Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#5926

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kto pisał ten pisał, dlaczego uogólniasz? Gdzie jest ten screen? Widzę, że typowe łapanie wszystko co jest za dalej w modzie...

https://www.metabunk...now.1851/page-7

Odpowiedz na pytania bo to nudne się robi. Czy ty uważasz, że twoja postawa reprezentuje merytoryczną dyskusje? <parska śmiechem>

 

Przeglądnąlem sobie w końcu to forum DI, o którym pisaliście i tam Pan Piotr76 zaproponował parę pomysłów

To już tam zostań, poziom nie wymagający.


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 05.11.2014 - 18:07

  • 0



#5927

Bezlistosny egzekutor.
  • Postów: 91
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

kasacja.gif

 

obraza2.gif

To Twoje trzecie ostrzeżenie, więc - zgodnie z regulaminem forum - otrzymujesz 30-dniowego bana.

 

Blitz Wölf


Użytkownik Blitz Wölf edytował ten post 05.11.2014 - 18:38

  • 0

#5928

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

dowodów, argumentów potwierdzających wprowadzoną w życie teorię chemtrails[...]które w żywe oczy nas tutaj okłamują!

Dawaj ale zacznij od fizyki! Dawaj te kłamstwa ale pierw wróć do książki od geografii.

 

Wcześniej byłeś jedynie skompromitowanym tłumaczem (czy Ty w ogóle cokolwiek tu przetłumaczyłeś, czy dostałeś stołeczek tłumacza, jak Staniq redaktora, Aquila moderatora, Mariusz, Lynx, Dager zasłużonego, by uwiarygodnić Twoje anonimowe wcielenie? ;)

 

Zazdrość kompleksy czy co?-.- Wiesz, że sam jesteś anonimowy(albo lepiej nikt tu nie jest anonimowy : O )?

 

Śmiech to zdrowie, ale jeszcze kilka lat rozpylania na na tej rakotwórczej chemii i nawet na proste parskanie zabraknie Tobie sił.

O objawiony ty! Ty, który się użerasz z nami zamiast iść do swoich!Ty który wiedząc o PRAWDZIE nic nie robisz!O Ty...

 

Nawet cytując pytanie na nie nie odpowiadasz :|


  • 0



#5929

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Masz jakieś konkretne zarzuty odnośnie tematów 9/11? Bo rzucasz tym już któryś raz ale nie wiadomo o co ci chodzi. Nawet nie dyskutowałeś w tych tematach, inni użytkownicy mają w tym dziale dłuższy staż od ciebie.


  • 0



#5930

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i miało być tak wspaniale, a wyszło jak zawsze.
  • -1



#5931

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Quintus pękł jak żarówka. Nie no, spodziewałem się bardziej wykwintnych porównań, a tu...

Co do stołeczka, ja go nie dostałem, tylko poproszono mnie, abym na nim usiadł. Poza tym w temacie 9/11 mam inne zdanie, niż Ci się wydaje Quintusie, ponieważ jedno z drugim nie ma związku.

Tak panie juzku... wyszło jak wyszło.





#5932

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ależ spokojnie Panowie jest jeszcze jedna osoba co powinien nam odpowiedź na takie pytania jak:

Dlaczego smuga ma szybko znikać oraz dlaczego atmosfera ma być jednolita, czyż nie panie OpenYourMind?

A może jednak warto wrócić do podstaw fizyki atmosfery i nadrobić zaległości?


  • 0



#5933

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Otóż ten mistrz nad mistrzami zaprzeczaczy-hobbystów potwierdził, że dokument ten jest prawdziwy i rzeczywiście pochodzi z NASA!!
To ja sobie zaznaczę inne zdanie, o:
 
2h7p5c2.jpg

  • 1



#5934

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja pozwolę sobie przetłumaczyć zaznaczony tekst

 

"Ten dokument jest prawdziwy, to jest prawdziwy dokument przygotowany dla wojska. Ale nie jest tajny. I nie zawiera niczego co ona myśli iż jest w nim zapisane. Ona po prostu tego nie rozumie.

 

Fraza "Enemy After Next" jest dobrym kluczem aby znaleźć więcej szczegółów. Wykorzystaj ją a znajdziesz wiele podobnych wydawnictw i dokumentów. 


  • 0



#5935

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przypomina mi to historię sprzed paru miesięcy, gdy dowodem miało być opracowanie wykonane przez niemiecki parlament. Opracowanie o geoinżynierii omawiające projekty i pomysły, oparte na danych z internetu i publikacji, powstało przez odpowiednik Biura Analiz Sejmowych na żądanie jednego z parlamentarzystów, a potem stało się dla Astromarii i jej koła adoracji "dowodem" i "oficjalnym dokumentem niemieckiego rządu". Tu mamy identyczną sytuację.


Użytkownik Zaciekawiony edytował ten post 05.11.2014 - 22:57

  • 0



#5936

Ghostbite.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kasacja.gif
 
obraza2.gif
To Twoje trzecie ostrzeżenie, więc - zgodnie z regulaminem forum - otrzymujesz 30-dniowego bana.
 
Blitz Wölf
:(


 
No i popsułaś całą zabawę, i co ja teraz będę czytał wieczorami...? :(

To teraz już się nie wybronicie, że zamknęliscie usta niewygodnemu "mesjaszowi".

Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać ;)

Żeby nie było całkiem offtopowo, mieszkam w Anglii, od dłuższego czasu obserwuję niebo i chmury i jakoś tych rzekomych zawiesin i morderczych chmur nie zauważyłem. To przez angielską pogodę czy może ci ONI łaskawie nas tu oszczędzają? Fakt, zdarzają sie smugi czasem ale nie zalegaja na niebie godzinami a tym bardziej nie przesłaniaja całego nieba. A może ich nie widać, bo chmury zasłaniają?
;)

Użytkownik Ghostbite edytował ten post 06.11.2014 - 06:33

  • 2

#5937

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Nie anonimowy zaprzeczaczu - TO NIE SĄ SMUGI AERODYNAMICZNE!! Było podawane KILKADZIESIĄT już razy, jak wyglądają i jak zachowują się smugi aerodynamiczne, zostało wykazane że smugi iryzacyjne to WYMYŚLONA ŚCIEMA

 

Kolejny raz tylko utwierdzasz nas w przekonaniu, że nie masz pojęcia o czym piszesz. To smugi aerodynamiczne, powstające dzięki lokalnym zmianom warunków atmosferycznych (zmiany ciśnienia). Mogą powstawać na całej powierzchni skrzydeł, przed skrzydłami, za drain mastem, spilerem bolidów itp. Smugi kondensacyjne pojawiają się tylko za spalinami (w przypadku samolotów, przy naszym podziale na smugi con i aero) - są to bowiem smugi "na bazie" jąder kondensacji dostarczanych do atmosfery przez spaliny.

 

Smugi aerodynamiczne widzimy na tym zdjęciu:

d8b994188f54921fd0105d662e595e6a.jpg

 

Rozumiem, że wg ciebie w systemie pojawiła się masowa nieszczelność i chemikalia zaczęły wyciekać zewsząd?

 

NIE anonimowy człowieku, Ty KŁAMIESZ w żywe oczy!

 

Nie, nie kłamię. A jeżeli tak, to udowodnij, że mówię nieprawdę.

 

 

Ale te smużki wychodzą z całej szerokości skrzydeł! Nie są to więc smugi kondensacyjne! Nie są to smugi aerodynamiczne, ani iryzacyjne!

 

No i co z tego, że wychodzą z całej powierzchni skrzydeł? Udowodnij, że nie mogą...

I po raz kolejny pokazujesz, że po prostu nie rozumiesz pojęcia smugi iryzacyjnej, bo traktujesz ją jako jakąś 3 kategorię smug - to jest zwykła smuga kondensacyjna / aerodynamiczna, na której wystąpiło zjawisko iryzacji. Ile razy ci to trzeba będzie jeszcze tłumaczyć?


Użytkownik skittles edytował ten post 06.11.2014 - 16:13

  • 2



#5938

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeden chemoludek dostał BANa i nagle taka cisza ? Coś mi tu śmierdzi multikontami :)

A teraz coś na dobry humor... Oto "opryskująca kulka" - niepodważalny dowód :facepalm:



A na poważnie to zwyczajny Jumbo Jet sfocony kalkulatorem :)

Użytkownik Kostek edytował ten post 25.11.2014 - 19:12

  • 0

#5939

dzastin.
  • Postów: 207
  • Tematów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja mam wrażenie, że Oświeceni wręcz wolą zdjęcia na których niewiele widać. Tak że mogą sobie po spekulować i trudno ich przekonać i udowodnić że zdjęcie nie przedstawia latającej kulki. Podobnie można zrobić niewyraźne zdjęcie konia i udowadniać że to jednorożec.


  • 0

#5940

Bezlistosny egzekutor.
  • Postów: 91
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

A ja pozwolę sobie przetłumaczyć zaznaczony tekst

"Ten dokument jest prawdziwy, to jest prawdziwy dokument przygotowany dla wojska. Ale nie jest tajny. I nie zawiera niczego co ona myśli iż jest w nim zapisane. Ona po prostu tego nie rozumie.

No i? Jak ona tego nie rozumie, tym samym ja chyba też tego nie rozumiem, to nas proszę oświeć i nam wytłumacz, o co chodzi. Mieliście przedstawić własną interpretację słów zawartych w tym oficjalnym dokumencie NASA i co? Kolejny dowód został obalony, wyjaśniony? Czekam zatem na wyjaśnienia.

skittles

Kolejny raz tylko utwierdzasz nas w przekonaniu, że nie masz pojęcia o czym piszesz. To są smugi aerodynamiczne, powstające dzięki lokalnym zmianom warunków atmosferycznych (zmiany ciśnienia). Mogą powstawać na całej powierzchni skrzydeł, przed skrzydłami, za drain mastem, spilerem bolidów itp.

Powstawać mogą na całej szerokości skrzydeł, jednak wylatują za samolotem w postaci dwóch cienkich smużek po jednej na skrzydło, a na załączonym zdjęciu mamy kilkadziesiąt cienkich smug, w tym tylko dwie aerodynamiczne.

Użytkownik Bezlistosny egzekutor edytował ten post 06.12.2014 - 11:41

  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych