Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#5566

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pewnie nie mógł... musiał zrealizować zamówienie na działa orgonowe. No cóż, ilość protestujących poraża... ilością.





#5567

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przyznam się Wam że dopiero teraz do mnie dotarło że tak faktycznie cała teoria chemtrails istnieje tylko w internecie, tylko tu ona ma tysiące zwolenników, tylko tu owi zwolennicy się "organizują", tylko tu protestują itd... W świecie realnym, zwyczajnie teoria chemtrails nie istnieje.


Użytkownik Kostek edytował ten post 28.09.2014 - 18:31

  • 0

#5568

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bo ta teoria poza efektownością i chwytliwym hasłem "trują nas" nie budzi w zasadzie większych uczuć. Ludzie nie czują się osobiście związani z rzeczami jakie opisuje. Teorie wokół WTC w Ameryce czy wokół Smoleńska w Polsce budzą emocje, bo wiążą się z rzeczami namacalnymi, odwołują się do polityki, wiążą z konkretnymi pewnymi ofiarami i stratami, uderzają w konkretne państwo z jakim ludzie czują się związani. Gdy zorganizować podobną manifestację 911 Truth w Polsce albo Prawda o Smoleńsku w Ameryce, to frekwencje byłyby pewnie podobne jak na tej o smugach kondensacyjnych (choć w USA mogliby przyjść polonusi).


  • -1



#5569

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po prostu społeczeństwo nie jest jeszcze tak głupie, żeby uwierzyć w taką pierdołę nie trzymającą się żadnej logiki. O ile można mieć wątpliwości co do Smoleńska, czy do WTC tak w tej sprawie trzeba być niesamowicie niemądrym, żeby dać wiarę w stek takich bzdur.


  • 0



#5570

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rzecz w tym, że społeczeństwo często nie posługuje się w ocenie logiką, a emocjami i poglądami ogólnymi. Cośtam co się stało w Ameryce albo nieokreślone działania, nieznanych osób na całym świecie nie wiążą się z takimi emocjami, jak katastrofa z udziałem znanych osób, uderzająca w ten sam kraj w który żyją.

 

Dlaczego tysiące ludzi było kiedyś w stanie uwierzyć w taką pierdołę, jak Żydzi porywający dzieci, żeby spuścić z nich krew i dodać do odświętnej macy, choć wszyscy powinni dobrze widzieć, że koszer zabrania spożywać krwi? Bo się to wiązało z rzeczami które budziły emocje i dawały wrażenie osobistego zaangażowania - wiązało się z naturalnym strachem o dzieci, tłumaczyło tajemnicze zaginięcia i wreszcie podlewane było sosem "nienawiści do chrześcijan" a chrześcijaninami się przecież wszyscy czuli.


  • 0



#5571

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zaciekawiony ma rację.

Chociaż teoria, sama w sobie, kupy się nie trzyma, to wyciąganie argumentu, że jest słaba, bo na manifestację przyszło tylko kilka osób jest też takie se.

W kraju typu Polska, na tego typu manifestacje z reguły przychodzi mało osób, bo albo ludziom się nie chce albo obawiają się "ośmieszenia" albo po prostu nie utożsamiają się z problemem do tego stopnia, żeby jechać przez pół kraju w celu jego wyartykułowania.

Wygodniej, taniej i "lepiej" jest udzielać się w internecie.

Akurat to jestem w stanie zrozumieć, abstrahując (jak wspomniałem wyżej) od "rangi" problemu.


  • 0



#5572

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Niestety najnowsze Qatarskie Dreamlinery także nas opryskują.. a to bandity :P Przyłapany na gorącym uczynku... smuga po nim wisiała ponad godzinę i zamieniła się w piękną chmurę piętra wysokiego :)

 

PS. Zdjęcia w rozdzielczości 1600 pix :)

 

17_45_b788_qatar___a7_bcm___qtr176_osl_d

 

A żeby było mało to jeszcze przyłapałem Kanadyjczyków na opryskiwaniu Polski. Na zdjęciu Air Canada także na Dreamlinerze :)... A to skubańce mają rozmach :) hehe.

 

16_33_b788_air_canada___c_ghpq___aca85_t

 

Więcej "cystern opryskujących" w mojej galerii :) hehe


Użytkownik Kostek edytował ten post 28.09.2014 - 21:11

  • 0

#5573

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawe który to Quintus? Czy się w ogóle pojawił? Jak obstawiacie? :P

Quamliwus sam przyszedł - to po prostu on i jego multikonta :P 

Przydałoby sie opublikować nazwiska tych ludzi , a nuż któryś to jakiś lekarz czy "spec od czegoś tam" to by wiadomo było ze unikać trzeba go. 


  • -1



#5574

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak chcecie unikać ludzi, którzy twierdzą że chemtrails to fakt, to po co nakręcacie od tylu lat dalej temat, który Waszym zdaniem jest bzdurą? a może jednak jest inaczej?

Ci co maja swoje zdanie i twierdza że to fakt i tak dalej beda trzymac sie tego stanowiska i nic w tym temacie nie wskuracie, szkoda Waszego czasu, tak myślę zresztą.

I tak nie macie informacji z pierwszej ręki bo takowych nie podaja rządy i media, które sa z nimi związane, media głównego nurtu podają tylko marne ochłapy i to co rządy chcą, aby podali do opini publicznej, nigdy nic nie wiadomo, ja im nie ufam.

 

 

 

Zbłądzili biedacy :(  naprostujecie/naprowadzicie ich na właściwą drogę?

 

Faktycznie Kostek teoria chemtrails istnieje tylko w internecie :rotfl:


Użytkownik OpenYourMind edytował ten post 30.09.2014 - 08:05

  • 0

#5575

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szczerze mówiąc sam się zastanawiam dlaczego temat nadal jest aktywny - bo jest często wyszukiwany w wyszukiwarkach? Bo dyskusji z prawdziwego zdarzenia raczej się już nie doczekamy. Wszystko już było omówione po parę razy. Teraz jest to właściwie tylko pożywka dla okazjonalnych troli.


Użytkownik Zaciekawiony edytował ten post 30.09.2014 - 10:48

  • 0



#5576

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Flejmy z trollami bywają dobrą rozrywką. Poza tym nie ma co się łudzić, że ktoś, kto dopiero co odkrył "chemtrails", będzie chciał czytać dyskusję sprzed paru lat. Jemu (jej?) będzie zależało głównie na podzieleniu się nowiną i przekonaniu do niej innych.
  • 0



#5577

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I tak nie macie informacji z pierwszej ręki bo takowych nie podaja rządy i media, które sa z nimi związane, media głównego nurtu podają tylko marne ochłapy i to co rządy chcą, aby podali do opini publicznej, nigdy nic nie wiadomo, ja im nie ufam.


Mnie wystarczy wiedza którą wyniosłem ze szkoły, a także własne obserwacje zjawisk atmosferycznych oraz hobbystyczne zainteresowanie lotnictwem, głównie na wysokości przelotowej. I to mi daje 1000% pewności że teoria chemtrails jest zwyczajną bzdurą nie trzymającą się kupy.
 

Faktycznie Kostek teoria chemtrails istnieje tylko w internecie :rotfl:

Odpowiedz mi tylko na dwa pytania:

1. Dlaczego żaden Spotter nie wierzy w tą teorię?

2. Dlaczego do tej pory jeszcze żaden zwolennik chemtrails nie potrafi opisać tą "zbrodniczą akcję" w sposób techniczny, czyli dokładnie jakiego sprzętu do tego celu używają ?

Pytam, ponieważ żaden zwolennik nie chce podjąć rzeczowej dyskusji na ten temat. Jakimś dziwnym trafem, żaden pasjonat lotnictwa nie zauważył nic co by odbiegało od norm i było czymś podejrzanym. W dobie gdy do fotografii przelotówek używa się teleskopów, nie da się nic ukryć.

Użytkownik Kostek edytował ten post 30.09.2014 - 15:55

  • 2

#5578

Jonxx.
  • Postów: 33
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie. Mam ostatnio problem z moją matką. Kompletnie uwierzyła w chemtrails i niestety ciężko mi jest ją przekonać, że to bujda. Dała mi dwa linki do strony która jak stwierdziła jest wg. niej jest to dowód na chemtrails, bo ta strona jest bardzo wiarygodna (Haha)

Tak więc podam tu dwa linki i prosiłbym was o pomoc w przeanalizowaniu tego oraz znalezieniu jak najwięcej sprzeczności. Ja niestety mimo przeczytania całego tematu o chemtrails dość słabo się na tym znam.

 

Pozdrawiam ;)

 

http://www.prisonpla...a_o,p1300584723

http://www.prisonpla...na_o,p608283548

 

PS. Mógłbym wrzucić cały artykuł (to są dwie części tego samego) ale za dużo tego jest.


  • 0

#5579

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No wiesz, poza przypisywaniem spisku wszystkim i zawsze, te artykuły nie zawierają konkretów. Cała strona ględzenia o masonach i komunistach. A na sam koniec mylenie planów wpływania na pogodę z wpływaniem na pogodę. Autor zupełnie nie rozumie pojęcia "rzeki atmosferycznej" i chce na nie zwalić winę za lokalne powodzie.


Użytkownik Zaciekawiony edytował ten post 30.09.2014 - 17:37

  • 0



#5580

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Daj matce do przeczytania ten temat z naszego forum. Po odrzuceniu śmieci i tak pozostanie jakieś 300 stron analiz. Po co analizować coś, co zostało przeanalizowane dziesięciokrotnie?

Chyba, że jesteś kolejnym wcieleniem Quintusa i masochistycznie sam sobie dokładasz do pieca, aby nie zgasło.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych