Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#5551

Anioł_Stróż.
  • Postów: 106
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

na tej stronie
 
https://plus.google....796095434664991

Może to być zwykła smuga kondensacyjna gdyż nie wiadomo czy trwa kilkadziesiąt sekund,czy kilka godzin oraz czy się ciągnie na 100 i więcej kilometrów.

No i na przykład tutaj :
http://www.dtic.mil/...t/u2/692117.pdf

Z tego wynika że smugi trwające kilka godzin mogą występować tylko jak w powietrzu jest bardzo dużo wilgoci i bardzo niska temperatura .
  Występuje to nad pustyniami USA ? W dodatku tworzy się warstwa z chemochmur ,gdyż zwykłe chmury nie mogą w 55 st i w powietrzu bez pary wodnej. żarze    szansy występować.
Wszystkie chmury na tym filmiku są ze smug
EXTREME HEAT 112deg.! Tucson Az Chemtrails / Geo-Engineering


 

Gdyby film nie działał -https://www.youtube....ZAP0QFpv50EvFRA

 

Co sądzicie o tym filmie ?.A już wiem -chemoludki go nakręciły by chembusterowy biznes się kręcił... :szczerb:
Geoinżynieria: Cicha wojna

https://www.youtube....h?v=8dXlbjk1OZY
Teraz dajcie jakieś dawne opracowanie na temat białej warstwy cirrusopodobnych chmur zasłaniających Słońce.
Powstałych oczywiście ze smug ,,kondensacyjnych''.Ja nic takiego nie znalazłem.

 

Wczoraj na na wieczór zgodnie z prognozami niebo miało być niemal bezchmurne.Ale chemtrails zrobiło swoje:w szybkim czasie powstała

warstwa jakby waty zasłaniającej Słońce.


Użytkownik Anioł_Stróż edytował ten post 30.08.2014 - 07:01

  • -6

#5552

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Teraz dajcie jakieś dawne opracowanie na temat białej warstwy cirrusopodobnych chmur zasłaniających Słońce.

Powstałych oczywiście ze smug ,,kondensacyjnych''.

Ej, ej, kolego chyba coś ci się pomyliło, to wy macie przedstawiać argumenty za teorią a nie my.

 

 

Występuje to nad pustyniami USA ?

Teraz już wiem, że nie czytasz postów tylko klepiesz w klawiaturkę co leic...

Post kolegi pdjakow (nawet populary)
 

Od kiedy na wysokości przelotowej powietrze jest "suche i gorące"? Nawet nad pustynią tak nie jest, na wysokości 10-11km temperatura spada pon. -40.

 

 

 

Dziękuje i dobranoc. Skończ waść, wstydu oszczędź.


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 29.08.2014 - 23:31

  • 0



#5553

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

[quote name="Anioł_Stróż" post="617169" timestamp="1409350715"][quote]
 
Wczoraj na na wieczór zgodnie z prognozami niebo miało być niemal bezchmurne.Ale chemtrails zrobiło swoje:w szybkim czasie powstała
warstwa jakby waty zasłaniającej Słońce.[/quote]

Przecież to normalne, przed nadejściem frontu ciepłego.
http://pl.wikipedia....e=Front_ciepły

Te Twoje "watowate" chmury to zapowiedź pogorszenia pogody.

Ten ciepły front wczoraj wkroczył nad Polskę, a dzisiaj nad nami się przesuwa.

Chemtrails... chemtrails everywhere :D
  • 0



#5554

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

na tej stronie
 
https://plus.google....796095434664991

Może to być zwykła smuga kondensacyjna gdyż nie wiadomo czy trwa kilkadziesiąt sekund,czy kilka godzin oraz czy się ciągnie na 100 i więcej kilometrów.

Nie kombinuj i nie kręć więcej, bo przecież widać wyraźnie że ta smuga jest długotrwała i "żyje" od co najmniej 15-30 minut. Gdyby to zdjęcie było podpisane "chemtrails" i podlinkowane przez jakiegoś chemoludka to dla was byłby to niezbity dowód na te wasze opryski.
Zmieniasz zdanie i wykręcasz się na każdym kroku. Typowe zachowanie dla zwolenników.
 

Wczoraj na na wieczór zgodnie z prognozami niebo miało być niemal bezchmurne.Ale chemtrails zrobiło swoje:w szybkim czasie powstała
warstwa jakby waty zasłaniającej Słońce.

Nie wiem skąd czerpiesz prognozy pogody, ale moje wszystkie źródła trąbiły o nadchodzącym froncie na co najmniej 24 godziny.

Teraz dajcie jakieś dawne opracowanie na temat białej warstwy cirrusopodobnych chmur zasłaniających Słońce.
Powstałych oczywiście ze smug ,,kondensacyjnych''.Ja nic takiego nie znalazłem.


Mam coś lepszego, atlas chmur w których są "chemiczne chmury" jeszcze z przed "epoki oprysków" :)
https://plus.google....028370090070321

Co na to powiesz Aniołku ? :P


A na koniec powiedz mi jedno.... ty jesteś zdrowy na umyśle czy te twoje "opryski" ci zaszkodziły ?
 

Radzę budować więcej chembusterów i uświadamiać ludzi w necie i w prawdziwym życiu. :tak:

Choć można użyć też siły :zły: .Trochę ludzi zginie, ale lepsze 400 trupów niż 6 000 000 000 os.
w wyniku programu chemtrails i depopulacji. :D
SKUTECZNA BROŃ
wasza-galeria17.jpg

Źródło: DI.

Użytkownik Kostek edytował ten post 30.08.2014 - 08:54

  • 0

#5555

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Z tego wynika że smugi trwające kilka godzin mogą występować tylko jak w powietrzu jest bardzo dużo wilgoci i bardzo niska temperatura .
  Występuje to nad pustyniami USA ? W dodatku tworzy się warstwa z chemochmur ,gdyż zwykłe chmury nie mogą w 55 st i w powietrzu bez pary wodnej. żarze    szansy występować.

 

 

Naprawdę myślisz, że na wysokości 11km nad pustynią jest 55 stopni? Serio? Dziś nad Las Vegas na wysokości 11km było -46 stopni. Na wysokości 2 metrów ponad +40. Warunki akurat sprzyjające dla trwałych contraili - warstwa wilgotniejszego powietrza na wysokości 11200-11600 m.

 

http://weather.uwyo....3000&STNM=72388

 

Nie ma większego oddziaływania temperatury przy ziemi na ta na 11km. Na poniższej mapie:

 

DTEST14093916726832.png

 

Widać, że na wysokości izobarycznej 250hPa (ok. 11km) temperatura jest w zasadzie podobna nad Arktyką, jak i na równiku. Inaczej jest nad Antarktydą, ale tam się kończy noc polarna. 

 

P.S. Sytuacja wilgotności jest jeszcze bardziej skomplikowana:

 

DTEST140939208922887.png

 

 

@Ostrzewtlumie

"Ej, ej, kolego chyba coś ci się pomyliło, to wy macie przedstawiać argumenty za teorią a nie my."

 

Raczej hipotezą, nie teorią.

 

Fragment z DI natomiast jest nawoływaniem do ludobójstwa.


Użytkownik pdjakow edytował ten post 30.08.2014 - 10:50

  • 4

#5556

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Ludzie kochani, przecież ten... człowiek ignoruje fakt, że ziemia jest okrągła,a jej atmosfera warstwowa i niejednorodna. Dodatkowo wszystkie założenia tego... człowieka, komplikuje prawda, że im wyżej, tym chłodniej ( tak w uproszczeniu ).Równie niezmiernie trudno jest mu ogarnąć zasady fizyki i to tej najprostszej, newtonowskiej.

 Ignorancja i poczucie misji wypełniają jego jestestwo do końca. Czego byśmy nie przedstawili, ludki pokroju Anioła, Niezłomnie Strapionego, Maximusa lub innego Johna Harpera nie przyjmą tego po prostu do wiadomości. Oni to mają gdzieś.

Najbardziej spektakularnym przykładem, jest żądanie udowodnienia, że ich ( nazwijmy to ) "teoria", nie jest prawdziwa. Zdają sobie Oni doskonale sprawę, że takiej głupoty jak ta ''teoria'' nie można udowodnić bez zignorowania fizyki atmosfery, dlatego zrzucają ten obowiązek na nas. Odwracanie kota twarzą do... ogona, to taki ulubiony sport Maximusa vel Aniołka. Przypominam zatem, że to na Was drodzy zwolennicy teorii o obrzucaniu nas chemią, ciąży obowiązek udowodnienia swoich racji. To Wy musicie udowodnić, że  przed xxxx rokiem nie istniało zjawisko contrails i nie było opisywane jako możliwe do istnienia w długim przedziale czasowym, to Wy musicie udowodnić kto, gdzie i kiedy, oraz czym nas opryskał. Dotychczas ciągle domagacie się dowodu, że nie macie racji, w zamian nie dając nic, co można by było nazwać ''dowodem''.

Po raz kolejny dotarliśmy do ściany Waszej ignorancji.

Proponuję dla odmiany, abyście drodzy zwolennicy udowodnili, że fizyka, ta jakiej uczyliśmy się w szkole jest nieprawdziwa. Jeżeli to udowodnicie, reszta będzie już łatwizną, no bo jak Wam nie wierzyć, skoro nauka stoi za Wami murem. Prawda?

 

edit:

Kolega John Harper przywalił mi minusem, czyli jak rozumiem moją propozycję ma gdzieś. Więc wracamy do punktu wyjścia: państwo zwolennicy nie będą nic udowadniać, a my musimy im uwierzyć na słowo.

Przecież wszyscy kłamią i podrabiają prawa fizyki, a skoro tak, to powinno być takie proste: wystarczy pokazać kto, gdzie i w jaki sposób podrobił fizykę. Póki tego nie zrobicie, będę Was, drodzy zwolennicy teorii chemitrails, nazywał kłamcami i nie jest to obraza, ale stwierdzenie faktu.


Użytkownik Staniq edytował ten post 01.09.2014 - 17:42




#5557

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Można kręcić interes na głupocie, pytanie tylko kto ze zwolenników chciałby się pokazać publicznie w takiej koszulce ? :)

www.allegro.pl/koszulka-stop-chemtrails-jedyne-diy-i4577696703.html

Prawda, że można wyglądać w niej COOOOL :P hehe

lia4tWY.jpg


Równie dobrze można by było zmienić podpis z "Death from Above" na "jestem idiotą i dobrze mi z tym" haha
  • -1

#5558

John Harper.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Dla mnie ludzie, którzy bezczelnie okłamywali użytkowników tego forum w tematach o 11 września 2001 r. o Smoleńsku i innych powinni mieć dożywotniego bana, a jednak włodarze tego forum chronią tych bezczelnych kłamców. Do tego, co już w ogóle jest przegięciem, pozwalają tym typom obrażać innych użytkowników forum, pokazując że w stosunku do nich regulamin po wydrukowaniu nadaje się do wyczyszczenia kału z brązowego gniazdka. Ponad to, udając że nie widzą chamskich obraźliwych tekstów, nagradzją masowo ostrzeżeniami osoby, które piszą o tej parszywej zbrodni!!!

 

Tak jak Tusk, który już jawnie pokazał, że jest agentem, że ma w jelicie grubym Polskę i Polaków, tak włodarze i moderatorzy tego forum jawnie pokazują, że są tematy, w których jedna strona może swobodnie obrażać innych forumowiczów i KŁAMAĆ do woli, a druga strona ma się po prostu zamknąć.

 

 

 

Równie dobrze można by było zmienić podpis z "Death from Above" na "jestem idiotą i dobrze mi z tym"

Taki mały przykład. Za taki tekst chłopaczek powyżej, który jako avatara wstawił sobie samolot naparzający chemią, powinien co najmniej dostac ostrzeżenie.

 

Staniq

 

 

państwo zwolennicy nie będą nic udowadniać, a my musimy im uwierzyć na słowo.

My już dawno udowodniliśmy, że chemtrails to przykra dla nas rzeczywistość, ale Waszym zadaniem jest kłamanie, obrażanie, zaprzeczanie do skutku. To Wy się moralnie skście. Tak jak żydowscy (chazarcy) egzekutorzy, którzy na rozkaz Stalina zamordowali tysiące Polaków, Wy też kiedyś spojrzycie w lustro i nie domyjecie kału które zobaczycie w odbiciu.

 

 

 

Dotychczas ciągle domagacie się dowodu, że nie macie racji, w zamian nie dając nic, co można by było nazwać ''dowodem''.

5557 mniej lub bardziej treściwych postów w temacie o tej zbrodni, a Pan z uszami barana na głowie nadal nie dostrzega dowodów! Nie dostrzega, bo za to najpewniej przelano mu kaskę. By udawał idiotę i robił takowego z innych.

 

Poczułem się urażony, może przedstawisz jakiekolwiek dowody na naszą zieloną agenturę? Już prawie na wszystkich forach nikt z Tobą nie dyskutuje! Twój post jest przesiąknięty jadem, nienawiścią - nie wspomnę o polityce. Przykro mi, ale zapracowałeś właśnie na kolejny urlop. Do zobaczenia za miesiąc. 

obraza2.gif

ultimate


  • -8

#5559

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O kolega znów wrócił :D Oczywiście post pełen ataków i nie popartych stwierdzeń.

 

My już dawno udowodniliśmy,

Piszesz to po raz dziesiąty czy pięćdziesiąt? Gdzie te dowody? Cytaty i dokumenty.

 

5557 mniej lub bardziej treściwych postów w temacie o tej zbrodni

No, te twoje to zaliczają się chyba do tych pierwszych.

 

jednak włodarze tego forum chronią tych bezczelnych kłamców

Was jakoś nie bronią, to jak? :<

 

Do tego, co już w ogóle jest przegięciem, pozwalają tym typom obrażać innych użytkowników forum, pokazując że w stosunku do nich regulamin po wydrukowaniu nadaje się do wyczyszczenia kału z brązowego gniazdka.

:beer2:

 

 

Taki mały przykład. Za taki tekst chłopaczek powyżej, który jako avatara wstawił sobie samolot naparzający chemią, powinien co najmniej dostac ostrzeżenie.

No cóż ja bym tam dał "nie znam się ale nas trują !11!1". Zwykli oszuści zbijają hajs na takich rzeczach.

 

Dla mnie ludzie, którzy bezczelnie okłamywali użytkowników tego forum w tematach o 11 września 2001 r. o Smoleńsku i innych

Spiski wszędzie spiski : O

 

Wy też kiedyś spojrzycie w lustro i nie domyjecie kału które zobaczycie w odbiciu.

Znasz to z autopsji czy jak?

 

Spróbuj wysilić się choć trochę i zacznij bronić tych swoich stwierdzeń :<

 

PS: Bym zapomniał. "Wszystko co po '97 jest zmanipulowane! Dajcie inne opracowania, których i tak nie uznamy!1!"


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 07.09.2014 - 12:57

  • 1



#5560

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

w których jedna strona może swobodnie obrażać innych forumowiczów i KŁAMAĆ do wo

 

 

A ja bym z chęcią zobaczył nasze "kłamstwa" w cytatach, bo tak rzucać na wiatr to każdy może. My wasze mniejsze i większe grzeszki już nie raz wypunktowaliśmy.


  • 0



#5561

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja bym z chęcią zobaczył nasze "kłamstwa" w cytatach

Do zobaczenia za miesiąc.

ultimate

 

Zważywszy, na ten fragment zielonego wpisu, nie spodziewałbym się rychłej odpowiedzi.

 

Niemniej, przyłączyłbym się do tego apelu, bo mnie również interesowałyby konkrety.

Może niekoniecznie dotyczące akurat tego tematu ale już tematu 9/11 to i owszem.

Zawsze się bowiem chciałem dowiedzieć, kto oprócz nieszczęsnego "Pana z uszami barana na głowie" (coś kojarzę ale pewności nie mam) jest w nim opłacany "przelaną kaską" (chociaż akurat Staniq... ups...sorry - wymknęło mi się - specjalnie się tam nie udzielał chyba).


Użytkownik pishor edytował ten post 07.09.2014 - 22:32

  • 1



#5562

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jutro jest bardzo ważny dzień.... Cała ludzkość dowie się że jest zatruwana przez smugi kondensacyjne :) Mam nadzieję że tym razem frekwencja będzie większa niż w poprzednich latach a sami zwolennicy przedstawią publicznie swoje niezbite dowody na ten zbrodniczy proceder :) hehe

 

https://www.facebook...45134305593737/

 

Mam nadzieję że nie zabraknie tam naszych forumowych kolegów :)

 

Cała ludzkość na was liczy ! :)


Użytkownik Kostek edytował ten post 26.09.2014 - 16:16

  • 0

#5563

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No i mamy frekwencję... z blisko 300 osób które się zadeklarowały na fejsie ŻE BĘDĄ, przyszło... ?

 

10714503_508480255962876_654933431012674

 

BRAWO ! Pełny sukces ! :P

 

A te maski to po co, bo z pewnością nie na pokaz ? :) hehe

 


  • 1

#5564

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Super :) Dobrze że nie musieli wojska wzywać w celu opanowania tłumu :)


  • 0



#5565

Palmæro.

    Anty-lewak

  • Postów: 303
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ciekawe który to Quintus? Czy się w ogóle pojawił? Jak obstawiacie? :P


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych