Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemniczy Nawiedzony Budynek Prawda czy Fikcja ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Dekiel.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzisiaj kumpel przysłał mi pewien filmik, co prawda mówił, że jest to niedaleko Gdyni, ale więcej na temat położenia nic mi nie wiadomo.

Trudno mi powiedzieć czy to prawda czy nie, ale na internecie jakoś brak na ten temat informacji. Jednak sam wiem, że nie do końca mogło to być szumne ''wydarzenia'', i dlatego nic mi na ten temat nie wiadomo.

Mianowicie chodzi, o rzekomy dom mieszkalny, gdzie kiedyś mieszkało 60-70 rodzin. (Blok 10-piętrowy).

Kilka lat temu, ojciec zamordował w nim własnego syna, i sam popełnił samobójstwo. Ciała chłopca/chłopaka nigdy nie odnaleziono. Poza tym odnotowano tam tajemniczą śmierć, starszego mężczyzny. Mieszkańcy skarżyli się na dziwne odgłosy. W końcu budynek został opuszczony, a mieszkańcy z tego budynku, żyją teraz gdzie indziej.

Trudno mi cokolwiek na ten temat powiedzieć, co prawda Wuj i Ciotka mówili mi , że coś niby słyszeli na ten temat, ale nic pozatym.
I jeszcze historia chłopaka, który zaginął.O tym słyszałem, mówili kiedyś w telewizji.
Jednak teraz dowiedziałem się, że chłopak prawdopodobnie zaginął właśnie w tym nawiedzonym budynku, kręcać materiał.
Niby nawet są osoby, które widziały ten materiał, ale chłopaka również nie odnaleziono. Z drugiej strony może, to być pic na wodę, i po prostu wykorzystano zaginięcie chłopaka do celów ''historii budynku''.
Naprawdę nie wiem co o tym, myśleć.
I jeszcze ten filmik, który prawdopodobnie jest rekonstrukcją zdarzeń, mówiący niby, co działo się z tym chłopakiem w tym budynku. Nakręcony, przez jakąś amatorską grupe ''filmowców''.
Która, wierząc filmikowi, przeprowadzała wywiad na ten temat. Ciekaw jestem, czy ten filmik kręcony był też w tym ''nawiedzonym'' budynku czy już nie. Na końcu dam linka.

Niby znajomi, rodzina słyszeli coś na ten temat, ale jak pytam się gdzie to jest .. to słysze, gdzieś niedaleko.

Więc, jeżeli ktoś ma więcej informacji na ten temat, proszę o odpowiedź, byłbym wdzięczny, sam interesuje się takimi zjawiskami i z chęcią wybrałbym się z kimś właśnie tam ;-)

Link:

Czekam na Wasze zdanie .. Prawda owiana tajemnicą ? Czy może wykorzystanie, rzeczywistego zniknięcia chłopaka do celów ''tworzenia historii?''
  • 0

#2

Niedowiarek.
  • Postów: 41
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polskie paranormal activity, yeah. Krótko mówiąc, fikcja oparta na creepypastach amerykańskich, a filmik kiepsko zmontowany i budynek źle dobrany do historii (nie jest opuszczony, a wręcz bardzo zadbany, lepiej nawet niż mój blok). No ale fajnie że Polacy też próbują nakręcić jakąś produkcję ;)
  • 0

#3

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

budynek źle dobrany do historii (nie jest opuszczony, a wręcz bardzo zadbany, lepiej nawet niż mój blok)


Zgadzam się, wygląda o niebo lepiej niż połowa budynków w moim mieście.
A tak generalnie to cała historyjka jest mało ciekawa, banalna i oklepana. Mogli się panowie jakoś wysilić.
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych