Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#7651

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No popatrz a ja jestem bialym nacjonalistą ( nie supremacystą - wazna roznica ), Polakiem z dziada pradziada i zacieklym patriotą a jakoś w tą bzdure nie wierze ( jak i inne teorie spiskowe ktorymi sie regularnie tutaj podniecasz ). Wiec wychodzi na to że na przestrzeni jednego posta zarówno mnie "pozdrawiasz" jak i obrażasz bo w głowie ci sie nie mieści że istnieje coś takiego jak niuans a świat nie dzieli sie na "przebudzonych głosicieli prawdy" i zuych agentów.

Jak dla mnie jedynym wynajetym ogłupiaczem w tym temacie jesteś ty - wiecznie niejako przy okazji schodzisz na tematy kompletnie niezwiazane z rzekomymi chemtrails, zupełnie jakbyś miał za zadanie ośmieszyć pewne niewygodne dla pewnych ludzi postawy i poglądy poprzez asocjacje z tą ( i nie tylko tą ) durną teorią.
  • 3



#7652

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Staniqu, poziom twojego rozumowania, argumentacji, wypowiedzi, jest tak żałosny, tak niski, że to naprawdę wielki bonus z mojej strony, że w ogóle wspominam o Tobie w swoich komentarzach. Cokolwiek tutaj jeszcze wrzucę to nie dla wynajętych marnych trolli. Tylko dla Was Polacy. Pozdrawiam serdecznie. Także trolle proszę nie komentujcie tego bo siejecie tylko zamęt i udowodniacie, że jeżeli kogoś stać na tak wielce zakrojone zbrodnie, to będzie i jest go stać na wynajęcie kilku tysięcy ogłupionych chłopaków, którym od dziecka wmawiano nienawiść do nas Słowian.. 

Poziom Twojej wiedzy wskazuje na totalną niewiedzę. Nawet nie chce mi się wspominać o Twojej adwokaturze. Może to i dla Ciebie bonus, że możesz sobie o mnie napisać nawet totalną bzdurę. Na forum DI koledzy załatwili by Ci totalnego bana, a tutaj... proszę, możesz pisać. Czyż nie jest to cudowne miejsce w internecie? 

Oczywiście masz świadomość, że jak przegniesz to polecisz na wakacje?

Ósmy cud świata, taki troll jak Ty nazywa innych trollami i zakazuje im pisania. Tak w kwestii słowiańskości i polskości... niejednemu wygrzebano to, czego nie spodziewał się dowiedzieć. Zresztą, najczęściej Ci, którzy plują się najbardziej w kwestiach narodowościowych, powinni najpierw przejrzeć swoje herby.

 

Ja swojego Ci nie podam, bo mógłbyś mnie łatwo zidentyfikować, ponieważ mój herb ma prawie 500 lat. Członkowie mojej rodziny oddawali życie za ojczyznę, polskość i niepodległość, ja o to walczyłem również jako nastolatek (podpowiem Ci gdzie - Lubin - byłem bezpośrednim świadkiem zbrodni, jakiej dopuścili się funkcjonariusze służb mundurowych PRL podczas pokojowej manifestacji 31 sierpnia 1982 roku w Lubinie w rocznicę porozumień sierpniowych z 1980) więc Twoje pitolenie o Polakach, Słowianach traktuję z lekkim przymrużeniem oka. 

 

Na poniższym zdjęciu jest mostek przez rzeczkę w centrum Lubina. Rzeczka nazywa się Zimnica, ale lubinianie zawsze nazywali ją Śmierdziółką. Na tym mostku zginął człowiek, zastrzelony kilka metrów przede mną. Brał udział w manifestacji, jak większość ówczesnych lubinian, jak ja również.

 

Krzyż_przy_przy_miejscu_śmierci_Michała_Adamowicza.jpg

fot/google

 

Zamknij więc twarz zasmarkany trollu i bełkotem o patriotyzmie nie porównuj siebie do ludzi oddających to, co mają najcenniejsze, czyli życie, w imię prawdy. Doucz się, wtedy możesz spróbować dyskusji.





#7653

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nikt nigdy sie tak bardzo nie skompromitował jak Wy, którzy wierzycie w oficjalkę 911, w loty na księżyc, w katastrofę w Smoleńsku (choć tutaj to sam już powątpiewam czy to nie była jedna wielka ustawka), w śmierć Kulczyka i Adamowicza, w samobójstwo Leppera, że za parę srebrników warto jest nas ogłupiać i robic z nas idiotów!

W tej wyliczance zapomniałeś jeszcze o kulistej Ziemi...


  • 3



#7654

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Nikt nigdy sie tak bardzo nie skompromitował jak Wy, którzy wierzycie w oficjalkę 911, w loty na księżyc, w katastrofę w Smoleńsku (choć tutaj to sam już powątpiewam czy to nie była jedna wielka ustawka), w śmierć Kulczyka i Adamowicza, w samobójstwo Leppera, że za parę srebrników warto jest nas ogłupiać i robic z nas idiotów!

 

 

Nie wspomniałeś nic o teori która mówi że to nie wiatraki generują prąd z wiatru lecz generują wiatr z prądu. Kiedyś nie było tyle turbin wiatrowych i nie było tylu katastrof jak to jest dzisiaj w Polsce czy USA. A zwróć uwagę że wieje tylko wtedy gdy się kręcą. Po za tym czasem gdy wieje niektóre wiatraki się nie kęcą jak to wytłumaczyć? Quintusie pomyśl o tej teorii to daje do myślenia. Tłumaczyło by to cały ten boom ekologiczny którym nas karmią.


Użytkownik Dżolero edytował ten post 07.02.2020 - 14:53

  • 4



#7655

Klaus.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Wiatraki robią wiatr żeby chemtrails z samolotów mógł się rozprzestrzenić na większe obszary, uprawy na które poleci wiatr z metalami ciężkimi i erytrocytami z oprysków chemtrails stają się genetycznie modyfikowane. Następnie ludzie jedzą te GMO a kiedy są zaszczepieni genom z roślin GMO może przejść do ich komórek przez specjalne otwory w błonie komórkowej wycięte przez metale ciężkie ze szczepionek. Jeśli szczepionka zawierała abortowane płody to zaszczepieni stają się ateistycznymi homoseksualistami lub transami jeśli płód był odmiennej płci. W reszcie przypadków dzięki tiomersalowi ludzki genom mutuje w półgadzi, wówczas powstają reptyloidy - pół ludzie, pół reptilianie którzy służą jaszczurom i wprowadzają programy ogłupiające przyszłych niewolników jak kłamstwo okrągłej Ziemi, globalne ocieplenie i akceptacja LGBT.
Akceptacja LGBT spowoduje że światem zawładną zmutowani homoseksualni ateiści którzy będą kontrolować rozród ludzkiej populacji. Kłamstwo globalnego ocieplenia spowoduje że ludzie przestaną myśleć, będą bać się wyjść na zewnątrz bo wymyślony smog da im wymyślonego raka, myślą też, że upały i brak opadów to wina gazów cieplarnianych tym samym reptilianie mogą kompletnie zamaskować działalność HAARP i kontynuować depopulację słowian - najinteligentniejszego narodu, potomków wielkiej Lechii. Okrągła Ziemia natomiast każe niewolnikom wierzyć w kosmos, NASA i podręczniki szkolne, nigdy nie mogą się uwolnić z symulacji, ani odkryć że Ziemia jest płaska, ponieważ jest talerzem satelitarnym który może wysłać sygnał S.O.S do pradawnych Lechitów eksplorujących galaktykę, którzy powracając mogliby zmieść reptilian i uczynić nas znowu wolnymi.
Czemu więc mimo obecności mędrców wiedzących o płaskiej Ziemi nie wzywają oni Lechitów? Ponieważ reptiliańska twierdza Watykan wymazując z kart historii Wielką Lechię oraz szkoła wtłaczająca zakłamaną historię uczyniła wysyłanie sygnałów w kosmos wiedzą tajemną, niewielu rozumie że piramidy to wytwór lechitów, będący nadajnikiem sygnałów, a pozostawione przez lechitów ziele, po którego wypaleniu objawiała nam się instrukcja obsługi piramid reptilianie nazwali marihuaną i zdelegalizowali. Ostatnią nadzieją słowian stał się alkohol, a zwłaszcza narodowe dobro w postaci wódki, której wytwarzania nauczyli nas sami Lechici. Upojony alkoholem umysł nie reaguje na sygnał anten 5G i chroni słowian przed wpływem promieniowania i wypraniem mózgów dzięki czemu nie stali się podwładnymi jaszczurów
JESTEŚCIE OKŁAMYWANI, OBUDŹCIE SIĘ :D :D :D 


  • 6

#7656

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najlepsze jest to ze to wcale nie nabardziej odjechana wersja "ogólnej teorii wszystkiego" jaką czytałem.. Internet to jednak magiczne miejsce. 


  • 2



#7657

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Haha tak Stanig to polski patriota, kłamca, Mariush to światowej sławy fizyk, reszta trolli to znawcy atmosfery, co za bzdury. Wynajęte trolle którzy jedyne co potrafią, to obrażać, kpić z ludzi naprawdę myślących. Tylko to potraficie to kpić, wyszydzać, udawać idiotów. Klaus, jak chcesz, jesteś z Gdańska, ok spotkajmy się, gdzie i kiedy? Mam już dosyć tych przekupionych frajerów. Gdzie i kiedy? Spotkajmy się. 

 

Hahahahah gdzie jest post w którym Klaus zapraszał mnie do spotkania? Szukam, szukam i nie mogę znależć.. A ja zapraszam Klaus, chodź spotkajmy się, zobaczymy czy w realu jesteś taki sam kozak jak w inecie... Nie zrobię Ci krzywdy, miśku, proszę Cię... Chcę na żywo zobaczyć jednego z Waszych trolli, marzę o tym... Chcesz przyjść z chłopakami proszę bardzo. Ja też przyjdę, ale krzywda Ci się nie stanie, obiecuję. Może jeszcze jakiś sceptyk by zechciał przyjść na spotkanie, zapraszam. Żadnemu z głowy włos nie spadnie, będziemy nagrywać spotkanie i dyskusję, wrzucimy tu na forum. Jestem otwarty na takie propozycje, moim marzeniem są Staniq, Mariush, Canaris, D.K., przyjdźcie , pogadajcie ze mną. Zapraszam. Nic Wam się nie stanie. 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 09.02.2020 - 20:37

  • -1

#7658

Biedronka.
  • Postów: 234
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Chłopie, nie wiem co jeszcze robisz na tym forum. Tyle czasu jesteś tu pouczany, strofowany, wszyscy Ci mówią, że jesteś w błędzie, a Ty dalej swoje. Nikogo tutaj nie przekonasz do swoich racji, bo to co wypisujesz to stek bzdur, rzeczy wyssane z palca, niedorzeczności. Nikt się z Tobą nie umówi na "solówę". Przestań się ośmieszać.


  • 1

#7659

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Biedronka 

nie wiem kogo jesteś klonem, ale weź się usuń w cień, bo nic nie wnosisz do dyskusji, jedyne, co robisz to marny zamęt, spadaj chłopie czy dziewczynko, i daj odpowiedzieć tym, którzy są wynajęci do ogłupiania gojów. Spadówa , żegnam  ;) marna próba 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 09.02.2020 - 21:05

  • -2

#7660

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Biedronka 

nie wiem kogo jesteś klonem,

Nie każdy klonuje się jak Ty.

 

 

Haha tak Stanig to polski patriota, kłamca, Mariush to światowej sławy fizyk, reszta trolli to znawcy atmosfery, co za bzdury. Wynajęte trolle którzy jedyne co potrafią, to obrażać, kpić z ludzi naprawdę myślących. Tylko to potraficie to kpić, wyszydzać, udawać idiotów. Klaus, jak chcesz, jesteś z Gdańska, ok spotkajmy się, gdzie i kiedy? Mam już dosyć tych przekupionych frajerów. Gdzie i kiedy? Spotkajmy się. 

Po co chcesz się spotykać? Na łamach forum nie masz nic ciekawego do powiedzenia, a chcesz coś powiedzieć w oczy? Cóż takiego?

... z załzawionymi oczkami - Tak chłopaki, trollowałem Was. Głupio mi, czuję się jak śledź po sztormie...  ???

 

Jesteś pusty jak opakowanie po "Murzynkach", a "myślę" to sobie piszesz na kartce aby nie zapomnieć. 

Sam jesteś frajerem. Gnaj się. Najlepiej do szkoły, a patriotyzmem sobie ryja nie wycieraj.

Nie dość, że jesteś trollem, to do tego wyjątkowo prymitywnym. Aż dziw, że potrafisz pisać...

 

Teraz możesz lecieć na skargę.





#7661

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ Ogarnięty

W kwestii multikont - to twoje trzynaste czy czternaste?


  • 1



#7662

Klaus.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

 

Hahahahah gdzie jest post w którym Klaus zapraszał mnie do spotkania? Szukam, szukam i nie mogę znależć.. A ja zapraszam Klaus, chodź spotkajmy się, zobaczymy czy w realu jesteś taki sam kozak jak w inecie... Nie zrobię Ci krzywdy, miśku, proszę Cię... Chcę na żywo zobaczyć jednego z Waszych trolli, marzę o tym... Chcesz przyjść z chłopakami proszę bardzo. Ja też przyjdę, ale krzywda Ci się nie stanie, obiecuję. Może jeszcze jakiś sceptyk by zechciał przyjść na spotkanie, zapraszam. Żadnemu z głowy włos nie spadnie, będziemy nagrywać spotkanie i dyskusję, wrzucimy tu na forum. Jestem otwarty na takie propozycje, moim marzeniem są Staniq, Mariush, Canaris, D.K., przyjdźcie , pogadajcie ze mną. Zapraszam. Nic Wam się nie stanie. 

Myślisz, że się ciebie boje ? Jeszcze czego.. 
Skoro chcesz się spotkać, to napisz mi tutaj lub na wiadomościach prywatnych gdzie i kiedy, bardzo chętnie usłyszę jak mi odpowiadasz gdzie są fabryki i kto robi te niby opryski. 
Miśki to masz w sklepie dla dzieci.


  • 1

#7663

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Jestem otwarty na takie propozycje, moim marzeniem są Staniq, Mariush, Canaris, D.K., przyjdźcie , pogadajcie ze mną. Zapraszam. Nic Wam się nie stanie. 

 

Ale zdajesz sobie sprawe że za wyzwanie mnie od żydów, piesków, trolli i agentów w realu byś stracił zęby ? Bo ja bym sie tak na twoim miejscu nie wyrywał z tymi zaproszeniami - pozostań schowany za ekranem, wyjdzie ci to na zdrowie. 
Tym bardziej ze w realu nie przedstawisz zadnych dowodów poza tym kałem cożeś nas tu nim zalał. 


  • 2



#7664

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Canaris

Człowieku, ja od 5 roku życia, oglądając setki filmów "kung fu", czy "karate" przywożonych z Azji przez mojego ś.p. wujka marynarza, uczyłem się sztuk walki. 5 lat trenowałem zawodowo kung fu, style biały żuraw i długa pięść (szkoła YMAA). Stoczyłem setki sparringów z mistrzami kung fu i moimi trenerami 10 dan, i z setką ciężkich, ale i z tymi mniejszymi trochę, ale zwinnych mega utalentowanych chłopów. Brałem udział w zawodach, w których nigdy nie przegrałem. Zrezygnowałem z treningów ze względu na studiowanie dwóch kierunków na raz, politologii i prawa. Stoczyłem również ok 10 walk ulicznych, czasami na śmierć i życie, często z wielkimi, dobrze lejącymi, naćpanymi, pijanymi lub po prostu mega wknymi kolesiami. Ani razu nie przegrałem! Może i jestem prawnikiem, którego wielu zawód uważa za gikowski, przeznaczony dla frajerów, słamazarów, leszczy. Ale ja taki nie jestem. W tym, oprócz bronienia klientów, jestem najlepszy - w niepierpapiance do ostatniej krwi. 

 

Więc weź mi chłopcze tu nie strasz, że w czasie spotkania ze mną straciłbym choć jeden ząb... Sztuką wygrywania walk, jest uniknięcie walki, więc zrobił bym wszystko by Cię nie uderzając, przekonać do odstąpienia od walki. Myślisz że miałbym JAKĄKOLWIEK satysfakcję gdybym naklepał jakiegoś internetowego napinacza, z kulturystą na podbudowanie go w awatarze? Proszę Cię. Jeden strzał, i ptaszki nad głową. 

 

Po co, pytam po co???? atakujecie mnie personalnie? Skupcie się na temacie, na szeregu baaaaardzo mocnych dowodach i argumentach przedstawionych przez wielu wielu cudownych uczciwych użytkowników forum, w tym przeze mnie. Nie atakujcie osoby, skupcie się na rzeczy, ad rem.  Pozdrawiam. 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 16.02.2020 - 23:44

  • -3

#7665

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sam dałeś powód, no nie mogłem się powstrzymać...

"...Ja jestem King Bruce Lee karate 'miszcz' ."

 

 

Teraz mówisz o unikaniu?...






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych