Skocz do zawartości


Katastrofa samolotu prezydenta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
743 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Alucard

Gość_Alucard.
  • Tematów: 0

Napisano

Katastrofa samolotu prezydenta. Nie żyje 87 osób. Nie wiadomo, czy prezydent żyje

Samolot Lecha Kaczyńskiego Tu 154 rozbił się na lotnisku w Smoleńsku. 87 osób zginęło w katastrofie prezydenckiego Tupolewa - podało rosyjskie ministerstwo ds. sytuacji nadzwyczajnych Na razie nieznane są szczegóły. Także według Reutersa samolot rozbił się na płycie lotniska. Na pokładzie jest prezydencka para.
Jak powiedział Gazecie.pl rzecznik MSZ Piotr Paszkowski samolot przy lądowaniu zahaczył o drzewa. - Wygląda to bardzo źle - powiedział rzecznik MSZ. - Przy podchodzeniu do lądowania samolot najprawdopodobniej zahaczył o drzewo. Pożar jest już ugaszony - powiedział PAP Paszkowski. Dodał, że w tej chwili ciała są wydobywane. Do Warszawy z Gdańska leci w tej chwili premier Donald Tusk.

Rzecznik BOR Dariusz Aleksandrowicz mówi, że na razie nie sa udzielane żadne informacje.

Rzecznik rządu Paweł Graś przekazał, że informacje są w tej chwili sprawdzane. Według wstępnych informacji, Tu 154, prezydencki samolot Pułku Specjalnego - rozbił się przy lądowaniu i stanął w płomieniach. Korespondent Polsat News mówi, że według jego informacji są ofiary.

Na razie nie wiadomo ile osób było na pokładzie. Maszyna może zabrać ponad sto osób. Prócz prezydenckiej pary wraz z Lechem Kaczyńskim w Katyniu mieli być m.in. ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski, prezes IPN Janusz Kurtyka, biskup polowy Wojska Polskiego generał dywizji Tadeusz Płoski, prawosławny ordynariusz Wojska Polskiego biskup i generał brygady Miron Chodakowski oraz sekretarz Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa Andrzej Przewoźnik.

via Gazeta.pl
  • 1

#2

Opiart.
  • Postów: 202
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

TVN 24: "Gubernator Smoleńska mówi, że nikt nie żyje".

Czyli wczesne wybory. Na razie władze w kraju przejmuje marszałek sejmu Bronisław Komorowski.

Użytkownik Opiart edytował ten post 10.04.2010 - 09:02

  • 0

#3 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

No ładne jajca ... Teraz chaos i anarchia :\
  • -5

#4

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Serce mnie boli... Coś... Nie nie mam sił cokolwiek powiedzieć... ;(

[*]
  • 0



#5

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To zamach! NWO już jest tuż tuż. Kaczyński miał stać na czele ruchu oporu... już nie będzie stał :( To wielka tragedia. Ostatnio zacząłem ufać temu człowiekowi. Wielki smutek...

edycja: Tylko bez spekulacji a tym bardziej wyrokowania!
  • -10

#6

EpicFail.
  • Postów: 208
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To zamach! NWO już jest tuż tuż. Kaczyński miał stać na czele ruchu oporu... już nie będzie stał :( To wielka tragedia. Ostatnio zacząłem ufać temu człowiekowi. Wielki smutek...

jakieś informacje na temat tego ruchu oporu, czy tylko na słowo?
fakt pozostaje faktem, że zginęli prawicowcy. komorowski ma stanowisko prezydenta w kieszeni.
  • 0

#7 Gość_Alucard

Gość_Alucard.
  • Tematów: 0

Napisano

Quintus Maximus
Daj spokój, zaraz będziecie wymyślać różne teorie spiskowe...

Stała się wielka tragedia straciliśmy wiele ważnych osób ale może coś się zmieni w tej Polsce? Może na lepsze? Myślmy optymistycznie
  • 0

#8

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skończcie z tymi TEORIAMI SPISKOWYMI - to fakty! Kaczyński miał stać na czele ruchu oporu przed NWO! I go zlikwidowali! Głosujmy na Korwina-Mikke, tylko jemu można jeszcze względnie zaufać!!!! PO dawno nas sprzedała.


Edycja cisz: Quintus, kolejne posty o tej treści będą USUWANE!


Dołączona grafika

EDIT Admin:
3 warn = 30 dni blokady konta

Użytkownik Eury edytował ten post 10.04.2010 - 10:59

  • -1

#9

oniszczuk6.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak widac nigdy nie wiadomo co sie moze zdarzyc :/ Widac jakich mamy pilotów i samoloty ...
  • 0

#10

Leviathan.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak już wspomniał Alucard. To tragedia ale może i z drugiej strony szansa. Wielu znaczących ludzi zginęło. Ale teraz potrzebujemy charyzmatycznego przywódcy. Może to okazja by w końcu przewietrzyć ten poslki soviet mental. Polska już nie takie rzeczy w końcu przeżyła. Myślicie że trzeba się obawiać anarchii w państwie ? Chyba nie. W końcu istnieją władze zastępcze. I czy Rosjanie będą chcieli wykorzystać tą sytuację w jakiś sposób? Co pozostaje powiedzieć. Niech spoczywają w pokoju...
  • 0

#11

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Na pokładzie samolotu były prawdopodobnie 132 osoby. Wszyscy zginęli.
  • 0



#12

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z początku potraktowałem to jak katastrofę premiera Millera, nawet poleciało na ten temat parę żartów ale jak dotarła do mnie wiadomość że 87 osób zginęło (na początku) zacząłem płakać i wyszedłem z pokoju.Takie rzeczy nie dzieją się na co dzień, ja wciąż nie mogę w to uwierzyć.Do śmierci Prezydenta i jego żony już się przyswoiłem ale gdy widzę listę zabitych aż mi wstyd że szydziłem z niektórych, za co przepraszam.To jest największa katastrofa w naszej historii, nawet "lot Kopernika" w porównaniu z tym to nic.Musimy teraz czekać na rozwój wydarzeń i co jest chyba najważniejsze na oświadczenia innych państw.
  • 4



#13

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To zamach! NWO już jest tuż tuż. Kaczyński miał stać na czele ruchu oporu... już nie będzie stał :( To wielka tragedia. Ostatnio zacząłem ufać temu człowiekowi. Wielki smutek...

Gdziekolwiek dziś z rana nie zajrzę, wszędzie od razu natłoczyło się podobnych oszołomów jak Ty, nie mających za krzty taktu i zrozumienia powagi, tego co się wydarzyło. Śmierć wielu najważniejszych obywateli naszej Ojczyzny traktują jedynie jako następną okazję do wysnucia bzdurnych teorii o spiskach z dupy murzyna, robienia sobie żartów, czy nawet prześmiewczych prowokacji. Na scenie politycznej za niedługo zapewne też wyskoczą ludzie tego pokroju, chcąc zaistnieć tym podobnymi bzdurami.
Pogarda, człowieku, pogarda ode mnie na takich czeka. Weźcie się, kuźwa, ogarnijcie dzieci.
  • 3



#14

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szok i niedowierzanie. Myślałem, że to jakiś żart niskich lotów. Rzeczywiście, to chyba największa tragedia od czasów powojennej Polski.
  • 3



#15

GothAr.
  • Postów: 50
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przyznam że jestem osobą raczej bezuczuciową i nie bardzo mnie to rusza... taki jestem. Myślę, że nie warto się tu doszukiwac żadnych spisków bo jak na razie nie ma to żadnego sensu. Jeżeli jest tu ktoś kto jest dość dobrze obeznany w temacie polityki to był by wdzięczny za informacje typu: co się teraz zmieni w polityce, kiedy będą wybory prezydenckie, co się zmieni itp itd.

Użytkownik GothAr edytował ten post 10.04.2010 - 09:39

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych