Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Please log in to reply
7693 replies to this topic

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#7216

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Do Kirsten Meghan już się nie przyczepisz co? A tym trzem Panom, to wybacz, ale nie mógłbyś im ani wyczyścić nawet butów, ani uprać majtek. 

Na temat tej pani już rozmawialiśmy, więc po co do tego wracasz? Aaaa, bo nie masz już nic do powiedzenia i sztucznie podtrzymujesz temat wklejając bzdury i doklejając temat 911, w którym też się skompromitowałeś.

Co do tych panów, majtek ich bym się nawet nie dotknął, bo dwóch z nich już robi pod siebie. 





#7217

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Up

Ale co to znaczy, że rozmawialiśmy o pani Kirsten Meghan? Powiedzieliście, że ona nie pracowała tam, gdzie pracowała i nie była tym kim była, i o czym mówiła, i tadaaaam! Koniec dyskusji, koniec tematu, argument i dowód OBALONY przez zaprzeczaczy hobbystów. Wolne żarty.


  • -2

#7218

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Postaram się jak najkrócej.

Dla nas "hobbystów" w kategorii ważności dowodów podstawą jest relacja:
prawa fizyki atmosfery > słowa Kirsten Meghan

 

albo nawet ogólniej:

prawa natury > prywatna opinia
 

Mam nadzieję, że Ty jako "prawnik z wieloletnim doświadczeniem" rozumiesz zasadność tej relacji.

 

Krótko mówiąc, dopóki nie podważysz, że nasze wyjaśnienia z tymi prawami się nie zgadzają, lub nie udowodnisz, że Twoje wyjaśnienia tym prawom nie przeczą, dopóty słowa takich osób jak pani Meghan nie będą miała w tej kwestii żadnego znaczenia.


  • 4



#7219

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dr jaśkowski który stracił prawo wykonywania zawodu, a od jego poglądów na temat szczepień odcięła się uczelnia którą skończył. I drugi gagatek król youtuba Czerniak tyle samo warty co Jaśkowski. Śmietanka intelektualna że klekajcie narody.
Kristen Meghan zwykła higienistka, z niej taki doktor jak z Kenta hovinda.
  • 0



#7220

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Up

Ale co to znaczy, że rozmawialiśmy o pani Kirsten Meghan? Powiedzieliście, że ona nie pracowała tam, gdzie pracowała i nie była tym kim była, i o czym mówiła, i tadaaaam! Koniec dyskusji, koniec tematu, argument i dowód OBALONY przez zaprzeczaczy hobbystów. Wolne żarty.

 

Ale ogarniasz fakt ze to SŁOWA jednego człowieka ? I ze te słowa nie są poparte zadnymi dowodami a wręcz przeciwnie, zaprzeczają nauce i prawom fizyki znanym od mniej więcej 3 stuleci czyli poznanymi na długo przed tym niz jakikolwiek samolot wzbił sie w przestworza ? 

Przypominasz mi jednego "oświeconego" chemtrailsowca którego filmik kiedyś znalazłem na YT.

Facet na podstawie jednego zdjęcia w bardzo niskiej rozdzielczości próbował udowadniać ze Słońca są tak naprawde dwa. Bonusem było to ze to nie było nawet zdjęcie nieba czy Słońca per se tylko odbicia słońca karoserii samochodu stojacego na dworzu.. 
Na moje proste pytania pt min "Dlaczego motyw JEDNEGO słońca jest tak powszechny w sztuce i dlaczego nikt nie opisał tych dwóch słońc ZANIM wynaleziono samoloty ( i tym samym chemtrails które te słońca niby mają ukrywać )" i "po co ukrywać istnienie dwóch słońc ?" wykazał sie iście rewolucyjną czujnością i szybko zablokował mnie i skasował mój komentarz.. 


Użytkownik Canaris edytował ten post 04.02.2019 - 17:21

  • 1



#7221

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Canaris

Ale ogarniasz fakt ze to SŁOWA jednego człowieka ? I ze te słowa nie są poparte zadnymi dowodami a wręcz przeciwnie, zaprzeczają nauce i prawom fizyki znanym od mniej więcej 3 stuleci czyli poznanymi na długo przed tym niz jakikolwiek samolot wzbił sie w przestworza ?

Haha, jakie jej słowa zaprzeczają nauce i znanym prawom fizyki? No napisz geniuszu proszę.  :wtf:


  • -4

#7222

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

Canaris

 

 

Ale ogarniasz fakt ze to SŁOWA jednego człowieka ? I ze te słowa nie są poparte zadnymi dowodami a wręcz przeciwnie, zaprzeczają nauce i prawom fizyki znanym od mniej więcej 3 stuleci czyli poznanymi na długo przed tym niz jakikolwiek samolot wzbił sie w przestworza ?

Haha, jakie jej słowa zaprzeczają nauce i znanym prawom fizyki? No napisz geniuszu proszę.  :wtf:

 Haha ale z ciebie ... Nie wiem co ona ma wspólnego z fizyką :)  O pilotach nagrywających film za sterami samolotu mówiłeś że gadają głupoty, a wierzysz kobiecie która pracowała w liniach lotniczych(być może była jakąś sprzątaczką czy coś) a o smugach mówi tak:

 

 

Was initially skeptical of chemtrails
After looking into the differences between chemtrails and contrails, noticed the clouds in the sky were just like the photos of chemtrails
Looked into information people posted - 'it's always unmarked airplanes I knew we had on our base'

 

 https://www.metabunk...e-blower.t1066/

 

W skrócie po Polsku. Babka obserwowała różnice pomiędzy smugami kondensacyjnymi i chemicznymi, I zauważyła , że te chemiczne wyglądają tak ja te których zdjęcia wkleili ludzie na internecie pisząc że to chemitrailsy. :facepalm: Ja pierdziu. Chłopie jesteś bardziej naiwny niż czterolatek który zjadł psią kupę tylko dla tego ze starszy kolega powiedział mu że to takie dropsy.  W innym temacie pisałeś że za tą teorię poświęcił byś swojego ptaszka. 

 

Siostro!!! Skalpel poproszę. :)))


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 04.02.2019 - 22:16

  • 5



#7223

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z tym wackiem to może coś być na rzeczy, tyle lat leczyć swoje kompleksy na forum...


  • 2



#7224

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Canaris

 

 

Ale ogarniasz fakt ze to SŁOWA jednego człowieka ? I ze te słowa nie są poparte zadnymi dowodami a wręcz przeciwnie, zaprzeczają nauce i prawom fizyki znanym od mniej więcej 3 stuleci czyli poznanymi na długo przed tym niz jakikolwiek samolot wzbił sie w przestworza ?

Haha, jakie jej słowa zaprzeczają nauce i znanym prawom fizyki? No napisz geniuszu proszę.  :wtf:

 

Kazdy kto twierdzi ze chemtrails to fakt, ignoruje prawa fizyki ( niemozliwośc oprysku czegokolwiek z wysokości 10 000metrów ), chemii ( nie ma takich substancji na Ziemi które są szkodliwe w takiej dawce ), prawom logiki ( utrzymanie spisku na taką skale jest niemozliwe ) itp. 


  • 2



#7225

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Kazdy kto twierdzi ze chemtrails to fakt, ignoruje prawa fizyki ( niemozliwośc oprysku czegokolwiek z wysokości 10 000metrów ), chemii ( nie ma takich substancji na Ziemi które są szkodliwe w takiej dawce ), prawom logiki ( utrzymanie spisku na taką skale jest niemozliwe ) itp. 

 

Haha, czyli niemożliwe jest polecieć na wysokość 10k metrów i zrobić sobie oprysk hahaha :D wg praw fizyki jest to NIEMOŻLIWE !!! Canaris wie dokładnie jakie substancje są rozpylane i NIE MA TAKIEJ CHEMII NA ZIEMI KTÓRA BYŁABY SZKODLIWA W TAKIEJ DAWCE, w jakiej chłopie? Wypiłeś coś czy co? I uwaga, to jest sprzeczne z PRAWAMI LOGIKI hahaha :D nie no padnę!! Utrzymanie spisku.... a 911 chłopie? Do dzisiaj ten spisek trwa i się nieźle trzyma! Pomyśl zanim usiądziesz do kompa błagam. 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 05.02.2019 - 18:08

  • -7

#7226

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ Canaris

Może gdyby użyć maitotoksyny... tak z parędziesiąt ton na kontynent...

 


Użytkownik Zaciekawiony edytował ten post 05.02.2019 - 18:25

  • 0



#7227

Klaus.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@ Canaris

Może gdyby użyć maitotoksyny... tak z parędziesiąt ton na kontynent...

 

Nawet i to nie zdałoby egzaminu, wiatr, zimno i wysokość, nic tam nie przeżyje a związki chemiczne ulegną degradacji.


  • 1

#7228

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Kazdy kto twierdzi ze chemtrails to fakt, ignoruje prawa fizyki ( niemozliwośc oprysku czegokolwiek z wysokości 10 000metrów ), chemii ( nie ma takich substancji na Ziemi które są szkodliwe w takiej dawce ), prawom logiki ( utrzymanie spisku na taką skale jest niemozliwe ) itp. 

 

Haha, czyli niemożliwe jest polecieć na wysokość 10k metrów i zrobić sobie oprysk hahaha :D wg praw fizyki jest to NIEMOŻLIWE !!! Canaris wie dokładnie jakie substancje są rozpylane i NIE MA TAKIEJ CHEMII NA ZIEMI KTÓRA BYŁABY SZKODLIWA W TAKIEJ DAWCE, w jakiej chłopie? Wypiłeś coś czy co? I uwaga, to jest sprzeczne z PRAWAMI LOGIKI hahaha :D nie no padnę!! Utrzymanie spisku.... a 911 chłopie? Do dzisiaj ten spisek trwa i się nieźle trzyma! Pomyśl zanim usiądziesz do kompa błagam. 

 

 

Oczywiście ze mozna polecieć i zrobić oprysk ale guzik to da bo ani tym wcelować a jeśli cokolwiek doleci do celu ( przez cel rozumiemy oczywiście skupiska ludzkie a nie np Atacame, Gobi albo inne Himalaje ) nie zniszczone przez temperature i pogode to nie ma takiej chemii która byłaby szkodliwa w takiej dawce. 

Nigdy nie byłem dobry z matmy więc tego dokładnie nie policze ale powiedzmy tona czegoś tam wyrzucona na wysokości 10K metrów, przy predkości rejsowej samolotu daje jakieś kosmicznie małe ilości na m2. Dodaj do tego rozwiewanie wiatrem itp i wychodzi ile ? Jakieś miliardowe części ? Bilionowe ? To jak jakaś homeopatia do entej potęgi a nawet ta zwykła homeopatia nie działa. 

Utrzymanie spisku jest dalej niemozliwe bo mówimy o gigantycznej akcji trwającej już ile lat ? 20-30 ? Mówimy o milionach ludzi na całym świecie, od pilotów przez zakłady produkujace ta mega trucizne, logistyków ( jakoś to trzeba transportować, ktoś musi sie zajac obsługą tych samolotów itp ), polityków, kontrolerów lotów skonczywszy na normalnych lekarzach i naukowcach NIE ZAMIESZANYCH w tym spisek którzy z jakichś powodów całkowicie ignorują ten nagły wzrost zachorowań a wręcz przeciwnie sami z siebie twierdzą ze średnia wieku ludzi rośnie cały czas. 

 

Lubisz tak szafować 9/11. To ja wspomne coś co jest bezpośrednim następstwem 9/11 - Afera z Abu Graib i Wikileaks. Wszystko wyszło na jaw błyskawicznie, wystarczyło pare zdjęć zrobionych po kryjomu i jeden człowiek którego ruszyło sumienie/miał nadzieje zrobić na tym kariere et voila. I to mimo tego ze sprawa była o wiele nizszego kalibru i o wiele bardziej moralnie szara ( bo zapewne nie tylko mnie całe Abu Graib ani nie ruszyło a wręcz przeciwnie byłem ostro wkurzony ze ludzie stają po stronie terrorystów złapanych z bronią w ręku bo ktoś ich tam pomęczył troche na poziomie Polskiego gimnazjum ). 
Tu mamy afere w którą zamotane są miliony osób, jawne ludobójstwo, zyjemy w erze komórki w kazdym aparacie i co ? Cisza oprócz paru lunatyków z DI którzy przez 10 lat nie są w stanie złozyc spójnej teorii, po co, kto i jak nas "truje". 


  • 4



#7229

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Hahahahaa

 

 

Oczywiście ze mozna polecieć i zrobić oprysk ale guzik to da bo ani tym wcelować a jeśli cokolwiek doleci do celu

versus

TO JEST NIEZGODNE Z PRAWAMI FIZYKI!!! Szach mat chłopaczku , sam sobie wciąż i wciąż nieustannie zaprzeczasz..

 

 

 

Utrzymanie spisku jest dalej niemozliwe bo mówimy o gigantycznej akcji trwającej już ile lat ? 20-30 ? Mówimy o milionach ludzi na całym świecie, od pilotów przez zakłady produkujace ta mega trucizne, logistyków ( jakoś to trzeba transportować, ktoś musi sie zajac obsługą tych samolotów itp ), polityków, kontrolerów lotów skonczywszy na normalnych lekarzach i naukowcach NIE ZAMIESZANYCH w tym spisek którzy z jakichś powodów całkowicie ignorują ten nagły wzrost zachorowań a wręcz przeciwnie sami z siebie twierdzą ze średnia wieku ludzi rośnie cały czas.

Bredzisz jak połamany, albo wynajęty do bredzenia nam zwykłym ludziom. Walisz takie głupoty, że z samej litości i z obawy przed zbanowaniem tu na forum nie będę tego i tych Twoich durnych tekstów szerzej komentował. Po prostu błazenada, żenada, i kompromitacja w jednym. Dobranoc

 

 

 

Cisza oprócz paru lunatyków z DI którzy przez 10 lat nie są w stanie złozyc spójnej teorii, po co, kto i jak nas "truje".

Taaaaaa miliony osób na całym świecie, które dudnią o tej zbrodni, to dla wynajętego chłopaczka paru lunatyków z forum David Icke'a hahahhaa. Jaki ty jesteś pomylony chłoptasiu.... Obudź się i przejrzyj na oczy, domyśl się że bzdury o nienawiści do nas gojów to są bujdy na resorach, że ty sam jesteś tym gojem tylko wykorzystywanym w niecnych celach, za może jakieś korzyści. Obudź się chłopcze błagam Cię. 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 05.02.2019 - 21:06

  • -5

#7230

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

 

TO JEST NIEZGODNE Z PRAWAMI FIZYKI!!! Szach mat chłopaczku , sam sobie wciąż i wciąż nieustannie zaprzeczasz..

 

 

No, skuteczny oprysk z 10K metrów npm jest niezgodny z prawami fizyki. Gdzie ty tu widzisz sprzeczność ? 

Mozesz łapać za słówka jak tylko sie da ale tylko sie tym pogrązasz ( o ile sie w ogóle jeszcze da, w twoim przypadku ).

 

Bredzisz jak połamany, albo wynajęty do bredzenia nam zwykłym ludziom. Walisz takie głupoty, że z samej litości i z obawy przed zbanowaniem tu na forum nie będę tego i tych Twoich durnych tekstów szerzej komentował. Po prostu błazenada, żenada, i kompromitacja w jednym. Dobranoc

 

 

 

A jakieś konkretne argumenty masz ? Bo ten bełkot coś tu wpisał to takie "lalalalala nie słysze cie, jesteś gupi i gruby lalala" jakie uskuteczniają dzieci w podstawówce.. 

 

Taaaaaa miliony osób na całym świecie, które dudnią o tej zbrodni,

 

 

Dowody. Konkretne liczby. Gdzie te miliony skoro nawet w USA na marsz przeciwko przychodzi z tysiac osob ? 

 

o dla wynajętego chłopaczka

 

Dowody. 

 

Jaki ty jesteś pomylony chłoptasiu.

 

To w końcu pomylony czy wynajęty ? Ja sie przywzyczaiłem ze ty sobie sam zaprzeczasz ale zeby to zrobić dosłownie ze zdania na zdanie ? 
 

Obudź się i przejrzyj na oczy,

Obudź się chłopcze błagam Cię.

 

Klasyczny bełkot o przebudzeniu sie jak widze tez musiał sie znaleźć.

 

domyśl się że bzdury o nienawiści do nas gojów to są bujdy na resorach, że ty sam jesteś tym gojem tylko wykorzystywanym w niecnych celach, za może jakieś korzyści.

 

Ja wiem ze twoj bełkot o zydach i gojach to standardowy punkt programu ale to dalej zaden dowód... 

A wykorzystywany jestem tylko i wyłacznie przez moją dziewczyne, w celach bardzo niecnych i za całkowitą moją zgodą.

Polecam, moze byś troche wtedy nabrał dystansu albo przestał takie bzdury gadać. 

Chłoptasiu. 


Użytkownik Canaris edytował ten post 05.02.2019 - 21:21

  • 5




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych