Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#7141

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cały ten Twój powyższy wywód jest tak debilny i niedorzeczny że aż szkoda mi moich palców by cokolwiek więcej napisały na mojej klawiaturze ;)


Wyjaśnij więc na szybko, co jest w tym wywodzie niedorzecznego. Nie? Jaka szkoda :)
  • 0

#7142

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

 

Cały ten Twój powyższy wywód jest tak debilny i niedorzeczny że aż szkoda mi moich palców by cokolwiek więcej napisały na mojej klawiaturze ;)


Wyjaśnij więc na szybko, co jest w tym wywodzie niedorzecznego. Nie? Jaka szkoda :)

 

Ktoś narobi kupę na środku sali. Ja mówię, ktoś narobił kupę na środku sali i śmierdzi. Ty pytasz mnie: "wyjaśnij więc na szybko, co w kupie na środku sali jest takiego, że o tym mówisz/piszesz i dlaczego twierdzisz, że ona śmierdzi, no dlaczego?" "Jaka szkoda że przeszkadza Ci kupa i jej smród, jaka szkoda!"


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 19.01.2019 - 17:01

  • 0

#7143

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ktoś narobi kupę na środku sali. Ja mówię, ktoś narobił kupę na środku sali i śmierdzi. Ty pytasz mnie: "wyjaśnij więc na szybko, co w kupie na środku sali jest takiego, że o tym mówisz/piszesz i dlaczego twierdzisz, że ona śmierdzi, no dlaczego?" "Jaka szkoda że przeszkadza Ci kupa i jej smród, jaka szkoda!"


Ja rozumiem, że tematy okołokoprofilne mogą ci być bliskie, ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie. Zapytałem, dlaczego uważasz, że mój wywód jest niedorzeczny. Skoro tak napisałeś, znaczy musisz mieć jakiś argument, przecież nie pisałbyś czegoś takiego nie mając żadnego, prawda? Najwyraźniej jednak nie potrafisz uzasadnić swojej tezy, co mnie zresztą wcale nie dziwi :)
  • 1

#7144

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

pdjakow

Tyle mistrzu ;)


spam.gif
boshe jak śmiesznie. Daruj sobie takie posty bo znowu polecisz na urlop
Wszystko

  • -1

#7145

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tyle mistrzu ;)


Czyli jedyne co potrafisz w tym temacie, to pisać dywagacje na temat kupy, wrzucać śmieszne filmiki z YT i obrażać innych. Uprawiasz klasyczny Galop Gisha, ale na żadne zadane ci pytanie nie potrafisz sensownie odpowiedzieć. Powiedz mi: dlaczego nie jestem tym zaskoczony? :)

Parafrazując ciebie: chemludki mogłyby w końcu wysłać tu jakichś sensownych kolesi, a nie pasjonatów-amatorów, którzy zamiast odpowiedzieć na pytanie potrafią jedynie wkleić esej o kupie, tudzież filmik z Waldusiem :)

Nie mniej jednak ponawiam pytanie: cóż w moim wywodzie było niedorzecznego?
  • 0

#7146

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

pdjakow

 

1. zapytam, czy jesteś osobą chorą psychicznie? Jeśli tak, to wybacz, ale uznam, że potrzebujesz leczenia, a nie odpowiedzi na Twoje durne pytania...

2. Czy jakikolwiek z tutaj zaprezentowanych argumentów świadczących, że chemtrails to fakt, Ciebie przekonał? JAKIKOLWIEK? Proszę o szczerą odpowiedź!

3. Czy gdybyś został przekonany, że się myliłeś odnośnie tej zbrodni, to byłbyś w stanie przeprosić wszystkich i powiedzieć, że: " Tak, przepraszam, myliłem się!" plus "Tak zrobię wszystko, by to powstrzymać, tę zbrodnię, tych zbrodniarzy!"?

 

Proponuję skończyć z tymi obelgami, bo zaczyna kończyć mi się cierpliwość. Radzę też aby przychylić się do prośby przedmówców i podaj jakieś dowody na chemtrails albowiem skończysz z ostrzeżeniem za prowokację. Od kilku stron mamy to samo, wracasz z urlopu wklejasz kilka filmików z YouTube i święcie wierzysz, że to prawda objawiona. Do tego przeklinasz i obrażasz użytkowników, którzy wyrazili chęć udziału w znudzonej już konwersacji. Więc zamiast żądać przeprosin od kogoś zacznij od siebie za swoje zachowanie. Tym razem tyle ode mnie, następnego razu niech nie będzie.

TheToxic


Użytkownik TheToxic edytował ten post 19.01.2019 - 18:15

  • 0

#7147

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

pdjakow
 
1. zapytam, czy nie jesteś osobą chorą psychicznie? Jeśli tak, to wybacz, ale uznam, że potrzebujesz leczenia, a nie odpowiedzi na Twoje durne pytania...


Szanowny panie "Ogarnięty", nie, nie jestem osobą chorą psychicznie. Osoby zdrowe od chorych można odróżnić między innymi na podstawie tego, że te pierwsze odpowiadają na zadane pytania, jako i ja obecnie czynię, a drugie wklejają zamiast tego eseje o kupie i śmieszne filmiki z YT. Innym powodem, zamiast choroby, że wklejają one owe rzeczy może być to, że zwyczajnie nie potrafią na to pytanie odpowiedzieć.


2. Czy jakikolwiek z tutaj zaprezentowanych argumentów świadczących, że chmetrails to fakt, Ciebie przekonał? JAKIKOLWIEK? Proszę o szczerą odpowiedź!


Nie, żaden. Pewnie dlatego, że wiem że smugi kondensacyjne mogą być trwałe, tak jak opisuje to na przykład Antoine de Saint Exupery, albo polska "Instrukcja dla stacji meteorologicznych" z 1988r. Wiem również, że wszystkie znane mi badania odnoszące się do chemtrails, począwszy od nieszczęsnego badania deszczówki w słoiku sprzed 10 lat, a skończywszy na badaniu z ww. filmu, były wykonane z pożałowania godnym brakiem zrozumienia tego, jak się takie badania powinno robić. Wiem także, że wiele filmów z polskimi napisami (patrz chemtrails z RTL) zostało celowo błędnie tłumaczonych, podobnie jak oszukiwano poprzez wyciąganie pewnych wypowiedzi z kontekstu. Sam to zresztą robisz - patrz prezydent Trump ze strony 471. Wrzucasz - tak jak i inne chemludki - tyle fake'ów, że można by nimi zapełnić pewnie połowę stron z tego tematu. I zostałeś już tutaj wielokrotnie "zdemaskowany i obnażony". Jedyna szansa, jaką dla ciebie widzę, to to, że wrzucasz te bzdety nawet ich nie oglądając.

3. Czy gdybyś został przekonany, że się myliłeś odnośnie tej zbrodni, to byłbyś w stanie przeprosić wszystkich i powiedzieć, że: " Tak, przepraszam, myliłem się!" plus "Tak zrobię wszystko, by to powstrzymać, tę zbrodnię, tych zbrodniarzy!"?



Tak, jasne, jak zobaczę że coś jest wrzucane do stratosfery, będę przeciw. Tyle, że nie zobaczę, bo będzie to niewidoczne z uwagi na ilość pary wodnej w stratosferze. Zobaczę co najwyżej widowiskowe zachody słońca, jak po Pinatubo. Ale o tym też wiedziałeś, prawda? ;)
  • 1

#7148

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

pdjakow

Matko Święta! Właśnie dlatego wywołałem do tablicy bardziej doświadczonych zaprzeczaczy hobbystów dezinformatorów trolli bardziej ogarniętych niż Ty! Ty nie masz kompletnie nic sensownego do powiedzenia. Nic! Jak zobaczysz coś co będzie wrzucane do atmosfery, to będziesz przeciw!! Haha , i co z tym zrobisz geniuszu? Napiszesz tu na forum swój sprzeciw!? Nazwiesz autorów akcji wrzucania do atmosfery czegokolwiek kim? Zbrodniarzami? Jak rozstrzygniesz, że coś nie jest, czy jest wrzucane do atmosfery z uwagi na ilość pary wodnej w stratosferze? Jak ktoś Ci wsadzi kosę w brzuch, albo zagazuje Cię cyklonem B, będziesz badał ilość pary wodnej w atmosferze. Jak ktoś Ci sprzeda kulkę ołowiu w łeb, to będziesz badał, czy to naprawdę był ołów, i czy to naprawdę był Twój łeb? Błagam, poproś swych mocodawców, by zwolnili Cię z obowiązku zaprzeczania tej zbrodni, bo jedyne co robisz, to ośmieszasz siebie, w tym innych, bardziej wykwalifikowanych dezinformatorów. Szkodzisz sprawie i tyle. 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 19.01.2019 - 18:12

  • -1

#7149

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

pdjakow
Matko Święta! Właśnie dlatego wywołałem do tablicy bardziej doświadczonych zaprzeczaczy hobbystów dezinformatorów trolli bardziej ogarniętych niż Ty! Ty nie masz kompletnie nic sensownego do powiedzenia. Nic! Jak zobaczysz coś co będzie wrzucane do atmosfery, to będziesz przeciw!! Haha , i co z tym zrobisz geniuszu? Napiszesz tu na forum swój sprzeciw!?


Dokładnie to samo, co ty wobec urojonego przez siebie chemtrails: nic. Dzisiaj na przykład popisałeś o kupie i wrzuciłeś Waldusia.

Tyle, że w odróżnieniu od urojonych chemtraili będą o tym wiedzieli również np. fizycy atmosfery. I wielu z nich również będzie przeciw. To, że tego się nie robi (wbrew temu co sobie uroiłeś) jest między innymi z tej przyczyny, że nikt nie wie, jak to wpłynie np. na monsuny w Azji.


 

Nazwiesz autorów akcji wrzucania do atmosfery czegokolwiek kim? Zbrodniarzami? Jak rozstrzygniesz, że coś nie jest, czy jest wrzucane do atmosfery z uwagi na ilość pary wodnej w stratosferze? Jak ktoś Ci wsadzi kosę w brzuch, albo zagazuje Cię cyklonem B, będziesz badał ilość pary wodnej w atmosferze. Jak ktoś Ci sprzeda kulkę ołowiu w łeb, to będziesz badał, czy to naprawdę był ołów, i czy to naprawdę był Twój łeb? Błagam, poproś swych mocodawców, by zwolnili Cię z obowiązku zaprzeczania tej zbrodni, bo jedyne co robisz, to ośmieszasz siebie, w tym innych, bardziej wykwalifikowanych dezinformatorów. Szkodzisz sprawie i tyle.



Zdajesz sobie sprawę z faktu, że to co wyżej napisałeś nie ma najmniejszego sensu? Zwyczajnie coś, co zostanie rozpylone na tak dużej wysokości (a tylko wtedy ma to sens), nie będzie widoczne gołym okiem. Tak samo nie było widoczne gołym okiem te 20 milionów ton siarczanów, które wyrzucił Pinatubo w bardzo niedługim czasie. Ale za to miejscami zachody słońca były cudne :) Pic polega na tym, że cokolwiek ty i reszta chemludków nie wbiła sobie to tych biednych główek, to taka akcja nie będzie ukrywana, bo to nie ma najmniejszego sensu.

Jesteś tak słodko naiwnym chemludkiem, że nawet nie zdajesz sobie sprawy, że mogli by ci w atmosferze rozpylić nad głową 100 ton trójtlenku glinu, a ty byś się nawet nie zorientował :)

P.S.
Szukanie u interlokutora wyimaginowanych mocodawców mocno świadczy o stanie psychicznym, radzę się nad tym zastanowić.

Użytkownik pdjakow edytował ten post 19.01.2019 - 18:28

  • 0

#7150

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Swoją drogą, że też chemitrailomaniacy tak się oburzają na eksperyment z rozpylaniem w powietrzu kredy, a nie widzą niczego podejrzanego w głównym atmosferycznym źródle baru w atmosferze miejskiej - pokazach sztucznych ogni.  Azotan baru to jeden z głównych składników. Do tego fajerwerki czerwone rozpylają w atmosferze stront, a te z efektem gwiazdek dodatkowo glin (aluminium). Dużo baru mają w składzie zimne ognie, stąd na opakowaniach zalecenia, aby po użyciu lub po dotykaniu ich umyć ręce.

https://www.ncbi.nlm...pubmed/21479560


  • 0



#7151

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Staniq wierzy w oficjalną wersję "zamachów z 11 września 2001" i to powinno z automatu usunąć go z grona użytkowników tego forum, jako osoby niemyślącej, pozbawionej piątej klepki, naiwnej, podatnej na manipulację, na fałsz, a co gorsza, jako jednostki wynajętej do propagowania kłamstw, i szerzenia debilnego sposobu myślenia. Szkoda czasu na Ciebie, i na Twoje wywody chłopaku. 

Więc tego czasu nie trać na mnie. Ale, ale... to chyba nie ja pisałem o urojeniach jakie mnie nawiedzają, tylko Ty. Przypomnę czarne helikoptery i latające kulki.

Po drugie, przypominam Ci o tym, że tematy nawiązujące do "zamachów z 11 września 2001" są w innym miejscu i nie jestem zwolennikiem oficjalnej wersji, a to, że wiele elementów popieram, to popieram, bo są zgodne z prawdą. No, chyba, że potrafisz udowodnić, że stal konstrukcyjna topi się w innej temperaturze niż się topi.

Ależ Ty oczywiście potrafisz! Bo powiesz, że jest inaczej, to jest inaczej. Wtedy stal na Twój rozkaz będzie się topić w wyższej temperaturze, a smugi pomimo sprzyjających warunków utrzymywać krócej.

Ty masz nas zwyczajnie za idiotów i trollujesz w najlepsze od lat, ale widzę, że argumentów jak nie było, tak nie ma. Mówiąc tyle, nic nie mówisz... faktycznie, na "papugę" się nadajesz, ale tylko do kolegium d/s wykroczeń. Wyżej, mówiąc tyle bez dowodów nawet na ziemniaki byś nie zarobił.

Adwokat, który nie wie jak wygląda dowód w sprawie. Komu Ty takie ciemnoty wciskasz? Małolatom z bloku?





#7152

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

ha ha ha. Nie jadłem żółtego śniegu tylko posmakowałem coś co przypominało śnieg, a raczej miało nim być, a nie było.

A było żółte? 

 

 

Mistrzu - jeśli z ponad 100 mocnych argumentów, dowodów wybrałeś jeden, że operacja Popeye polegała na.... rozpylaniu chemi by utworzyć chumry więc...  nie ma ona nic wspólnego z tematem chemtrails polegającym na..... rozpylaniu chemi by utworzyć chmury

Chmura chmurze nie równa.

 

Taki przykład:

To jest Lamborgini:

lamborghini-premium-1050,5bec0260.jpg

 

I to jest Lamborgini:

 

a4f536f6-9509-4d15-8e6a-a30472b30292.jpg

 

Obydwa mają cztery koła kierownicę i silnik.  Czy twoim zdaniem technologiia ich produkcji jest taka sama? Czy można powiedzieć że to takie same pojazdy?

 

 Tak samo jest z chmurami. Cyrussy, i Cumulusy, to zupełnie inna bajka.

 

A wracojąc do dowów zawartych w tych filmikach. Najpierw pisałeś że jest ich 120, później że100, jestem pewien że nie liczyłeś i tylko walisz cyframi z kosmos. Zresztą nie ważne. Straciłem ponownie czas na oglądanie tych artów, i nie znalazłem niczego co nie byłoby omawiane i OBALONE, w tym temacie. Skoro uważasz że jest ich tam setka, to proszę przytocz jakiś pochylimy się nad nim, i porozmawiamy na spokojnie. Tylko proszę, jak masz zamiar bełkotać coś o agentach braku zrozumienia, kupach na środku pokoju itp. to odpuść sobie. to bez sensu. Już i tak wszyscy czytający ten temat mają z ciebie bekę, więc nie pogrążaj się bardziej.  Jeżeli chcesz być traktowany poważnie, to w ten sposób traktuj swoich adwersarzy. To nie przedszkole.

 

 

Ps.

 

Zaglądnijcie do listy przyznanych pkt reputacji ogarniętego. Parę dni temu zaplusował swoje zlikwidowane multi konto czyli @Bezlitosny Egzekutor :facepalm:  Poziom dno mulistego ścieku.


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 19.01.2019 - 23:12

  • 0



#7153

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widzisz Quintusie użytkownicy serwują ci logiczne argumenty, poparte badaniami a ty jedyne co możesz nam zaoferować to nudne filmy z yutube i jedzenie żółtego śniegu. 


  • 0



#7154

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

TheToxic

 

 

Proponuję skończyć z tymi obelgami, bo zaczyna kończyć mi się cierpliwość. Radzę też aby przychylić się do prośby przedmówców i podaj jakieś dowody na chemtrails albowiem skończysz z ostrzeżeniem za prowokację. Od kilku stron mamy to samo, wracasz z urlopu wklejasz kilka filmików z YouTube i święcie wierzysz, że to prawda objawiona. Do tego przeklinasz i obrażasz użytkowników, którzy wyrazili chęć udziału w znudzonej już konwersacji. Więc zamiast żądać przeprosin od kogoś zacznij od siebie za swoje zachowanie. Tym razem tyle ode mnie, następnego razu niech nie będzie.

Ho ho ho łohohoho, co to się porobiło!? Skończ z obelgami? Jakimi moderatorze? Kończy Ci się cierpliwość? Mam podać uwaga!! DOWODY NA CHEMTRAILS! co robię od 10 lat!! Bo inaczej skończę z ostrzeżeniem za PROWOKACJĘ!! Wracam z urlopu i WKLEJAM FILMIKI Z JUTUBA!! I wierzę, że to PRAWDA OBJAWIONA! Przeklinam, obrażam, biorę udział w ZNUDZONEJ JUŻ KONWERSACJI!! Mam przeprosić za swoje zachowanie! Następnego ostrzeżenia od tegoż moderatora już nie będzie! 

 

Kto to jest ten cały The Toxic?? To jest moderator, z założenia obiektywny obserwator dyskusji, który ma pilnować porządku i przestrzegania regulaminu na forum? Matko święta! Byłem wiele razy moderatorem na różnych forach, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem! Czyli każdy tutaj użytkownik jak powie z widział ducha, ufo, czy coś innego dziwnego, jak nie przedstawi dowodów, to dostanie OSTRZEŻENIE za prowokację! Jak ktoś założy tu temat, albo będzie w nim uczestniczył i temat ten pobije rekordy popularności, wyświetleń, będzie napędzał ruch na forum, to wg moderatora będzie to ZNUDZONA KONWERSACJA! Nie daj Boże drogi użytkowniku wklejać tu filmiki z JUTUBA! Bo inaczej moderatorowi skończy się cierpliwość! Gdzie był ten toksyczny ktoś, gdy latami łgano i manipulowano w temacie o 11 września 2001? Czy ktokolwiek kiedykolwiek poniósł odpowiedzialność za kłamanie, bujanie, i wprowadzanie w błąd użytkowników tego forum w tamtym temacie?? No naprawdę truskawka na torcie ;)

 

pdjakow

 

 

Tyle, że w odróżnieniu od urojonych chemtraili będą o tym wiedzieli również np. fizycy atmosfery. I wielu z nich również będzie przeciw. To, że tego się nie robi (wbrew temu co sobie uroiłeś) jest między innymi z tej przyczyny, że nikt nie wie, jak to wpłynie np. na monsuny w Azji.

Człowieku COO?? O czym Ty w ogóle piszesz? Czy sprawdzasz treść swoich postów przed ich opublikowaniem na forum? To że się tego nie robi jest z tej przyczyny że nikt nie wie jak to wpłynie na monsuny w Azji!!! No brawo! 

 

 

 

Zwyczajnie coś, co zostanie rozpylone na tak dużej wysokości (a tylko wtedy ma to sens), nie będzie widoczne gołym okiem. Tak samo nie było widoczne gołym okiem te 20 milionów ton siarczanów, które wyrzucił Pinatubo w bardzo niedługim czasie. Ale za to miejscami zachody słońca były cudne :) Pic polega na tym, że cokolwiek ty i reszta chemludków nie wbiła sobie to tych biednych główek, to taka akcja nie będzie ukrywana, bo to nie ma najmniejszego sensu.

 

Hahahaha coooo? Coś rozpylone na dużej wysokości nie będzie widoczne gołym okiem? O czym Ty do mnie piszesz człowieku? Ta akcja nie będzie ukrywana? Hahaha ;) A co się dzieje od przeszło 10 lat mistrzu?

 

Zaciekawiony

 

 

Swoją drogą, że też chemitrailomaniacy tak się oburzają na eksperyment z rozpylaniem w powietrzu kredy, a nie widzą niczego podejrzanego w głównym atmosferycznym źródle baru w atmosferze miejskiej - pokazach sztucznych ogni.  Azotan baru to jeden z głównych składników. Do tego fajerwerki czerwone rozpylają w atmosferze stront, a te z efektem gwiazdek dodatkowo glin (aluminium). Dużo baru mają w składzie zimne ognie, stąd na opakowaniach zalecenia, aby po użyciu lub po dotykaniu ich umyć ręce.

Hahahahahhaa :D :D Czyli ta cała chemia znajdywana w glebie w wodzie w organizmach, to wynik................ POKAZÓW SZTUCZNYCH OGNI!!!! I dalej bracie i siostro, pisze to zasłużony użytkownik plus, sceptyk z nabitą reputacją. Musisz w to uwierzyć!!! Jak nie wierzysz, to wróć do szkoły, gdzie przecież mówili nam że zanieczyszczenie środowiska i ludzi to wynik FAJERWERKÓW!!!

 

Staniq

 

 

No, chyba, że potrafisz udowodnić, że stal konstrukcyjna topi się w innej temperaturze niż się topi.

Człowieku nie kompromituj się więcej tymi bredniami. Proszę Cię. Ja chcę mieć za przeciwników tutaj naprawdę dobrych zawodników, a Ty mimo, że nim byłeś, to wynurzeniami o 911, po prostu się kompromitujesz na maksa. 

 

Juzek

 

 

A wracojąc do dowów zawartych w tych filmikach. Najpierw pisałeś że jest ich 120, później że100, jestem pewien że nie liczyłeś i tylko walisz cyframi z kosmos. Zresztą nie ważne. Straciłem ponownie czas na oglądanie tych artów, i nie znalazłem niczego co nie byłoby omawiane i OBALONE, w tym temacie.

Taaaaak, rozpylanie chemii by stworzyć chmurę A, to zupełnie co innego, niż rozpylanie chemii by stworzyć chmurę B! Skoro wszystkie dowody już obaliliście to skąd ta zajadłość w uczestniczeniu w tym temacie. Czy ktoś Was zmusza do tego by zaprzeczać rewelacjom na temat tej zbrodni? Czy ktoś Wam za to płaci? Skoro już wykonaliście swoją robotę, to po co dalej się ze mną i z tym tematem i do tego tak nieudolnie męczycie? Po co?

 

11.6 Decyzje moderatorów o ostrzeżeniach są nieodwracalne i nie podlegają dyskusji w sytuacji naruszenia niniejszego Regulaminu.

ostrzezenie.gif

 

Panie Ogarnięty jeżeli nie zgadza się Pan z moją karą (w tym przypadku z przypisem) to przysługuje Panu odwołanie do administratora forum. Zielony przypis moderacji nie służy do dyskusji, owszem można zgłosić się na PW i tam poruszyć kwestię lecz jeżeli będzie Pan w dalszym ciągu łamać nasz regulamin to z automatu zostanie pan wyciszony.

 

TheToxic


  • -1

#7155

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powiem więcej, najbardziej skutecznymi wzbogacaczami gleby w toksyczne metale są cząstki stałe powstające podczas spalania węgla kamiennego, oraz działania silników Diesla. Popioły lotne węgla zawierają metale ciężkie, z samego węgla uwalnia się też rtęć w formie gazowej, z kolei cząstki stałe ze spalenia ropy zawierają tlenek wanadu, który stanowi stałe zanieczyszczenie w ropie naftowej. Na szczęście zrezygnowaliśmy już w większości przypadków z dodawania ołowiu do benzyny.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych


    Google (1)