Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#7366

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ciekawy dokument na temat chemtrails po niemiecku.

 

 

W przeciągu ostatnich 15 lat ruch lotniczy uległ podwojeniu. Co sekundę w powietrzu jest spalane 11 tyś. litrów paliwa. Z badań przeprowadzonych przez prof. Ulrike Lohmann
w 2013r. na lotnisku w Zurychu wynika, że spaliny turbin samolotów są w składzie podobne do tych wydzielanych w samochodach i zawierają około 16 różnych metali w ilościach śladowych, są tam obecne metale szkodliwe dla człowieka jak bar czy aluminium. Chmury kondensacyjne przyczyniają się w dużym stopniu do powstawania zmian klimatycznych.

 

https://www.20min.ch...killer-31246187

https://www.telegrap...uare-miles.html


  • -2

#7367

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pytanie trochę z innej beczki: dlaczego przerabiane sa stare filmy, nagrania, reklamy, tak by na niebie zamiast normalnego niebieskiego koloru, był biały i dlaczego dodawane są niby zwykłe smugi lotnicze? 

Pokaż oryginalne i przerobione. Póki co bez takiego dowodu, funta kłaków nawet nie jest warte to Twoje twierdzenie. Tylko wciąż nie wiem, czy wiesz, co to jest dowód... ale nie osobisty.





#7368

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Canaris

Do tej pory nie ustaliliście jednej spójnej wersji KTO, PO CO i W JAKI SPOSOB truje.

Za kazdym razem gdy pojawiały sie konkrety dotyczące początków akcji, tego czym trują, jakich samolotów uzywają itp , ktoś ze strony debunkerów wpadał i rozwalał ci te twoje teorie jak gnój po polu przy uzyciu prostej logiki, nauki i wiedzy.

+ Perseusz

Proponuję, aby w celu udowodnienia istnienia światowego spisku chemtrails, zacząć od wskazania kiedy tenże spisek został zawiązany, przez kogo, w jakim celu, jak udało się osiągnąć wszystko opisane powyżej mając za opozycję jedynie internetowych blogerów oraz jak funkcjonuje mechanizm zastraszania i przekupywania osób zaprzeczających istnieniu tegoż spisku.

 

Ten temat traktuje o teorii chemtrails - nigdzie nie jest napisane, że ma on cokolwiek udowodnić. Moim zdaniem dowodów w tym temacie zostało przedstawionych naprawdę BARDZO DUŻO. Waszym zdaniem jest inaczej, gdyż wg Was nie przedstawiono ANI JDNEGO dowodu, ale to nie zmienia ani celu ani charakteru niniejszej dyskusji. To nie prokuratura, gdzie wstępnie sprawę ocenia prokurator i wszczyna bądź odmawia wszczęcia dochodzenia lub śledztwa, ani sala rozpraw, gdzie mamy zawodowego sędziego, który profesjonalnie rozstrzyga, czy coś zostało, czy tez nie udowodnione. Tutaj na forum sędziami są użytkownicy, którzy sami indywidualnie muszą rozstrzygnąć, czy niniejsza dyskusja i argumenty ich przekonały, czy nie. 

 

Na większość Waszych w/wymienionych pytań odpowiada kompleksowo ten super genialny włoski dokument, który wkleiłem wcześniej "Chemtrails - Ukryta Wojna", a odnośnie różnicy między smugą kondensacyjną, a chemiczną jest ten oto fragment:

https://youtu.be/CBJ3wmx6ymw?t=366

 

+Perseusz

Ktoś to jeszcze pamięta?

Wiele razy zarzucaliści mi, że wkleiłem przerobione zdjęcie, ale jak Wy udowodnicie, które zdjęcie jest prawdziwe, a które nie? Co za problem było usunąć ten jednoznaczny napis ze ścianki samolotu?

 

Staniq

Pokaż oryginalne i przerobione. Póki co bez takiego dowodu, funta kłaków nawet nie jest warte to Twoje twierdzenie. Tylko wciąż nie wiem, czy wiesz, co to jest dowód... ale nie osobisty.

No na materiale, który zaprezentowałem pokazane są oryginalne i przerobione nagrania... Nie wiem, o co Ci chodzi.

tu ciekawy materiał 

 

Najlepsze są chemtraile dodawane do.. westernów :D

west.jpg

 

I przestań już wyjeżdżać z tekstami, czy wiem, czy nie wiem, co to dowód. Jestem prawnikiem, ale to zawód jak każdy inny, nie obnoszę się z tym i w cale nie uważam się za kogoś choć odrobinę lepszego od innych, a Ty masz chyba jakiś kompleks z tym związany. 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 08.04.2019 - 13:32

  • -5

#7369

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Na większość Waszych w/wymienionych pytań odpowiada kompleksowo ten super genialny włoski dokument, który wkleiłem wcześniej "Chemtrails - Ukryta Wojna", a odnośnie różnicy między smugą kondensacyjną, a chemiczną jest ten oto fragment:
https://youtu.be/CBJ3wmx6ymw?t=366

Dzięki za podanie konkretnego momentu. Czego zatem stamtąd się dowiadujemy?

Najpierw jest tam podana informacja o tym, że smugi mogą powstawać w temperaturze co najmniej -40 st.C i wilgotności powyżej 60%. I z tym w sumie mogę się zgodzić. Niestety, następnie podane jest całkowicie fałszywe stwierdzenie (ok. 7 minuty), że wilgotność powietrza na interesujących nas wysokościach jest zbyt niska, aby można było wyjaśnić zjawisko kondensacji. Chwilę później możemy wysłuchać krótkiego "wykładu", który odkrywa przed nami, że (uwaga!) ciśnienie atmosferyczne zmniejsza się, gdy temperatura rośnie, bo ciepłe powietrze ma tendencję do rozszerzania, gdy ma mniejszą gęstość i jest lżejsze. Co za dyrdymały! Ale mniejsza z tym. Po chwili po raz kolejny słyszymy wcześniejszą śpiewkę o tym, że powietrze na dużych wysokościach jest bardzo suche, co powoduje, iż smugi powinny być rzadkością.

 

Ale przecież smugi się pojawiają... I to licznie.

Jak to wyjaśnić?

 

Zgadliście!!! CHEMIA!!! Jak to powiedzieli we filmie - "Specjalnie dodatki do paliwa lotniczego".

Et Voilà!

 

A jak z tą wilgotnością faktycznie jest? Jest jej wystarczająco sporo.

Poniżej trzy mapki pokazujące dzisiejszą (godz. 16.00) prognozę względnej wilgotności powietrza na trzech wysokościach (9 000 m, 10 000 m, 11 700 m). Kolor jasnoniebieski to poziom 80%, kolor granatowy to 100%.

 

jnyVmVO.png

 

Faktycznie, genialny dokument.

Genialny do ogłupiania.


  • 5



#7370

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Ciekawi mnie czy spiskomaniacy dojdą do fazy zaprzeczania, że istnieją naturalne chmury cirrusy. Powstają na tej samej wysokości, utrzymują się godzinami a przed nadejściem ciepłego frontu rozbudowują się na całe niebo. A co dopiero obłoki perłowe i obłoki srebrzyste, które pojawiają się tak wysoko, że formalnie rzecz biorąc są już w kosmosie.


  • 6



#7371

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Staniq

Pokaż oryginalne i przerobione. Póki co bez takiego dowodu, funta kłaków nawet nie jest warte to Twoje twierdzenie. Tylko wciąż nie wiem, czy wiesz, co to jest dowód... ale nie osobisty.

No na materiale, który zaprezentowałem pokazane są oryginalne i przerobione nagrania... Nie wiem, o co Ci chodzi.

W materiale jest coś, co chciałbym zobaczyć osobno. Ten pierwszy, stary film znam doskonale, oglądałem go kiedyś w oryginalnej jakości jak i po przerobieniu na HD. Problem w tym, że po wyczyszczeniu film uzyskał inne kolory niż na oryginale. Niestety. Drugie niestety to takie, że dzisiaj bardzo trudno będzie znaleźć ten film w starej jakości, ponieważ jest tendencja do cyfryzacji starych materiałów filmowych. 

Film reklamowy wykorzystywał materiał bez przeróbek, a i tak mam wątpliwości, ponieważ nie mogę znaleźć tej reklamy, aby mieć porównanie do źródeł. 

Wszystko zgrane jako jednolity materiał niczego nie dowodzi.

 

I przestań już wyjeżdżać z tekstami, czy wiem, czy nie wiem, co to dowód. Jestem prawnikiem, ale to zawód jak każdy inny, nie obnoszę się z tym i w cale nie uważam się za kogoś choć odrobinę lepszego od innych, a Ty masz chyba jakiś kompleks z tym związany. 

Nie jesteś żadnym prawnikiem, nie ściemniaj. Gdybyś był nawet, to naprawdę marnym. Pytam, czy wiesz co to jest dowód, bo masz z tym problem i nie bardzo chyba rozumiesz, co to jest. Dowód ma czegoś dowieść, a na razie to co prezentujesz jako dowody ma marną, a wręcz żadną jakość dowodową. W przeciwieństwie do nas, nie udowodniłeś nic, no może poza tym, że ocet służy nie tylko do celów spożywczych.

Aaa, kompleksu nie mam drogi misiu, przeciwnie, moje ego ma odpowiednią i nieprzerośniętą wielkość.





#7372

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ogarnięty

 

Ten temat traktuje o teorii chemtrails - nigdzie nie jest napisane, że ma on cokolwiek udowodnić.

 To po co ta ankieta, w której głosowałeś z kilku multikont? I dlaczego ciągle piszesz o setkach dowodów, na potwierdzenie tej teorii, nie przedstawiając żadnego?  I dla czego każdego, kto zadaje konkretne pytania, o to dlaczego smugi kondensacyjne nie mogą być trwałe, kto i dla czego rozpyla tą twoją chemię, i jakie efekty to przynosi, traktujesz jak trolla, i nawiązyjesz do tematów: 911, Smoleńska i tym podobnych, aby tylko zdyskredytować adwersarza w oczach przypadkowych czytelników tego tematu. Dlaczego kłamiesz i manipulujesz, zakładasz kolejne konta, skoro to dla ciebie tylko dyskusja?


  • 2



#7373

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jestem prawnikiem

 

Nie jesteś. Juz widze jak ktoś z twoim podejściem do dyskusji i prezentowania dowodów kończy choćby pierwszy rok studiów prawniczych a co dopiero idzie dalej w zawodzie. 

 

nie obnoszę się z tym i w cale nie uważam się za kogoś choć odrobinę lepszego od innych

 

 

Łżesz. Od samego początku obecności na forum bełkoczesz o swoim przebudzeniu, o "śpiących" i agentach co to niby stanowią 99% ludzkości. 

 

Ty masz chyba jakiś kompleks z tym związany

 

 

Powiedział człowiek od wiecznego bełkotu o cenzurze, z fetyszem plusów i minusów.. 

 

Wiele razy zarzucaliści mi, że wkleiłem przerobione zdjęcie, ale jak Wy udowodnicie, które zdjęcie jest prawdziwe, a które nie?

 

 

To twoje fałszywe występuje tylko w jednym miejscu - twoich postach, to oryginalne w kilkunastu miejscach. Ergo - to twoje jest fałszywe.

 

Na większość Waszych w/wymienionych pytań odpowiada kompleksowo ten super genialny włoski dokument,

 

 

Pan "prawnik" nie wie ze filmik na YT to nie dowód... 

Once again misiu kolorowy - konkrety.

Kto pryska, czym, jak to robi, jak ukrywa, jak omija fizyke uniemozliwiającą skuteczny oprysk z takiej wysokości, od którego roku pryskają itp.

 

No i DOWÓD na to ze smuga kondensacyjna nie moze utrzymywać sie długo. DOWÓD, nie twój bełkot ze "panie kiedyś tak nie było". 


  • 2



#7374

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pan "prawnik" nie wie ze filmik na YT to nie dowód...



Czemu? Filmik na yt czy innym miejcu z video online może być dowodem. Ocena wiarygodności zależy od tego co jest w nim przedstawione.
  • 0



#7375

Perseusz.
  • Postów: 75
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Ten temat traktuje o teorii chemtrails - nigdzie nie jest napisane, że ma on cokolwiek udowodnić. Moim zdaniem dowodów w tym temacie zostało przedstawionych naprawdę BARDZO DUŻO. Waszym zdaniem jest inaczej, gdyż wg Was nie przedstawiono ANI JDNEGO dowodu, ale to nie zmienia ani celu ani charakteru niniejszej dyskusji. To nie prokuratura, gdzie wstępnie sprawę ocenia prokurator i wszczyna bądź odmawia wszczęcia dochodzenia lub śledztwa, ani sala rozpraw, gdzie mamy zawodowego sędziego, który profesjonalnie rozstrzyga, czy coś zostało, czy tez nie udowodnione. Tutaj na forum sędziami są użytkownicy, którzy sami indywidualnie muszą rozstrzygnąć, czy niniejsza dyskusja i argumenty ich przekonały, czy nie. 

Nie teorii, a o hipotezie. Zacytuję w odpowiedzi sam siebie, a konkretnie swój post z października. Muszę to zrobić, albowiem nie miałoby sensu powtarzanie znowu tego samego, na co odpowiedzi nie udało się wcześniej uzyskać:

 

Brzytwa Ockhama każe nam szukać najmniej skomplikowanych wyjaśnień każdego zjawiska. Choć mamy dowody na to, że zwyczajne smugi kondensacyjne zachowują się niejednokrotnie tak jak rzekome ,,chemtrails'', a wszystko inne (włącznie ze zdjęciami z wnętrza samolotu, anonimowym wywiadem mechanika, rzekomym brakiem zdjęć czy dowodów na istnienie takich smug przed rokiem xxxx albo próbkami powietrza) było niewiarygodne lub obalano to już blisko dziesięć lat temu, nadal nie tylko nie przyjmujemy do wiadomości wyjaśnienia najprostszego, ale nawet żadnego z innych wyjaśnień noszących znamiona logiki. Wyjaśnień będących zgodnymi z naszą podstawową wiedzą o meteorologi albo chociażby ze zdrowym rozsądkiem.

 

Miast tego wyznawcy teorii o ,,chemtrails'' każą nam wierzyć w to, że istnieje międzynarodowy spisek obejmujący już w tej chwili chyba każdy kraj na świecie, w który zamieszani muszą być politycy, piloci samolotów (od pasażerskich, przez awionetki, po maszyny wojskowe), mechanicy, kontrole obsługi lotów, meteorolodzy, fizycy i ogólnie rzecz biorąc wszyscy ludzie zajmujący się prawodawstwem, badaniem pogody albo budujący bądź naprawiający samoloty. Oczywiście nie wspominając już o producentach toksyn, o pomysłodawcach tegoż i o ludziach, którzy musieli przekonać cały świat do swojego planu oraz rozwiać wszelkie wątpliwości z wykonywaniem tegoż planu związane.

 

Mamy w sumie miliony ludzi, często z sobą w żaden sposób nie powiązanych, pracujących dla agencji rządowych, dla wojska, dla prywatnych firm, od małych lotnisk po duże lotniska międzynarodowe, są to w bezpośrednio zamieszani naukowcy, premierzy, prezydenci, ministrowie, no i rzecz jasna każdy Wiesiek i Rysiek, który stoi na pasie startowym albo dba o to, by samolot miał dość paliwa. 

 

Teoria ta zakłada masowe trucie ludzkości, chociaż tenże sposób trucia jest najmniej logiczny, najmniej ekonomiczny i najmniej celny. Rozpyla się związki chemiczne, które mogą lądować tysiące kilometrów dalej, truje się wszystkich (a zatem również miliony będące częścią spisku), truje się w celu ograniczania populacji (chociaż ta cały czas rośnie, a większość ,,chemtrails'' obserwuje się nad krajami Pierwszego Świata z już ujemnym przyrostem naturalnym, miast zrzucić wszystko na głowy mieszkańców Afryki i Azji), truje się nas w sposób zmuszający do zapoznania ze spiskiem ogromnej ilości zwyczajnych ludzi, truje się nas na naszych oczach (chociaż biorąc pod uwagę monopolizację rynku i łatwość kontrolowania paru agencji, łatwiej byłoby po prostu wcisnąć masę trucizn do konkretnych produktów spożywczych albo wody), no i oczywiście trują nas bliżej niezidentyfikowani ,,Oni''.

 

Dodam dziś od siebie, że mamy zatem nieprawdopodobną nawet jak na teoretyków spiskowych skalę. Kompletnie niemożliwy do utrzymania w ryzach spisek obejmujący miliony zwyczajnych ludzi, brak jakiegokolwiek jasnego celu czy motywacji stojącej za Największym Projektem w Dziejach Ludzkości, absolutny brak choćby jednej mądrej hipotezy odpowiadającej na takie pytania jak: ,,dlaczego'', ,,dlaczego akurat tak'', ,,od kiedy'', a mimo tego są jeszcze osoby, które w to wierzą. 

 

Tutaj nie ma mowy o żadnych salach, procesach, dowodach, poszlakach, prokuraturach, ławach przysięgłych i sędziach. Nie róbmy cyrku, ani nie ośmieszajmy instytucji sądowej. Jest tylko grupka nawiedzieńców, którzy wpadli do budynku sądu z czaszką krowy, zakrzyknęli głośno, że jest to czaszka człowieka (wykazując się identyczną znajomością biologii, jak spiskowcy od ,,chemtrails'' znajomością meteorologii) i skoro odnaleźli czaszkę człowieka, to musi to być czaszka człowieka, którego wcześniej porwała czarna wołga. Człowieka na którym sam Beria dokonywał eksperymentów medycznych, a o wszystkim tym od dziesiątek lat wie CIA, Mossad, MI6, Rychu z budowy, Wiesiu ze sklepu i Stasio, który kiedyś pracował na lotnisku. Tzn. sprzątał. Toalety. 


  • 6



#7376

Tiga.
  • Postów: 259
  • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pięknie, dodatkowo hipoteze ową można potwierdzić lub obalić w sposób relatywnie prosty i tani. W interesie zwolenników powinno być przeprowadzenie badania spektroskopowego. Ale obawiam się, że jakby nawet te może kilkaset osób na świecie się zrzuciło i zleciło takie badania, to wyniki byłyby odrzucone, tak jak to było z antyszczepionkowcami i ichniejszym badaniem konserwantu tiomersal, który okazał się nie powodować autyzmu u dzieci.
  • 0

#7377

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pięknie, dodatkowo hipoteze ową można potwierdzić lub obalić w sposób relatywnie prosty i tani. W interesie zwolenników powinno być przeprowadzenie badania spektroskopowego.

W interesie zwolenników tak, ale nie w interesie Quintusa. Linkowałem kiedyś odnośnik do jednej z instytucji, która była zdolna przeprowadzić takie badanie. Odpowiedź zwolennika (nie napiszę kto) była miażdżąca... :

- ... i co, ja mam tam zadzwonić?

Brak chętnych na chembustery, to trzeba temat ciągle reanimować.

 

Dla zwolenników:

- amerykanie użyli rakiet do sprejowania kosmosu.

Niestety, cel był inny niż Wam (kochane chemoludki) się wydaje.





#7378

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Perseusz

Brzytwa Ockhama każe nam szukać najmniej skomplikowanych wyjaśnień każdego zjawiska. Choć mamy dowody na to, że zwyczajne smugi kondensacyjne zachowują się niejednokrotnie tak jak rzekome ,,chemtrails'', a wszystko inne (włącznie ze zdjęciami z wnętrza samolotu, anonimowym wywiadem mechanika, rzekomym brakiem zdjęć czy dowodów na istnienie takich smug przed rokiem xxxx albo próbkami powietrza) było niewiarygodne lub obalano to już blisko dziesięć lat temu, nadal nie tylko nie przyjmujemy do wiadomości wyjaśnienia najprostszego, ale nawet żadnego z innych wyjaśnień noszących znamiona logiki. Wyjaśnień będących zgodnymi z naszą podstawową wiedzą o meteorologi albo chociażby ze zdrowym rozsądkiem.

Hahah coooooo? Człowieku, idąc tokiem rozumowania tutejszych zaprzeczaczy hobbystow: daj nam namiar na Twojego dielra, bo towar który Twój nos młóci, pozazdrościć może każdy nawet najbardziej zatwardziały sceptyk ;) Takiego bełkotu nie czytałem już naprawdę od wielu, wielu lat ;)
 

Miast tego wyznawcy teorii o ,,chemtrails'' każą nam wierzyć w to, że istnieje międzynarodowy spisek obejmujący już w tej chwili chyba każdy kraj na świecie, w który zamieszani muszą być politycy, piloci samolotów (od pasażerskich, przez awionetki, po maszyny wojskowe), mechanicy, kontrole obsługi lotów, meteorolodzy, fizycy i ogólnie rzecz biorąc wszyscy ludzie zajmujący się prawodawstwem, badaniem pogody albo budujący bądź naprawiający samoloty. Oczywiście nie wspominając już o producentach toksyn, o pomysłodawcach tegoż i o ludziach, którzy musieli przekonać cały świat do swojego planu oraz rozwiać wszelkie wątpliwości z wykonywaniem tegoż planu związane.

Taaaak ja i inni KAŻEMY hahaha Ci wierzyć! Co za bzdura do potęgi! Ja mogę jedynie postulować, być zaczął myśleć...
 

Mamy w sumie miliony ludzi, często z sobą w żaden sposób nie powiązanych, pracujących dla agencji rządowych, dla wojska, dla prywatnych firm, od małych lotnisk po duże lotniska międzynarodowe, są to w bezpośrednio zamieszani naukowcy, premierzy, prezydenci, ministrowie, no i rzecz jasna każdy Wiesiek i Rysiek, który stoi na pasie startowym albo dba o to, by samolot miał dość paliwa.

No macie!
 

Teoria ta zakłada masowe trucie ludzkości, chociaż tenże sposób trucia jest najmniej logiczny, najmniej ekonomiczny i najmniej celny. Rozpyla się związki chemiczne, które mogą lądować tysiące kilometrów dalej, truje się wszystkich (a zatem również miliony będące częścią spisku), truje się w celu ograniczania populacji (chociaż ta cały czas rośnie, a większość ,,chemtrails'' obserwuje się nad krajami Pierwszego Świata z już ujemnym przyrostem naturalnym, miast zrzucić wszystko na głowy mieszkańców Afryki i Azji), truje się nas w sposób zmuszający do zapoznania ze spiskiem ogromnej ilości zwyczajnych ludzi, truje się nas na naszych oczach (chociaż biorąc pod uwagę monopolizację rynku i łatwość kontrolowania paru agencji, łatwiej byłoby po prostu wcisnąć masę trucizn do konkretnych produktów spożywczych albo wody), no i oczywiście trują nas bliżej niezidentyfikowani ,,Oni''.

Hahaha co za BS czytaj bull shit, aka po polsku krowie gie... Chciał chłopiec zabłysnąć, no i zabłysnął - głupotą. 
 

Dodam dziś od siebie, że mamy zatem nieprawdopodobną nawet jak na teoretyków spiskowych skalę. Kompletnie niemożliwy do utrzymania w ryzach spisek obejmujący miliony zwyczajnych ludzi, brak jakiegokolwiek jasnego celu czy motywacji stojącej za Największym Projektem w Dziejach Ludzkości, absolutny brak choćby jednej mądrej hipotezy odpowiadającej na takie pytania jak: ,,dlaczego'', ,,dlaczego akurat tak'', ,,od kiedy'', a mimo tego są jeszcze osoby, które w to wierzą.

Moja rada - przestań pić w ciągu tygodnia ;) Wypij sobie od piątku do niedzieli, to pozwoli Ci uniknąć popełniania tak niedorzecznych wypocin, postów. Dlaczego? Dlaczego akurat tak? Od kiedy? Kolejny nowy użytkownik zadający pytania, sugerujące, że nie uczestniczy w dyskusji niniejszej, i nie zapoznał się z tym tematem od początku, sumiennie i uczciwie. Kolo robi zamęt by tylko i wyłącznie zamulić temat i sprawić wrażenie że on cokolwiek dotychczas skumał z tego tematu. 
 

Tutaj nie ma mowy o żadnych salach, procesach, dowodach, poszlakach, prokuraturach, ławach przysięgłych i sędziach. Nie róbmy cyrku, ani nie ośmieszajmy instytucji sądowej. Jest tylko grupka nawiedzieńców, którzy wpadli do budynku sądu z czaszką krowy, zakrzyknęli głośno, że jest to czaszka człowieka (wykazując się identyczną znajomością biologii, jak spiskowcy od ,,chemtrails'' znajomością meteorologii) i skoro odnaleźli czaszkę człowieka, to musi to być czaszka człowieka, którego wcześniej porwała czarna wołga. Człowieka na którym sam Beria dokonywał eksperymentów medycznych, a o wszystkim tym od dziesiątek lat wie CIA, Mossad, MI6, Rychu z budowy, Wiesiu ze sklepu i Stasio, który kiedyś pracował na lotnisku. Tzn. sprzątał. Toalety.

O chłopie haha. Szpitale psychiatryczne tylko czekają na takich, jak Ty, klientów ;) Dostaniesz śliczną dawkę psychotropów, dostaniesz czapkę samego Napoleona,, i będziesz mógł dalej bredzić w podobnym tonie ;) Kolejny śmiałek który uwierzył, że robiąc z siebie i dio tę i ę tu na forum, jest w stanie zabłysnąć i przekonać nieprzekonanych ;) 
 
Wy chyba doskonale już rozumiecie że wszyscy już wiemy, jak bardzo jesteście skompromitowani, i pozbawienie jakichkolwiek racjonalnych argumentów. Po raz enty próbuję się wyautować z tego tematu, ale poziom debilizmu kolejnych wypowiedzi, mi na to nie pozwala :) Dajcie mi odpocząć, błagam, zacznijcie więc przepraszać ludzi za kłamstwa, i zacznijcie potwierdzać tę zbrodnię, innego wyjścia już nie macie.


Skoro chcesz odpoczywać to proszę bardzo. Że tobie się tak chce takie śmieciowe posty pisać
Wszystko


obraza2.gif
  • -6

#7379

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wy wszyscy już wiecie, czyli ty i twoich 15 osobowości?


  • 0



#7380

Perseusz.
  • Postów: 75
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak agresywna chamska reakcja, która chyba ostatecznie dowodzi temu, ileż warte są te opowieści o byciu prawnikiem i o rozumieniu czym jest błąd poznawczy, argument niemerytoryczny, retoryka albo logika, radują jeno me serduszko. Każde ,,hahhah'' jest beznadziejną próbą zaprzeczania argumentacji, na którą innej odpowiedzi się niestety nie posiada. Podobne do zatykania przez dzieci uszu, tupania i krzyczenia ,,lalala'', by nie musieć słuchać rodziców. Czyli krótkimi słowy: trafiłem swym wpisem w sedno i udowodniłem beznadzieję całej tej hipotezy, której brak jakichkolwiek odpowiedzi na jakiekolwiek fundamentalne pytania. Choć wydawałoby się, że logiczny ciąg cel-plan-wykonawca-sposób wykonania-utrzymanie tajemnicy, jest warunkiem sine qua non jakiejkolwiek teorii spiskowej. 

 

Nie wiem jednak czy ktoś poważny może wydalić z siebie taki komentarz (przepraszam: wyprodukować, stworzyć, uraczyć nas powyższą grafomanią) i zakończyć go sugerując, iż to nam brakuje racjonalnej argumentacji. To tak jakby na własne oczy ujrzeć wszystkie stolice tego świata, zwiedzić każdy wieżowiec Dubaju, Szanghaju i Nowego Jorku, po czym prychnąć i stwierdzić, że nadal czuje się nieprzekonanym, iż gdziekolwiek istnieją budynki wyższe niż na trzy piętra. Bezczelność takiej odpowiedzi świadczyć może wyłącznie o tym, iż nabraliśmy się zakładając faktyczną wiarę omawianej osoby w produkowane przez nią dyrdymały. Nie dostrzegam podstaw, by sądzić, iż jest to faktycznie ślepa wiara w kolejną teorię spiskową. Wykazuje to anormalność w każdej odpowiedzi na stawiane zarzuty. Nie chcę jednak, ze względu na regulamin, sugerować czym w tej sytuacji to wszystko jest. Odpowiedzi jednak mądrym pod nos podsuwać nie muszę.

Swoją drogą, czytanie tego ,,komentarza'' (no nie wiem jak to określić, słownik języka polskiego nie znajduje odpowiednio nacechowanych emocjonalnie synonimów), przypomina mi niechlubne czasy polskiego Internetu między, mniej więcej 2002, a 2008. Wtedy też jak grzyby na deszczu powstawały różne fora, a poziom merytorycznej dyskusji i szacunku do ojczystego języka, był właśnie taki jak na przykładzie zaprezentowanym powyżej. Pomijając jeszcze brak polskich znaków i dużych liter. Niestety bądź stety, większość takich postów produkowały dzieci i nastolatki, więc tym bardziej w bajki o prawie nie wierzę. Prędzej owinę się folią aluminiową i stwierdzę, że na świecie żyje już około pół miliarda kosmicznych jaszczurek. 


  • 4




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych