Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#7666

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oho widze że urojenia Quamliwusa sie pogłebiają. Najpierw prawnik, teraz jeszcze arcymistrz sztuk walki - strach pomyśleć co będzie dalej.

A ja byłem w Navy SEALS i mam 300 potwierdzonych trupów na koncie. W trakcie misji o których nawet nie moge mówić bo beda tajne przez najbliższe pół wieku. Te twoje białe żurawie to robią na mnie takie wrażenie jak bazgroły 9latka na profesjonalnym krytyku sztuki.
  • 2



#7667

Tiga.
  • Postów: 259
  • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ogarnięty, a ja jestem znajomym Piaska. xD
Już kasa zebrana na badania spektroskopowe?
  • 2

#7668

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skupcie się na temacie, na szeregu baaaaardzo mocnych dowodach i argumentach przedstawionych przez wielu wielu cudownych uczciwych użytkowników forum, w tym przeze mnie. Nie atakujcie osoby, skupcie się na rzeczy, ad rem.  Pozdrawiam. 

Ja cały czas skupiam na Twoich "dowodach" i "argumentach". Celowo piszę to w cudzysłowie, bo najczęściej są to tylko kolejne podobne do siebie filmiki z jutuba, których merytoryczna zawartość jest zwykle bardzo miałka i niewiele z nich wynika. Zresztą jako prawnik powinieneś umieć takie rzeczy ocenić. Ale jak widać, nie za bardzo ci to wychodzi. Cała Twoja argumentacja jest po prostu słaba. W potencjalnej sprawie sądowej, w której stałbyś po stronie teorii chemtraili, przepadłbyś z kretesem. Pierwszy lepszy biegły specjalizujący się w fizyce atmosfery rozbiłby Twoje "dowody" w pył.

 

Tak przy okazji, jakiś czas temu pochwaliłeś się, że odniosłeś się do teorii chemtrails w jakiejś ze swoich spraw sądowych. Mógłbyś trochę przybliżyć, na czym to polegało? Bardzo mnie to zaciekawiło i już wcześniej miałem o to zapytać, ale wypadło mi to z głowy.


  • 3



#7669

Klaus.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Quamliwus, to gdzie chcesz się spotkać ? Dalej czekam na twoją ofertę, tym bardziej rozśmieszasz mnie swoją mitomanią. 
Chłopie, ja miałem starcie z naćpanym typem i omal nie straciłem przy tym życia, gdyby nie szybka interwencja policji to nic bym już tutaj nie napisał. 

Nawet mu złamałem rękę a ten jakby tego nie poczuł, wtedy pierwszy i jedyny raz kompletnie byłem przerażony. 
 
Także nie wciskaj nikomu swoich głupot a do tego zamiast ustosunkować się do czegokolwiek, to robisz tutaj znów kompletny śmietnik.


  • 0

#7670

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wow. Prawnik, karateka spiskowiec a do tego manipulant. Człowiek orkiestra.


Użytkownik Dżolero edytował ten post 19.02.2020 - 14:42

  • 3



#7671

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

... miałem starcie z naćpanym typem i omal nie straciłem przy tym życia...

Nawet mu złamałem rękę a ten jakby tego nie poczuł...

No, to teraz adwokacina przed spotkaniem z Tobą połknie wszystkie tabletki, które mu zapisał lekarz. Włączy mu się "God Mode" i będzie niepokonany.

Zastanawiam się tylko, co on chce udowodnić takim spotkaniem. Raczej nic, bo fizyki tym nie zmieni, a fizyka może mu tylko krzywdę zrobić.

Fizycznie.





#7672

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

!! Ten Pan wyjaśnia wszystko

 

Teraz chyba nikt nie ma wątpliwości że chemtrails połączone jest z akcja coronaświrusa celem wprowadzenia NWO ... Na naszych oczach plan wdrażany jest w życie...


  • -3

#7673

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

.... i wysiewają wszystko razem ze spalinami z samolotów. Zrób sobie kwarantannę od pisania, bo znowu będzie Cię głowa boleć. 





#7674

Biedronka.
  • Postów: 234
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tak się zastanawiam. Jak "Oni" wszystkich nas zabiją, to kim będą rządzić? Kto będzie na nich pracować?


  • 0

#7675

Goosfraba.
  • Postów: 324
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nikt!
Przecież prąd elektryczny jest z gniazdka, woda leci z kranu, a pasztetowa jest z lodówki.


  • 0

#7676

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja myślałem, że Nwo jest już wprowadzone. Teraz się dowiedziałem, że jest plan wprowadzenia nwo.
  • 0



#7677

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To bardzo ciekawe, bo  w związku z epidemią pozawieszano większość lotów samolotów. Ilość przelotów nad Polską spadła dwa razy. Na dodatek od dwóch - trzech tygodni na niebie nie widać smug, mammy czyste i błękitne. Spiskowcy działają wbrew sobie?


  • 2



#7678

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

NWO na nowo. Tamto NWO było do bani i czas zrobić nowe NWO, Ale najpierw trzeba osprejować koronawirusem i czymś tam jeszcze, aby nikt nie przeżył. Wtedy to co nie pozostanie będzie można kontrolować za pomocą czipa.

Bip, bip, bip, bip...

Boshe...  :facepalm:





#7679

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Chemtrails na poważnie, jako sposób na zmiany klimatu.

 


  • 0

#7680

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Swoją drogą zastanawiałem się ostatnio, czemu osoby uważające, że ktoś rozpryskuje stałe cząstki z samolotów nie noszą maseczek przeciwpyłowych? Teraz mają ku temu znakomitą okazję, bo nikt nie będzie patrzył ze zdziwieniem, że mają to na twarzy.


  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych