Skocz do zawartości


Katastrofa samolotu prezydenta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
743 odpowiedzi w tym temacie

#16

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak to jest jak ignorowali kupno nowego samolotu. Po prostu nie wierzę że to przez drzewa... :/ Mam nadzieję że ktoś przeżył, to byłby wręcz cud.
Ale to nie zmienia faktu że to jest wielka tragedia...
  • 0

#17

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak to jest jak ignorowali kupno nowego samolotu. Po prostu nie wierzę że to przez drzewa... :/ Mam nadzieję że ktoś przeżył, to byłby wręcz cud.
Ale to nie zmienia faktu że to jest wielka tragedia...


W tv mówili, że samolot leciał pod kątem 45 stopni przez dłuższą chwilę, po czym zarył skrzydłem o ziemię i nastąpiła eksplozja. Ciężko powiedzieć czy to błąd pilota, czy jednak awaria.
  • 0



#18

Alvar.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tiaa. Przed katastrofą masa ludzi kpiła, krytykowała i wyśmiewała się z rządu. Teraz po ich śmierci zaroi się od pseudo-patriotów, udających jaki to prezydent był wspaniały i jak bardzo opłakują jego śmierć. Mimo to szkoda ich, ogromny cios dla Polski.
  • 2

#19

Recluse.
  • Postów: 117
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z miejsca katastrofy:
http://www.tvp.info/...astrofy/1642398
  • 0

#20

oniszczuk6.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I to jeszcze gdy lecieli na uczenie ludzi ktorzy zmarli w katyniu ... <placze>
  • 0

#21

Arenn.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wyciągną czarną skrzynkę ( koloru żółtego :D) i zobaczymy, czy naprawdę samolot zahaczył o drzewo. Wszystko jest możliwe, ale jakieś wysokie musiałyby być te drzewka. Jeszcze ten zbieg okoliczności z datą.

Użytkownik Arenn edytował ten post 10.04.2010 - 09:44

  • 0

#22

draggero.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tyle razy była mowa o nowych samolotach ... Ale Polak mądry po szkodzie . Nie lubiłem Kaczyńskiego ale nikomu nie życzę takiej śmierci. Co do spisków to pewnie pojawi się ich masa i wszystko pójdzie na ruskich.
  • 0

#23

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Na innym forum wyczytałem, że samolot spadł 1,5 (!) kilometra od pasa.
  • 0



#24

oniszczuk6.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeszcze jak w tvn24 pokazuja nagranie ...Po prostu szok
  • 0

#25

slaine.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

katastrofa katastrofą, jednak nie podoba mi sie to, ze zdarzylo się to akurat dziś i akurat w Smoleńsku. niedawno przecież w ruskiej telewizji wyemitowano film o katyniu, no i jeszcze Putin na czele tej calej komisji...ojjjj, duzo teorii bedzie
  • 0

#26

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

NIE WIERZĘ W TO, ŻE TO STAŁO SIĘ PRZYPADKIEM ! Po tym jak widzę w telewizji te szczątki to mój tato wojskowy nie wierzy w to, że to mogło z samego upadku tak się rozpaść. Ktoś musiał "pomóc" w tym. Ruskie miały teraz idęalną okazję, żeby pozbyć się zagrożenia ze strony Polski ! To przez tą tarcze antyrakietową ! Putin ! Kur** !

edycja cisz: Proszę, bez spekulacji!
  • 0



#27

Recluse.
  • Postów: 117
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@shortez
Toż to złom był nie samolot. W niego wystarczyłoby mocno kopnąć żeby się rozleciał.

Użytkownik Shwizard edytował ten post 10.04.2010 - 09:52

  • 0

#28

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Tiaa. Przed katastrofą masa ludzi kpiła, krytykowała i wyśmiewała się z rządu. Teraz po ich śmierci zaroi się od pseudo-patriotów, udających jaki to prezydent był wspaniały i jak bardzo opłakują jego śmierć.


Tu nie chodzi o krytykę rządu (którego sam nie trawiłem), ale o śmierć człowieka - jakby nie patrzeć to prezydent kraju, w którym mieszkam. Zginęła też jego żona i kilkadziesiąt innych mniej lub bardziej znanych osób. Dlatego darowałbym sobie polityczne docinki.
  • 5



#29

EpicFail.
  • Postów: 208
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

przed chwilą ktoś mówił w tvn 24, że rozmawiał z gościem, który widział całe zdarzenie.

stał w oknie, gdy to się stało. był jakieś 300-400m od samolotu. leciał (samolot) wykonał zwrot i zahaczył lewym skrzydłem o ziemię. później nastąpiła eksplozja.

@Eury - plus dowódcy sił zbrojnych: dowódca jednostek specjalnych, dowódca sił powietrznych, dowódca wojsk lądowych

dlaczego to rosjanie mają prowadzić śledztwo, dotarł ktoś do takiej informacji?

Użytkownik EpicFail edytował ten post 10.04.2010 - 09:58

  • 0

#30 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

W pierwszej chwili myślałem, że to spóźniony żart prima-aprilisowy, ale jednak stało się. Ciekawi mnie co teraz będzie działo się w państwie i ile powstanie nowych spiskowych teorii. Nie mogę się doczekać. :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych