Skocz do zawartości


Islamizacja Europy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
326 odpowiedzi w tym temacie

#241

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chrześcijaństwo samo w sobie rzeczywiście promuje idee takie jak miłość, wybaczenie i tak dalej, ale sami chrześcijanie swoje mają za uszami. Paradoksalnie w imię orędownika pokoju - Jezusa Chrystusa - przelano nie mało krwi czy łez (i nie chodzi mi tu tylko o nawracanie, bo Mojo może się zaraz przyczepić).

@Mojo,
Z mojej perspektywy wygląda to tak; ilu kapłanów, tyle interpretacji koncepcji zbawienia i życia po śmierci, sądu, kary bożej jak i miłości. Są zwolennicy teorii, że po śmierci czeka nas faktyczna kara za grzechy, niektórzy od tego odchodzą, powołuując się na bożą miłość i wybaczenie. Wolnoć Tomku w swojej zakrystii.
  • 0



#242

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kapłanom zakazane jest "interpretowanie" Pisma Świętego "w swojej zakrystii". Kościół to nadprzyrodzona wspólnota, która jednakże w wymiarze doczesnym stoi na gruncie hierarchii i maksymalnego oddania Pismu i Ewangelii, które jasno mówią: poza Bogiem, Synem Bożym (nie "Boga", to nie jest prosta biologiczna "relacja" ojciec-syn, jak w rodzinie) nie ma Zbawienia. Podstawy wiary są w swej głębi i zawiłości proste i zrozumiałe dla każdego człowieka. Bóg w końcu przyszedł nie do uczonych w Piśmie, ani królów świata, lecz do zwyczajnych chłopów, ciężko harujących codziennie na chleb. Kara jest nieodwołalna, każdego ona go czeka. Niebo, czyściec i piekło istnieją naprawdę. Miłość Boga Ojca nie jest miłością wujaszka, który rozpieszcza siostrzeńca nowymi zabawkami przy każdej wizycie, to (jeśli mogę powołać się na przyziemny przykład) miłość raczej szorstkiego, "niemiłego" ojca, który potrafi dać solidne lanie za przewinienie, od którego może polecieć krew jak z sikawki, lecz w końcu czyni to z Miłości, a nie ku zaspokojeniu sadystycznych skłonności.

Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż bogatemu wejść do królestwa niebieskiego... Lecz u Boga wszystko jest możliwe!
Zbawienie jest możliwe dla każdego, lecz nie oznacza to, że ojciec nie może wydziedziczyć swojego syna za upartą podłość i notoryczne odrzucanie ojcowskiej miłości. Nie oznacza też także, że w drodze do ostatecznej nagrody i słów ojca: "Kocham cię", nie czeka nas solidne "lanie", z którego i blizna może pozostać.



Dlatego przepaść między Chrześcijaństwem a islamem jest nie do zmierzenia. W porównaniu do niesłychanej głębi, lecz zrozumiałości zarówno dla niepiśmiennego, jak i filozofa, Chrześcijaństwa, jego totalnej nadprzyrodzoności, islam to prymitywna, płytka, totalnie przyziemna i doczesna fałszywa religia, skomponowana tylko przez ułomnego człowieka. U podstawy fundacji tej religii leżą rozboje i mordy.

Chrześcijaństwo to jedyna Religia, gdzie Fundator oddał za nią swoje doczesne życie. Dobrowolnie poszedł na Mękę i Ukrzyżowanie.

Użytkownik Mr. Mojo Risin' edytował ten post 15.05.2013 - 20:13

  • 0



#243

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż bogatemu wejść do królestwa niebieskiego... Lecz u Boga wszystko jest możliwe!

Zbawienie jest możliwe dla każdego, lecz nie oznacza to, że ojciec nie może wydziedziczyć swojego syna za upartą podłość i notoryczne odrzucanie ojcowskiej miłości. Nie oznacza też także, że w drodze do ostatecznej nagrody i słów ojca: "Kocham cię", nie czeka nas solidne "lanie", z którego i blizna może pozostać.


Tak się zastanawiam, skoro Bóg stworzył świat, a człowieka na swoje podobieństwo. Skoro dał mu wolną wolę, a miłosierdzie jego nie zna końca, to po co to wszystko tworzył, wiedząc już na początku, jak świat z człowiekiem w roli głównej będzie wyglądać ?
  • 0

#244

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kto jest w stanie objąć, jak świat z człowiekiem wygląda? Kto z nas ma obiektywne spojrzenie na całość rzeczywistości? Ludzie mówią ciągle o złu, które dzieje się na świecie, nikt jednak nie mówi o nieskończonej ilości dobra, którą czynią też ludzie. Świat jest zły? Niby czemu? Czy ktoś jest niezadowolony z tego, że żyje?
Nie możemy objąć Działania i Umysłu Boga Ojca, z samej definicji. Schodzimy z Pisma na dywagacje teologiczne (co nie oznacza, że są pozbawione sensu). Sam fakt, że Pan Bóg postanowił obdarzyć nas wolną wolą, zapewne (bez sensu wydaje mi się jednakże zastosowanie języka ludzkiego w odniesieniu do Istoty Pana Boga) wiedząc, jak się to potoczy (co nie implikuje jednakże predestynacji), świadczy o jego Miłości i akceptacji naszych wyborów. Przyjście Syna Bożego na Ziemię wyolbrzymia jeszcze ten aspekt, gdyż daje on nam jeszcze jedną szansę na powrót.

Schodzimy z tematu od kilku wypowiedzi. Jednakże taka rozmowa już uwidacznia, jak skrajnie różne są Chrześcijaństwo i islam, i jak fałszywa jest sama myśl je porównująca.

Użytkownik Mr. Mojo Risin' edytował ten post 15.05.2013 - 20:42

  • 0



#245

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najzabawniejsze jest to że jak widzę jakiś artykuł że w Niemczech czy w UK czy gdziekolwiek w Europie gdzie ta zaraza się rozprzestrzeniła z tytułem typu "odciął żonie głowę i biegał z nią po ulicy", "zadał 80 ciosów nożem", "obciął żonie nos i uszy" to zanim kliknę to już wiem że to będzie jakiś Ahmed czy inny Ali i rzadko te przeczucia mnie mylą :D
  • 1

#246

Slimok.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Najbardziej w tym wszystkim ciekawi mnie jedno....
A mianowicie ciekawe co by bylo w momęcie kiedy to my kazalibyśmy ich kobietom pozdejmowac chusty z twarzy i na sile kazac im wejsc do kosciola, uzyc wody swieconej i sie przezegnac.... Chyba Osama z glebin by sie wynurzyl zeby nas porozstrzelac.....
  • 1

#247

Kardamon.
  • Postów: 365
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Najbardziej w tym wszystkim ciekawi mnie jedno....
A mianowicie ciekawe co by bylo w momęcie kiedy to my kazalibyśmy ich kobietom pozdejmowac chusty z twarzy i na sile kazac im wejsc do kosciola, uzyc wody swieconej i sie przezegnac.... Chyba Osama z glebin by sie wynurzyl zeby nas porozstrzelac.....


Myślę, że prędzej "nasi" by Cię zjedli za nietolerancję i dyskryminację.
  • 1

#248

Crusader.
  • Postów: 21
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O tym nie usłyszysz w mediach


Bractwo infiltruje rząd USA
Mój odnośnik

Mój odnośnik


Obama "Pochodzę z rodziny muzułmańskiej" Pierwszy prezydent USA który kłania się Królowi Arabii Saudyjskiej
Mój odnośnik

U Obamy skandal skandalem pogania. "Mogą pozbawić Biały Dom niezbędnej do rządzenia wiarygodności"
Mój odnośnik

Grupy religijne twierdzą że były atakowane przez federalny urząd skarbowy IRS
Grupy takie jak: Biblijne nagrywanie, stowarzyszenie ewangelistów, Fundusz Edukacji katolicy zjednoczeni,
Chrześcijański glos życie, KOALICJA DLA ŻYCIA, dyskusja rodzina, Z STREET(pro-Israel) ....................
................ i tak dalej.
(Po Angielsku)
Mój odnośnik




Dearborn Michigan USA

Arabscy imigranci obrzucili kamieniami katolików, a policja nie raguje:

Mój odnośnik

Mój odnośnik


Muzułmanie atakują wolność słowa w Ameryce

Mój odnośnik
Mój odnośnik


Burma & Sri Lanka
Dlaczego mnisi buddyjscy atakują muzułmanów?
zdjęcia - tłumaczenie: Świat nie jest tylko dla muzułmanów
Mój odnośnik

Mnisi atakują meczet
Mój odnośnik


Niemcy
Turcy w Niemczech niemieccy uczniowie w mniejszości
1z5
Mój odnośnik
2z5
Mój odnośnik
3z5
Mój odnośnik
4z5
Mój odnośnik
5z5
Mój odnośnik


allah islam - Izraelski dziennikarz infiltruje społeczność muzułmańska
1z4
Mój odnośnik
2z4
Mój odnośnik
3z4
Mój odnośnik
4z4
Mój odnośnik



Belgia
Witamy z Belgistan
Mój odnośnik


Polska - Aktualnie meczet 5 i co 2/3 lata nastepny in nastepny, pomalutku... po cichutku aby tubylcy sie nie zorientowali.
Propaganda islamska w Polsce
Islam w Polsce i po Polsku :o Tak się zaczyna Islamizacja !!! ;( ;( :(
Na razie są owieczki a za kilka lat?
Mój odnośnik

EUROPE vs ISLAM :Zdecyduj teraz zanim będzie za późno!!!
Mój odnośnik

Użytkownik Crusader edytował ten post 18.05.2013 - 18:11

  • 1

#249

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zaczął się w sieci wysyp poniższych obrazków:
Dołączona grafika
O co chodzi?
  • 1

#250

Crusader.
  • Postów: 21
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaczął się w sieci wysyp poniższych obrazków:
Dołączona grafika
O co chodzi?

Zamknięte dla nie-muzułmańskich turystów
  • 0

#251

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tyle to ja wiem-chodziło mi dlaczego, gdzie itd. Jeżeli jest to jakiś obiekt przylegający do meczetu i zamknięcie obowiązuje w godzinach modlitw-to jest to zrozumiałe. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja gdy takie znaki widnieją w muzułmańskich osiedlach znajdujących się w Europie-a takie sugestie słyszałem.
  • 0

#252

Crusader.
  • Postów: 21
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tyle to ja wiem-chodziło mi dlaczego, gdzie itd. Jeżeli jest to jakiś obiekt przylegający do meczetu i zamknięcie obowiązuje w godzinach modlitw-to jest to zrozumiałe. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja gdy takie znaki widnieją w muzułmańskich osiedlach znajdujących się w Europie-a takie sugestie słyszałem.

Przygotowania do rytuału muzułmańskiego?
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Iraq: Wioska 13/11/2004
Mój odnośnik

O co tu chodzi?

Necrophilia też jest dozwolona w koran

Egipt
necrophilia dozwolona w egipcie



Egipt zalegalizuje NEKROFILIĘ?! Pożegnalny seks z trupem...
http://www.pudelek.p..._seks_z_trupem/

Użytkownik Crusader edytował ten post 18.05.2013 - 16:31

  • 0

#253

Slimok.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

pozwole sobie przytoczyc pare fragmentów biblii

AP 13.1
I ujrzałem Bestię wychodzącą z morza,
mającą dziesięć rogów i siedem głów,
a na rogach jej dziesięć diademów,
a na jej głowach imiona bluźniercze

pamietajcie że JHWH będzie naznaczać na czołach ludzi którzy będą zbawieni.... a islamistów naznacza kto (1 tlumaczenie z hebrajskiego na polski)??
tłymaczenie imion :

1.mal'ach / Anioł





później ewdytuje posta bo musze jechać ale dodam jeszcze pare fragmentow bibli które moim zdaniem mówią o oddaniu władzy przez smoka (USA) Bestii = islamistom


jezeli ktos chce


słownik hebrajski

http://www.iwrit.pl/index.php


biblia

http://biblia.deon.pl/index.php

Użytkownik Slimok edytował ten post 19.05.2013 - 12:11

  • 0

#254

Corinis.
  • Postów: 39
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Islamizacja - samo słowo wywołuję u mnie niepokój.. To jest naprawdę wielki problem...

POWIEDZMY TO WPROST NIE CHCEMY MECZETÓW W POLSCE


3.14 Nie nadużywaj emotikonów, kolorów, wielkich liter, pogrubień i innych dekoracji tekstu.

Dołączona grafika

edycja:
ultimate

  • 2

#255

Crusader.
  • Postów: 21
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Islamizacja - samo słowo wywołuję u mnie niepokój.. To jest naprawdę wielki problem...

POWIEDZMY TO WPROST NIE CHCEMY MECZETÓW W POLSCE



Niestety czeka nas to co na tym filmie jak słowiański naród sie nie obudzi bo Europa Zachodnia już poległa.
Europa 2029

3:34 min o Polsce "exodus białych ludzi z zachodu na wschód do Polski i na Węgry rządzone przez partie nacjonalistyczne które nie pozwoliły emigracji"


Historia lubi się powtarzać: xD

Użytkownik Crusader edytował ten post 20.05.2013 - 04:04

  • 2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych