Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemnica Samolotu 101


2351 replies to this topic

#466

ZelgO.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale chyba trzeba przyznać że wielum osobom gdy sie dowiedziały o katastrofie samolotu prezydenta odrazu przyszła do głowy myś o zamachu terrorystycznym made in russia
  • 0

#467

cuinust.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

i jescze dla tych co smieja sie z teorii spiskowych... spisek ma to do siebie ze trudno w niego uwierzyc... odnosnie wypowiedzi jakuba bermana terzbe pamietac ze to byly lata 40'... co nie znaczy ze to wszystko bylo minelo... wrecz przeciwnie dzis wydaje sie to wszytko tym bardziej nieprawdopodobne, ale mi chodzi tutaj o to w jaki sposob ci ktorzy rzekomo steruja swiatem moga to robic:

"Wtedy reakcja żydowska, która dziś trzyma z reakcją międzynarodową, zdradzi ją i uzna, że rację mieli Żydzi stojący po drugiej stronie barykady. Podobny przypadek współdziałania Żydów całego świata, wyznających dwie rożne koncepcje ustrojowe - komunizm i kapitalizm - zaistniał w ostatniej wojnie. Dwa największe mocarstwa światowe, całkowicie kontrolowane przez Żydów i będące pod ich wielkim wpływem, podały sobie ręce. "

dlatego uwazam ze to ciekawe...


ostatnio czytałam artykul na temat zrodel nazizmu... bardzo analogiczny do wyzej wymionego wydaje mi sie ten watek sterowania dwoma niby przeciwstawnymi sobie silami:

"Istnieje również wśród niektórych autorów teoria , że tajne stowarzyszenia będące spadkobiercami Iluminatów miały wpływ na stworzenie odpowiednich podstaw filozoficznych dla wprowadzanych stopniowo w życie zasad komunizmu i nazizmu. Wedle tego poglądu w czasie gdy Karol Marks opracowywał "Manifest Komunistyczny" pod nadzorem jednej grupy "oświeconych" , Karol Ritter , wykładający w Berlinie i we Frankfurcie , pisał antytezę komunizmu pod opieką innej. Dzieło Rittera ukończył F.W.Nietzsche. Dało ono podwaliny dla faszyzmu i nieco później dla nazizmu. Chodziło bowiem o to by stworzyć dwa zwalczające się obozy, które dostatecznie wzmocnione, mogłyby zniszczyć się nawzajem, niszcząc przy tym wszelkie instytucje państwowe oraz religijne i przybliżając w ten sposób dzień nastania "nowego światowego ładu" ([22] str. 13)."

caly ten artykul dot. zrodel nazizmu jest ciekawy, http://www.kki.pl/pi...tler/hitl1.html

idac dalej na zasadzie analogii wnioskuje ze...

czy faktycznie wsi teraz sie rozpanoszy tego tez nei wiemy... moze zarowno PIS jak i PO maja ludzi ktorzy skutecznie pozwalaja bylym agentom rzadzic panstwem 'z dugiego rzedu' wiec tym co nas ustawiaja wszystko jedno czy wygra PO czy PIS, wazne zeby byla walka i ludzie zajmowali sie skutecznym zwalczaniem siebie nawzajem...


pomyslce...
- nie ma skuteczniejszej metody na zniszczenie panstwa niz przeciwstawienie sobie dwoch sil (wszyscy zajmuja sie tym czym nie powinni)
- nie ma skuteczniejszej metody na zniszczenie panstwa nie ujawniajac siebie niz sterowanie dwoma silami ktore same siebie zwalczaja
- nie ma bardziej dochodwego biznesu jak przemysl zbrojeniowy i przemysl faramceutyczny... wiec wiadomo ile na konfliktach, wojnach, epidemiach i innych ptasich grypach mozna zarobic....
- nie ma latwiejszej drogi do uzyskania obojetnosci spoleczenstw (mozliwosc sterowania nimi) przez materializacje zycia, odciecie od tozsamosci narodowej, wiary (kregoslupa moralnego) itp
- nie ma latwiejszej metody na zatuszowanie prawdy jak osmieszenie jej (wszelkiego typu dzialania ludzi ktorzy niby w dobrej sprawie dzialaja a tak na prawde osmieszaja ta sprawe... macierewicz wildstein i inni ujawniacze agentow, rydzyk i moherowe berety i inni 'narodowcy', 'nawiedzeni' ujawniacze zydomasonerii itp. co normalny obywatel ma w takiej sytuacji myslec? odechciewa mu sie wszytkiego)

wniosek: drze o polske, drze o w ogole caly swiat a zwlaszcza katolikow (mam wrazenie ze przesladowania chrzescijan to nie jest jakis wymysl ludzi ktorzy nie maja sie czym zajmowac...)

ps. jesli chcecie sie na pawde bac co z nami bedzie polecam ksiazke Tajemnice Jana Pawła II Antonio Socci
  • 0

#468

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ale chyba trzeba przyznać że wielum osobom gdy sie dowiedziały o katastrofie samolotu prezydenta odrazu przyszła do głowy myś o zamachu terrorystycznym made in russia


I bardzo dobrze. Wszystkie możliwości trzeba brać pod uwagę, bo tylko głupi tego nie robi. Ważne jest żeby potem odrzucać niesprawdzone teorie, a nie być pewnym siebie swoich przekonań pomimo: braku wystarczających dowodów, nie czekanie na zbadanie sprawy przez ludzi kompetentnych i usprawiedliwianie tego wszystkiego swoim wyimaginowanym światem.

Pozdrawiam
  • 0

#469

cuinust.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano


Cytat: "... Antysowiecki Kaczyński pomylił się tylko raz – kiedy poleciał sowieckim samolotem na sowieckie terytorium, zaufawszy sowieckiej władzy.
A cywilizowany świat nie będzie oskarżać. Wszystko pokryje ropa, gaz i mgła".
/.../



Jeden z lepszych cytatów, jakie znalazłem na forach poświęconych tej tragedii brzmi: "Błąd pilota? Tak - że tam poleciał!"


heh, dokladnie to samo pomyslalam... ze jedyny blad pilota to taki ze w ogole wystartowal z warszawy...
  • 0

#470

Tropiciel.
  • Postów: 181
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Próbę dojścia do prawdy nazywasz sianiem zamętu? Poszukaj pracy w TVN, masz zadatki...


Ty nie szukasz prawdy tylko wymyślasz "prawdę". Zadając tego typu pytania niczego nie dowiedziesz bo albo nie ma na nie odpowiedzi albo nie zostaną ci ujawnione, więc przestań gadać bzdury że jest to szukanie prawdy skoro cały twój post był tak skonstruowany żeby te wątpliwości zawarte w pytaniach tworzyły klimat tajemniczości.


Ależ ja szukam prawdy, jak każdy.
A jednocześnie podaję swoją wersję i szukam argumentów na jej potwierdzenie. Wolno mi.
Za krótko żyjesz, żeby wiedzieć, że "prawda jak d*** - każdy ma swoją".
A o klimat tajemniczości bardzo mi chodzi... wszak bez niego szanująca się teoria spiskowa nie ma racji bytu.



Och, nie mam zludzeń.


No to po co się pytasz? Ja ci zadam jedno proste pytanie: jak często się masturbujesz? I co odpowiesz? Nie, po to twoje sprawy prywatne tak samo jak tajne jest dochodzenie w sprawie katastrofy.


W internecie masz słownik trudnych wyrazów. Zajrzyj tam i dowiedz się co to jest "pytanie retoryczne". I dowiedz się dlaczego osoba zadająca pytanie retoryczne tak naprawdę nie spodziewa się na nie otrzymać odpowiedzi.
Kwestia śmierci tylu ważnych osób w rządowym samolocie jest sprawą publiczną a nie prywatną i porównywanie tragicznej śmierci tylu ludzi do masturbacji każe zadać ci pytanie o poziom twojej kultury, taktu, inteligencji i po prostu człowieczeństwa.


Zostały szczątki, na podstawie ich analizy i szczegółowych badań można wyjaśnić wiele wątpliwości i znaleźć odpowiedzi na wiele pytań.
Chyba że komuś zależy na ukryciu prawdy. Wówczas pozostanie snucie domysłów.
Co to znaczy, że w dobie analizy DNA nie można zidentyfikować zabitych?


Jak chcesz dowieść prawdy to zadaj pytania trudne i niewygodne a nie głupie. Jak skończą analizować szczątki to wtedy będą wiedzieć i być może podadzą informacje do publicznej wiadomości. Jeśli zaś chodzi o badanie DNA to wstyd nie wiedzieć że trwa to kilka dni.


Czyli dopiero szykują wyniki, tak? :)
Pytania nie są głupie. Poza tym co to znaczy, że MOŻE kiedyś łaskawie podadzą informację? Tak jak przez 50 lat podawali info o Katyniu?
  • 0

#471

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W internecie masz słownik trudnych wyrazów. Zajrzyj tam i dowiedz się co to jest "pytanie retoryczne". I dowiedz się dlaczego osoba zadająca pytanie retoryczne tak naprawdę nie spodziewa się na nie otrzymać odpowiedzi.
Kwestia śmierci tylu ważnych osób w rządowym samolocie jest sprawą publiczną a nie prywatną i porównywanie tragicznej śmierci tylu ludzi do masturbacji każe zadać ci pytanie o poziom twojej kultury, taktu, inteligencji i po prostu człowieczeństwa.


To nie było retoryczne tylko typowe wymienianie rzekomych nieścisłości. Już trochę się naczytałem o tych teoriach spiskowych i wiem w jaki sposób ich zwolennicy przekonują innych: właśnie taką szybką serią pytań.

Nie martw się o poziom mojej kultury tylko twojego czytania ze zrozumieniem. Gratuluję pogladu na świat w którym czysty rząd nie ma żdanych tajemnic, za to jeśli ma jakiekolwiek to jest już w zmowie z NWO. Nikt nie wyjdzie na ulicę i nie zacznie wyjawiać swoich tajemnic. Poza tym laikom więcej nie potrzeba niż to co podają w mediach bo i tak nie zrozumieją.

Pytania nie są głupie. Poza tym co to znaczy, że MOŻE kiedyś łaskawie podadzą informację? Tak jak przez 50 lat podawali info o Katyniu?


Nie potrzebnie napisałem "może". Zapewne jak tylko ich zidentyfikują to powiedza o tym w tv.

Pozdrawiam
  • 0

#472

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Polecam artykuł TERROR FSB.

Fragment : "Władzio, wnuczuś osobistego kucharza Stalina i synuś oficera KGB był w stanie zdradzić swoich przyjaciół ze studiów. Jeszcze zanim wstąpił na uniwersytet, zaczął współpracę z KGB. W czasie studiów pilnie donosił na swoich rówieśników oraz przeszedł roczne szkolenie w V Wydziale KGB. Putina wyszkolono, by wyłapywał i donosił na ludzi krytykujących jedyną słuszną partię i ideologię, a nawet studentów opowiadających dowcipy o ZSRR."

Dołączona grafika

Putin jako agent KGB. Kremlin.ru.


  • 0



#473

Tropiciel.
  • Postów: 181
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A co na to Wiktor Suworow?
http://fronda.pl/new..._to_tylko_wypad

A Julia Łatynina chyba zapoznała się z moją teorią! Ale numer!
ZOBACZCIE!: http://fronda.pl/new...ynina_katyn_2_1
  • 0

#474

rudnickir.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tylko co nam po tym jak zawsze pozostaje nuta tajemniczości i tego , że wszystkiego nie powiedzieli ...Miejmy jednak nadzieje iż kompetentni ludzie nie odpuszczą tematu tak szybko i znajdą "prawdziwą" prawdę.
  • 0

#475

efreet.
  • Postów: 141
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeśli to kłóci się z regułami forum, proszę usunąć posta. Znalazłem to jednym forum. Zaznaczam, że nie ja jestem autorem poniższej analizy i nie wiem kim on jest!

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0

#476

Moira.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Autorem jest użytkownik forum, a zdjęcia podał w tym temacie... W dodatku to są gałązki.

Dołączona grafika

Użytkownik Moira edytował ten post 17.04.2010 - 21:47

  • 0

#477

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A drugi rządowy Tupolew przechodzi właśnie remont... w Samarze.
  • 0



#478

Tropiciel.
  • Postów: 181
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A drugi rządowy Tupolew przechodzi właśnie remont... w Samarze.



W zakładach oligarchy Olega Deripaski, kolegi Putina.
Za żadne pieniądze bym do niego nie wsiadł... raz w życiu leciałem radzieckim sprzętem. Rollercoaster wysiada... Samolot nazywał się An-24, miałem może 10 lat, do dziś się nie mogę otrząsnąć. :)

Użytkownik Tropiciel edytował ten post 17.04.2010 - 22:08

  • 0

#479 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Dwie sprawy:

- śp. Protasiuk był pilotem. Ten sam człowiek, był w Gruzji jako drugi pilot - wie jak skończył jego kolega - kpt. Grzegorz Pietruczuk i pewnie cały czas miał to w pamięci gdy leciał ze śp. prezydentem.
- UWAGA DRASTYCZNE:


3:08-3:10
Zobaczcie jak wyglądają ciała po takiej katastrofie (oczywiście jest to zupełnie inny przypadek, ale podaję obrazowo) - i w jakiej odległości od samolotu to 'coś' co było człowiekiem jest.

Dziękuję, dobranoc.
  • 0

#480

rudnickir.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

" Ten sam człowiek, był w Gruzji jako drugi pilot - wie jak skończył jego kolega - kpt. Grzegorz Pietruczuk "

Jak skończył - ludzie czy Wy czytacie wcześniejsze posty? jeden wkleja zdjęcia , który były już zamieszczane i ciągle widzi tam jakieś postacie , a drugi opowiada jak to tragicznie skończył pilot który nie zgodził się na lądowanie .....Czy nie warto trochę poczytać więcej ? Od kiedy to pasażerowie ganiają po kabinie pilotów z nakazem lądowania? Pilot to nie 10-letnie dziecko -On podejmuje decyzje. Czy uważasz , że polot stwierdził - wiem że się rozbijemy ale ląduje bo kazał Prezydent ?daj spokój - zamieść jakieś nowe informacje.
  • 0


 


Odpowiedz



  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych