Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#2881

Gmork.
  • Postów: 306
  • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

"To że są chociażby projekty zasiewania chmur mające na celu spowodowanie deszczu ma się nijak to teorii o truciu przez tajemniczy rząd miliardów ludzi."

I znowu ! Jeszcze chwilę temu ktoś tu prawił, że nie ma urządzeń do takiego działania jak pan tu mówi !

Chemtrails to może być trucie. Trucie może powodować śmierć. Ale trucie nie = śmierć. Jak już mówiłem źle u państwa z logicznym myśleniem. Chemtrails to powstawanie chmur ze smug powstałych po przelocie samolotu. I pojawiły się teorię, że to w celu trucia ludzi jednak jest to tylko jedna z teorii mająca na celu wyjaśnienia celu chemtrails.
  • -2

#2882

Walczący z Trollami.
  • Postów: 252
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

To że są chociażby projekty zasiewania chmur mające na celu spowodowanie deszczu ma się nijak to teorii o truciu przez tajemniczy rząd miliardów ludzi. Czy tam teorii o czymkolwiek związanym z chemtrails.

Ależ oficjalne dokumenty i programy mówią wprost o możliwości i wręcz konieczności rozsiewania w atmosferze aluminium i innych substancji. Nie ma tam słowa o truciu ludzi. Teoria o chemtrails nie jest teorią o truciu ludzi przez tajemniczy rząd miliardów ludzi (?), a teorią o rozsiewaniu w atmosferze w niewiadomym (jeszcze) celu aluminium i innych substancji. Koniecznie chcecie z tej teorii zrobić pośmiewisko, które można swobonie skwitować stwierdzeniem "tak, no jasne, że chcą nas wytruć". Rozumiem, że tak jest wam wygodniej. Sprytny zabieg, aczkolwiek zupełnie nietrafiony.

Czy przeprowadzenie akcji trucia/cokolwiek całego globu jest możliwe ? Już tu padały obliczenia ile by trzeba środków materiałowych, z których jasno wynikało że światowa produkcja by była za mała na pokrycie zapotrzebowania przy takim projekcie.

Oficjalna, czy nieoficjalna światowa produkcja?

1. Jakim cudem nie ma żadnych naocznych i wiarygodnych świadków którzy by mogli powiedzieć coś o chemtrails ? Przecież to są setki tysięcy ludzi którzy by musieli być zaangażowani w taką akcję. Producenci samolotów też by musieli coś o tym wiedzieć, robotnicy w fabryce montujący samoloty, producenci paliw, obsługa naziemna, kontrolerzy lotów. Taka armia ludzi zastraszona lub przekupiona tak że nikt słowa nie piśnie ?

A kto będzie dla Ciebie wiarygodnym świadkiem? Obstawiam w ciemno, że nikt. Dla mnie w sprawie chemtrails wypowiedziała się naprawdę cała rzesza godnych zaufania ludzi, w tym naukowców, polityków, artystów, byłych członków służb specjalnych, duchownych.

2. Jeśli to jest trucie to czemu nie widać konkretnych wyników globalnego mordu. Gdzie są jakieś dane statystyczne mówiące o wzroście zachorowań od 1997 roku czy tam od kiedy te opryski mają trwać.

Znowu sugerujesz, że chemtrails to jedynie trucie ludzi w ramach globalnego mordowania populacji. Jak już wcześniej napisałem, zatruwanie środowiska i ludzi może być tylko jednym ze stu powodów, dla których jacyś szaleńcy rozsiewają w atmosferze chemię.

3. Jeśli to trucie to w jaki sposób miano by kontrolować gdzie spadnie chemiczny opad ? Czy to nagle okaże się nieważne, tylko że wtedy te wasze chembustery są niepotrzebne bo na głowę wam spadnie oprysk z nad Australii. A Aborygeni raczej chembusterów nie stawiają.

Moim zdaniem masz poważne problemy z czytaniem i rozumieniem tego co czytasz. Chyba nie trudno zrozumieć, że rozpylając do atmosfery chemię na całym świecie, przez kilkadziesiąt lat, skażony zostanie cały glob i wszyscy ludzie bez wyjątku.

Jedyne fakty to takie że samoloty zostawiają za sobą smugi kondensacyjne z których mogą powstać chmury i biorąc po uwagę niesamowity ruch w powietrzu mają one niewątpliwy wpływ na klimat. Co to ma wspólnego z teorią o chemtrails ? Kompletnie nic.

Smugi kondensacyjne nigdy nie zostawały długo na niebie. Smugi chemiczne wręcz przeciwnie. Nigdy nie widziałem, żeby ze smugi kondensacyjnej powstała chmura, a jeśli chodzi o smugę chemiczną to chmura powstanie zawsze.

Kostek

Zabronisz mi się wypowiadać na innych stronach o tej bzdurnej teorii ? Mam prawo do dyskusji, a przede wszystkim to chęć uświadomienia zwykłych ludzi którzy mogą zostać złapane w te chore sidła paranoików.

Oczywiście, że Tobie tego nie zabronię. Jednak chamski sposób, w jaki się wypowiadasz i zwracasz do adwersarzy nie najlepiej świadczy o całej grupie osób, które uparcie zaprzeczają, że chemtrails to fakt. Zamiast argumentów zbyt często padają z Waszej strony wyzwiska, groźby, szyderstwa. Zastanów się, czy nie lepiej walczyć z ludźmi, którzy widzą chemiczne smugi, w sposób spokojny i merytoryczny.

Jak nie masz pojęcia o zjawiskach zachodzących w atmosferze to sie lepiej nie wypowiadaj.

No powiem Ci, że trzeba mieć tupet, żeby dalej podtrzymywać wymysł pt. smuga iryzacyjna. Zostało wykazane, że jest to zmyślony, niczym nie poparty termin. Rozumiem, że obok lotnictwa, jesteś również ekspertem od zjawisk zachodzących w atmosferze.

Dla mnie te instalacje wcale nie są "dziwne", to normalne wyposażenie samolotów które są używane do różnych badań.

Dasz sobie uciąć rękę, że te instalacje nie mogą zostać wykorzystane do rozpylania chemii w atmosferze?
  • -1

#2883

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chemtrails to powstawanie chmur ze smug powstałych po przelocie samolotu.


I Ty śmiesz mówić, że z naszym logicznym myśleniem jest źle?
Wbij sobie do głowy, a jak nie pamiętasz zapisz na kartce, lub zrób sobie tatuaż. Chemtrails to teoria konspiracyjna, według której rozpylane są chemikalia z samolotów. Powstawanie chmur po przelocie samolotu, to zjawisko fizyczne i nazywa się inaczej. To contrails.
CONTRAILS, a nie chemtrails. Potykasz się na tak prostych rzeczach...
Urządzeń "do takiego działania" nie spotkano. Zasiewanie deszczu, nie ma nic wspólnego z chemtrails. Nie myl pojęć, bo zasiewanie chmur jest również robione za pomocą artylerii, bo w tym wypadku chodzi jedynie o miejscowe działania.
Nie linkuj bzdur, tylko konkrety.



#2884

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kostek
No powiem Ci, że trzeba mieć tupet, żeby dalej podtrzymywać wymysł pt. smuga iryzacyjna. Zostało wykazane, że jest to zmyślony, niczym nie poparty termin. Rozumiem, że obok lotnictwa, jesteś również ekspertem od zjawisk zachodzących w atmosferze.

Jasne że będę to podtrzymywał gdyż to jest normalne zjawisko. Iryzacja jest zdefiniowana. Czytaj:

Iryzacja, tęczowanie, zjawisko optyczne polegające na powstawaniu tęczowych barw w wyniku interferencji światła białego odbitego od przezroczystych lub półprzezroczystych ciał składających się z wielu warstw substancji o różnych własnościach optycznych. Występuje m.in. w atmosferze – na chmurach.

A więc skoro smuga kondensacyjna to chmura (sztucznie wytworzona) tak więc zjawisko iryzacji może powstawać także po przelocie samolotu w specyficznych warunkach.

Więc mi nie pieprz głupot że to zjawisko to jest jakiś mój wymysł.

Dasz sobie uciąć rękę, że te instalacje nie mogą zostać wykorzystane do rozpylania chemii w atmosferze?


Dam sobie nawet uciąć obydwie ręce i nogi. :mrgreen:
  • 2

#2885

Gmork.
  • Postów: 306
  • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

"I Ty śmiesz mówić, że z naszym logicznym myśleniem jest źle?
Wbij sobie do głowy, a jak nie pamiętasz zapisz na kartce, lub zrób sobie tatuaż. Chemtrails to teoria konspiracyjna, według której rozpylane są chemikalia z samolotów. Powstawanie chmur po przelocie samolotu, to zjawisko fizyczne i nazywa się inaczej. To contrails.
CONTRAILS, a nie chemtrails. Potykasz się na tak prostych rzeczach..."

Znowu bzdury.

Chemtrails mówi o chmurach powstałych na wskutek chemii pozostawionej po przelotach samolotów. A smuga kondensacyjna powstaje po przelocie ale zaraz, albo po jakimś czasie znika(też jakaś tam chemia w tych wyziewach z silnika jest), w obu przypadkach mogą powstać z tego chmury. Z tym że w przypadku chemtrails na pewno i mówimy o celowym działaniu z zamierzonym efektem.

Teorie konspiracyjne to pojęcie dla agentów którzy lubią wszystkie bzdury o czymś wrzucać do jednego garnka by łatwiej było atakować takiego potwora.

[

P.S
@up Z pana podanej strony:
"Well, it does show a spray assembly that is used for spraying a chemical out of an aircraft, but the only chemical it sprays is dihydrogen monoxide (water)."
Proszę pokazać później zdjęcia z operacji amputacji. :>

Użytkownik Gmork edytował ten post 02.12.2011 - 16:23

  • -3

#2886

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

P.S
@up Z pana podanej strony:
"Well, it does show a spray assembly that is used for spraying a chemical out of an aircraft, but the only chemical it sprays is dihydrogen monoxide (water)."
Proszę pokazać później zdjęcia z operacji amputacji. :>


Przeczytaj cały tekst, a nie tylko jedno zdanie...

Tam wszystko jest wyjaśnione do czego może służyć owe wyposażenie.
  • 2

#2887

Gmork.
  • Postów: 306
  • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

"Przeczytaj cały tekst, a nie tylko jedno zdanie...

Tam wszystko jest wyjaśnione do czego może służyć owe wyposażenie."

Myślę że ten post był podsumowaniem pańskich zdolności intelektualnych. I upewniłem się co do pana. Same bzdury.
  • -5

#2888

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

"Przeczytaj cały tekst, a nie tylko jedno zdanie...

Tam wszystko jest wyjaśnione do czego może służyć owe wyposażenie."

Myślę że ten post był podsumowaniem pańskich zdolności intelektualnych. I upewniłem się co do pana. Same bzdury.


Dobra leniu i nieuku....

Celem tego samolotu jest odwzorowanie warunków, które powodują narastanie lodu na samolocie. Podczas lotu w "warunkach oblodzenia" samolot może stworzyć warstwę lodu na skrzydła i powierzchnie sterowe. Jest to "sztuczne" tworzenie oblodzenia na samolocie podczas lotu w celu sprawdzenia jakie to ma znaczenia dla poszczególnych elementów usterzenia samolotu.

I tak tego pewnie nie zrozumiesz, to za wysokie loty dla Ciebie. Lepiej to brzmi jak sie powie "instalacja do oprysku".

Użytkownik Kostek edytował ten post 02.12.2011 - 16:49

  • 2

#2889

dzustin.
  • Postów: 237
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Walczący/QM/Frank itd
To podaj te 100 powodów dla którego rozsiewają aluminium. Tematem przewodnim jest masowy mord, przynajmniej na forach typu DI. Na DI czytałem też że w jakiś tam nie do końca jasny sposób ma to wspomagać kontrolowanie umysłu poprzez haarp. Chociaż na DI to ludziom koty umierają (to chyba jedyna na razie potwierdzona przez zwolenników ofiara śmiertelna chemtrails), a oni sami kaszlą jak samolot przeleci im nad głową na wysokości 10km i zostawi smugę z której coś spadnie parę tysięcy kilometrów dalej. Są też święcie przekonani że są w stanie wpływać na obecność chmur za pomocą nawilżaczy powietrza, ścierek nasiąkniętych octem i chembusterów które nie wiadomo na jakiej zasadzie działają. Co roku zauważam tam też wzrastającą aktywność w okresie zimowo-jesiennym. Bo to już nawet mgła czy front atmosferyczny jest dowodem na chemtrails. W zasadzie to niebo powinno być cały czas błękitne a śnieg czy deszcz powinien padać chyba z bezchmurnego nieba.

I nadal jasno nie odpowiedziałeś na zadane przeze mnie pytania.

@Gmork
Dla ciebie to widzę nawet podwieszony pod skrzydło zasobnik do tankowania w powietrzu samolotów jest dowodem na chemtrails. Nawet jeśli wiadomo do czego służy to w jakiś pokręcony sposób jest dowodem na chemtrails. Do samolotów podwiesza się też rakiety i bomby które zabijają ludzi, ale czy to jest dowodem na tajemnicze instalacje w samolotach ? W takim samym stopniu jak zasobnik do tankowania.

Nie ma żadnych dowodów na jakąkolwiek aparaturę podwieszoną do samolotu która mogła by służyć do oprysków. Już pomijam fakt, że wg wielu chemtrailsowców, wbrew wszelkiej logice, do oprysków służą samoloty rejsowe. Gdzie tam da się wcisnąć między ludzi i tony paliwa dodatkowe tony substancji to nie wiem.

Wiecie drodzy chemtrailsowcy dlaczego mało kto na poważnie zajmuje się tym tematem ? Bo jest tutaj za dużo niedomówień, niedorzeczności i domysłów.

Dlaczego nie ma zdjęć tajemniczych aparatur do oprysków ? Bo cenzura.
Dlaczego wg oficjalnych danych na temat wydobycia aluminium czy baru by nie starczyło tego na całe te opryski ? Bo jest wydobycie nieoficjalne.
Dlaczego nie ma świadków wśród setek tysięcy osób związanych z lotnictwem ? Bo są przekupieni i zastraszeni.
Po co w ogóle te opryski mają mieć miejsce ? Nie wiadomo ale ktoś tam pewnie coś knuje.

Chemtrails to po prostu domysły i spekulacje bez żadnych konkretnych dowodów. Z braku czegokolwiek wyciągacie już zdjęcia rozbitych tankowców, filmy przedstawiające samoloty gaśnicze czy też przerobione zdjęcia wnętrz samolotów testowych. A na dokładkę strzelacie do chmur z miedzianych rurek i atakujecie oparami octu. Sami siebie ośmieszacie.

Bardziej nas truje to co wydobywa się z rury wydechowej samochodu przejeżdżającego parę metrów od nas niż lecący wysoko samolot.

Użytkownik dzustin edytował ten post 02.12.2011 - 17:49

  • 1

#2890

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Klony QM i Muhada prezentują ten sam poziom (nazwijmy to) intelektualny, bo, że to oni, przestałem mieć wątpliwości.
Kolesie wklejają, bez znajomości tekstu.
Gmork, w przypadku chemtrails, mówimy o teorii, bo nie znalazły się tutaj żadne przekonujące dowody na prowadzenie takich działań.
Tylko nie wklejaj znowu dokumentów, w których jest mowa o "możliwościach, lub zamiarach". Jeżeli ktoś zamierza napluć Ci na głowę, to znaczy, że już napluł? Według Twojej logiki - tak. Według ogólnie przyjętych zasad - nie.
Obetrzyj nosek i weź się za lekturę.



#2891

Walczący z Trollami.
  • Postów: 252
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Bonek

Jasne że będę to podtrzymywał gdyż to jest normalne zjawisko. Iryzacja jest zdefiniowana. Czytaj:
Cytat
Iryzacja, tęczowanie, zjawisko optyczne polegające na powstawaniu tęczowych barw w wyniku interferencji światła białego odbitego od przezroczystych lub półprzezroczystych ciał składających się z wielu warstw substancji o różnych własnościach optycznych. Występuje m.in. w atmosferze – na chmurach.

A więc skoro smuga kondensacyjna to chmura (sztucznie wytworzona) tak więc zjawisko iryzacji może powstawać także po przelocie samolotu w specyficznych warunkach.

Więc mi nie pieprz głupot że to zjawisko to jest jakiś mój wymysł.

Głupotę wolę solić i przyprawiać cynamonem. Myślę, że Frank_Drebin doskonale to panu wytłumaczył, więc nie widzę sensu ponownie przytaczać jego obszernej argumentacji. Iryzacja, tęczowanie smugi kondensacyjnej to zupełnie coś innego niż wymyślona przez Ciebie smuga iryzacyjna. O smudze iryzacyjnej, o czym już wcześniej pisano, nie przeczytamy nigdzie poza forum spotterów. Jeżeli pozostali spotterzy z forum spotterów są takimi samymi krętaczami jak pan Bonek, to chyba nikogo nie może dziwić parszywy zabieg wymyślenia smugi iryzacyjnej.

dżustin

To podaj te 100 powodów dla którego rozsiewają aluminium.

Powodów może być i 200 i 5. Chodziło mi o to, aby nie uwypuklać morderczego celu rozpylania chemii. Polecam zapoznanie się z tematem o HAARP. Myślę, że to główny powód tworzenia smug chemicznych.

Tematem przewodnim jest masowy mord, przynajmniej na forach typu DI.

Może nie tyle tematem przewodnim, co najbardziej irytującym ludzi elementem tej całej układanki. Nie od dziś wiadomo, że aluminium i inne rozsiewane metale mają działanie rakotwórcze, a to w połączeniu z utrzymywaniem całej akcji w wielkiej tajemnicy, jest szalenie niepokojące.

Nabijasz się z forum DI. OK. Jednak Wy jesteście osobami, które z jednej strony uznają, że rozpylanie chemii jest możliwe, bo opisują i zalecają to oficjalne dokumenty i programy, a z drugiej strony jak mantrę powtarzacie "to nie jest możliwe!". Śmieć się, czy płakać? Sam już nie wiem.

Wiecie drodzy chemtrailsowcy dlaczego mało kto na poważnie zajmuje się tym tematem ?

No tak, kilkudziesięciu tajemniczych trolli udzielających się w tym temacie od przeszło dwóch lat, świadczy o braku powagi tematu o chemtrails. Spójrzcie na siebie, z jaką zaciekłością z nami walczycie, jak zaciekle zwalczacie każdego, kto odważy się wypowiedzieć w tym temacie, jak bardzo się staracie, jak bardzo Wam zależy. To oznacza, że temat jest szalenie poważny.

Dlaczego nie ma świadków wśród setek tysięcy osób związanych z lotnictwem ? Bo są przekupieni i zastraszeni.

No tutaj padłem ;) Pan dzustin rozmawiał z setkami tysięcy osób związanych z lotnictwem i wie, że żadna z nich nie wierzy w chemtrails! Przechodzisz sam siebie w absurdalnym poziomie wypowiedzi.

Chemtrails to po prostu domysły i spekulacje bez żadnych konkretnych dowodów.

Podałem linki do kilkudziesięciu materiałów dziennikarskich traktujących o dziwnych kratownicach na niebie zmieniających się w chmury. Dla Ciebie to nic nie oznacza, jednak dla choć odrobinę rozgarniętego człowieka ów materiał musi dać sporo do myślenia. Niestety z myśleniem u Was nie jest najlepiej, stąd ciągłe powtarzanie absurdów o braku dowodów.

Staniq

Jeżeli ktoś zamierza napluć Ci na głowę, to znaczy, że już napluł?

Jeżeli ktoś tworzy oficjalne dokumenty o możliwości i konieczności naplucia ludziom na głowę, następnie miliony osób na całym świecie widzi tajemnicze osoby w czarnych gajerach, chodzące po ulicach i plujące innym na głowy, powstają setki filmów dokumentalnych, dziennikarskich reportaży, mówią o tym prezenterzy pogody, politycy, dygnitarze, duchowni, to chyba musimy uznać, że zawarte w oficjalnych dokumentach i programach postulaty plucia ludziom na głowę są w istocie realizowane. Każdy poza trollem to przyzna.

Użytkownik Walczący z Trollami edytował ten post 02.12.2011 - 18:30

  • -3

#2892

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Głupotę wolę solić i przyprawiać cynamonem. Myślę, że Frank_Drebin doskonale to panu wytłumaczył, więc nie widzę sensu ponownie przytaczać jego obszernej argumentacji. Iryzacja, tęczowanie smugi kondensacyjnej to zupełnie coś innego niż wymyślona przez Ciebie smuga iryzacyjna. O smudze iryzacyjnej, o czym już wcześniej pisano, nie przeczytamy nigdzie poza forum spotterów. Jeżeli pozostali spotterzy z forum spotterów są takimi samymi krętaczami jak pan Bonek, to chyba nikogo nie może dziwić parszywy zabieg wymyślenia smugi iryzacyjnej.

@Tańczący z Trollami...
Frank, Muhad czy inny tam troll to Ty, więc gadanie o sobie w trzeciej osobie jest co najmniej idiotyczne.

Iryzacja to zjawisko optyczne, więc aby to zrozumieć trzeba mieć trochę oleju w głowie. Tobie tego brakuje.
Musisz się jeszcze sporo nauczyć, zanim pojmiesz o czym tu rozmawiamy.

Masz tu dokładny dokument opisujący powstawanie smugi iryzacyjnej.... -> http://rainbow.gi.al...Iridescence.pdf

Chyba teraz nie masz prawa twierdzić że to ja sobie to zjawisko wymyśliłem....

Użytkownik Kostek edytował ten post 02.12.2011 - 19:36

  • 3

#2893

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Walczący z Trollami (zwał jak zwał)@
Jeżeli tysiące ludzi mówi o tym , że nic takiego nie ma miejsca,powstają o tym filmy i reportaże, mówią o tym naukowcy i ludzie nauki, politycy itd., to co? To chyba musicie uznać, że nie macie racji.
Używam Twojej retoryki, więc nie próbuj mi zarzucać braku racji, bo tym samym Ty jej nie masz.
Poczytaj fizykę. Może być z gimnazjum. Od czegoś musisz zacząć.

Użytkownik Staniq edytował ten post 02.12.2011 - 19:58




#2894

Walczący z Trollami.
  • Postów: 252
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Kostek
Artykuł dotyczy optycznego zjawiska iryzacji (tęczowania) smugi kondensacyjnej, zjawiska które spokojnie mogliśmy oglądać na zwykłych smugach kondensacyjnych zarówno w 1978 roku (data powstania artykułu), jak i obecnie. Twoja smuga iryzacyjna to wymyślony przez spotterów termin, w założeniu tłumaczący ewidentne chemiczne opryski, nie mający nic wspólnego z iryzacją smugi kondensacyjnej.

Wpiszcie sobie w google 'smuga iryzacyjna' - jedyne linki jakie wyskoczą to
1. strona wikipedii o iryzacji
2. linki do tutejszej dyskusji na paranormalne
3. link do forum spotterów oraz
4. linki do wielu wypowiedzi pana Kostka, który na przeróżnych forach pod różnymi nickami wmawia ludziom, że zostawiana przez samolot chemia to jakaś tajemnicza smuga iryzacyjna.

Staniq

Jeżeli tysiące ludzi mówi o tym , że nic takiego nie ma miejsca,powstają o tym filmy i reportaże, mówią o tym naukowcy i ludzie nauki, politycy itd., to co?

Jedynymi osobami, które mówią, że nic takiego nie ma miejsca
- jesteście Wy tu na forum
- anonimowi spotterzy, jak nasz pan Kostek
- amerykańscy kongresmani, którzy na pytania o chemtrails włączali 4 bieg i uciekali gdzie popadnie
- i obiektywni dziennikarze np. TVNu, którzy zrobili dokument tłumaczący, że smugi chemiczne to zwykłe smugi kondensacyjne.

Użytkownik Walczący z Trollami edytował ten post 02.12.2011 - 20:08

  • -3

#2895

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

up@
To ,że o tym rozmawiamy nie jest chyba dziwne.
Spotterzy nie są anonimowi. Jak by Ci się chciało, to odnalazłbyś imię i nazwisko spottera, który wykonał jakąś fotkę i zamieścił ją w serwisie. Zazwyczaj jest pod spodem zdjęcia.
Nie rozmawiałem z amerykańskimi kongresmenami (Ty pewnie też nie). To, że uciekali, wiesz pewnie od swoich ziomali z DI. Rozmawiałem z polskimi w zeszłym roku. Pukali się znacząco w czoło.
Dla Ciebie każdy, kto nie podziela Twojego zdania nie jest obiektywny.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych