Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#286

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Oho! Zrobiło się gorąco to sprowadzili ciężką artylerię - kłamca nr 1 mariush.

Jesteście zwykłymi łgarzami. Brak mi słów żeby opisać to, co o was myślę.

Rozumiem w temacie o 911, gdzie dyskutowaliśmy o wydarzeniu sprzed lat, które nas bezpośrednio nie dotyczyło, ale w tej kwestii przeginacie chłopaczki przysłowiową pałę.

Myślę, że wasze kłamstwa dostrzega już każdy i nie trzeba dłużej tego wykazywać.
  • -3

#287

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

P.S. Przemo - musisz czasami zrozumieć nasze wk....nie. Widząc co wyprawiają ci ludzie naprawdę ciężko jest się powstrzymać i zachować poziom i kulturę. Lynx pokaże nam parę starych zdjęć i dalej będzie nam wmawiał, że to zwykłe smugi, a my jesteśmy bezmyślni. Wiem jednak, że na forum obowiązuje regulamin, kultura wypowiedzi musi być zachowana i nie można oskarżać nikogo bez twardych dowodów. Będę więc uprzejmy i obiecuję, że będę o tym pamiętał.


I....

Oho! Zrobiło się gorąco to sprowadzili ciężką artylerię - kłamca nr 1 mariush.
Jesteście zwykłymi łgarzami. Brak mi słów żeby opisać to, co o was myślę. 
Rozumiem w temacie o 911, gdzie dyskutowaliśmy o wydarzeniu sprzed lat, które nas bezpośrednio nie dotyczyło, ale w tej kwestii przeginacie Chłopaczki przysłowiową pałę. 
Myślę, że wasze kłamstwa dostrzega już każdy i nie trzeba dłużej tego wykazywać.

Rany szybko zapominasz...


To ja oprocz Lynx'a (odroznianie), bede Cie meczyl o te beczki, ktore zamiesciles... 

Użytkownik Ironmacko edytował ten post 23.05.2010 - 22:28

  • 1

#288

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Na to, że jesteście kłamcami mam dowody. I to twarde. Mogę dostać 1000 ostrzeżeń, mogę zostać zbanowany na amen, ale zdania o was nie zmienię. Trzeba rzeczy nazywać po imieniu, bo inaczej my Polacy zostaniemy ponownie wydymani.

I skończ z tymi beczkami - zobacz jakie tam są napisy i pomyśl do czego służą te przewody.

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 23.05.2010 - 22:34

  • 2

#289

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Na to, że jesteście kłamcami mam dowody. I to twarde. Mogę dostać 1000 ostrzeżeń, mogę zostać zbanowany na amen, ale zdania o was nie zmienię. Trzeba rzeczy nazywać po imieniu, bo inaczej my Polacy zostaniemy ponownie wydymani.

I skończ z tymi beczkami - zobacz jakie tam są napisy i pomyśl do czego służą te przewody.

To pompowania wody???, przesylania informacji do skrzynek (komputerow) z przodu???
Load bank - o ten napis Ci chodzi???

A i odpowiedz mi na kilka naprawde prostych pytan:
- czemu te beczki sa tylko w czesci samolotu?
- czemu jest ich tyle zamiast 1-4 wiekszych zbiornikow?
- po co w tym samolocie sa te wszystkie szafy (komputery) trzeba to mieszac po wykonaniu milionow obliczen?
- po co w tym samolocie jest tyle ludzi?
- czemu te beczki sa idealnie na miejscach siedzen?
- czemu beczki nie sa schowane w luku bagazowym?
- jakim cudem TAKIE zdjecia sa w ksiazkach, ktore mozesz kupic na googlu???
- czy wszystkie samoloty z chemtrails maja TAKA instalacje?
- to w koncu to rozpylaja, mieszaja z paliwem czy jak bo ja juz sie pogubilem?
- samo chemtrails (czyt: rozpylanie) to w koncu dla naszego dobra czy przeciwko nam. (bo wersji tyle, ze prosze Cie o pomoc)
To sa proste pytania, mam nadzieje ze moge na CIEBIE liczyc, a jeszcze jedno: mozesz dac dowody na te KLAMSTWA

Użytkownik Ironmacko edytował ten post 23.05.2010 - 22:49

  • 1

#290

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Edycja: Przemo.
7.10 Zabronione jest hotlinkowanie czyli wykorzystywanie plików graficznych z innych serwisów bez wcześniejszego przeniesienia grafik na darmowy serwer hostujący lub na serwer własny.

Sprayer OS (instrukcja oprysków)

HAZMAT-INSIDE (od HAZardous MATerials)


Zamiast wody jest tam chemiczne gówno.

Czy wszystkie samoloty mają taką instalację? A skąd ja mam to wiedzieć?
Dobranoc.

Edycja: Przemo.
7.10 Zabronione jest hotlinkowanie czyli wykorzystywanie plików graficznych z innych serwisów bez wcześniejszego przeniesienia grafik na darmowy serwer hostujący lub na serwer własny.

Nazbierało Ci się na warna.

  • 3

#291

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Quintus, to zdjęcie... hmmm... nie pisałem tutaj od dawna ale to zdjęcie... ono coś w sobie ma. Jeżeli jest autentyczne, to znaczy że faktycznie jakieś świństwo w tych samolotach lata. Wiesz, jestem sceptykiem i trudno mi uwierzyć w takie coś, no ale zdjęcie mówi swoje a z nim ciężko się sprzeczać.

Od jutra zacznę obserwować samoloty, notować smugi i zapisywać w notesie jaki samolot nade mną przelatywał. Może uda mi się złapać jakiś za pomocą teleskopu, wiem, że to można zrobić i dobrze widać taki samolot.

Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek to powiem, ale to zdjęcie otworzyło mi oczy.






A tak na serio:



Quintus Maximus... powróciłeś i znów wklejasz nam tutaj takie bzdury, że aż brak słów... Ironmacko - nie ma co się bawić, lepiej pokażmy od razu wszystkim wartość tych "chemtrailsowych dowodów".

Dla przypomnienia:

Quintus Maximus parę postów wcześniej wkleił nam pewne zdjęcie:

Dołączona grafika

Na zdjęciu widoczne są jakieś beczki wewnątrz samolotu no i te złowrogie napisy "HAZMAT INSIDE" i "Sprayer 05" (OS?). "HAZMAT" to skrót od "Hazardous Material" czyli czegoś groźnego dla zdrowia a "sprayer" to bodajże "rozpylacz".

Wspaniała sensacja, prawda? Quintus skomentował je między innymi takimi słowami (na wypadek gdyby znowu edytował posta i usunął fragmenty gdzie się wygłupił):

"Jak to skomentują nasi wynajęci młodzi ogłupiacze ludu?
Z pewnością, że są to beczki z piwem"


Na to, że jesteście kłamcami mam dowody. I to twarde. Mogę dostać 1000 ostrzeżeń, mogę zostać zbanowany na amen, ale zdania o was nie zmienię. Trzeba rzeczy nazywać po imieniu, bo inaczej my Polacy zostaniemy ponownie wydymani.

I skończ z tymi beczkami - zobacz jakie tam są napisy i pomyśl do czego służą te przewody.


Sprayer OS (instrukcja oprysków)

HAZMAT-INSIDE (od HAZardous MATerials)


Zamiast wody jest tam chemiczne gówno.

Czy wszystkie samoloty mają taką instalację? A skąd ja mam to wiedzieć?
Dobranoc.



No dobrze, spójrzmy teraz na oryginalne zdjęcie:

Dołączona grafika

wzięte stąd.

O rany, żadnych "HAZMAT INSIDE" ani "Sprayer 05"! Toż to... naprawdę takie zaskakujące?


Po raz kolejny jakiś napalony "poszukiwacz Prawdy" postanowił "pomóc" trochę sprawie o jaką walczy i za pomocą magicznego narzędzia jakim jest Photoshop przerobił poczciwego testowego Boeinga na złowrogie narzędzie zagłady.

To nie pierwsza tego typu akcja:

Przypominam



Zatem po raz kolejny jak widać jakość "dowodów" stoi na zwykłym poziomie. Spodziewam się, że reakcja głównego zainteresowanego również będzie standardowa. Nie będę się rozpisywał o tym, że w obliczu tych dwóch zdjęć (oryginalnego i przerobionego przez jakiegoś żałosnego smarkacza) ton Quintusa jest dość... zabawny. Ta cała sytuacja mówi bowiem sama za siebie.
  • 7



#292 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja tylko chciałem zwrócić uwagę na czarny napis znajdujący się na jednej z beczek (dokładnie jest to trzecia od niebieskiego fotela, po prawej stronie) - "LOAD BANK", co oznacza:

http://en.wikipedia.org/wiki/Load_bank

http://www.loadbank.com/
  • 0

#293

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Quintus Maximus... powróciłeś i znów wklejasz nam tutaj takie bzdury, że aż brak słów... Ironmacko - nie ma co się bawić, lepiej pokażmy od razu wszystkim wartość tych "chemtrialsowych dowodów".
(...)
Po raz kolejny jakiś napalony "poszukiwacz Prawdy" postanowił "pomóc" trochę sprawie o jaką walczy i za pomocą magicznego narzędzia jakim jest Photoshop przerobił poczciwego testowego Boeinga na złowrogie narzędzie zagłady.

Jak znam Quintusa, to zaraz napisze, iż to jego zdjęcie jest oryginalne, a Twoje spreparowane. ;)
  • 0



#294

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak znam Quintusa, to zaraz napisze, iż to jego zdjęcie jest oryginalne, a Twoje spreparowane. ;)


Podrzucone przez agentów złowrogiego państwa naiwnym owieczkom, aby łykały ściemę i żyły dalej w niewiedzy. Mazel tov! ;)
  • 0



#295

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Aquila

No dobrze, spójrzmy teraz na oryginalne zdjęcie:

Człowiek, który wrzucił tu na forum wszelki możliwy spreparowany przez CIA, czy inną agencję, SHIT na temat wydarzeń 11 września, człowiek który łgał w żywe oczy i wmawiał wszystkim, że czarne jest białe i na odwrót, teraz wkleja ORYGINALNE zdjęcie już bez kompromitujących napisów, do których jakimś cudem wcześniej żaden z was się nie doczepił. Twoja i innych ogłupiaczy wiarygodność jest zerowa. Jak pisałem wczesniej jesteście kłamcami i tylko z grzeczności w ogóle z wami rozmawiam, mimo iż wielokrotnie zarzekałem się, że z łgarzami, manipulatorami i ogłupiaczami ludu rozmawiać nie będę.

ton Quintusa jest dość... zabawny

Dla mnie chłopie możesz się śmiać z mojego i innych tonu. Nie dziwi mnie to, wszak uważacie nas gojów za upośledzone, bezmyślne, psychiczne krówki, którym słońce za bardzo ogrzało czerep. Ton takiego bydła musi być przecież zabawny.

mariush

Jak znam Quintusa, to zaraz napisze, iż to jego zdjęcie jest oryginalne, a Twoje spreparowane

Widzisz, jak wy mnie dobrze znacie.

Strzelacie sobie panowie w kolano tym tematem. Zaryzykowaliście, postawiliście na szali całą swoją tutejszą reputację - tak ciężko przez was budowaną wzajemnym poklepywaniem się po pleckach i dawaniem sobie punkcików.

Wiedziałem, byłem przekonany, że nie odważycie się zabierać głosu w tym temacie. Dużo wcześniej (1 kwietnia) napisałem wręcz

P.S. Tak się zastanawiam, gdzie się podziali nasi etatowi zaprzeczacze prawdy panowie mariush, Aquila, Tiamat, Ironmacko i inni. Tacy byliście wyszczekani w innych tematach, a tutaj cisza? Co się stało? Wolicie siedzieć w ukryciu, niż dalej zaklinać rzeczywistość i ogłupiać ludzi co? Chemtrails jest potwierdzeniem tego, że spisek na cholernie dużą skalę JEST MOŻLIWY, a wasze działania miały jedynie utrzymać kłamstwo przy życiu. Tu tego nie zrobicie, bo dowody na przekręt nie zostały skonfiskowane minutę po wydarzeniu, a latają codziennie nad naszymi głowami.


Długo się trzymaliście na uboczu, bo wiedzieliście, że ten temat totalnie obnaży wasze kłamliwe oblicze. Nie wytrzymaliście jednak i postanowiliście załgać i zrobić z nas bezmyślnych idiotów raz jeszcze. Jak pisałem - strzeliliście sobie w kolana. Każdy ma szanse zobaczyć to na niebie, każdy ma szanse przekonać się, że tu na forum są osoby, których intencją jest jak kłamanie i jak najdłuższe utrzymywanie ludzi w nieświadomości.

Cieszy mnie taki obrót sprawy, bo jeżeli komuś zależało by wasze kłamstwa udowodnić, nie musi już tego robić. Sami to potwierdziliście i można już oficjalnie pisać o was KŁAMCY, ŁGARZE, MANIPULANCI.

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 24.05.2010 - 09:22

  • 0

#296

kapuchy.
  • Postów: 591
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tia.... trują na potęgę, opryskują co się da. Tylko szkoda, że tak bezsensownie, bo prawie cały samolot który mógłby pół Europy zaświnić jest jednak zapchany elektroniką a nie zbiornikami, których jest zaledwie kilka, kilkanaście beczułek. Zapewne dozowanie musi być bardzo dokładnie kontrolowane, bo całą akcję trucia szlag trafi, jak się rypną o jeden promil. I znowu wychodzi, że organizatorzy akcji trucia świata to kompletni idioci :). Znaczy nie ma się czego bać.

Echh... a podobno myślenie nie boli...
  • 1

#297 Gość_pokerek

Gość_pokerek.
  • Tematów: 0

Napisano

wkleja ORYGINALNE zdjęcie już bez kompromitujących napisów

Reszta Pana komentarza nie zasługuje na uwagę. Oczywistym jest, że o wiele większą wartość w dyskusji ma zdjęcie pana Williama Appletona niż wklejone z portalu ufosoverarea51. Zważywszy na fakt, że portal wymieniony wyżej nie podał źródła pochodzenia owego zdjęcia, co zakrawa na kradzież.
Zachowuje się Pan, Panie Quintus nadzwyczaj dziecinnie, jeśli uważa Pan, że podane przez Pana zdjęcie jest bardziej wiarygodne, niż zaczerpnięte bezpośrednio ze źródła.
  • 1

#298

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mariush i Aquila - mam już serdecznie dość tego,że macie się za wyrocznię wszelkiej mądrości na tym forum i uważacie swoje osądy za ostateczne i niepodważalne.Latacie tymi samolotami? Macie 100% pewność,że nic nie jest rozpylane? NIE!!! Może zabrzmi to dosadnie,może dostanę za to warna ale muszę to powiedzieć - GÓWNO wiecie....

"Oszołomskie Tematy dla Wariatów" Mariush? Jeśli zgadzasz się z tym poglądem,to mam pytanie: Co ty do cholery w takim razie robisz na stronie paranormalne.pl skoro jakieś 70% treści na tym forum to właśnie takie wątki?

Nie wiem po co w tym temacie nadal trwa dyskusja,skoro strona oskarżająca ma jednoznaczny dowód na to,że precedens typu Chemtrails jest możliwy,w postaci O-F-I-C-J-A-L-N-E-G-O dokumentu który mówi o rozpylaniu rakotwórczych substancji nad głowami niczego nie świadomych Brytyjczyków.I to przez długie lata...

My mamy dokumenty,wy kilka zdjęć...Kto jest bliżej prawdy?

Użytkownik Raven89 edytował ten post 24.05.2010 - 11:44

  • 2



#299

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pięknie to napisałeś. Z kłamcami trzeba krótko jechać. Nie możemy sobie dawać pluć w twarz. A oni to niestety robią cały czas.

Ich czas na forum, jako wiarygodnych użytkowników, dobiegł już ostatecznie końca.

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 24.05.2010 - 11:36

  • 3

#300

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Parę pytań:

Raven89: skoro powołujesz się na "oficjalny dokument", to czy mógłbyś go podlinkować i choćby trochę dokładniej streścić? Np. mógłbyś napisać co to były za rakotwórcze substancje i jaki był ich wpływ na zdrowie ludności, a także w jaki sposób odbywało się rozpylanie. Takie informacje są niezwykle ważne w kontekście "chemtrailsów", a powoływanie się na bliżej nieokreślone dokumenty zakrawa na spam. Miałeś może na myśli publikację, którą omawiałem w tym poście?
A z nieco innej beczki: udało ci się już pobrać próbki tego "pochemtrailsowego osadu" o którym tyle razy pisałeś? A co sądzisz o materiałach opisujących "chemtraisly" w czasach, kiedy jeszcze ich nie było? I jak mają się twoje "dokumenty" (ile konkretnie ich jest?) do tych publikacji?

Na koniec disklejmer: nie mam 100% pewności, że "nic nie jest rozpylane". Czy to w twoim odczuciu coś zmienia?


Quintus, w którym poście podałeś dowody na kłamstwa sceptyków? A wiedziałeś, że inforamcje o podrobionym zdjęciu z testów Boeinga (tym z napisem "hazmat") istnieją w sieci od conajmniej 3 lat, przy czym identyczne zdjęcie zostało zrobione w 1994 roku, a więc na długo przed pojawieniem się "chemtrailsów"?

Użytkownik Lynx edytował ten post 24.05.2010 - 12:28

  • 3




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości oraz 0 użytkowników anonimowych