Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poznać swoje wczesniejsze wcielenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#16

atwa.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe.Zastanawiam sie tylko co z kilkuletnimi dziećmi, które opisują dokładne szczegóły ze swojego poprzedniego życia, a których nie mogły wymyślić ani nigdzie zaobserwowac...
  • 0

#17

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj,

Z dużym zainteresowaniem przeczytałem Twój post. Przyznaję się od razu, że słyszałem o argumentach, które przedstawiłeś w swojej wypowiedzi. Mało tego - znałem je już przed poddaniem się regresowi. Ale cóż... skoro nadarzyła się okazja to poddałem się regresowi.
Mimo wszystko chciałbym się podzielić swoimi wrażeniami z tego seansu. Również pragnę przedstawić stronę techniczną regresu. I tu prośba do Ciebie: abyś ewentualnie zweryfikował to co tu opiszę na ten temat.
Z Twojego opisu domyślam się że znasz się na tym (tj. regresie, hipnozie) od strony praktycznej. Ja sam byłem tylko uczesnikiem seansu. Nie potrafię hipnotyzować ani wprowadzać ludzi w regres.
W ciągu paru dni zamierzam opisać moje spotkanie z regresem.
Proszę o cierpliwość. Pozdrawiam.
  • 0

#18

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie jestem alfą i omegą. Nie jestem tak jak pisałem sceptykiem czy racjonalistą. Jestem POSZUKIWACZEM. Wiele zagadnień jest dużymi zagadkami. Zapewne jest nią i regresing. Jednak zbyt mocno i wystarczająco głęboko go zbadano od wielu stron by jednoznacznie mówić o tym, iż jest to metoda na poznanie wcześniejszych wcieleń. Nie chcę definitywnie niczego obalać czy odrzucać. Sam mam nadzieję, że pobyt na tym forum da mi nowe wskazówki, rozwiązania czy odpowiedzi. Dlatego też każdą wypowiedź o regresingu z chęcią przeczytam i ocenię według własnej wiedzy i doświadczeń. Regres natomiast, co ciekawe ma często zadanie terapeutyczne i takie sesje są w stanie w różny sposób poprawić wiele w życiu człowieka.

Co do dzieci to jest to bardzo ciekawe. Nie pisałem nigdzie, że one wymyśliły czy zaobserwowały, ale...
Z tą obserwacją jest to możliwe - dziecko już dwu, trzy czy pięcioletnie ma PRZEOGROMNY BAGAŻ ZAPISU w swoim małym umyśle. Biorąc pod uwagę, że cały czas znajduje się w stanie alpha-theta (ze względu na swój wiek) jest to częściowa odpowiedź i taką zapewne udzieliliby psychiatrzy czy neurolodzy.
Sam czytałem o dzieciach opowiadających o swoich poprzednich wcieleniach i można powiedzieć, że jest to możliwe by pamiętały swoje inkarnacje. Aczkolwiek pewności i potwierdzeń 100% NIE MA!
To co podają magazyny ezoteryczne czy sławetna fundacja NAUTILUS to często półprawda. Niewygodne fakty pozostają omijane... Wielu takim dzieciom robiono dokładniejsze badania, przeprowadzano wywiady, rozmowy. Z tego całego bardziej naukowego podejścia wychylały się luki, braki dowodów, po prostu NIE BYŁO przypadku od A do Z NIEPODWAŻALNEGO.
Co do badania poprzednich wcieleń uważam (osobiste przemyślenia i doświadczenia), że badanie jest "możliwe" tylko dzięki głębokim, mistycznym, duchowym przeżyciom...
  • 0

#19

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No więc, zgodnie z wcześniejszą obietnicą opisuje mój seans regresu. Miałem dwa seanse regresu. Pierwszy by całkowitym niewypałem. Po prostu nie udało się mnie wprowadzić w regres. Tak to już bywa, że im bardziej się chce tym ciężej czasem wprowadzić w regers lub hipnozę (hipnoza to coś innego niż regers).
Następnym razem było już lepiej. Wprowadzenie wyglądało następująco: leżałem na kanapie, byłem rozluźniony, miałem półprzymknięte oczy. Prowadzący seans kazał mi wyobrazić sobie schody, które prowadza w dół. Na końcu tych schodów były drzwi. Po ich otwarciu zaczął się prawdziwy seans. Usłyszałem pytanie (tj. prowadzącego), co robiłem wczoraj. Pamiętałem wszystko bardzo dokładnie. Aż sam się dziwiłem. Opisałem np. jak leżały produkty w koszyku podczas zakupów w hipermarkecie. Dalej kazał mi się cofać pamięcią coraz bardziej do tyłu. Przypomniałem sobie studia, szkołę, wakacje (jakieś dni), przedszkole... A potem była już tylko ciemność. Nie czułem nic: ani zimna, ani chłodu... Byłem w jakby w zawieszeniu. Cały czas słyszałem tylko głos: a teraz cofnij się 100 lat do tyłu, co widzisz? A teraz cofnij się 300 lat do tyłu, co widzisz? Nic... tylko ciemność...
Nagle ujrzałem/poczułem, że jestem na jakiejś polanie, gdzieś w oddali widziałem wiejską chatę. Pogoda były wręcz cudowna. To był piękny słoneczny dzień. Lato.
Byłem wieśniakiem – tak przynajmniej wynikało z mojego odzienia... W ręku trzymałem gruby kij. Na plecach miałem jakieś zawiniątko. Szedłem w kierunku tej chaty. Pracowałem tam jako parobek. Obrabiałem ziemię, wypasałem zwierzęta... Prowadzący pyta mnie się, w jakim jestem państwie? Nic nie mówię... ale myśli które kłębią mi się w głowie wyrażam po polsku. Podchodzę do chaty. Jest to duży dom. Ma drewniane ściany i dach kryty strzechą. W pobliżu nie ma nikogo próbuję wejść do środka, ale są zamknięte. Ruszam wzdłuż ściany i idę do jej końca. Za rogiem widzę budynki dla zwierząt, co na kształt stajni/obory/chlewu...
W tym momencie prowadzący seans każe, przesunąć się 5 lat do przodu. Co widzisz? Ciemność... Wygląda na to, że, moje wcielenie tych 5-ciu latach musiało się skończyć... Prowadzący seans każe mi się obudzić.

Przyznam się, że nie potrafię tego lepiej opisać. Nie pisałem nic o bodźcach dźwiękowych, czy wrażeniach zapachowych a takie były.

hej Mike proszę napisz co sądzisz o moim regresie. Napisz proszę o regresach które Ty przeprowadziłeś. Czy zawze miałeś sukces?


ile mniej więcej kosztuje sesyjka u hipnotyzera?


We Wrocławiu od 150 do 300 zł. Zależy u kogo.
Ja nic nie płaciłem bo regres ze mną przeprowadził mój wujek.
  • 0

#20

Reko.
  • Postów: 155
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na stronie PastLifeAnalysis można sprawdzić kim było się w poprzednim wcieleniu. Troche to mało wiarygodne ale możecie poeksperymentować :)
  • 0

#21

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sprawdziłem ten link podant przez Ciebie.
Mam wrażenie, ze to działa jak coś takiego jak horoskop dla ludzi urodzonych tego to a tego dnia.
Swoje wcielenie możesz sprawdzić tylko od 1922 roku...
  • 0

#22

AXEL.C.
  • Postów: 19
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja sadze ze reinkarnacja jest zbyt złożonym tematem aby kategorycznie wydawać wyroki w tej sprawie , są przypadki choćby ten znany z Indii dziewczynki która zginęła w wypadku a potem odrodziła się ponownie jaka dziewczynka dziś jest już dorosłą kobieta i dokładnie pamięta swoje poprzednie wcielenie , pamięta tez dokładnie sposób śmierci i jego miejsce a także miejsce jej zamieszkania poprzedniego wcielenia, odnalazła swoich rodziców z poprzedniego wcielenia i kiedy wszystko im opowiedziała jak zginęła jak wyglądało jej życie przed tym tragicznym wypadkiem rodzice byli w szoku , pamiętam że potem wyrzekła się ona swoich obecnych rodziców i uważa za swoja rodzinę te osoby które były jej rodzina w poprzednim wcieleniu, jest to moim zdaniem jeden z najciekawszych przypadków z jakimi się zetknelem, Są także znane przypadki ludzi którzy podczas hipnozy władali biegle językami których nie powinni znać. Zgodzę się są przypadki gdzie ludzie podczas hipnozy opowiadają o swoim niby wcześniejszym wcieleniu a tak naprawdę są to przeżycia związane naprzykład z obejrzeniem wcześniej jakiegoś filmu historycznego , wizyty w muzeum, czy wycieczki w jakieś zakątki świata, jednakże to nie może powodować ze uznaje się reinakranacje za bzdury, bo doskonale władać obcym językiem wygasłym od setek lat nie da się nauczyć poprzez obejrzenie filmu historycznego, wizyty w muzeum czy wycieczki. Myślę że coś w tym jest ale musimy jeszcze wiele lat zaczekać żeby nauka mogła to wkoncu dokładnie zbadać i wydać wyrok w tej sprawie.
  • 0

#23

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgodzę się są przypadki gdzie ludzie podczas hipnozy opowiadają o swoim niby wcześniejszym wcieleniu a tak naprawdę są to przeżycia związane naprzykład z obejrzeniem wcześniej jakiegoś filmu historycznego , wizyty w muzeum, czy wycieczki w jakieś zakątki świata,


Tak zgadza się !!! To jest poważny argument przemawiający przeciwko regresowi...
  • 0

#24

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

skorzystałem z linka i wprowadzilem swoja date urodzenia 2,10,1987 i mi wyszło to

Your past life diagnosis:
--------------------------------------------------------------------------------
I don't know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Southern England around the year 1025. Your profession was that of a handicraftsman or mechanic.
--------------------------------------------------------------------------------
Your brief psychological profile in your past life:
Seeker of truth and wisdom. You could have seen your future lives. Others perceived you as an idealist illuminating path to future.
--------------------------------------------------------------------------------
The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
Your lesson is to develop a kind attitude towards people, and to acquire the gift of understanding and compassion.
--------------------------------------------------------------------------------
Do you remember now?

co to oznacza?
  • 0

#25

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Your past life diagnosis:
I don't know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Turkey around the year 1175. Your profession was that of a handicraftsman or mechanic.

Your brief psychological profile in your past life:
You always liked to travel and to investigate. You could have been a detective or a spy.

The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
Your lesson is the development and expansion of your mental consciousness. Find a good teacher and spend a good part of your time and energy on learning from his wisdom.

Do you remember now?

Troche to głupie, ale to tylko skrypt, więc nie ma co się po nim niczego spodziewać.
  • 0



#26

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

do Anunnaki

Tłumaczę z głowy, więc nie linczować.

I don't know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Southern England around the year 1025. Your profession was that of a handicraftsman or mechanic.

Nie wiem jak się z tym czujesz, ale w poprzednim ziemskim wcieleniu byłeś kobietą. Urodziłeś się gdzieś na terytorium współczesnej południowej Anglii około roku 1025. Z zawodu byłeś mechanikiem albo kimś kto robił rzeczy ręcznie (coś takiego).
--------------------------------------------------------------------------------
Your brief psychological profile in your past life:
Seeker of truth and wisdom. You could have seen your future lives. Others perceived you as an idealist illuminating path to future.

Twój psychologiczny profil poprzedniego życia po krótce:
Poszukiwacz prawdy i mądrości. Znałeś swoje następne wcielenia. Inny postrzegali Cię jako idealistę oświetlającego drogę w przyszłość.
--------------------------------------------------------------------------------
The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
Your lesson is to develop a kind attitude towards people, and to acquire the gift of understanding and compassion.

Nauka jaką wniosłeś do teraźniejszej inkarnacji z poprzedniego życia:
Tą nauką jest to, że musisz tworzyć miłe stosunki z ludźmi i zdobyć dar zrozumienia i współczucia.

dziękuję za uwagę.

btw, niezły byłeś Anunnaki :D

i mam nadzieję że w to nie wierzycie.
  • 0

#27

skitty0.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Your past life diagnosis:
--------------------------------------------------------------------------------
I don't know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern South India around the year 1075. Your profession was that of a digger, undertaker.
--------------------------------------------------------------------------------
Your brief psychological profile in your past life:
Person with huge energy, good in planning and supervising. If you were just garbage-man, you were chief garbage-man.
--------------------------------------------------------------------------------
The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
You are bound to learn to understand other people and to meet all difficulties of life with a joyful heart. You should help others by bringing them a spirit of joy.
--------------------------------------------------------------------------------
Do you remember now?

NO :lol :

Oczywiście wiadomo, że nie warto w to wierzyć-poprzednio wpisałam tą samą datę i wyszło mi coś innego...

Edit:A jednak to samo...
  • 0

#28

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja wpisalem swoja date i wyszlo mi ze bylem chinczykiem i budowalem drogi kolo roku 1000 :) co dziwniejsze wpisalem date swoje rodzonej siostry i wsyszlo ze tez mieszkala w chinach, byla mezczyzna i budowala drogi tylko, ze kolo roku 1600 :P
  • 0

#29

waziu.
  • Postów: 66
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak czytam te wszystkie teorie tutaj na forum,to połowa się ze spobą zaprzecza,normalnie nie wiem co wybrać i co prawdziwe
  • 0

#30

xenomorph_cat.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I don't know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Yugoslavia around the year 750. Your profession was that of a entertainer, musician, poet or temple-dancer. Your brief psychological profile in your past life:
You were a sane, practical person, a materialist with no spiritual consciousness. Your simple wisdom helped the weaker and the poor. The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
Your lesson is to conquer jealousy and anger in yourself and then in those who will select you as their guide. You should understand that these weaknesses are caused by fear and self-regret. Do you remember now?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych