Skocz do zawartości


Zdjęcie

Światowe Media pod kontrolą - cd.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_Konradyn von Hohenstaufen

Gość_Konradyn von Hohenstaufen.
  • Tematów: 0

Napisano

Element krajowy układanki:

Tusk instruował dziennikarzy?

Tomasz Lis we wstępniaku do najnowszego wydania „Newsweeka”, poinformował o spotkaniu z szefami największych polskich mediów, do którego miało dojść w kancelarii Donalda Tuska.

Redaktor naczelny „Newsweeka” i dziennikarz TVP, we wstępie do najnowszego „Newsweeka” zatytułowanym „Teraz Polska, fajna Polska” zdradził główny temat spotkania, pisząc: Kilka dni temu Donald Tusk zaprosił na śniadanie w kancelarii premiera redaktorów naczelnych najważniejszych polskich mediów. Spotkanie było off the record, czyli żadnych detali nie będzie. Ale nie popełnię chyba nadużycia, pisząc, że premier Tusk boi się o jakąś PR-owską porażkę, incydent, który przesłoniłby cały obraz.

Lis nie zdradził innych szczegółów spotkania, ale fragment jego tekstu świadczy, że Tusk przekazuje dziennikarzom instrukcje, aby nie przyczynili się oni do nagłośnienia ewentualnych kolejnych wpadek w czasie Euro 2012. Niezależność mainstreamowych mediów pozostawimy bez komentarza…

http://narodowcy.net...rzy/2012/06/03/
  • 0

#17

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Światowe Media pod kontrolą



Ja się pytam, co w związku z tym?

Jeśli to opisane jest, a raczej było w owym czasie prawdą, to już w tamtym okresie nikt, lub prawie nikt jako jednostka nie miał najmniejszego wpływu na cokolwiek w tym temacie.Więc jak to jest, mamy się "pluć" z tego powodu, że jakieś szczególnie wyrafinowane nacje mają większy wpływ na konkretną dziedzinę naszego życia.Mamy skierować swą uwagę, emocje, wysiłki w tym kierunku, by coś zmienić, tylko gdzie tego sens?

Łatwo się czyta ten tekst dla kogoś z uprzedzeniami do żydów, tylko co z tego wynika?
Ano nic nie wynika, bo życie jednostki, a ta wiedza to dwa odrębne światy i jako jednostki możemy chcieć wiele, a o wiele mniej mamy do tego narzędzi, by cokolwiek móc.Więc się określamy tu, czy tam, a postępujemy zgoła inaczej, bo to, czy tamto czynimy pod wpływem osobistych zainteresowań i częstokroć bezwiednie angażujemy się w show, który jest częścią radości naszego życia.Co w tym złego, że coś mające wpływ na nas samych jest na wyłączność jednego kręgu? A co by dopiero się działo, gdyby to wszystko należało do jednostki?

W "posiadaniu" czegokolwiek na tej planecie hierarchia zawsze istniała i nie sądzę, by można było to zmienić, a taki artykuł może próbować podsycać w nas niedobre emocje, może też ukazywać nam nasze braki w braku kontroli nad naszym życiem i tym co stanowi "świadome życie"
Tyle tylko, że żaden tekst nie jest nic w nas zmienić, o ile sami się nie zechcemy zmieniać i tu jeszcze musimy mieć konkretne zasady i wartości na celu.

To, że władza nad częścią śiata stanowiącą cząstkę naszego żywota przejdzie z rąk jednych ludzi, w ręce innych jeszcze niczego w nas nie zmieni i nikt nie jest wstanie mi/nam samym zagwarantować, że takowa zmiana zmieni cokolwiek na lepsze dla nas samych.
...zresztą jak to sprawdzić, jak sprawdzać i kontrolować, czy "to" jest w odpowiednich dla naszego żywota rękach (śmiech)?

Wiem, nie mam racji.Więc stwórzmy listę "władców", którym stawiać będziemy ciągły opór i postarajmy się to zmienić.Zakładając, że za sto lat zmienimy, zakładam też, że władza w panowaniu nad czym kolwiek przejdzie w ręce naszych wnucząt, to jaki w tym sens, skoro przyszłe pokolenia będą się pluć na naszych potomków?
Gdzie tu logika, o sensie zmarnowania żywota przez jedno pokolenie nie wspomnę!
....a jednak wspomniałem, mało.Ja zmarnowałem minuty swego życia, na pisanie o czym, co w żaden sposób nie miało najmniejszego sensu i logiki, by zaistnieć.

Koniec.


p.s.Proponuję nieśmiało każdemu zrobienie jednego tematy, z cyklu, "Co jest w rękach konkretnych ludzi i jak to zmienić".
  • 0

#18

Andy-1970.
  • Postów: 345
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wiem, nie mam racji.Więc stwórzmy listę "władców", którym stawiać będziemy ciągły opór i postarajmy się to zmienić.Zakładając, że za sto lat zmienimy, zakładam też, że władza w panowaniu nad czym kolwiek przejdzie w ręce naszych wnucząt, to jaki w tym sens, skoro przyszłe pokolenia będą się pluć na naszych potomków?
Gdzie tu logika, o sensie zmarnowania żywota przez jedno pokolenie nie wspomnę!
....a jednak wspomniałem, mało.Ja zmarnowałem minuty swego życia, na pisanie o czym, co w żaden sposób nie miało najmniejszego sensu i logiki, by zaistnieć.


hahahaah - muszę to wyśmiać

O czym my tu mówimy? By nie być gołosłownym: W tym kraju nie jesteśmy w stanie nic zmienić. Nie ważne jaką partię wybierzemy, przegrani i tak do niej się przesiądą. Obalimy jednego władcę, przyjdzie po nim następny jeszcze gorszy. Boli mnie, że na każdym kroku gdzie nosa nie wsadzisz na wysokich stanowiskach siedzą żydzi. Nikt tego już nie zmieni.
Media w kraju i na całym świecie zeszły na psy. Nie da się żadnej stacji oglądać. Czasem jak chce popatrzeć na teledyski, to na każdej stacji muzycznej w tej samej chwili lecą reklamy. O komercyjnych stacjach nawet nie warto się wypowiadać. Stacje informacyjne stosuję różne wybiegi by odwrócić naszą uwagę od tego co dzieje się na świecie.
Zgadzamy się biernie na wszystko co milionerzy z rządu nam serwują. I zaraz mnie tu zminusują bo jadę na żydów i rząd. A przecież to wszystko zaraz pierdyknie. Mamy inflację na poziomie 30% rocznie. Zarobki od lat mi się nie zwiększają. Małe zakupy w sklepie i 100 nie nasza.
Gdy powiesz takie rzeczy publicznie, zaraz znajdzie się jakiś "wykształciuch" co studia zrobił leżąc nawalony w akademiku i powie Ci - nie masz racji, nie znasz się, pier***sz głupoty...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych