tym, że nie można mieć w nicku słowo "moderator".
Nie miałem na celu ośmieszyć moderatorów na forum.

Proszę Was - więcej luzu, mój nick nie miał na celu nikogo urazić!

#10

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja tam się nie czuję obrażona, zbrukana ani nic. Witaj ;)



#11

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Och Kochanku Moderatora (jak to brzmi) jako nie moderator, a Asieńka buchnęłam śmiechem i może dobrze, że się tu pojawiłeś w chwili pełnej smutku.
Nawet teraz nie umiem się opanować pisząc posta śmieję się i jakoś słów nie umiem poskładać. :lol



#12

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dopuszczacie się eskalacji, już nie bądźmy tacy restrykcyjni... i tak wszystko zależy od Eury'ego.

Salve przybyszu :)

Swoją drogą są lepsze avatary Guya Fawkesa czy też domniemanego V :)



#13

Bierdol.
  • Postów: 385
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kochanku a wyobraź sobie, że strzele mojemu alter ego nick "Ten poniżej to dupek". No co ? Nikogo konkretnego nie obrażam, nie ma do czego się doczepić, nie ? ;) Albo nick "Każdy Kochanek pierze mi skarpetki" :D
A z resztą, stawiam wódkę przeciw wodzie z kałuży, że wiesz o co chodzi i tylko się droczysz. I ja to akurat doceniam.

re:Dol
No komu jak komu ale mi braku luzu nie można zarzucić. Spójrz na mój nick :D
Za mało "uśmieszków" w poście widzę zamieściłem.
Będzie dobrze, a jakby co to zmień na "-Moderator ? -Co ? -Ty już wiesz co.."

Użytkownik Bierdol edytował ten post 12.04.2010 - 18:04


#14

Kochanek Moderatora.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam nadzieję, że administrator nie będzie miał nic przeciwko. :-)

Jeszcze raz witam!

@Bierdol: Kurcze - więcej luzu, powtórzę to jeszcze raz mój nick NIE miał na celu nikogo obrazić!
W temacie wypowiedziało się kilku moderatorów - nikt nic nie miał przeciwko, nikt nawet nie pomyślał że mój nick może być prowokacją.
Jeżeli większość osób będzie miało jakieś "ale" do mojego nicku - nie widzę problemu, można go zmienić.

Użytkownik Kochanek Moderatora edytował ten post 12.04.2010 - 17:54


#15

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witamy na pokładzie. Oryginalny nick, może przejdzie bez echa.

Co do dziwnych i niecodziennych nicków na forum motoryzacyjnym na którym często bywam koleś dość długi czas miał nick "JUHC-NIMDA" i wszystko było by ok gdyby ktoś nie przeczytał tego od tyłu xD koleś oczywiście dostał bana z miejsca...




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych