Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zamknięte oczy - Przebłyski(?)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

sebi-g.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podczas gdy zamykam oczy czesto podczas medytacji kiedy sie skupiam na czakrze trzeciego oka to mam jasne przebłyski wokół oczu, tak jakby to powiedzieć wyglądają jak obwódki ale czasem i blyski mam na calej powierzchni oka. Ciekaw jestem od czego to się bierze. Zaczeło mi się to jakieś 3 tygodnie temu. Tylko wtedy kiedy się mocno skupie na czakrze trzeciego oka. Ciekaw jestem co to według was może być. Ale także takie mam przebłyski jak sie nie skupiam (oczywiście mam wtedy zamkniete oczy.
  • 0

#2

Ariadna.
  • Postów: 48
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj w klubie, ja też je widze. Najpierw myślałam, że to wada wzroku. Odpowiedź przyniosło OOBE podczas którego przyjrzałam się ciału astralnemu. To co widzimy to nic innego jak ciało eteryczne. Jest ono najbliższe fizycznemu i jest pierwszym ciałem subtelnym które można dostrzec. Piszesz o rozbłyskach, ja opisalabym to jako drgające światło. Widze je niekiedy w dzień i zawsze w nocy.
  • 0

#3

sebi-g.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widze że nie jestem sam :) Czy te przebłyski mogą świadczyć o dobrej drodze do OOBE? Pytam bo jestem ciekaw i chcę poprostu wiedzieć. Odnośnie dnia to też kilka razy miałem w ciągu dnia takie rozbłyski. Chociaż nic przez nie nie widziałem trwają umnie około 1 sekundy może i krócej.
  • 0

#4

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tak mam od dziecka...tez mi paranormalne zjawisko.
  • 0

#5

Shirohime.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też to widzę. No, dopiero teraz się dowiedziałam, że to coś paranormalnego.
  • 0

#6

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też to widzę. No, dopiero teraz się dowiedziałam, że to coś paranormalnego.

Wiele osob to ma (w tym ja :P ). I ze zjawiskami paranormalnymi to ma raczej malo wspolnego :smile:
  • 0

#7

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Też tak czasem mam, coś jakby błyskawice strzelały. Ale ani się nie skupiam ani nie medytuje - po prostu czasem tak jest. Nie widze w tym nic paranormalnego.
  • 0

#8

Ariadna.
  • Postów: 48
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ejael oczywiście, że nie widzisz w tym nic paranormalnego. Jednak może być to preludium do widzenia aury! To byłoby już coś!
  • 0

#9

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

no nie wiem, to jak zamykam oczy i widze rozne dziwne kolorowe ksztalty to nic dziwnego, przynajmniej dla mnie :P

nie sadze zeby to bylo choc troche zwiazane z widzeniem aury, to ze zamykamy oczy i widzimy rozne rzeczy bylo juz kiedys wyjasniane

jedyna ciekawa rzecz zauwazylem, jak siedzialem w WC'ecie :P
zamknalem oczy i probowalem sie z nudow skupic na oczach, czy to na 3 oku, juz nie pamietam, jednak to bylo o tyle fajne ze jakby przez blone zaslaniajaca oczy mialem niewielki przeswit, zdumilem sie jak otworzylem oczy i zobaczylem podobne ksztalty ktore widzialem majac zamkniete oczy
  • 0



#10

Ariadna.
  • Postów: 48
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej a kto mówi o zamkniętych oczach! Ciało eteryczne widzi się tylko i wyłącznie mając je otwarte! Nie pisałam też, że jest to związane z widzeniem aury ale może prowadzić do jej spostrzegania. Widzisz różnice? :smile: ;-)
  • 0

#11

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

no dobra, moze nie do konca zrozumialem o co wam chodzi,
chociaz z tego co czytam w 1 poscie sebi-g to widze ze jest napisane ze ma zamkniete oczy

a co do widzenia aury, to i tak nie sadze zeby to mialo z tym jakis zwiazek

nie dobijajcie mnie bo jeszcze sie nie wyspalem :/
  • 0



#12

Ariadna.
  • Postów: 48
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oj Wiesio PL złośnik z Ciebie! Masz racje w pierwszym poście jest tak napisane. Uśmiechnij się!
  • 0

#13

kylsonn.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tak mam jak za dużo wypije. ;)
  • 0

#14

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

heh to nie jest temat o piciu, ale jak ja wypije to sie cheboce na lewo i prawo :P fajnie to wyglada w wannie :P

dzieki Ariadna a juz zwatpilem w ta moja edukacje :P
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych