Skocz do zawartości
Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7019 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (527 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

 1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (134 głosów [25.43%] - Zobacz)

  Procent z głosów: 25.43%

 2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (56 głosów [10.63%] - Zobacz)

  Procent z głosów: 10.63%

 3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [12.14%] - Zobacz)

  Procent z głosów: 12.14%

 4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.97%] - Zobacz)

  Procent z głosów: 7.97%

 5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (231 głosów [43.83%] - Zobacz)

  Procent z głosów: 43.83%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#7006

Staniq

  In principio erat Verbum.

 • Postów: 4546
 • Tematów: 615
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 22
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

 Mimo wszystko wywalając i nie dopuszczając do głosu dezinformatorów, forum straciło swoją główną rolę, jaka jest dyskusja.

Dlatego Ciebie tak dopieszczamy i pozwalamy się szkalować, wyzywać, opluwać i bredzić, bredzić, bredzić... Od Ciebie tylko wymagamy odpowiedzi na pytania.

Wiesz jakie.

Nawet bana za swoje zachowanie nie dostałeś, tylko urlop. Fajne to nasze forum, nie?

Aby wrócić na właściwe tory, spróbuj najpierw wypunktować wszystkie podstawowe tezy tej teorii.

Zacznij od:

1.Smugi nie mogą być długotrwałe.

   Wyjaśnienie:

Smugi kondensacyjne nie mogą być długotrwałe dlatego, że...

2....


 • 6#7007

Perseusz
 • Postów: 28
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja kulturalnie i zupełnie w temacie chciałbym zapytać zwolenników teorii spiskowej o przeprowadzanej na nas depopulacji za pomocą chemtrails: dlaczego właściciele tego świata mimo ogromu spisku i niemalże nieograniczonych możliwości, nadal biernie się przyglądają temu, jak populacja planety rośnie w zatrważającym tempie i spędza sen z powiek tysiącom naukowców kilkunastu, jeśli nie kilkudziesięciu różnych dziedzin? O politykach, geopolitykach, wojskowych, ekonomistach, ekologach i podatnikach krajów Pierwszego Świata już nie wspominając (zwłaszcza o tych ostatnich, bo okaże się, że pięćset milionów ludzi ma ,,moralną odpowiedzialność'' utrzymywać kilka miliardów).

Czy w związku z tym chemtrails można o kant stołu rozbić? To co za spisek, co za genialny plan? Nie można już ludzi skutecznie otruć? I po co nam był ten cały rozwój technologiczny jak nawet tego nagle nie potrafimy...


Użytkownik Perseusz edytował ten post 17.10.2018 - 19:46

 • 2

#7008

Mariush
 • Postów: 3998
 • Tematów: 59
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Uważam, że moja argumentacja ma merytoryczną wartość i dowodzi, że zarówno trzygłowa żyrafa, jak i latająca kura w polskich oczywiście warunkach, to byłoby zupełnie coś wyjątkowego. Żyrafy nie rodzą się z trzema głowami, a domowe kury w Polsce nie latają. Tak samo jest ze smugami lotniczymi. To, że teraz są one ultra masywne, pojawiają się tuż za samolotem, mają jakieś dziwne kłębki, świecą kolorami tęczy i rozchodzą się godzinami tworząc sztucznie wyglądającą zawiesinę pokrywającą cały nieboskłon, do tego bardzo często w sytuacji, kiedy nie ma warunków do powstawania jakichkolwiek chmur i kiedy była zapowiadana śliczna bezchmurna pogoda, musimy uznać za coś zupełnie wyjątkowego, wcześniej nigdy nie spotykanego, tak jak trzygłowa żyrafa i latająca kura (i chodziło mi oczywiście o swobodnie latającą kurę w przestworzach, a nie taką robiącą przelot z płotu na drzewo).

Jak wyżej - gdyby urodziła się żyrafa z trzema głowami uznalibyśmy to za coś zupełnie wyjątkowego, nienaturalnego, nigdy wcześniej nie spotykanego. Tak samo jest ze smugami chemicznymi. Można by ich naturę i tak powszechne dziś występowanie przyrównać do sytuacji, w której połowa żyraf rodziła by się obecnie z jedną głową (bo oczywiście obserwujemy wciąż normalne, zwykłe smugi kondensacyjne), a druga połowa z trzema głowami (smugi chemiczno-biologiczne).

Z tego co zrozumiałem, chodzi Ci o to, że tak jak wysoce nieprawdopodobne jest występowanie wielogłowych żyraf, czy swobodnie fruwających kur, tak nieprawdopodobny jest rozwój zachmurzenia w warunkach, kiedy warunków do jego powstawania nie ma? Zatem jak i wysyp wielogłowych żyraf i latających kur, tak i nader częste pojawianie się owego zachmurzenia jest dla Ciebie anomalią, która wymaga wyjaśnienia.
 
Cóż, na pierwszy rzut takie rozumowanie zdaje się mieć sens, ale niestety muszę Cie zmartwić. Twoja argumentacja pozbawiona jest wartości, gdyż popełniłeś błąd już w samych założeniach. Pozwoliłem sobie kluczowe fragmenty Twojej wypowiedzi wyróżnić. W czym rzecz? Już wyjaśniam.
 
Ty sugerujesz, że zachmurzenie po przelocie samolotu powstaje mimo braku sprzyjających warunków do jego powstawania, a ja twierdzę, że powstaje ono dlatego, że po przelocie samolotu te warunki na sprzyjające się zmieniają. Co to zmienia? Praktycznie wszystko. Tu widzisz w tym jakąś tajemniczą anomalię, ja zwyczajne zjawisko. Ty oczekujesz jakiegoś nadzwyczajnego wyjaśnienia, mnie wystarcza zwykła fizyka.
 
A żeby nie być gołosłownym...
Generalnie, aby powstała chmura (naturalna czy sztuczna) muszą być spełnione jednocześnie dwa warunki. W interesującym nas obszarze:
1. muszą być obecne jądra kondensacji
2. względna wilgotność powietrza musi osiągnąć wartość 100%

Stan 100% wilgotności względnej oznacza, że w danych warunkach powietrze jest już nasycone parą wodną i nie nie jest w stanie już jej więcej w swojej objętości pomieścić. Zacznie się ona skraplać lub zestalać na obecnych w powietrzu jądrach kondensacji. Zacznie tworzyć się chmura. Należałoby tu wspomnieć, że zdolność powietrza do gromadzenia pary wodnej w swojej objętości zależy ściśle od temperatury - w cieplejszym powietrzu zmieści się jej więcej, w chłodniejszym mniej (inaczej mówiąc wzrost temperatury powietrza zmniejszy wartość jego wilgotności względnej, a spadek temperatury tę wilgotność zwiększy).

Nie zawsze jednak oba warunki będą jednocześnie spełnione i te sytuacje bardziej nas tu będą interesować. Rozpatrzmy dwa w miarę skrajne przypadki.

1. jądra kondensacji obecne i liczne, niska wilgotność powietrza
Tu sytuacja jest bardzo prosta i klarowna. W przypadku sporego deficytu atmosferycznej wilgoci do skroplenia czy jej zestalenia nie dojdzie. Nie pomoże tu nawet duża zawartość jąder kondensacji (np. w znacznie zapylonym powietrzu). Chmury nie będą powstawać.
CO MOŻE ZMIENIĆ PRZELATUJĄCY SAMOLOT?
Jednym z głównych produktów spalania węglowodorów, które wchodzą w skład paliwa jest para wodna. Zatem może się okazać, że lokalnie, w strumieniu gazów wylotowych za silnikami wilgotność powietrza może sięgnąć wartości 100%. Para zatem ulegnie kondensacji (a dokładniej zestaleniu) i powstanie liniowy ślad - smuga kondensacyjna. Jednakże ze względu na deficyt wilgotności w otoczeniu, kryształki lodu tworzące smugę względnie szybko ulegną sublimacji i ślad po prostu się rozproszy. Zatem smuga, z którą będziemy mieć do czynienia będzie nietrwała i krótka.

2. wysoka wilgotność powietrza, jądra kondensacji nieliczne lub ich brak
Tu też spawa jest dość prosta. Przy znacznym deficycie lub braku jąder kondensacji nawet przy wilgotności 100% proces kondensacji nie będzie mógł wystartować. Mało tego, para wodna będzie dalej mogła bez większych konsekwencji napływać do interesującego nas obszaru powodując, że osiągniemy stan przesycenia (co odpowiada wilgotności powyżej 100%). Krótko mówiąc, choć pary wodnej potrzebnej na utworzenie chmury będzie aż nadto, chmura się nie utworzy.
CO MOŻE ZMIENIĆ PRZELATUJĄCY SAMOLOT?
Jednym z głównych produktów spalania węglowodorów, które wchodzą w skład paliwa są cząstki stałe (np. sadza), czyli nasze brakujące jądra kondensacji. Ich pojawienie zburzy chwiejną równowagę stanu pary przesyconej. W obszarze, gdzie się pojawią, dojdzie do gwałtownej kondensacji (zestalenia) i powstanie liniowy ślad - smuga kondensacyjna. Tym razem jednak wysoka wilgotność (a nawet jej nadmiar) spowoduje, że kryształki lodu tworzące ów ślad przetrwają, stając się jednocześnie zarodkami dalszych procesów kondensacji w bezpośrednim jego sąsiedztwie. Zatem smuga z którą, będziemy mieć do czynienia będzie trwała, długa i będzie cechowała się tendencją do rozrostu w chmurę typu cirrus.

Jeden z ciekawszych filmów prezentujących ten proces:

 
To jest moja odpowiedź.
Jeśli się z nią nie zgadzasz, podaj jakieś ważkie kontrargumenty.
A najlepiej będzie, jak w końcu rzeczowo odpowiesz na pytanie: Dlaczego smuga kondensacyjna nie może być trwała?
 

Smuga na której powstała owa niestabilność od zawsze była czymś wyjątkowym, być może widziałem to faktycznie dwa, trzy razy w życiu. Do tego nadal jest DELIKATNA i rozchodzi się zawsze do minuty, dwóch. Smugi chemiczne z kłębkami to dzisiaj praktycznie codzienność i zawsze są MASYWNE i nie znikają, rozchodząc się i tworząc mleczno spermiastą zawiesinę pokrywającą nieboskłon. W tym temacie pod innym nickiem już roztrząsałem tą kwestię i myślę, że w prosty logiczny sposób wykazałem, że jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Jak znajdę czas tego poszukam (przetrzepać 7k postów jest czasochłonne). Ale nawet na Twoim nagraniu widzimy wyraźnie różnicę między smugą chemiczną po prawej i smugą kondensacyjną z niestabilnością.

Gadanie jak do ściany. Chociaż nie. Ścianę chyba stać na znacznie więcej refleksji.

 

 W przypadku nietrwałej, wątłej smugi, która względnie szybko się rozprasza niestabilność Crowa jest po prostu lepiej widoczna. Lepiej widać ewolucję wirów (ich rozpad, rekoneksję i zanikanie). Natomiast trwałe, konkretne smugi obserwację owego zjawiska bardzo utrudniają, a najczęściej po prostu uniemożliwiają. Wtedy zostaje już tylko obserwacja jego pozostałości, którą stanowią owe kłębki.

Czego tu nie rozumiesz???


 • 3#7009

Klaus
 • Postów: 84
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

 

No i widzimy, jak działają ludzie, którzy nie mają żadnych merytorycznych argumentów. Sypanie postami bez jakiegokolwiek związku z tematem (by moje wypowiedzi znalazły się ponownie zasypane nic nie wnoszącym bełkotem) do tego obrażanie, i sugerowanie by mnie zablokować.

Przepraszam bardzo, ja ci już nie raz nie dwa dałem argumenty które ty olałeś lub wyzywałeś mnie od trolli. 
Jeden post na kilkanaście bez związku z tematem i już się onanizujesz nad tym, nie bądź śmieszny. 
A ty to nie obrażasz co nie ? :) Sugeruję by cię w końcu wywalić by nie było śmietnika w tym temacie, twoje multikonta są pamiętne. 
 

 

 

Forum nie jest od wylewania żali, jeśli masz jakiś problem to zapraszam na pw.

 

I nie myśl sobie, że skoro napisałeś jedno zdanie w temacie to uznam to za odpowiedź.

TheToxic

Mam szczerze gdzieś za co sobie to uznasz, jednak lubisz sypać belkami z byle powodu :) Nie mam zamiaru "wylewać żali" na pw, bo jeszcze weźmiesz to za "obrazę majestatu", a nie mam zamiaru siedzieć tutaj 30 dni z blokiem. 
Wracając do "pupilka Toxin". 
 

 

Po 1. Nigdzie i nigdy nie pisałem, że operacja aka chemtrails trwa od 90 lat. Ja obserwuję to od 10 lat, choć jak wiemy w przeszłości przez lata ludzie byli opryskiwani środkami chemiczno-biologicznymi, by "sprawdzić ich odporność i jak się ich organizmy zachowują wzbogacone o najgorsze świństwa". Jak Wy do tego podchodzicie? Unikacie jak ognia ustosunkowania się do faktu, że to, czemu tak usilnie próbujecie zaprzeczyć, miało już miejsce w przeszłości, aczkolwiek na mniejszą skalę.

Po 1. nie pisałeś tego stricte ty, ale twoje multikonto "Zagaroth" o ile mnie pamięć nie myli, a to dziwne, bo pisałeś, że jednak od lat 80 i początku 90. 
Skoro byli pryskani tymi magicznymi "środkami chemiczno-biologicznymi" to GDZIE MASZ DOWODY ? Ja ci tutaj dałem zdjęcia smug kondensacyjnych (i to długich) z lat 90, i to też olałeś, co więcej olewasz tutaj wszystkich, od Staniq po Mariusha, a ci tutaj siedzą znacznie dłużej niż ja. 
Nie jestem żadne "WY", ustrój zmieniono tutaj ponad 20 lat temu, my unikamy jak ognia ?! :D To ty unikasz naszych pytań typu "dlaczego nie mogą istnieć smugi kondensacyjne długie ?" od początku tego unikasz, my zaprzeczamy ogólnoświatowemu opryskiwaniu, to, że kiedyś byl "agent orange" (który też się nie sprawdził) nie ma nic do rzeczy).  
 

 

2. Jeżeli nawet pisałem o 90 latach (a nie pisałem), to zdanie zmieniłem raz, a nie jak.... co za poziom w ogóle.

My tylko zniżamy się do twojego poziomu :) Raz ? Polemizowałbym, wszyscy pamiętamy kulki analn...wróć, kulki opryskujące.  
 

 

3. Co robimy? Ja osobiście jestem wielkim Panem nikt. Żyje, pracuje, mam swoje potrzeby, pragnienia i obawy. W pojedynkę, jak już wspominałem mogę sobie jedynie popisać na forum, co i tak nie raz było źródłem wielkiego strachu, że mnie namierzą i zlikwidują, naprawdę. Teraz jak widzę tysiące osób, które o tym dudnią, w tym Dr Jaśkowiaka, Dr Huberta Czerniaka, Jerzego Ziębę, posłanka Barbara Chrobak itd., którzy robią to oficjalnie pod swoimi nazwiskami i nic im się nie dzieje, to się uspokoiłem, że i mi zapewne na razie nic nie grozi. Miałem nadzieję, że jak PiS dojdzie do władzy, to oni to ukrócą, jaki ja byłem naiwny   Ale jak to się mówi, nadzieja umiera ostatnia.

W pojedynkę idzie zdziałać o wiele więcej niż w grupie, Einstein, Newton, Kopernik, Waszyngton, wszyscy oni zmienili świat i przekonali ludzi do swoich racji chodź byli sami! potem mieli własne grupy i to oni rozprzestrzenili na świat informacje. 
Więc nie toleruje wymówki "wielki pan nikt", nie raz tutaj mówiłeś, że masz masę dowodów na to, istnieją setki organizacji od ONZ po pozarządowe które na pewno by się tym zainteresowały (o ile by było prawdziwe), jest tyle opcji ale wolicie siedzieć i pisać durnoty, toż to śmieszne. 
Wymieniasz ludzi którzy może dla ciebie są doktorami czy innymi mędrcami, jednak dla mnie są to ludzie którzy nie mają żadnych doktoratów z tej dziedziny, próżno szukać u nich też przejawów inteligencji, naprawdę wolisz słuchać tych idiotów niż wykwalifikowanych ludzi zajmujących się chemią i lotnictwem ? 
PIS ma ci ukrócić loty samolotami ? :D Co jeszcze ? zamknąć linie powietrzne ? 
 

 

4. Nie wykluczone, że są narody, które dla wszechwładców tego świata są bardziej dla nich niebezpieczne, sprytniejsze, zdolne do skuteczniejszego działania, niż inne. Dlatego być może jedne, mniej niebezpieczne narody są promowane w dzietności, a drugie wręcz przeciwnie. Zobaczcie, że np. prawie tylko w Polsce jest przymus szczepień, do tego szczepionkami kompletnie nie przebadanymi pod względem bezpieczeństwa i skuteczności ich działania (sic!) [co potwierdziło Ministerstwo Zdrowia], a co najważniejsze nie bada się naszych dzieci pod względem odporności, sprawności systemu immunologicznego! Czy to nie jest celowe działanie skierowane na depopulację nas Polaków? Do tego smugi chemiczne, chemia w jedzeniu, wszechobecne promieniowanie WiFi, komórkowe, zaraz będą prażyć nasze mózgi technologią 5G itd. itp. etc.

Przestań fantazjować, gdzie są ci wielcy "wszechwładcy" ? Nie mów o rzeczach których nie możesz potwierdzić. 
Nie tylko w Polsce istnieje przymus szczepień (chociaż patrząc na nasze zdebilałe społeczeństwo wcale się temu nie dziwię), ale nie jest to temat o szczepionkach. 
Jezus maria...Gdyby zebrać wszystkie twoje teorie do kupy to wychodzi na to, że na świecie nie powinno być ani jednego zdrowego człowieka! A populacja powinna ostro szybować w dół....przy okazji, jedzenie jest chemią, MY jesteśmy WSZYSTKO! jest chemią. 
WiFi jest bezpieczną technologią, radzę się dokształcić maximusie NIEogarnięty.

 

Jednak pójdziesz na urlop, a prosiłam żeby z takimi rzeczami iść na pw.

1.6 Decyzje moderatorów o ostrzeżeniach są nieodwracalne i nie podlegają dyskusji w sytuacji naruszenia niniejszego Regulaminu.

 

ostrzezenie.gif

ban30.gif

 

W przerwie zachęcam do spojrzenia w stronę regulaminu.

TheToxic


 • 4

#7010

iLuminatek
 • Postów: 1496
 • Tematów: 13
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy to nie jest celowe działanie skierowane na depopulację nas Polaków? Do tego smugi chemiczne, chemia w jedzeniu, wszechobecne promieniowanie WiFi, komórkowe, zaraz będą prażyć nasze mózgi technologią 5G itd. itp. etc.

 

Słońce emituje całe spektrum promieniowania elektromagnetycznego. Wyjdź na ulice z postulatem delegalizacji Słońca. A nie zaraz dopiero co napisałeś

szedłem na plażę powygrzewać się z dzieckiem na słońcu, a tu lipa, tylko i wyłącznie RUCH LOTNICZY popsuł mi plany, a ja czuje się jak baran pozbawiony słońca, które tak bardzo uwielbiam.

 


 • 0#7011

Ogarnięty
 • Postów: 130
 • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Odpowiem na Wasze posty w wolnej chwili, teraz zupełnie nie mam czasu, na razie posłuchajcie uważnie tej kobiety, to baaardzo dużo tłumaczy, módlmy się, chyba nic innego nam nie pozostało

 

i takie małe pytanie, dlaczego jak samoloty zostawiają jedynie zwykłe smugi kondensacyjne za sobą, takie małe ogonki, to na niebie widzę może 1, 2 samoloty na godzinę, a jak ultratrwałe masywne z kłębkami to kilkadziesiąt maszyn? Skąd taka różnica?


 • -1

#7012

Staniq

  In principio erat Verbum.

 • Postów: 4546
 • Tematów: 615
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 22
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale my nie chcemy znowu oglądać jakiegoś badziewia. My chcemy przeczytać Twoją odpowiedź i to baaaardzo dokładną, a nie rozmywanie tematu żyrafami z trzema głowami i kurami, które mogą, a nie chcą.

Co do Twojego pytania... bo te 1, 2 lecą w czasie, kiedy nie ma skutecznych warunków do powstawania trwałych smug, a  te kilkadziesiąt (?!) w czasie kiedy te warunki istnieją i w dodatku jest pokaz lotniczy w okolicy, lub lecą wykonać nalot dywanowy na jakiś cel.

Quintusie, przestań bredzić jak Piekarski na mękach.

Oczywiście, że modlimy się za Ciebie, ale z innego powodu.


 • 2#7013

Zaciekawiony
 • Postów: 7309
 • Tematów: 76
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ quintus

A wyjaśnij jak to się dzieje, że w ciągu roku raz z nieba pada deszcz a kiedy indziej śnieg? Bo odpowiedź będzie bardzo podobna.


Użytkownik Zaciekawiony edytował ten post 19.10.2018 - 17:05

 • 1#7014

Ogarnięty
 • Postów: 130
 • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Staniq

Co do Twojego pytania... bo te 1, 2 lecą w czasie, kiedy nie ma skutecznych warunków do powstawania trwałych smug, a  te kilkadziesiąt (?!) w czasie kiedy te warunki istnieją i w dodatku jest pokaz lotniczy w okolicy, lub lecą wykonać nalot dywanowy na jakiś cel.

Proste pytanie, głupia odpowiedź. Już naprawdę nie macie pomysłu, jak dalej zaprzeczać oczywistej zbrodni, którą widzimy codziennie na naszym niebie. 

 


 • -1

#7015

Staniq

  In principio erat Verbum.

 • Postów: 4546
 • Tematów: 615
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 22
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pytanie było głupie, to i taka odpowiedź, bo odpowiedź otrzymałeś już dawno, ale Ty prowokujesz. Nie wklejaj głupot, tylko odpowiedz na pytania.

Znając Twoją taktykę, teraz będziesz prowadził potyczki np. ze mną, czy kimś innym, byle tylko nie odpowiadać. Dwa, trzy posty i jesteśmy na następnej stronie, więc poprzedniej nikt nie będzie pamiętał, tak?

Palenie głupa to taka gra, w którą z nami grasz od dawna.

 

Odpowiem na Wasze posty w wolnej chwili, teraz zupełnie nie mam czasu...

Skoro go nie masz, czemu go tracisz na posty, które nic nie wnoszą.

 

Tak nawiasem, z tym kilkadziesiąt samolotów to przegiąłeś. Nie zauważyłeś tego?

Masz nas za głupców?


 • 1#7016

iLuminatek
 • Postów: 1496
 • Tematów: 13
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Odpowiem na Wasze posty w wolnej chwili, teraz zupełnie nie mam czasu,

 

Jak to nie masz czasu? Skoro masz doczynienia ze zbrodnią przeciwko ludzkości jakim jest chemtrails, jako jeden z niewielu wtajemniczonych powinieneś być na posterunku 24/7.


 • 1#7017

Mariush
 • Postów: 3998
 • Tematów: 59
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Ogarnięty

Odpowiedz, ale tak szczerze.

Czy jest szansa, żebyś kiedykolwiek udzielił odpowiedzi na pytanie, które od lat zadaję nie tylko ja: Dlaczego smugi kondensacyjne nie mogą być długotrwałe? Jedno proste, klarowne pytanie - jedna prosta, klarowna odpowiedź i wszystko byłoby jasne. Nie znasz odpowiedzi? To zapytaj kolegów z innych forów, poszperaj w Internecie, ale odpowiedz na nie w końcu! Odnieś się końcu rzetelnie do argumentów, jakie tu prezentuję. Zrób w końcu coś miarodajnego.

 

Czy naprawdę reakcja w postaci wklejania kolejnych filmików z YouTube i jęczenie, że nikt nie chce się do nich ustosunkować to jedyne na co Cię stać? Jeśli tak, to naprawdę słabo to wygląda. Oszczędź nam czasu i  przyznaj w końcu, że tak naprawdę nie masz niczego konkretnego do napisania. Nie masz żadnych konkretnych argumentów do zaprezentowania, żadnej własnej refleksji. Wrzucasz tylko gotową, filmową papkę. Papkę, której poprawności nie jesteś w stanie zweryfikować.


 • 1#7018

Ogarnięty
 • Postów: 130
 • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Smugi mogę być długo ultra trwałe, przy założeniu, że nie są zwykłymi smugami kondensacyjnymi, które obserwowaliśmy do czasu uruchomienia programu tak zwanej geoinżynierii, potwierdzonego przez praktycznie wszystkie wiarygodne źródła informacji jak rząd USA, NASA, polityków jak D. Trump, naukowców jak David Keith, osób uczestniczących w tej zbrodni jak Kirsten Meghan, miliony świadków na całym świecie. Smugi lotnicze były zawsze krótkotrwałe, delikatne, symetryczne, znikające. Dopiero od momentu wdrożenia w życie ideologii walki z niby globalnym [wulg]ludzkości, obserwujemy i jesteśmy w stanie zweryfikować kłamstwa na ten temat. Mariushu łgałeś, kłamałeś, oszukiwałeś ludzi odnośnie tematu niby zamachów z 11 września 2001, teraz robisz to samo odnośnie tejże zbrodni. Miej honor i szacunek do ludzi, którzy doskonale rozumieją, iż są manipulowani przez takie jednostki jak Ty, które są w stanie kłamać i manipulować faktami, by uśpić czujność nas gojów, w Twoim mniemaniu totalnych bezmózgich frajerów. Rozumiem że elita wynajęła takich jak Ty, by nam walić tutaj ściemę za ściemą, by nas uspokoić, by nas okłamywać. Ale chłopie zrozum, nie warto aż tak się [wulg]!!! Nie warto. Przegrałeś w temacie o 911, przegrywasz i tutaj, Ty jak i inny szlachetnie urodzeni, zaangażowani. Na każdy dowód odpowiadacie spamem i obrażaniem. Staracie się, robicie swoje, ale MY widzimy i rozumiemy, kim jesteście, jakie metody stosujecie, jakie są wasze wartości, komu służycie. Nie jesteśmy aż tak wielkimi debilami, za których nas uważacie, oj nie. Czeka nas globalna konfrontacja, albo my albo wu, sługusy. Modlę się o pomoc sił, jakich się strasznie boicie. Niech Bóg nam dopomoże. Niech [wulg]Waszego Boga Szatana. .

 

FAQ 3.2 

 

Urlop.

 

wulgaryzmy2.gif

ban30.gif

TheToxic


 • -1

#7019

Perseusz
 • Postów: 28
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie doczekam się odpowiedzi na swoje pytanie w sprawie depopulacji? Jest to ciekawsze niż wałkowanie tematu smug po raz enty, bo w końcu jeśli założyć istnienie chemtrails, musimy też zastanowić się nad celem i skutkami oprysków. Tymczasem populacja planety rośnie dalej w niebywałym tempie, więc cały rzekomy program depopulacji jest najwidoczniej tyle wart, co i teorie spiskowe o kosmicznych zmiennokształtnych gadach.
 • 0

#7020

Staniq

  In principio erat Verbum.

 • Postów: 4546
 • Tematów: 615
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 22
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Mariushu łgałeś, kłamałeś, oszukiwałeś ludzi odnośnie tematu niby zamachów z 11 września 2001, teraz robisz to samo odnośnie tejże zbrodni. Miej honor i szacunek do ludzi, którzy doskonale rozumieją, iż są manipulowani przez takie jednostki jak Ty, które są w stanie kłamać i manipulować faktami, by uśpić czujność nas gojów, w Twoim mniemaniu totalnych bezmózgich frajerów. Rozumiem że elita wynajęła takich jak Ty, by nam walić tutaj ściemę za ściemą, by nas uspokoić, by nas okłamywać. Ale chłopie zrozum, nie warto aż tak się sk.......!!! Nie warto. Przegrałeś w temacie o 911, przegrywasz i tutaj, 

Quintusie, łgałeś, kłamałeś, oszukiwałeś ludzi w tym temacie wstawiając podrobione zdjęcia, udając, że fizyka i chemia ma inne prawa niż te, które obowiązują. Jakiś guru wtłoczył Ci do mózgu bzdety, które Ty łyknąłeś bez popijania. 

Dalej nie odpowiedziałeś na pytanie wprost, tylko lawirujesz "upiększając" swoje wypowiedzi inwektywami i problemami z innych tematów. WTC, to osobny temat i nie mieszaj go z bieżącym. Tak nawiasem co niektórzy nie mają żadnego boga nad sobą i nie interesuje ich to, czy czyjś bóg prowadzi kogoś do zbawienia, czy na manowce. Tyle, że skoroś wierzący, obowiązuje Cię dekalog, a co za tym idzie oprócz mówienia prawdy jesteś zobowiązany do jej weryfikacji, aby być pewnym, że nie szerzysz kłamstwa.

U Ciebie: 

- weryfikacja - 0

- głoszenie prawdy - 0

- plotki, pomówienia, mijanie się z prawdą i głoszenie krzywdzących określeń bez ich uprzedniego sprawdzenia - +50

 

Pominę to:

- "Smugi mogą być długo ultra trwałe, przy założeniu, że nie są zwykłymi smugami kondensacyjnymi...",

bo... zabrakło mi słownictwa, a nie chcę iść na urlop. Tyle pisząc nic nie napisałeś.

To są te Twoje merytoryczne odpowiedzi?...


 • 4
 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u