Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#7066

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chyba nas oceniasz własną miarą, panie multikoncisto. Ogarnięty to twoje trzynaste czy czternaste konto na tym forum? Pewnie sam nie pamiętasz.

 

W temacie 9/11 to ty przegrałeś, nie potrafiłeś odpowiadać na argumenty nawet jeśli zdarzały ci się koszmarne pomyłki (jak choćby sprawa z tym przesuwającym się mostem).


  • 2



#7067

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Chyba nas oceniasz własną miarą, panie multikoncisto. Ogarnięty to twoje trzynaste czy czternaste konto na tym forum? Pewnie sam nie pamiętasz.

 

W temacie 9/11 to ty przegrałeś, nie potrafiłeś odpowiadać na argumenty nawet jeśli zdarzały ci się koszmarne pomyłki (jak choćby sprawa z tym przesuwającym się mostem).

Ależ to oczywiste, że miałem tutaj wiele kont. Za każdym razem musiałem odczekać swoje, miesiąc, pół roku, rok. Bany dostawałem za dokładnie to samo co Wy robiliście, ale łaskawie unikaliście linczu. Odczekałem swoje wierząc że warto czekać i teraz, jako Quintus Maximus mogę jasno i wyraźnie stwierdzić że przerżnęliście tematy, do których zaprzeczania Was wynajęto. Zostaliście obnażeni, zdemaskowani, ośmieszeni jak mali chłopcy którzy dla cukierków są w stanie zjeść własną kupę. W temacie 911 przegrałem? No proszę Cię. Nie ośmieszaj nigdy więcej siebie jak i swoich ziomków dezinformatorów, swoich multikont. Tym stwierdzeniem praktycznie popełniłeś tu na forum małe seppuku. Wybacz


  • -2

#7068

Tiga.
  • Postów: 259
  • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Up - straszna paplanina, to może ponowie.
Dlaczego smugi kondensacyjne nie mogą być długotrwałe? Opis fizycznych zjawisk zalecany.
  • 1

#7069

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zostaliście obnażeni, zdemaskowani, ośmieszeni jak mali chłopcy którzy dla cukierków są w stanie zjeść własną kupę.

A te cukierki to chembusterki?....

Czy policzyłeś wszystkie argumenty/dowody, którymi raczyłeś nas dotychczas, czy te 195 to z czapy wzięte? Nie potrafisz podać jednego stabilnego argumentu, stabilnego, bo zmieniasz je co chwilę i robią się nieważne. 

No dobra, trzymasz się uparcie twierdzenia, że contrails - smugi kondensacyjne nie mogą być długotrwałe. Teraz poproszę o dowód. Skoro nie mogą, więc to powinno być opisane i wytłumaczone, dlaczego tak nie może być.

Jak na razie, od bardzo dawna istnieją opisy mówiące o tym, jak powstaje długotrwała smuga, w jakich warunkach i jakie zjawiska za to odpowiadają. Ty udowadniasz, że miałeś rację w 9/11, tylko, co ma jedno z drugim? Nic. Tuszujesz brak wiedzy i pomimo niezbitych dowodów zasłaniasz oczy i uszy jak małe dziecko. W zasadzie już dawno powinniśmy ten temat zamknąć, ale dajemy Ci miejsce, w którym możesz się rozpisywać ile chcesz na swój ulubiony temat, czyli manię prześladowczą.

 

Czekamy niecierpliwie na dowód o który Cię prosimy. Ten jeden, jedyny, bo resztę pytań i tak zlałeś ciepłym moczem udając, że ich nie ma.





#7070

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Smugi mogą być długotrwałe odkąd jesteśmy częstowani chemią i innym syfem z powietrza. Dlatego też NASA wychodząc z założenia, że ludzie zauważą nowe rodzaje smug wyróżniła dwie nowe - trwałe i trwałe rozchodzące się do czegoś co przypomina naturalną chmurę cirrus, a więc smugi chemiczne. Czego tu nie rozumiesz?

 

911 ma tyle wspólnego z tym tematem, że osoby, które jawnie kłamały manipulowały i robiły z nas idiotów tam, robią to również tutaj, do tego nie zostały zbanowane za lata kłamstw i chamskiego wprowadzania ludzi w błąd. Tego też nie rozumiesz?

 

Odnośnie zamknięcie tematu to proszę bardzo, po co się męczyć w zaprzeczanie oczywistej oczywistości. Tylko szkoda będzie stracić robotę co dla niektórych... Zamykając ten temat tylko byście potwierdzili, że traktuje on o realnej zbrodni, która naprawdę codziennie ma miejsce. Jeszcze miesiąc, kilka, i już oficjalnie poinformują nas o wprowadzeniu planu depopulacji gawiedzi dla ściemy zwanej geoinżynierią, w życie. 

 

niby ma się to zacząć w 2019 roku https://www.dezeen.c...ing-experiment/ a my wszyscy już doskonale wiemy że robią to od przeszło 10 lat. Dajcie już spokój z zaklinaniem rzeczywistości. 


  • -2

#7071

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Smugi mogą być długotrwałe odkąd jesteśmy częstowani chemią i innym syfem z powietrza. Dlatego też NASA wychodząc z założenia, że ludzie zauważą nowe rodzaje smug wyróżniła dwie nowe - trwałe i trwałe rozchodzące się do czegoś co przypomina naturalną chmurę cirrus, a więc smugi chemiczne. Czego tu nie rozumiesz?

Prosiłem o wytłumaczenie, dlaczego smugi kondensacyjne nie mogą być długotrwałe. 

Ty piszesz, że NASA wyróżniła coś od czegoś. Nie rozumiesz pytania? Może inaczej... dostałeś opis zjawisk fizycznych jakie powodują długotrwałość smugi - zależności temperatury, wilgotności i innych czynników. Spróbuj opisać to w ten sam sposób.

 

 

911 ma tyle wspólnego z tym tematem, że osoby, które jawnie kłamały manipulowały i robiły z nas idiotów tam, robią to również tutaj, do tego nie zostały zbanowane za lata kłamstw i chamskiego wprowadzania ludzi w błąd. Tego też nie rozumiesz?

Nie, nie rozumiem. Rozumiem tylko, że miałeś szczęście i Cię nie zbanowano za wstawianie przerobionych zdjęć, które wprowadzają użytkowników w błąd. To było Twoje kłamstwo, za które nie zostałeś zbanowany. Kary, które Cię dotykały były za multikonta i za chamstwo, którym nas raczyłeś. 

Czegoś jeszcze nie rozumiesz?





#7072

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Staniq

Jak masz problemy z pamięcią i nie pamiętasz, że kiedyś smugi były zawsze delikatne symetryczne, znikały po góra minucie dwóch i nie rozchodziły się potężnych rozmiarów dziwnie wyglądającego zachmurzenia, to naprawdę najwyższy czas udać się do lekarza. Smugi kiedyś nie miały tych dziwnie wyglądających kłębków, które teraz powstają praktycznie na każdej trwałej, bardzo długiej smudze. Kłębków, które próbowaliście wytłumaczyć niestabilnością Crowa, co jest wierutną bzdurą do potęgi. NASA opisała nowe rodzaje smug, by wyraźnie odróżnić je od tych zwykłych kondensacyjnych, niechemicznych. 

 

Temat 911 doskonale pokazał, jak długo i skutecznie można udawać idiotę, robić ludzi w konia, a potem, gdy już kłamstwo zostało dobitnie wykazane, a kłamcy obnażeni, nawet za to nie przeprosić i dalej łgać w kolejnym temacie o kolejnej zbrodni elit. 


  • -2

#7073

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Prosiłem o wytłumaczenie, dlaczego smugi kondensacyjne nie mogą być długotrwałe. 
Ty piszesz, że NASA wyróżniła coś od czegoś. Nie rozumiesz pytania? Może inaczej... dostałeś opis zjawisk fizycznych jakie powodują długotrwałość smugi - zależności temperatury, wilgotności i innych czynników. Spróbuj opisać to w ten sam sposób.

Nie ma szans. I nie dlatego, że Quintus nie chce tego zrobić. Po prostu tego nie da się zrobić. Nikt do tej pory tego nie zrobił i nikt tego nie zrobi. Tez stojących u podstaw "teorii" chemtrails nie da się naukowo uzasadnić. W końcu to są zwyczajne urojenia. Kretyńskie filmiki z YouTuba i pusta paplanina - to jedyne, co mają do zaoferowania ich wyznawcy.
  • 1



#7074

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Prosiłem o wytłumaczenie...

Nie ma szans.

Wiem o tym, ale chyba czas zakończyć tą bzdurę stulecia. Czekam, aż Quintus napisze, że się nie da, bo ktoś mu w głowie namieszał, a on uwierzył. Bo on już taki łatwowierny jest.

 

Staniq

Jak masz problemy z pamięcią i nie pamiętasz (...) to naprawdę najwyższy czas udać się do lekarza.

Do lekarza, drogi misiu, to Ty się wybierz. Żyję od Ciebie ździebko dłużej i od małolata miałem do czynienia z lotnictwem należąc do aeroklubu. Z natury i potrzeby spoglądałem więc w niebo częściej, niż Ty i zanim Ty się zorientowałeś, że można zbudować samolocik z kartki papieru. 

Kończąc, jedno jest pewne - nie przyjmujesz do wiadomości faktów, wyników badań, opracowań sprzed mitycznego "początku oprysków", zdjęć z II wojny światowej itp.

To Ty potrzebujesz lekarza i to wiesz jakiego...

 

Co do przepraszania, czy Ty to zrobiłeś za przerobione zdjęcie?





#7075

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

nie no Mariush się pojawił! Największy manipulant tego forum, obnażony wierutny głosiciel nieprawdy.... I dalej wciska kity w kolejnym temacie. Staniq, mam 40 lat i doskonale wiem jak kiedyś wyglądało i niebo i smugi lotnicze, także przestań już bredzić człowieku o swoich niby zainteresowaniach lotnictwem...

 

posłuchajcie Teda Gundersona śp. byłego agenta FBI, jaki on miał interes by mówić takie rzeczy? Chembusterami handlował? Chciał pieniędzy, sławy, może panienek i dużej ilości dobrego towaru...?

 

Dr. Ilya Sandra Perlingieri o smugach chemicznych [2008]

 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 14.12.2018 - 20:18

  • -1

#7076

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i mamy to, o czym pisałem...

 

nie no Mariush się pojawił! Największy manipulant tego forum, obnażony wierutny głosiciel nieprawdy....I dalej wciska kity w kolejnym temacie. Staniq, mam 40 lat i doskonale wiem jak kiedyś wyglądało i niebo i smugi lotnicze, także przestań już bredzić człowieku o swoich niby zainteresowaniach lotnictwem...

Pusta paplanina.
 

posłuchajcie Teda Gundersona śp. byłego agenta FBI, jaki on miał interes by mówić takie rzeczy? Chembusterami handlował? Chciał pieniędzy, sławy, może panienek i dużej ilości dobrego towaru...?
https://www.youtube....h?v=PiBiXvLXDS4
 
Dr. Ilya Sandra Perlingieri o smugach chemicznych [2008]
https://www.youtube....h?v=nnsb1NDl8xI

Kretyńskie filmiki z YouTuba.


  • 2



#7077

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

T y p o w e zachowanie typowego trolla. "Kretyńskie filmiki z Youtuba" i fajrant. Kolejne dowody, kolejne świadectwa, kolejne argumenty obalone jednym zdaniem. Youtube to tylko miejsce gdzie umieszczane są nagrania m.in. przedstawiające dowody na tę zbrodnię. Te Twoje kretyńskie filmiki z Youtuba wykazały jak wielkim i bezczelnym byłeś kłamcą w tematach o 11 września. Dlatego tak ich nienawidzisz co?? 

 

Tutaj kolejny kretyński filmik z 1.5 h bzdurnymi argumentami, wyssanymi z palucha kłamstwami, produkcja handlarzy chembusterami, świrów i życiowych niedorajdów...


  • -1

#7078

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja się rodziłem w 1965 roku. Należałem do sekcji modelarskiej aeroklubu, później chciałem latać szybowcem, ale skończyło się na spadochroniarstwie. Kiedy ja kształtowałem swoje poglądy i zaczynałam się za laskami oglądać, Ty siłą rzeczy nie patrzyłeś w niebo, tylko pod nogi, aby się nie przewrócić przy nauce chodzenia. 

Poza tym, dalej nie potrafisz tego udowodnić. Jeżeli jest tak, że smuga nie może być długotrwała, to napisz dlaczego.

Jeżeli nie potrafisz tego udowodnić, napisz: - "nie potrafię tego udowodnić".

I już.





#7079

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Staniq weź nie świruj. Poziom i merytoryczność Twoich wypowiedzi i argumentów świadczy, że jesteś jakimś [...], max 25 lat, wierzącym, że może tutaj nas oszukać i co do swojego wieku i co do intencji. Piękną bajkę sobie wymyśliłeś, śliczne alter ego zwykłego trolla, który zbudował swoją tu pozycję na kopiuj wklej i plusikach od ziomków innych trolli lub też od swoich kilkudziesięciu multikont. Ilu tu już było trolli niby po 40stce doświadczonych, pilotów, spotterów, chemików, fizyków i innej maści ekspertów od wszystkiego, którzy okazywali się zwykłymi wynajętymi trollami,, dezinformatorami korzystającymi  poradników dla takich ogłupiaczy jak oni punkt po punkcie... całe mnóstwo. Jedni się pousuwali, czytaj pozmieniali nicki, inni się pojawiali, ale ciągle pilnują strasznie newralgicznych dla zbrodniczej elity tematów i do upadłego robią z nas totalnych imbecyli!

 

Edycja: D.K.

 

obraza2.gif

 

Jeśli chcesz mieć nadzieję na prowadzenie dyskusji (?) na tym forum, to się powstrzymaj od jakichkolwiek wycieczek osobistych w stronę innych użytkowników. Każda kolejna będzie karana ostrzeżeniem. Nie masz taryfy ulgowej i nie będzie żadnego pobłażania.


  • 0

#7080

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

... zbudował swoją tu pozycję na kopiuj wklej...

No i na 22 (na dzień dzisiejszy) artykułach. Kopiuję i wklejam, bo po co mam pisać artykuł od nowa, skoro ktoś już to zrobił doskonale? Poza tym, skopiowane tematy zawsze mają odnośnik do oryginału. Nie wiem tylko, co chciałeś przez to powiedzieć. Chwytasz się coraz prymitywniejszych sposobów aby nas zdeprymować, a tak naprawdę sam sobie wystawiasz laurkę. Jak dziecko w piaskownicy: - Mama!!! A on się na mnie patrzy!!!

Pozbieraj zabawki i spadaj do domu jak Ci się w naszej piaskownicy nie podoba. Nikt Cię tutaj na siłę nie trzyma.


O merytoryczności Twoich postów już od dawna nie mówimy, bo nie ma o czym. 

Twoja czterdziestka to razem do kupy wzięte wszystkie multi które miałeś? Nie muszę wymyślać bajek, aby siebie uwiarygodniać tak jak Ty to czyniłeś. Jest na forum kilka osób, które znają mnie osobiście, bo ich tutaj zaprosiłem podczas osobistych rozmów. 

Oczywiście nie muszę Ci się tłumaczyć z tego kto to jest, tak samo jak nie wymagam od Ciebie udowodnienia, żeś dorosły, choć równie dobrze możesz być 15 latkiem szczerzącym się do monitora.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych