Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#2596

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Linku do zrodla nie ma, wiec to sa Twoje te wyliczenia norm ? Zobacz co wywala twoj samochod i tez porownaj O ZGROZO.
Agent Orange to srodek uzywany w trakcie wojny, wiec nie wiem co on tu robi. Wojna jest po to, zeby zniszczyc przeciwnika ekonomicznie i zlamac jego morale. Normalnie nikt tym syfem poza konfliktem nie pryskal.
Chemtrails to teoria spiskowa dotyczaca smug kondensacyjnych, a nie opryskow, bo tu fakt syf leci straszny. Wg teorii, to taki nas LOT nas specjalnie zatruwa. Dopoki nie bedziemy latac uzyjwajac nowej techniki nie posiadajacej efektow spalania paliwa, to bedziemy truci spalinami, ale nie tak jakbys chcial.

Użytkownik 5emreH edytował ten post 21.07.2011 - 21:49

  • 0

#2597

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Raport omawiany wielokrotnie i dawno. Nie pamiętam dokładnie jak to z nim było, ale chyba owe procentowe przeliczenia było błędne, jednostka się nie zgadzała lub metoda badań była zła. Zalecam przeczytanie tematu od początku.

Pozdrawiam
  • 1

#2598

GuardAngel.
  • Postów: 373
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Linku do zrodla nie ma, wiec to sa Twoje te wyliczenia norm ?

Dostałem te dane na maila więc źródła nie znam ale poszukam .

Zobacz co wywala twoj samochod i tez porownaj O ZGROZO.

Mam na gaz .

Agent Orange to srodek uzywany w trakcie wojny, wiec nie wiem co on tu robi. Wojna jest po to, zeby zniszczyc przeciwnika ekonomicznie i zlamac jego morale. Normalnie nikt tym syfem poza konfliktem nie pryskal.

Firma Monsanto jest odpowiedzialna za AgantOrange to i jest za opryski tak opryski dla mnie chemtrials to nic innego jak opryski tyklo na wiekszą skalę.

Chemtrails to teoria spiskowa dotyczaca smug kondensacyjnych, a nie opryskow, bo tu fakt syf leci straszny.

Nadal twierdzisz ze to teoria spiskowa, geoinżynierowie przyznają się do manipulacji pogodą więc gdzie tu spisek . Są oficjalne dokumenty np Raport Tellera w ktorych pisza nawet o ilosciach mieszanek potrzebnych do skutecznego oprysku ( ta nazwa mi najbardziej pasuje ) zobacz TU. Więc nie mówmy o teoriach spiskowych bo to jest już fakt.

Wg teorii, to taki nas LOT nas specjalnie zatruwa. Dopoki nie bedziemy latac uzyjwajac nowej techniki nie posiadajacej efektow spalania paliwa, to bedziemy truci spalinami, ale nie tak jakbys chcial.

Spaliny zostawiane przez samoloty dodatkowo nas dobijają , nie tylko nas ale samą atmosferę , tak jak wczesniej wsponialeś podobnie do spalin z samochodów .
  • -1

#2599

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Up@
Jak sam napisałeś, takie opryski są chemtrailsami tylko dla Ciebie, bo dla mnie ciągle nie. Co do skali, powiedz jakiej metody używają ONI aby to zrobić?
No i najważniejsza część Twojego postu, "Raport Tellera".
Powinienem zaraportować Twój post, że wprowadzasz ludzi w błąd, manipulujesz faktami itp. Nie zrobię tego teraz, tylko wtedy, jeżeli powtórzysz wykroczenie.
Raport Tellera mówi "o potrzebnych ilościach", a nie o wykorzystanych ilościach. Podawanie tego jako faktu użycia chemikaliów do tzw. oprysku to manipulacja. Było to wałkowane wcześniej.
Do wytłumaczenia powyższego użyję porównania:
-jeżeli napiszę do kolegi maila, że potrzebuję 20 kilo trotylu, to oznacza, że właśnie wysadziłem WTC?
Powtórzę radę, którą dostałeś wcześniej, przeczytaj temat (176 stron-jak dobra książka...), a wtedy nie popełnisz błędu.



#2600

GuardAngel.
  • Postów: 373
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Up@
Jak sam napisałeś, takie opryski są chemtrailsami tylko dla Ciebie, bo dla mnie ciągle nie. Co do skali, powiedz jakiej metody używają ONI aby to zrobić?

A jak można inaczej nazwać to co ONI robią ONI czytaj rządy naszych krajów , korporacje które tymi rządami rządzą. Zezwalają na dokonywanie oprysków i nic o tym nam nie mówią .
A to przykład jak mogą to robić i przy pomocy jakich firm jak TA.

No i najważniejsza część Twojego postu, "Raport Tellera".
Powinienem zaraportować Twój post, że wprowadzasz ludzi w błąd, manipulujesz faktami itp. Nie zrobię tego teraz, tylko wtedy, jeżeli powtórzysz wykroczenie.
Raport Tellera mówi "o potrzebnych ilościach", a nie o wykorzystanych ilościach. Podawanie tego jako faktu użycia chemikaliów do tzw. oprysku to manipulacja. Było to wałkowane wcześniej.

A raportuj sobie :) ... widze donosy masz we krwi i na końcu mi grozisz że zrobisz to jak to powtórzę ...grozisz mi?
Z policji jesteś nie pisz mi tu gróźb bo mam to gdzieś .
Co do samego raportu to przedstawia on fakty a nie samą teorię bo opryski mają już miejsce (raport jest z 1997r a mamy 2011) , zresztą Angielski parlament ( dokładnie jego Komitet d.s. Nauki i technologii ) sam przyznał że technologia tworzenia sztucznych chmur ( ciekawa nazwa ) jest w częstym użyciu strona 16 / pkt 27 LINK a było to w roku 2009.

Do wytłumaczenia powyższego użyję porównania:
-jeżeli napiszę do kolegi maila, że potrzebuję 20 kilo trotylu, to oznacza, że właśnie wysadziłem WTC?

lepiej nie pisz bo ABW wpadnie na chatę i wezmą Ciebie za terrorystę , a jako bonus będziesz w Teleekspresie ...widzisz tak to jest przy tajnych projektach że ciężko coś udowodnić od razu ale połączenie pewnych faktów( raport ) daje obraz skali na jaką można oszacować jak dlugo i na jaką skale byly i sa prowadzone opryski .

Powtórzę radę, którą dostałeś wcześniej, przeczytaj temat (176 stron-jak dobra książka...), a wtedy nie popełnisz błędu.

Będę bardzo szczęśliwy jeśli się mylę ale fakty są zupełnie inne.
Lepiej się mile rozczarować niż niemile zaskoczyć .
Już sam fakt że ludzie interesują się tym tematem sprawia że jesteśmy na wygranej pozycji nie możemy sobie pozwolić rozpylać na niebie substancji bez naszej wiedzy i pozwolenia .
Wszyscy od razu nie będziemy specjalistami w tej dziedzinie ( geoinżynierii) nie ma potrzeby , ale skoro te dzialania są szkodliwe dla środowiska i zdrowia to każdy obywatel ma prawo dowiedzieć się po co i na co stosuje sie takie operacje nad naszymi głowami . My też mieszkamy na tej planecie i mamy prawo wiedzieć , a jak nam sie to nie podoba mamy prawo o tym mówić i żądać wyjaśnień od ludzi których wybraliśmy jako naszych reprezentantów.
Przedstawiłem moje zdanie ( nie odosobnione) że opryskiwanie Ziemi trwa , wychodzące na jaw fakty i dokumenty potwierdzają to ( wystarczy dobrze poszukać w internecie ).
  • -6

#2601

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widzisz GuardAngel, nie wiesz o czym piszesz. Koledzy nie mają odwagi pisać, więc wysyłają Ci mailem bzdury i wypychają przed szereg.

TA firma (Evergreen), to firma jakich wiele zajmujących się usługami lotniczymi. Przeczytaj sobie co oferują, potem sprawdź, czy przypadkiem nie było to omawiane wcześniej.
Raport Tallera przedstawia propozycje, a nie fakty. Tworzenie sztucznych chmur, to min. smugi kondensacyjne, lub tzw. zasiewanie chmur.
Co do mojego raportowania, nie rozróżniasz straszenia i grożenia od ostrzeżenia, zupełnie tak samo jak zwykłej smugi kondensacyjnej od nieistniejącego (bo nie udowodnionego) chemtrails, a fakty, jak to zwykle u zwolenników, są dobierane dowolnie lub wymyślone na potrzeby tej teorii. To, że masz to gdzieś, znaczy, że masz gdzieś regulamin, który zaakceptowałeś.
No cóż, ani wizyta ABW, ani bonusik mi nie grozi, chociażby ze względu na miejsce pobytu.
Nie potrafisz udowodnić oprysku, nie potrafisz udowodnić metody (np. spray przez okno?). Próbujesz wrócić do spraw, które już dawno upadły i nikt tego już nie porusza. To sztuczne podtrzymywanie dyskusji.

Użytkownik Staniq edytował ten post 22.07.2011 - 17:01




#2602

GuardAngel.
  • Postów: 373
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem o czym pisze ... firmę podałem dla przykładu .
Co do reszty pożyjemy zobaczymy .
Wiesz życie w nieświadomości ma swoje dobre strony , jak nie jestes czegoś świadomy to to nie istnieje .
A wciskanie mi ciemnoty o smugach kondensacyjnych to marne wytlumaczenie ale widocznie sa na swiecie ludzie ktorzy to łykają .
Pytasz się o dowody zobacz na niebo .

Użytkownik GuardAngel edytował ten post 23.07.2011 - 07:25

  • -4

#2603

lotnikk2.
  • Postów: 31
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oj nad czym niektórzy się zastanawiają to nie wiem chemtrials'y to fakt, a jeśli ktoś w to nie wierzy lub go to nie obchodzi to już jego sprawa (jak dla mnie to taka osoba wmawia sobie, że "woda nie jest mokra bo nie ma na to dowodów"..) niestety wiele słyszałem i widziałem od różnych pracowników osób by mieć pewność 200% że to się dzieje niestety....
  • -1

#2604

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

niestety wiele słyszałem i widziałem od różnych pracowników osób by mieć pewność 200% że to się dzieje niestety....


No to słuchamy :)
  • 0



#2605 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Aquila
Z calym szacunkiem, to z obserwacji nieba, przestawiamy sie na nasluch? Myslisz, ze aluminium moze byc slyszalne?
O kurde, tego nie bralam pod uwage, musze poszperac pod tym katem. To moze byc niezly punkt zaczepienia...
Zawsze dobrze wrzucic nowy pomysl :mrgreen:
  • 0

#2606

GuardAngel.
  • Postów: 373
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aquila co powiesz na ten film ....

http://www.youtube.com/watch?v=BIrSdZueeEs&feature=player_embedded#at=354

Opryskują nas jak insekty ... czy w to wierzysz czy nie.

Obiecałem że znajdę dane jakie dostałem na maila (odnośnie postu 2623) proszę PRZECZYTAĆ !
Ludzie jakich dowodów jeszcze potrzebujecie ???

Użytkownik GuardAngel edytował ten post 23.07.2011 - 07:54

  • -3

#2607

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jakich dowodów? Wydaję mi się, że takich prawdziwych, a nie urojonych typu spójrz w niebo lub wysoce zmanipulowanych jak ten głupi raport. Obydwa przykłady zostały wielokrotnie omówione na tym forum. Nie zostało wam nic innego oprócz pwtarzania tych samych bzdur w kółko. Na szczęście są ludzie tacy jak ja, którzy nie zostawią tych waszych bzdur bez odpowiedzi, aby tylko nikt postronny w nie nie uwierzył.

Pozdrawiam
  • 3

#2608

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

GuardAngel@
To co traktujesz jako dowód, to są niestety tylko domniemania.
lotnikk2@
Woda jest mokra, bo to zostało udowodnione w przeciwieństwie do chemtrails.
Podaj to co słyszałeś, od kogo, kiedy, jaki ma dostęp do tej "tajemnicy", a może pracuje w kawiarence na lotnisku?
mag@
Gdyby deklarowane przez was ilości aluminium znalazły się w powietrzu, pomyśl, co by widziały radary?

Od pierwszych postów tego tematu, wciskacie ludziom ciemnotę. Zmieniacie cele i środki w zależności od sytuacji.



#2609

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aquila
Z calym szacunkiem, to z obserwacji nieba, przestawiamy sie na nasluch? Myslisz, ze aluminium moze byc slyszalne?
O kurde, tego nie bralam pod uwage, musze poszperac pod tym katem. To moze byc niezly punkt zaczepienia...
Zawsze dobrze wrzucic nowy pomysl


Chodziło mi raczej o to, aby autor tego stwierdzenia opowiedział nam o tym, co usłyszał i czego się dowiedział.

Aquila co powiesz na ten film ....


Szczerze? Będziesz miał mi to za złe, ale darowałem sobie po 30 sekundach. Puste oskarżenie "samoloty pryskały jak szalone!" jeszcze przełknąłem, ale przy "nieoznakowany samolot!!!!!!!!!!!!!!!!!!" wysiadłem. Opisy do tego filmiku przygotowywała zapewne osoba o zerowej wiedzy na temat lotnictwa i meteorologii. A takie próby (tworzenia "pseudodokumentów" przez takie osoby) zawsze kończy się spektakularną żenadą.
  • 0



#2610

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@GuardAngel
Po tym co mi odpisales: mylisz teorie spiskowa zwana powszechnie "Chemitrails" z opryskami. Wierzysz, ze nas opryskuja, OK, to akurat jest fakt, ale to, ze nas specjalnie truja glinem i innymi srodkami to tylko bajka.

@Aguila
Nieoznakowany samolot, to taki, ktorego oznakowania nie widac z ziemi (dla tworcy filmiku), jak nie ciagnie wstegi z napisem linii , to jest nieoznakowany :), trzeba bylo ogladac do konca, to bys sie dowiedzial, kto za tym stoi ... NWO ... spisek goni spisek.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych