Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#7201

Klaus.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ostatnio dostałem od The Toxic ostrzeżenie, za to, iż napisałem że wierzę w to, że Paweł A. żyje. Ostrzeżenie z zaleceniem dalszego nie prowokowania użytkowników forum, dalszego bycia bardziej wyważonym i powściągliwym... A taki marny, słaby, mega mało ciekawy chwyt, prowokacja ze strony sceptyków, ma ujść płazem? Chłopcy zrobili sobie żart, w który się wkręciłem. Czy to nie jest prowokacja? Nie zgłaszam tego.

Ludzie, może czas nasłać na niego Hitmana aka Agenta 47 ? :D 
Wracając do tematu, nie masz nic lepszego niż ciągle wałkowanie filmików z Uniwersytetu Jutube ? Równie dobrze możemy się tym przerzucać do końca świata a i tak tym nic nie udowodnisz. 
Bo niestety, ale dowody to to na pewno nie są, zresztą w tą bujdę z pracą dot. pilota do chemtrails też uwierzyłeś, i jak człowiek ma z tobą rozmawiać gdy poddajesz w wiarygodność każdą bzdurę ? 
Ale jak chcesz bawić się tak, to odbijam piłeczkę, w ogóle Toxic Kochanie Pozdrawiam cię <3 :)


 


Użytkownik Klaus edytował ten post 29.01.2019 - 00:05

  • 0

#7202

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Co ten pilot pitoli? Kolo opisuje nam jak debilom z łapanki, jak powstają smugi kondensacyjne... smugi gigantyczne ultratrwałe są wynikiem sadzy jaka powstaje w wyniku spalania paliwa... to co rozsiewają samoloty na całym się świecie NIE OPADA, bo nie ma prawa opadać :D no geniusz!

 

tutaj przypadkowy wzór ze zwykłych smug kondensacyjnych!

https://www.facebook...63840064510779/

 

co do oferty na stronie Big Pharma, to jest to jak najbardziej oficjalna, profesjonalna strona tej firmy... Albo ktoś im się włamał na serwer i zrobił psikusa albo... już sam nie wiem. 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 29.01.2019 - 12:10

  • -6

#7203

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Big farma to nie jest firma człowieku. To jest tylko abstrakcyjne określenie globalnego przemysłu farmaceutycznego w tym organizacji medycznych, naukowców zajmujących się produkcją leków, suplementów itp. To że dałeś się nabrać na to fejkowe ogłoszenie to twój problem. Masz słabą ocenę informacji które czytasz dlatego tak łatwo dajesz się wrobic w filmiki z żółtymi napisami i wszelkie wypowiedzi pseudo-ekspertów na temat chemtrails.


"Ostatnio dostałem od The Toxic ostrzeżenie, za to, iż napisałem że wierzę w to, że Paweł A. żyje"
I słusznie dostałeś bo robisz sobie kpiny i tyle.
Poza tym nie masz żadnego szacunku do słowa. Napisałeś że jesteś pewny a nie ze wierzysz. Dla mnie bycie pewnym na 1000 % a wiarą to jest zasadnicza różnica. Być pewnym to można być tego że ogień parzy a wierzyć to można w elfy. Dla ciebie to widać nie ma znaczenia. Albo po po prostu myślisz że nikomu nie będzie chciało się sprawdzać co pisałeś.

"kolejna dobra analiza, po której już jestem na 10000% pewny że ten cały zamach i ta śmierć to jedna wielka ściema"(z tematu o Adamowiczu)
  • 0



#7204

Tiga.
  • Postów: 259
  • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Powyższy blog (big farma) to czyste złoto, świetnie się czyta, tylko wymagane jest przed przystąpieniem do zapoznania się z materiałami, pozbycie się foliowej czapeczki z głowy.
Przepraszam za OT.

Chemiczne smugi, tak samo jak św. Mikołaj, nie istnieją. Przykro mi Ogarnięty. Ktoś zrobił cię w bambuko.
  • 2

#7205

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Ogarnięty

 

 

co do oferty na stronie Big Pharma, to jest to jak najbardziej oficjalna, profesjonalna strona tej firmy...

HAHAHAHAHA :facepalm:

 

 Ja wiem że nie kopie się leżącego, ale powaliłeś mnie na łopaty haha:)  Koledzy powyżej wyjaśnili ci to normalnie, a ale ja opiszę to twoim językiem człowieku w kapeluszu pastucha krów:)

 

 Pozwolę sobie wkleić notke z rubryki "O NAS"

 

 

Big Pharma jest międzynarodową firmą farmaceutyczną z siedzibą w Izraelu. Specjalizujemy się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży innowacyjnych leków, antybiotyków, szczepionek i suplementów diety.

Oddział Polski Big Pharma funkcjonuje w naszym kraju od lat ’80, nieustannie działając na rzecz zrównoważonego rozwoju i kontroli ludności. Oprócz produkcji leków i promocji zdrowia w Internecie, bierzemy także czynny udział w ukrywaniu prawdy o kształcie Ziemi i wielu innych pro-rozwojowych inicjatywach Rządu Światowego.

Na terenie Polski dysponujemy 4 fabrykami i 2 tajnymi ośrodkami badawczymi, których lokalizacji nie możemy zdradzić. Nadzór nad tymi placówkami sprawuje centralna w Warszawie, przy ulicy Szemranej 36.

Dzięki zaufaniu, którym darzą nas nasi klienci udaje nam się wypełniać naszą społeczną Misję, polegającą na gromadzeniu kapitału o niebagatelnych rozmiarach. Wierzymy, że nasze środki pomagają w ucieleśnianiu szlachetnej wizji ludzkości zjednoczonej, w której globalny władca czuwa nad pokojem i dobrobytem każdego konsumenta.

Wierzymy, że za pomocą najnowszych zdobyczy nauki i medycyny możemy przekształcić świat w lepsze miejsce. Dzięki masowej kontroli ludności, rozwój naszej cywilizacji może być stabilny i wolny od konfliktów zbrojnych, które odcisnęły bolesne piętno na naszej historii.

 Przewagą naszej filozofii nad agresywną wykłNasza działalność bezpośrednio przyczynia się do utrzymania pokoju na świecie, a dzięki wprowadzeniu społeczeństwa w stan apatii umożliwiamy komfort i nową jakość życia miliardom ludzi.adnią ludzi chcących „otworzyć swój umysł” jest udowodniona skuteczność, z jaką nasza firma działa na rzecz postępu i ustanowienia porządku na świecie. Przyczyniając się do depopulacji najbardziej zaludnionych obszarów, ograniczamy ilość potencjalnego cierpienia i zmniejszamy ryzyko występowania chorób cywilizacyjnych.

 

 I jeden z ich produktów :))

 

Mercuril®

Innowacyjna szczepionka oparta o sole metali ciężkich połączone z ukraińskim gruzem i łzami znachorów. Oprócz ochrony przed odrą umożliwia także neutralizację leczniczych efektów lewoskrętnej witaminy C, w razie podjęcia się przez pacjenta naturalnej terapii. Jedna dawka stanowi ekwiwalent 147 megaton arszeniku.

 Hahaha :) Ty naprawdę łykasz wszystko jak pelikan, o ile zgodne jest z twoimi urojeniami:)

 Nie kompromituj się więcej tak jak Skompromitowałeś się już w innych tematach :) :szczerb:


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 29.01.2019 - 21:37

  • 0



#7206

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

co do oferty na stronie Big Pharma, to jest to jak najbardziej oficjalna, profesjonalna strona tej firmy... Albo ktoś im się włamał na serwer i zrobił psikusa albo... już sam nie wiem.


Czyli wierzysz w oficjalną i dostępną dla wszystkich stronę internetową, ogłaszającą nabór na pilotów do supertajnego programu depopulacyjnego? xD Wierzysz w istnienie firmy piszącej w owym ogłoszeniu:

"Z uwagi na tajemnicze zniknięcia naszych pracowników, w pierwszej kolejności rozpatrywane będą podania osób mało rozpoznawalnych i nieposiadających rodziny."

W firmę znajdującą się pod adresem:
"Mengelestrasse 666"

Ale nie wierzysz, że to żart? To jest jeden z piękniejszych przykładów samozaorania, jakie ostatnio widziałem.

P.S.
Przypominam o moim pytaniu:

Możesz wyjaśnić jak to jest, że podobno kilkanaście lat temu (sam piszesz o 10 latach) trwałych smug nie obserwowano, a w "Instrukcji dla stacji meteorologicznych" sprzed 31 lat możemy przeczytać:

Do zachmurzenia ogólnego wliczamy również utrzymujące się smugi kondensacyjne wywołane przez samoloty i ławice chmur, które wyraźnie utworzyły się z tych smug”.


Użytkownik pdjakow edytował ten post 29.01.2019 - 22:17

  • 0

#7207

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Dałem się wkręcić i tyle. Nie wiem z czego macie taką satysfakcję. Domyślam się, że jeżeli wręciliście mnie z Big Pharma, to tak samo dałem się wkręcić w tę całą teroię chemtrails i od 10 lat marnuje tutaj swój czas i energię. Jasne, Wasze niedoczekanie. 

 

materiał naszego kolegi z forum 

 

plus 

 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 30.01.2019 - 19:50

  • -2

#7208

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

tak samo dałem się wkręcić w tę całą teroię chemtrails i od 10 lat marnuje tutaj swój czas i energię. Jasne, Wasze niedoczekanie.


Dokładnie tak, zaczynasz łapać.
  • 1

#7209

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przypuszczam że na podobnej zasadzie dałeś się nabrać na świadome oszustwa innych ludzi, preparujących dowody na chemitraile. Na przykład w dobrej wierze wklejałeś zdjęcia, będące przeróbkami z domalowanymi w fotoszopie szczegółami.


  • 3



#7210

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Dałem się wkręcić i tyle. Nie wiem z czego macie taką satysfakcję. Domyślam się, że jeżeli wręciliście mnie z Big Pharma, to tak samo dałem się wkręcić w tę całą teroię chemtrails i od 10 lat marnuje tutaj swój czas i energię. Jasne, Wasze niedoczekanie.

Nikt Cię nie wkręcał. @wszystko sobie zażartował a ty napisałeś:

 

 

Czyli ta oficjalna propozycja pracy jako ... pilot rozpylający smugi chemiczne... na oficjalnej stronie izraelskiej firmy Big Pharma to co? Prank, ściema, żart, heca, włamanie hackerów, robota sprzedawców chembusterów, co? Bardzo ciekawy link, bardzo!

Gdy zaczęto Ci wytykać że to strona satyryczna, to napisałeś:

 

 

co do oferty na stronie Big Pharma, to jest to jak najbardziej oficjalna, profesjonalna strona tej firmy.

 

 Nikt cię nie wkręca. Tak jak napisałem łykasz wszystko jak pelikan. I nie inaczej jest z tą głupkowatą teorią o smugach chemicznych.


  • 0



#7211

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"Chemtrails - ile dowodów jeszcze wam potrzeba ?!

 

Jakie "jeszcze" ? Narazie to chemludki nie zaprezentowały zadnego który nie zostałby obalony... 

 

Stronka wymiata - lewoskrętna witamina C, ulica Szemrana 36 xD Mistrz. 

A Quamliwus łyka wszystko jak bocian żaby xD 


  • 1



#7212

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

w wielu żartach, w tym przypadku jak strona z Big Pharma, bo Big Pharma naprawdę istnieje, jako zbrodniczy przemysł farmaceutyczny, jest ziarno prawdy.

 

I tak, obaliliście WSZYSTKIE dowody na chemtrails haha, co za BS do potęgi ;) Jedyne co obaliliście to pewnie niejedna flaszka niejednego smutnego wieczoru przed kompem. Nadal do Was nie dociera, że to już zostało OFICJALNIE potwierdzone, tylko trzeba jeszcze odpowiednio przystrzyc baranki, tak by - jak zaczną o tym trąbić w reżimowych mediach - nie wyszły one na ulicę i głośno becząc nie zażądały głów tych wszystkich zbrodniarzy z rządzących światem elit. Więc na razie dużo słyszymy o globalnym ociepleniu, o tym że trzeba szybko coś zrobić, przykryć czymś złowrogie słoneczko, bo za kilkanaście lat nie będzie już warunków do życia. I badają reakcję ludzi, którzy zabiegani i w większości słabo wykształceni i kumaci, byli w stanie uwierzyć w największą bajeczkę w historii aka 11 września 2001, tak więc zapewne i w to uwierzą, bo przeciez zbrodniarze nie truli by samych siebie no nie?

 

Światełkiem w tunelu są strony społecznościowe, gdzie już naprawdę setki tysięcy ludzi dudni o tej zbrodni i coraz więcej odważnych ludzi, którzy w niej uczestniczyli, jak np. Kirsten Meghan, czy ludzi, którzy nie boją się mówić prawdy jak np. na polskim podwórku Jerzy Zięba, dr Hubert Czerniak, dr Andrzej Jaśnkowiak, niektórzy posłowie i inni, którzy wszyscy zaczynają potężnie gwizdać w gwizdki. 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 03.02.2019 - 22:05

  • -3

#7213

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

... wszyscy zaczynają potężnie gwizdać w gwizdki. 

Raczej purtać... 

dr Hubert Czerniak to ten od witaminy C?

Andrzej Jaśkowiak, ten od książki "Lotnicza Pogoda"? No, to jakiś fachowiec, który rozwieje wątpliwości. Nawiasem, polecam do poczytania. Dowiesz się jak wygląda atmosfera i dlaczego dzieje się coś na niebie czego nie rozumiesz.





#7214

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Staniq wybacz najmocniej, mimo moich najszczerszych chęci, by traktowac Cię tutaj na forum poważnie i z jak największą estymą i szacunkiem, to jednak brnąc dalej w kłamstwa o 911 najzwyczajniej w świecie się skompromitowałeś i jesteś wręcz śmieszny. Naprawdę to taktyczne tak wielkie samozaoranie, że nic więcej dodawać nie trzeba. Te dwie zbrodnie - 911 i chemtrails, są ze sobą doskonale powiązane, pokazują jak łatwo można manipulować ludzi na PRZEOGROMNĄ SKALĘ, jak łatwo można z ludzi zrobić TOTALNYCH IDIOTÓW i świetnie współgrają w demaskowaniu użytkowników tego forum, nawet tych z nabitą na maska do oporu reputacją, jako tych, którzy nie są tutaj od obiektywnego rozważania argumentów, tylko od zaprzeczania mimo wszystko. Do Kirsten Meghan już się nie przyczepisz co? A tym trzem Panom, to wybacz, ale nie mógłbyś im ani wyczyścić nawet butów, ani uprać majtek. 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 03.02.2019 - 22:32

  • -2

#7215

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak, rozprawiliśmy się z dowodami. A właściwie to nie bardzo było z czym się rozprawiać, bo dowody rozprawiają się same ze sobą:

https://meteomodel.p...G/chemtrails-3/


  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych