Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niewyjaśniona tajemnica Kalpa Vigraha


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#16

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"zawiązać węża w ósemkę" to nic innego jak spowolnić starzenie się (ósemka na lince to takie -do przodu ,trochę cofnąć i znowu do przodu).Węże w kole ,to zapewne zapętlona linia czasu ,czyli życie wieczne. Tak mi się to "widzi".



#17

Dramo.
  • Postów: 47
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"zawiązać węża w ósemkę" to nic innego jak spowolnić starzenie się

jeżeli dobrze interpretuję to jeżeli będziemy cały czas pić wodę z dodatkiem figurki posiądziemy nieśmiertelność... można by wypróbować, tylko do tego potrzebna jest figurka :\
  • 0

#18

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Właśnie. Ktoś ja zwędził w wiadomym celu. Posiadanie takiego artefaktu czyni z posiadacza pana życia i śmierci. Vkali , czyż to nie jest fragment Mahabharata ????

Użytkownik Staniq edytował ten post 07.05.2010 - 21:19




#19

Dramo.
  • Postów: 47
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie. Ktoś ja zwędził w wiadomym celu.

Widać że ktoś tu chce dożyć podróży w kosmos :mrgreen:
  • 0

#20

Bubula.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nikt z was nawet nie pomyślał o tym, że to fikcja. Może jest to po prostu jakaś kolejna historyjka wyssana z palca przez łowców sensacji.
  • 1

#21

wujek1985.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Mam takie dziwne wrażenie, że już gdzieś coś o tym czytałem czy słyszałem dawno temu może jakieś Deja vu mam sam nie wiem....ale to dosyć nowy news a ja "słyszałem" o tym dość dawno albo mi się to przyśniło...
  • 0

#22

vidar.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://pl.wikipedia....ajstarsi_ludzie

lista najstarszych ludzi i faktycznie nazwiska znajdują się na tej liście
  • 0

#23

UbShup.
  • Postów: 41
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Częściowy efekt prawdopodobnie mógłby zostać odtworzony przez powielenie samego kształtu, kolejny kawałek przez zastosowanie identycznego stopu metali. Wątpię aby możliwe było odtworzenie struktury krystalicznej stopu przy wykorzystaniu obecnej wiedzy.
Ale przede wszystkim nie mam najmniejszej ochoty na eksperymenty na sobie z czymś co działa na nieznanych zasadach (o ile działa).
  • 0

#24

marker.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

lista najstarszych ludzi i faktycznie nazwiska znajdują się na tej liście

Jak dla mnie to pierwsza powstała lista a dopiero później notatki CIA ;) Po za tym na tej liście nie ma wszystkich(a powinna znaleźć się co najmniej jedna polka).

Użytkownik marker edytował ten post 29.08.2010 - 13:22

  • 0

#25

Sniffer.
  • Postów: 323
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale jeśli to skład chemiczny figurki pozwala przedłużyć życie, to czemu nie zbadali tego składu i nie powielili go? Rozumiem, tajemnica rządowa - ale to jest eliksir długowieczności! Właściwie każdy człowiek ma do niego prawo, nie mówiąc o firmach farmaceutycznych i koncernach.
Bo niby co takiego stałoby się, gdyby średnia wieku skoczyła sobie o 30 - 40 lat w górę? Wszyscy żyliby dłużej, więc staliby się bardziej wartościowymi ludźmi.
  • 0

#26

marker.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo niby co takiego stałoby się, gdyby średnia wieku skoczyła sobie o 30 - 40 lat w górę? Wszyscy żyliby dłużej, więc staliby się bardziej wartościowymi ludźmi.

Pomijam już to że większość państw miała by poważne problemy ekonomiczne dotyczące emerytur. Po za tym liczba ludności zwiększyła by się o 50%, brakowała by jedzenia, mieszkań itp. itd.
  • 0

#27

Sniffer.
  • Postów: 323
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To zwiększyłoby się wiek emerytalny, zaprzęgło więcej ludzi do roboty i wio!
  • 0

#28

marker.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powinieneś zostać prezydentem...
  • 1

#29

ubik64.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"... krótko po potopie,..wielu shvh, by móc żyć choćby tylko tak długo jak przed potopem, próbowało, choćby tylko jednego z węży "zawiązać" w ósemkę, ... jeżeli już od dawien dawna nie potrafili scalić swoich dwu węży oraz poruszyć ich by biegli w kole,... "

mi to przypomina opis DNA, jakby potrafili je zapętlić i nie starzeć się
  • 0

#30

cinderos.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kółko które trzyma figurka to może tak samo jak ta ósemka, być zjadający się wąż, a taki symbol to symbol nieskończoności... http://pl.wikipedia.org/wiki/Uroboros
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych