Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemnica Samolotu 101


2351 odpowiedzi w tym temacie

#571

rudnickir.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie wstawiam tego jako jakikolwiek dowód ani związek ze sprawą , ale jestem w szoku umiejętności pilota - zobaczcie.Chyba że to jakaś przeróba:)

Mój odnośnik

Użytkownik rudnickir edytował ten post 19.04.2010 - 17:15

  • 0

#572

gibon83.
  • Postów: 38
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po co zaśmiecać ten temat takimi pierdołami. Nie ma żadnego związku z dyskusją tutaj.
  • 0

#573

krzlew.
  • Postów: 72
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Link tutaj
Co jest na zdjęciu? Kawałek ręki czy fotela? To odnośnie braku szczątek...

Użytkownik krzlew edytował ten post 19.04.2010 - 17:30

  • 0

#574 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Masz na myśli centrum, po prawej stronie?
  • 0

#575

krzlew.
  • Postów: 72
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak dokładnie tam. Można się kłócić co to jest, myślę, że foto lepszej rozdzielczości a na pewno autor zdjęcia takie ma rozwiałoby wątpliwości.
  • 0

#576

uduchoviony.
  • Postów: 128
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie jest ręka tylko kawałek jakiejś wykładziny bądź fotela.
  • 0

#577

Tropiciel.
  • Postów: 181
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

TO JEST BOMBA która kładzie moją teorię na łopatki ostatecznie.
Izraelska prasa wściekle atakuje Rosjan i wskazuje Putina jako winnego:
http://izrus.co.il/d...04-12/9377.html

Czyli temat można zamknąć a ja muszę napisać nową teorię. Z gazem w roli głównej, jak najbardziej, ale to nie Putin spuścił samolot. Putin został tą katastrofą "uszczęśliwiony" przez kogoś zupełnie innego.
Honduras się kłania... Idę do sklepu po banany!

A Was zapraszam na koncert!
Dziś grają Blues Brothers...

Dołączona grafika

Użytkownik Tropiciel edytował ten post 19.04.2010 - 20:35

  • 0

#578

Vooor.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tyle teorii....tyle spekulacji....a Tropiciel sam sobie obalił swoją teorie xD

Czyżby tropiciela dopadło ABW albo Rosjanie, i kazali mu zatuszować sprawę? :mrgreen:


A tak na serio ja się troche pogubiłem w tym temacie, możesz podac konkretnie argumenty, dlaczego teoria opisywana przez tak długi czas, została obalona?

Użytkownik Vooor edytował ten post 19.04.2010 - 20:57

  • 0

#579

sarthran8.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rzeczywiscie prasa na calym swiecie coraz glosniej mowi o mozliwym zamachu.
Wielu komentatorow wskazuje na glowna slabosc teorii spisku: Rosja nic nie zyskuje n smierci Prezydenta Kaczynskiego i tak przegralby nadchodzace wybory.

Zapominaja oni o politycznym efekcie katastrofy: stabilizuje ona region. Zaden z przywodcow krajow bylego bloku sowieckiego nie pomysli teraz nawet o uniezaleznieniu sie od Rosji...

Problem polega na tym, ze zyjemy w rzyczywistowsci stosunkowo wolnego dostepu do informacji. Zeby cos takiego "przeszlo" musialoby to byc skoordynowane z rzadami, sluzbami innych krajow, wlaczajac w to PL, niestety... Inaczej to by sie rozlazlo w szwach...

Użytkownik sarthran8 edytował ten post 19.04.2010 - 21:13

  • 0

#580

enciak.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


  • 0

#581

sarthran8.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


doskonala analiza gratulacje :) Na poczatku bylem sceptyczny co do tego nagrania ale...
rzeczywiscie ktos tam chodzi po wraku i to nie byli strazacy, z drugiego filmu wiemy, ze znajdowali sie w innym miesjcu.

z drugiej strony trudno mi uwierzyc, ze ktos chodzlby i dobijal naszych... z broni bez tlumika.

Zakladajac, ze jednak cos tam sie dzialo, rozwazmy mozliwosci:
- ktos nie byl przygotowany do uzycia broni bo nie spodziawal sie, ze ktos przezyje katastrofe i bedzie stawial opor, dlatego musieli improwizowac.
- moze ktos jednak byl przygotowany i nasi sie bronili, ani BOR ani wojskowi nie mieli tlumikow...
- eksplozja naojow z broni Borowikow, odrzucam poniewaz wybuch pojedynczego naboju musialby doprowadzic do eksplozji pozostalych w magazynku, no chyba ze w trakcie wypadku "rozsypaly" sie i eksploduja luzem.

No i jeszcze jedno: czarne skrzynki, zawartosc miala byc znana po 2 dnich minal przeszlo tydzien i... cisza.
filmik poszedl do analizy, minelo pare dni i... rowniez cisza....hmmmm....

Użytkownik sarthran8 edytował ten post 19.04.2010 - 22:19

  • 0

#582

gibon83.
  • Postów: 38
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Analiza full pro. Zwłaszcza te zaznaczone momenty gdzie widać... nic.

- ktos nie byl przygotowany do uzycia broni bo nie spodziawal sie, ze ktos przezyje katastrofe i bedzie stawial opor, dlatego musieli improwizowac.


To ten zamach robili Zenek i Włodek spod blachy czy profesjonaliści?


- moze ktos jednak byl przygotowany i nasi sie bronili, ani BOR ani wojskowi nie mieli tlumikow...



Napewno po takim zderzeniu pierwsze co zrobili to wyjeli gnaty i strzelali do wroga.
  • 0

#583

qqq.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i jeszcze jedno: czarne skrzynki, zawartosc miala byc znana po 2 dnich minal przeszlo tydzien i... cisza.
filmik poszedl do analizy, minelo pare dni i... rowniez cisza....hmmmm....


Nie stary, specjaliści od tego mówili, że może to potrwać kilka tygodni. Najbardziej to dziennikarze mieszają, bo podają niesprawdzone informacje. Wstępne informacje już są, już polscy specjaliści, a dokładnie rzecznik, mówił że dało się odczytać rozmowy ze skrzynek, parametry lotu, ale wszystkiego nie pokażą ze względu na to że wiele materiałów nie nadaje się do publikacji ze względu na treść. Przecież nie puszczą w TV krzyków itp. gdy doszło do katastrofy. Ponadto mówili że nie będą podawali szczątkowych informacji.

=====

Nie rozumiem ludzi którzy zadają sobie pytania jak to możliwe że nikt nie przeżył. A no tak że ten samolot leciał grubo ponad 200 km/h, pacnął w ziemię jak szalony, mało tego przejechał się na plechach, tak że ze środkowej części samolotu tego gdzie siedzą pasażerowie nic nie zostało, wszystko było zmiażdżone, a elementy samolotu znajdowano nawet ponad metr pod ziemią. Więc jak mógł ktoś przeżyć, skoro samolot był zmiażdżony? Jak mówił jeden z pilotów, samoloty nie są specjalnie wzmacniane, nie mają specjalnej konstrukcji która by chroniła przed katastrofami. Jeśli do kogoś nie przemawia prędkość, polecam obejrzeć zdjęcia samochodów po wypadkach, np. to sportowy samochód który walnął w słup przy prędkości prawie 200 km/h http://img.interia.p...dek_2359003.jpg albo to wypadek przy prędkości 90-100 km/h http://m.onet.pl/_m/...7c5a58,14,1.jpg

Najśmieszniejsze są teksty w stylu że ludzie na tym filmiku to pasażerowie. Matko Boska! Ludzie, z samolotu nic nie zostało, a pasażerowie mieli sobie jak gdyby nigdy nic z niego wyjść, otrzepać się i pójść sobie dalej… Wyobraźnie to wy macie. Nie wiem czy kiedyś lecieliście samolotem, ale w czasie lądowania należy zapiąć pasy. Więc pewnie po wypadku, kiedy wszystko było zmiażdżone, wydostanie się z foteli nie było takie łatwe. Tym bardziej że jeden z dziennikarzy który opisywał szczątki samolotu, opowiadał o stercie foteli, foteli które ich nie przypominały, większość z nich niebyła w jednym kawałku. A wy jeszcze piszecie o rozpięciu pasów i wydostaniu się…

Skąd tam się wzięli ludzi, jak zapewne widzieliście, niedaleko są bloki, komis, dogra. Ludzie zobaczyli wypadek i pobiegli na miejsce, sam bym pobiegł, samemu biegałem, czy to jak się paliło lub jak był jakiś wypadek na osiedlu. Nic dziwnego, więc skoro ludzi już tam pobiegli, to pewnie chcieli pomóc, zwykły ludzi odruch, więc wbiegli w szczątki samolotu. Jak widać na filmiku, koleś z aparatem przyszedł od strony drogi, natomiast od strony lasu, lotniska przyszli wojskowi/ policjanci z lotniska. Pewnie zobaczyli chodzących tam ludzi, to postanowili ich przegonić, aby nie zacierali śladów, aby nie kradli, aby im się coś nie stało. Nic nadzwyczajnego u nas jest tak samo.

Użytkownik qqq edytował ten post 19.04.2010 - 22:36

  • 1

#584

zunrei.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witam czy ktos moze z was interesowal sie sprawa gazu lupkowego ktory podobno sprzedalismy za 1% ? wczoraj pojawily sie artykuly na ten temat. m.in. onet i interia lecz zostaly one usuniete po 2 godzinach , lecz o dziwo na takim serwisie jak o2 nadal tam figuruje , czy jezeli jest to prawda to czasami ktos nas niechce wycykac pod przykrywka zaloby i zwinac grube miliony na tym przekrecie ?
  • 0

#585

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak się za robotę biorą eksperci to robią to porządnie a nie rzucając bardzo poważne oskarżenia bo zobaczyli 5 pikseli przypominających człowieka.
Szczerze to wątpię żeby tak szybko ogłosili wyniki analizy tego filmiku. Na pewno wzieli pod uwagę co tam niby można zauważyć, ale ponieważ i tak gówno na nim widać, więc pewnie uznają to za poszlake wartą zbadania i wszystko wróci do właściwego dochodzenia w sprawie katastrofy i zostanie wszystko razem opublikowane za kilkanaście miesięcy.

Filmik z analizą obejrzałem i zgodze się że jest bardzo dobrze przygotowany technicznie ale na pewno nie merytorycznie. Ja już się śmieje z tego jak nazywacie ciemne plamy/smugi ludź, którzy przeżyli katastrofę (!) lub strzelają (!!) do ludzi którzy przeżyli katastrofę (!!!!!!!!11oneone). Nawet nie rozumiecie co te ruskie mówią, a już się znalazły osoby co to słyszały na filmiku, "dawaj jeszcze raz" i " zabij (chuja?)".

To jest tak nieskończenie głupia teoria, że nawet nie będę więcej pisał bo szkoda mi czasu na tłumaczenie najprostszych spraw wam dzidziusiom, którzy przez magiel teorii spiskowych macie wypaczone spojrzenie na świat i musicie się jeszcze raz uczyć zasad jakimi się rządzi.

Pozdrawiam
  • 0


 


Dodaj odpowiedź



  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych