Skocz do zawartości


Zdjęcie

New Age - zagrożenie i obłuda.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

#76

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W duzej mierze popieram slowa Alberta, tzn., ze jestem masonem, Zydem, czlonkiem NWO, Illuminatow, sympatykiem NA ?

Jesli uwazasz nacjonalizm za taki super, to powiedz to rodzinom masakry w Norwegii. Chociaz nie jestem wegetarianinem i w tematach o wegataryzmie zawsze bronie pieczonego kurczaczka, to wiedz, ze zalet wegetarianizmu jest wiecej niz wad. Zamiast wspolnego jezyka, to pewnie bys wolal, zebysmy nie intergrowali sie ze swiatem, nieuczyli sie jezykow obcych, oddawali czesc fladze przez godzine, a przez dwie kolejne spedzili na modlach i calowali ksiezy po rekach, tak jak robili to nasi pradziadkowie.

Użytkownik 5emreH edytował ten post 25.07.2011 - 16:27

  • 0

#77

AntyNewAge.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W duzej mierze popieram slowa Alberta, tzn., ze jestem masonem, Zydem, czlonkiem NWO, Illuminatow, sympatykiem NA ?


Skoro popierasz w dużej mierze to co powiedział, zatem w dużej mierze popierasz zbrodniczą dyktaturę NWO.

Może lepiej tak jak Einstein popierać Rosję Radziecką i komunizm, które przelały mnóstwo niewinnej krwii! Nie uczyli cię w szkole o Leninie i zbrodniach komunizmu? Czy ty w ogóle wiesz, co piszesz?



Jesli uwazasz nacjonalizm za taki super, to powiedz to rodzinom masakry w Norwegii.


Spodziewałem się tego. Czy myślisz samodzielnie, czy wierzysz reżimowym mediom, będącym na usługach twórców NWO?

Breivik jest masonem!

Spójrz tutaj:

http://radtrap.wordp...m/#comment-1012

a zwłaszcza tu:

http://www.se.pl/wyd...rcy_197426.html


Tak więc maoneria za wczasu celowo kazała Breivikowi podszyć się pod nacjonalistę i chrześcijanina, aby winą za cały ten zamach obarczyć właśnie ''nacjonalizm'' i wcisnąć kit światu, że wszyscy narodowcy to mordercy. Teraz wyszło, że Breivik to zły narodowiec, a inni nacjonaliści z reszty Europy pozabijaliby wszystkich do okoła. Teraz masoni mają pretekst do nagonki na prawicę i narodowców, czyli na przeciwników NWO.

Zamach w Norwegii to tzw. ''operacja pod fałszywą flagą''. Podobnie i Hitler kazał Niemcom przebranym za Polaków zaatakować przed wojną niemieckie radiostacje, żeby zwalić winę za wojnę na Polaków! Rozumuiesz już? Nacjonalizm to wolność. Państwa narodowe to przeciwieństwo NWO i państwa globalnego. Twórcy NWO o tym wiedzą i dlatego tępią nacjonalizm!




Chociaz nie jestem wegetarianinem i w tematach o wegataryzmie zawsze bronie pieczonego kurczaczka, to wiedz, ze zalet wegetarianizmu jest wiecej niz wad. Zamiast wspolnego jezyka, to pewnie bys wolal, zebysmy nie intergrowali sie ze swiatem, nieuczyli sie jezykow obcych, oddawali czesc fladze przez godzine, a przez dwie kolejne spedzili na modlach i calowali ksiezy po rekach, tak jak robili to nasi pradziadkowie.


Jeżeli ktoś walczy z Katolicyzmem i starym porządkiem to zarazem wspiera NWO i masonów, ponieważ ów twórcy NWO właśnie z Katolicyzmem walczą!

Wolisz państwa narodowe, czy jedno państwo światowe? Obecnie istnieje możliwość wyboru, a gdybyśmy mieli państwo globalne to aż strach pomyśleć do czego posunąłby się ten światowy rząd, niedaj Boże z jednym światowym dyktatorem na całą planetę. Myśl!


Zastanów się proszę po czyjej jesteś stronie.

Pozdro!

Użytkownik AntyNewAge edytował ten post 26.07.2011 - 19:52

  • -1

#78

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Skoro popierasz w dużej mierze to co powiedział, zatem w dużej mierze popierasz zbrodniczą dyktaturę NWO.

Może lepiej tak jak Einstein popierać Rosję Radziecką i komunizm, które przelały mnóstwo niewinnej krwii! Nie uczyli cię w szkole o Leninie i zbrodniach komunizmu? Czy ty w ogóle wiesz, co piszesz?

Mnie uczyli o zbrodniach totalitaryzmu, wiec pewnie chodzilismy do innych szkol, a na pewno w innym czasie.
To napisz jeszcze kto jest tym dyktatorem NWO ?, bo nie wiem jakiego zbrodniczego dykatora popieram.

Spodziewałem się tego. Czy myślisz samodzielnie, czy wierzysz reżimowym mediom, będącym na usługach twórców NWO?

Breivik jest masonem!


Wywalili go z Lozy, wiec jak juz to uzywaj "byl", a nie "jest".
Oczywiscie wszystkie media sa na uslugach NWO :)

Jeżeli ktoś walczy z Katolicyzmem i starym porządkiem to zarazem wspiera NWO i masonów, ponieważ ów twórcy NWO właśnie z Katolicyzmem walczą!


Nie walcze z katolicyzmem, mam go tam, gdzie swiatlo nie dochodzi, tak jak inne dogmatyczne religie. Religie tworza fanatykow, a oni konflikty.
Jestem humanista i jestem po stronie czlowieka i nauki, takze po twojej (jako jednostki), ale nie po stronie przekonan, wierzen, domyslow i dogmatow.
  • 6

#79 Gość_Niedoskonały

Gość_Niedoskonały.
  • Tematów: 0

Napisano


(...) eutanazji, z czego (...)

Osobiście jestem przeciwny eutanazji, ale czytając post tego "użytkownika" skłonny jestem zrobić jeden wyjątek...

No wiesz, pisząc takie rzeczy można sobie ściągnąć "eutanazję forumową" na siebie. Dlatego proszę o uspokojenie emocji.

Aquila

Drogi Aquilla!
Dziwi mnie Twoja niedomyślność, sądziłem iż mody mają więcej rozumu. Mój wpis jest jednoznaczny - skłonny jestem zrobić jeden wyjątek, bo miałem na myśli siebie! Czytając te wszystkie idiotyczne wpisy, zamierzam właśnie dokonać harakiri - czyli "eutanazję forumową" na sobie.

Jeśli ktoś zrozumiał inaczej - to tylko świadczy o jego... właściwie to szkoda gadać. Poziom tego całego forum zbliża się nieuchronnie ku stanom niższym, niż bruk...
  • -1

#80

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Niedoskonały
Twoj post nie jest jednoznaczny, mozna go interpretowac tak jak chciales to wyrazic i napisales powyzej, ale rownie dobrze interpretacja Aquila byla prawidlowa. Wskazujesz jedna osobe, jako wyjatek, ale ta osoba mozesz byc Ty, jako osoba niemogaca zniesc coraz to nizszego poziomu wypowiedzi na forum lub autor postu do ktorego sie odnosisz. Skoro mod uznal, ze jest to skierowane do autora postu, to napisal co uwazal za sluszne, ale nawet upomnienia nie bylo, wiec po prostu skomentowalbym to w taki sposob : ;]
  • 0

#81 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Moze odniose sie do tego:

W nacjonalizmie nie ma nic złego. Einstein jak i pozostali architekci nowego porządku wciskał banialukę mieszając patriotyzmy i nacjonalizmy np. z nazizmami. Cel jest jasny. Wykreować w wielu narodach myśl, że posiadanie własnego państwa i miłość do ojczyzny to zło i zacofanie. Najlepiej zatem gdyby ludzkość wyzbyła się nacjonalizmów i poparła jedno globalne państwo - tak twierdzą masoni. Widać tu jak Einstein hołdował idei NWO.

Juz widac, ze niewiele wiesz o masonach i NWO.
Problem lezy w tym, ze masoni i NWO podtrzymuja polityke podzialow, poniewaz tylko w ten sposob moga kontrolowac calkowicie grupy za pomoca rzadow i swoich ludzi w nich. Pojecie patriotyzmu, nacjonalizmu jest wytworem NWO i masonerii. Tylko ludzie o wyzszej swiadomosci potrafia zyc bez rzadow, bez narzucanego sila prawa i bez zadnej religii. Aby nie dopuscic do rozwoju takich ruchow filozoficznych, prowadzi sie piolityke maskujaca/znieksztalcajaca prawde.

''Owo okaleczenie świadomości jednostek uważam za najgorsze zło kapitalizmu.(...) Jestem przekonany, że jest tylko jeden sposób wyeliminowania całego tego zła, a mianowicie stworzenie gospodarki socjalistycznej i systemu edukacyjnego ukierunkowanego na cele społeczne .''

Popierał komunizm - socjalizm. Ideologię, która obok nazizmu wyrządziła światu najwięcej zła w XXI wieku.

Badz dorosly i nie zwalaj winy na jakikolwiek ustroj, bo wine ponosza ludzie dazacy do wladzy i kontroli nad innymi, a nie sam ustroj.
Kto w koncu tworzy cokolwiek, nie ludzie? Troche racjonalizmu. Jak niedojrzaly facet zaklada rodzine i tlucze wszystkich po koleji w domu, to nalezy uznac ze rodzina jako taka jest zlem, czy facet jest bydlakiem?


''Nic nie przyniesie większej korzyści ludzkiemu zdrowiu oraz nie zwiększy szans na przetrwanie życia na Ziemi w tak dużym stopniu jak ewolucja w kierunku diety wegetariańskiej.''

Taki uczony i nie dostrzegał wad wegetarianizmu? Czy dzieci potrzebujące białka należy na siłę robić wegetarianami, tak jak tego chcieliby masoni i wyznawcy new age?

Czy dzieci potrzebujace bialka, nie maja go az nadto w mleku?
Wegetarianizm nie ma wad, tylko czlowiek, ktory do niego nie dorosl( chocby jak ja, :mrgreen: ) musi jeszcze nad soba popracowac. Mieso zremy z wygody, taka jest prawda! Nie trzeba orac, siac, plewic, wystarczy...zabic i na ruszt. Najtansze i bardzo malo pracochlonne.
Mam nadzieje, ze ja wkoncu poczuje wstret do miesiwa i przestane go zrec, a poki co nic na sile nie bede wprowadzac.

Odsyłam jeszcze do źródła pt. ''Ukryta strona dziejów. Nowy porządek świata, nowy ład ekonomiczny, masoneria i tajne sekty'' autora piszącego pod pseudonimem Epiphanius, oraz dzieła Pierra Viriona pt. ''Rząd światowy'', gdzie podano źródła dot. Einsteina, w których jasno popiera masonów tworzących OZN i UNESCO twierdząc, że pomoże to w stworzeniu światowego rządu.
Jeżeli tak bardzo interesuje was zaangażowanie Alberta w NWO możecie sobie poszukać w google info na ten temat. Tym postem uważam sprawę Einsteina za zamkniętą!
-3

Jak sie bardzo chce to i z Jezusa zrobisz masona, odrobina wysilku i gotowe.
Tym bardziej, ze masoneria dla zmydlenia oczu czesto podpiera sie podobnymi tezami, chocby to co mowi Jezus, czy Budda, a obydwaj mowia to co Einstein( albo On mowi to co Oni).
Eistein ma niewatpliwie racje o tym rzadzie, ale ten rzad, bedzie stworzony dopiero, po nieudanym podejsciu wprowadzenia NWO, ktore zakonczy sie wieeelkim zamieszaniem(buntem) na swiecie.

Buddyzm będący filozofią podobną do masońskiej gnozy jest (jak sami masoni twierdzą) religią, którą najłatwiej przerobić i ustosunkować do swoich (czyt. masońskich) potrzeb. Stąd ideologia new age zawiera tak wiele elementów ezoteryzmu Orientu, głównie buddyzmu.
Samo stwierdzenie o ''religii kosmicznej'' i ''odrzuceniu osobowego Boga'' potwierdza to, że Einstein zgadzał się z new age.

Nie batrdzo rozumiem, to Ty jeszcze wierzysz w Boga osobowego? Chyba masz na mysli boga? Istota zrozumienia polega na rozroznieniu Boga od boga, tak jak Ziemi od ziemi.
Nie bedzie zadnej religii, a religia kosmiczna,jak to piszesz oznacza,ze zgodnie z Prawem Wolnej Woli masz pelna swobode, w co wierzyc i jak to wyrazac. Mial facet(A.E) swoje wizje, ale nieuczciwym jest interpretowanie ich, bez jego obecnosci, no chyba ze, masz podobne i wiesz o czym mowil :mrgreen:

A teraz na zakonczenie dorzuce jeszcze cos. Gdyby Einstein naprawde bym masonem, nigdy w zyciu nie dowiedzialbys sie o teorii wzglednosci, jak to w masonerii, wszystko w tajemnicy.

Użytkownik mag1-21 edytował ten post 29.07.2011 - 21:32

  • 0

#82

AntyNewAge.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Juz widac, ze niewiele wiesz o masonach i NWO.
Problem lezy w tym, ze masoni i NWO podtrzymuja polityke podzialow, poniewaz tylko w ten sposob moga kontrolowac calkowicie grupy za pomoca rzadow i swoich ludzi w nich. Pojecie patriotyzmu, nacjonalizmu jest wytworem NWO i masonerii. Tylko ludzie o wyzszej swiadomosci potrafia zyc bez rzadow, bez narzucanego sila prawa i bez zadnej religii. Aby nie dopuscic do rozwoju takich ruchow filozoficznych, prowadzi sie piolityke maskujaca/znieksztalcajaca prawde.


Ty mnie zarzucasz, że niewiele wiem o NWO? Przeczytaj swój post. To co tam jest napisane, to czyste poparcie dla NWO!
Masoni i NWO chcą światowego państwa. Logiczne, że nacjonalizm im w tym przeszkadza, ponieważ narodowcy bronią niepodległosći swoi państw. Prosty rachunek masoni = światowe państwo, nacjonaliści = wiele narodowych państw na ziemi. Już widać kto jest kim!
Narodowcy dążą do zjednoczenia się patriotów w danych krajach i oczyszczenia ich z masonerii. Stąd tyle ataków ze strony masońskich mediów na nacjonalizm. To, co piszesz to (bez urazy) dezinoformacja i wyraz poparcia z twojej strony dla NWO. Przecież sami masoni od początku twierdzili, że muszą zniszczyć nacjonalizm i patriotyzm, ponieważ przeszkadzają im one w planach stworzenia światowego państwa. W każdym filmie o NWO znajdziesz info na ten temat, w każdej książce o NWO itd. Wynika to z prostej logiki, więc zastanów się, kto tu nic nie wie o nowym porządku świata. O new age też nic nie wiesz, jak i pozostali tutaj obecni. Ludzie: Ile lat interesujecie się nowym porządkiem? Jakie książki czytaliście? Jakie filmy obejrzeliście?
Bez odpowiedniej wiedzy na temat polityki, religii i historii nie da się omawiać NWO, ponieważ można łatwo stać się ofiarą dezinformacji, którą zwolennicy nowego porządku tworzą, aby namieszać ludziom w głowach. Mówił o tym Alex Jones, według którego wielu ludzi przez deiznformację myśli, że walczy z NWO, a tak naprawdę je popiera. Nacjonaliści nie tworzą żadnych podziałów (poza podziałami państwowymi). Patriotyzm i nacjonalizm istniały już na wiele lat przed powstaniem masonerii i globalnego spisku. Wystarczy prześledzić historię, aby dowiedzieć się jak patriotyzm łączył i spajał narody.
Ci tzw. ''ludzie o wyższej świadomości'' (zwrot używany przez wysoko wtajemniczonych, przypadek?) jak piszesz mają gdzieś podziały państwowe, religijne i kulturowe - to samo myślą masoni i inni twórcy NWO! Zatem uważasz, że lepiej żyć w wymieszanym światowym państwie niż w narodowych państwach i starym porządku? Wiedz, że w tej chwili popierasz NWO.




Badz dorosly i nie zwalaj winy na jakikolwiek ustroj, bo wine ponosza ludzie dazacy do wladzy i kontroli nad innymi, a nie sam ustroj.
Kto w koncu tworzy cokolwiek, nie ludzie? Troche racjonalizmu. Jak niedojrzaly facet zaklada rodzine i tlucze wszystkich po koleji w domu, to nalezy uznac ze rodzina jako taka jest zlem, czy facet jest bydlakiem?


Pomyśl co piszesz! Komunizm i nazizm były ustrojami złymi same w sobie. Komunizm to zabieranie ludziom ich własności prywatnej (takie są jego założenia), nazizm to zabijanie ludzi, którzy np. nie są biali lub niepełnosprawni (tak napisał Hitler w Mein Kampf).
Twoim zdaniem ustrój, według którego należy zniewalać i zabijać ludzi jest ok, a tylko ludzie, którzy go propagują są źli??? Gdzie tu logika??? To nie jest myślenie dorosłego.





Jak sie bardzo chce to i z Jezusa zrobisz masona, odrobina wysilku i gotowe.
Tym bardziej, ze masoneria dla zmydlenia oczu czesto podpiera sie podobnymi tezami, chocby to co mowi Jezus, czy Budda, a obydwaj mowia to co Einstein( albo On mowi to co Oni).
Eistein ma niewatpliwie racje o tym rzadzie, ale ten rzad, bedzie stworzony dopiero, po nieudanym podejsciu wprowadzenia NWO, ktore zakonczy sie wieeelkim zamieszaniem(buntem) na swiecie.


Jezus mówił to co Einstein? Niby co? Rzeczywiście dobrze ci idzie w robieniu z Jezusa masona. Jeżeli w Piśmie Świętym jest napisane, że szatan, czyli wróg Boga/Jezusa stworzy światowe państwo i zawładnie, ''każdym ludem, narodem oraz językiem'', po czym Bóg go pokona, to oznacza, to że Jezus jest przeciwko światowemu państwu i rządowi światowemu. Jeżeli ktoś, tak jak Einstein popiera organizacje założone przez twórców NWO, to nie ma dobrych planów dla ludzkości. Myśl wreszcie!





A teraz na zakonczenie dorzuce jeszcze cos. Gdyby Einstein naprawde bym masonem, nigdy w zyciu nie dowiedzialbys sie o teorii wzglednosci, jak to w masonerii, wszystko w tajemnicy.


Nie ma nic ukrytego, co by nie miało wyjść na jaw. Masoni pilnie strzegą swoich tajemnic, ale zawsze coś im umknie. Już wielokrotnie zabijali innych masonów, którzy za bardzo się wygadali.

Teoria Einsteina musiała zostać ujawniona. Inaczej masoni nie mogliby posługiwać się jawnie wynalazkami, które powstały dzięki tej teorii, a były architektom NWO bardzo potrzebne, np. bomba atomowa. Z kolei o wynalazkach Tesli świat prawie nic nie, ponieważ były one totalnie rewolucyjne i zostały zagarnięte przez masonów.
  • 1

#83

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@AntyNewAge
Faktycznie wszyscy na tym forum sa niedouczeni, a tylko TY masz racje, masz wylacznosc na prawde, a my biedne zuczki powinnismy isc w twoje slady i czerpac natchnienie od twoich wzorcow np. Alexa Jonesa - prezentera radiowego i kiepskiego rezysera.
"...Jezus jest przeciwko światowemu państwu i rządowi światowemu." - dziekuje Ci za takie wazne informacje. Dochodzenie do takich wnioskow to dla mnie novum.
Poza tym moglbys czytac tez inne posty, a nie tylko ostatni i odpowiadac na nie, bo ja dalej nie wiem, kto jest liderem NWO.

Użytkownik Herme5 edytował ten post 30.07.2011 - 20:38

  • 0

#84 Gość_Niedoskonały

Gość_Niedoskonały.
  • Tematów: 0

Napisano

@Niedoskonały
Twoj post nie jest jednoznaczny, mozna go interpretowac tak jak chciales to wyrazic i napisales powyzej, ale rownie dobrze interpretacja Aquila byla prawidlowa. Wskazujesz jedna osobe, jako wyjatek, ale ta osoba mozesz byc Ty, jako osoba niemogaca zniesc coraz to nizszego poziomu wypowiedzi na forum lub autor postu do ktorego sie odnosisz. Skoro mod uznal, ze jest to skierowane do autora postu, to napisal co uwazal za sluszne, ale nawet upomnienia nie bylo, wiec po prostu skomentowalbym to w taki sposob : ;]

Przyznam, że przywróciłeś mi wiarę w to forum. Widać istnieją jeszcze gdzieś osoby myślące normalnie... a w dodatku chcące swoje zdanie pokazać w sposób w miarę logiczny - albo przynajmniej przybliżony.

Jeśli chodzi o New Age - nie znam gościa, może jest uczciwy, ale może nie. O zagrożeniu pisał nie będę, bo nie wskazano źródła. O obłudzie mogę, bo przeważająca większość ludzi jest obłudna. Ludzie kłamią, oszukują, bywa że mordują - to gdzie jest zagrożenie i obłuda?

A tak naprawdę, to cała walka rozgrywa się zupełnie gdzie indziej, kto tam jest i walczy, to wie. Każdy ma swoją prawdę, robi to, co uważa za stosowne, nie za bardzo mamy siłę my, ludzie - raczej tylko niektórzy...
  • -1

#85 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

AntyNewAge
O tych masonach to zebrales wiadomosci od ksiedza dobrodzieja? Sa nieprawdziwe jak nauki Chrystusa przedstawione przez kosciol...
Bog dal Ci cala ziemie do dyspozycji, a Ty chcesz walczyc za kawalek podlogi i nazywac sie patriota, nacjonalista i jeszcze smiesz bezczelnie i po chamsku twierdzic, ze tak jest po chrzescijansku? Ze to od Boga? Doprawdy masonowie, ktorzy zagniezdzili sie na koscielnych stolkach potrafia manipulowac ciemnym i zapatrzonym w nich ludem.
Masonom nic nie umyka, bo gdyby bylo inaczej nie dzierzyli by wladzy nad swiatem, a wszystko co w twoim mniemaniu sie "wymknelo", jest bardzo dokladnie przemyslane i przygotowane do "wymkniecia". QAl;e Tobie wolno myslec, ze sie wymknelo, widac jak polknales przygotowane tresci dla mas owieczek.
Nie tylko o masonach masz wcisniety kit ,o Jezusie tez. I choc jak ty tocze walke z masonami w kazdy mozliwy sposob, to jednak glupot programu masonskiego sluchac nie moge, bo grozi mi apopleksja na sama mysl jak skutecznie mozna" obezwladnic umyslowo", normalnego czlowieka
Teoria Einsteina czekala az 16 lat na ujawnienie i przyjecie przez swiat nauki. Gdyby to byli masoni, ogloszono by ja w ciagu kilku tygodni. Ale nie byla
ona wsmak masonom, poniewaz odkrywala sporo ich wlasnych tajemnic, powstrzymac dluzej tez nie mogli, swiat i tak gadal o teorii i Einsteinie.
Co do New Age,
W samych, glownych zalozeniach, nie ma w nim nic szczegolnie zlego, ale...niebezpieczenstwem tego ruchu moze stac sie nadmiernie rozbudowana wola wlasna, co moze prowadzic do przekrecen w kierunku totalnego braku odpowiedzialnosci za swoje czyny. I tyle obludy, ale nie o ruchu, tylko o ludziach.

Świętym jest napisane, że szatan, czyli wróg Boga/Jezusa stworzy światowe państwo i zawładnie, ''każdym ludem, narodem oraz językiem'', po czym Bóg go pokona,

Gdybys mial oczy otwarte przez siebie samego,a nie cudzymi raczkami zobaczyl bys, ze napisalam dokladnie to co cytujesz z Biblii

Eistein ma niewatpliwie racje o tym rzadzie, ale ten rzad, bedzie stworzony dopiero, po nieudanym podejsciu wprowadzenia NWO, ktore zakonczy sie wieeelkim zamieszaniem(buntem) na swiecie.


Pomyśl co piszesz! Komunizm i nazizm były ustrojami złymi same w sobie. Komunizm to zabieranie ludziom ich własności prywatnej (takie są jego założenia), nazizm to zabijanie ludzi, którzy np. nie są biali lub niepełnosprawni (tak napisał Hitler w Mein Kampf).
Twoim zdaniem ustrój, według którego należy zniewalać i zabijać ludzi jest ok, a tylko ludzie, którzy go propagują są źli??? Gdzie tu logika??? To nie jest myślenie dorosłego.

Popatrz co Ty czlowieku piszesz i oczym myslisz:
Komunizm i nazizm sa zle same w sobie, ale na pierwszym miejsu wymieniasz:
"Komunizm to zabieranie ludziom ich własności prywatnej (takie są jego założenia)," dopiero potem piszesz o zabijaniu. Twoja piramida wartosci?
Wedlug Boga wszyscy jestesmy rowni i kazdemu z nas dal tyle samo, to skad sie wzieli ci z wlasnosciami prywatnymi? No przeciez, ze szatan(mason) :rotfl: jak piszesz, musial juz na poczatku wetknac swoje trzy grosze. Znajomosc Biblii sie koledze klania, nie interpretacje koscielnikow, dyktujace co masz myslec. Kolega niech czyta sam tekst, a streszczenia zostawi leniwym.
Moj Drogi, patriotyzm kaze zabijac dla ojczyzny, nacjonalizm zabijac nawet kiedy ktos obraza Twoje narodowe uczucia, co dla mnie jest dziwne, bo Biblia nic nie pisze o panstwach, a o calej Ziemi. A Ty mowisz, ze to na odwrot i nie masonskie. Chlopie ales sie pogubil.
Nie ma w tym nic z nauk Chrystusa, a wiec nie jest to chrzescijanskie. Ty zmieniasz tylko etykietki na pudeleczkach i dzielisz na zabijanie dobre i zabijanie zle, jak muzulmanie. Zabijanie dobre, to jak mnie sie dzieje krzywda i niby Bog na to zabijanie pozwala? Jak mi odbieraja moja strasznie wana wlasnosc prywatna to musi byc mason i moge go spokojnie zabic i Bog bedzie zadowolony z Ciebie?
A dla mnie zabijanie z jakiegokolwiek powodu jest zlem i wbrew prawom Boskim i nie ma tlumaczenia za co zabiles, nawet jako patriota.
Mysl i dzialaj tak, zeby osiagnac ten sam skutek, bez zabijania.
Nie pogadamy, bo masz wyraznie skrzywione przez kogos poglady, a w normalnych warunkach bylabym Twoim sprzymierzencem, poniewaz od lat zglebiam temat tajemnic, nauk i wszystkiego co znajde o masonach.


Edycja: Przemo.

Bog dal Ci cala ziemie do dyspozycji, a Ty chcesz walczyc za kawalek podlogi i nazywac sie patriota, nacjonalista i jeszcze smiesz bezczelnie i po chamsku twierdzic, ze tak jest po chrzescijansku? Ze to od Boga?


Małgosiu, nie przystoi poważnej i inteligentnej kobiecie zniżanie się do tego typu argumentów. To jeszcze nie naruszenie regulaminu, ale niebezpiecznie się o regulamin ociera. Reaguję tylko dlatego, żeby dyskusja nie rozwijała się dalej w tym kierunku.

  • 0

#86

AntyNewAge.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O tych masonach to zebrales wiadomosci od ksiedza dobrodzieja? Sa nieprawdziwe jak nauki Chrystusa przedstawione przez kosciol...


Nie, sam do tego doszedłem. Lata czytania o NWO. A ty dlaczego mnie atakujesz i piszesz nieprawdę? Zanim coś do mnie napiszesz sprawdź, czy to co piszę jest prawdą. Od razu wymierzasz w moją osobę miecz, a nawet nie sprawdzisz tego co tu podaję.





Bog dal Ci cala ziemie do dyspozycji, a Ty chcesz walczyc za kawalek podlogi i nazywac sie patriota, nacjonalista i jeszcze smiesz bezczelnie i po chamsku twierdzic, ze tak jest po chrzescijansku? Ze to od Boga?


Tak, ale mamy mnóstwo narodów na ziemi i ktoś, kto twierdzi, że należy zniszczyć te podziały i stworzyć jedno światowe państwo tak naprawdę pomaga w tworzeniu NWO. Poczytaj o podstawach cywilizacji chrześcijańskiej. Dlaczego masoneria chce zniszczyć państwa narodowe?

Allen Dulles (mason najwyższego 33 stopnia rytu szkockiego dawnego uznanego ) rzekł: ''musimy zniewolić i pozyskać młodzież, przede wszystkim przez propagandę antywartości, rozwiązłości, narkomanii, alkoholizmu i innych uzależnień. Będziemy wychowywać pokolenie zwalczające antysemityzm, nietolerancję i nacjonalizm; pokolenie kosmopolitów otwartych na świat. Równocześnie będziemy ośmieszać wszystkich inaczej myślących, a także zwalczać będziemy wartości chrześcijańskie, rodzinę oraz Kościół''

Przecież logiczne jest, że chcąc wielu państw przeszkadzam masonom, którzy chcą jednego państwa na ziemi. Nie rozumiem o co ci u licha chodzi??? Zapoznaj się z ideałami współczesnego nacjonalizmu. Nie ma tam mowy o zabijaniu innych narodów. Jest zdanie o tym, że każdy naród i każda rasa powinna mieszkać w swoich krajach. Zapobiegnie to unifikacji świata (o czym masoni przecież marzą) i uratuje całe to bogactwo na świecie jakim jest wyodrębnienie wielu ras, narodów i kultur na tej planecie. Masoni chcą przecież wymieszać narody, rasy, kultury itd. aby ujednolicić świat. Spowodowałoby to zniknięcie granic i tożsamości narodowych, przez co możnaby bez przeszkód powołać jedną władzę na ziemi. Wspierając nacjonalizmy walczy się o dobro całej ziemi.

Jedyny ''nacjonalizm'', który wyrządza dziś zło to syjonizm, na podstawach którego powstały ideologie nazizmu i komunizmu nie mające nic wspólnego z prawdziwym nacjonalizmem. Ździwiona? Przecież wśród elity hitlerowców byli Niemcy o żydowskich korzeniach. Pamiętaj, że masoni są gotowi poświęcić życie części swoich, aby dopiąć celu dla reszty!




Doprawdy masonowie, ktorzy zagniezdzili sie na koscielnych stolkach potrafia manipulowac ciemnym i zapatrzonym w nich ludem.


Zagnieździli się, aby podkopać Kościół od wewnątrz. To fakt, ale to co ja piszę, jest prawdą, którą zna każdy przeciwnik NWO. Tylko na tej stronce i kilku jej podobnych znalazło się kilka osób, które twierdzą inaczej. Czyżby tzw. ''kontrolowana opozycja''?




Masonom nic nie umyka, bo gdyby bylo inaczej nie dzierzyli by wladzy nad swiatem, a wszystko co w twoim mniemaniu sie "wymknelo", jest bardzo dokladnie przemyslane i przygotowane do "wymkniecia". QAl;e Tobie wolno myslec, ze sie wymknelo, widac jak polknales przygotowane tresci dla mas owieczek.


Umyka! Nie rób z nich bogów. To zwykli ludzie, tyle, że bogaci i wpływowi! Mieli już wiele porażek i dobrze! W tym przypadku strzeliłaś tzw. samobója! I kto tu jest zaślepiony? Historia spisku masońskiego pokazuje jak wiele razy konspiracja miała porażki, co nie oznacza, że niebezpieczeństwo nie jest ogromne! I nie pisz mi, że mi coś wolno czy niewolno, bo sam doszedłem to swoich obecnych poglądów, więc nie przypisuj mi swojego toku myślenia i swoich wad. Moim cele nie jest ci dokopać itp. nie myśl tak. Chcę po prostu, abyś przejrzała na oczy!





Nie tylko o masonach masz wcisniety kit ,o Jezusie tez. I choc jak ty tocze walke z masonami w kazdy mozliwy sposob, to jednak glupot programu masonskiego sluchac nie moge, bo grozi mi apopleksja na sama mysl jak skutecznie mozna" obezwladnic umyslowo", normalnego czlowieka


Rzeczywiście. Może od razu przyznaj, że NWO to coś wspaniałego i że popierasz masonerię! Poglądy i ''wiedza'' prezentowane tu przez ciebie tylko to potwierdzają.





Popatrz co Ty czlowieku piszesz i oczym myslisz:
Komunizm i nazizm sa zle same w sobie, ale na pierwszym miejsu wymieniasz:
"Komunizm to zabieranie ludziom ich własności prywatnej (takie są jego założenia)," dopiero potem piszesz o zabijaniu. Twoja piramida wartosci?
Wedlug Boga wszyscy jestesmy rowni i kazdemu z nas dal tyle samo, to skad sie wzieli ci z wlasnosciami prywatnymi? No przeciez, ze szatan(mason) :rotfl: jak piszesz, musial juz na poczatku wetknac swoje trzy grosze. Znajomosc Biblii sie koledze klania, nie interpretacje koscielnikow, dyktujace co masz myslec. Kolega niech czyta sam tekst, a streszczenia zostawi leniwym.


A czy to, że wymieniłem jedno przed drugim musi oznaczać, że taka jest moja hiearchia? Logiczne jest, że twórcy nowego porządku najpierw będą zniewalać pokojowo, a potem chwycą za broń.
Mnie zarzucasz nieznajomość Pisma Świętego? Nie może być żadnego ''dobrego rządu światowego'', bo sama idea globalnej władzy centralnej to pomysł antychrysta. Reszta tego, co piszesz jest już totalnie bezsensu.





Moj Drogi, patriotyzm kaze zabijac dla ojczyzny, nacjonalizm zabijac nawet kiedy ktos obraza Twoje narodowe uczucia, co dla mnie jest dziwne, bo Biblia nic nie pisze o panstwach, a o calej Ziemi. A Ty mowisz, ze to na odwrot i nie masonskie. Chlopie ales sie pogubil.
Nie ma w tym nic z nauk Chrystusa, a wiec nie jest to chrzescijanskie. Ty zmieniasz tylko etykietki na pudeleczkach i dzielisz na zabijanie dobre i zabijanie zle, jak muzulmanie. Zabijanie dobre, to jak mnie sie dzieje krzywda i niby Bog na to zabijanie pozwala? Jak mi odbieraja moja strasznie wana wlasnosc prywatna to musi byc mason i moge go spokojnie zabic i Bog bedzie zadowolony z Ciebie?


Tu akurat twoje poglądy pokrywają się z poglądami twórców nowego porządku. Patriotyzm każe zabijać? Mam rozumieć, że podział świata na państwa to zło wcielone, bo jedni drugich mordują. Pewnie lepiej byłoby gdyby istniało jedno światowe państwo z globalnym rządem. Gdyby do tego rządu dopadłby się dyktator to miałby od razu całą planetę pod sobą.
Po raz drugi proszę cię: nie wmawiaj mi czegoś czego nie robię i czego nie popieram!





A dla mnie zabijanie z jakiegokolwiek powodu jest zlem i wbrew prawom Boskim i nie ma tlumaczenia za co zabiles, nawet jako patriota.
Mysl i dzialaj tak, zeby osiagnac ten sam skutek, bez zabijania.
Nie pogadamy, bo masz wyraznie skrzywione przez kogos poglady, a w normalnych warunkach bylabym Twoim sprzymierzencem, poniewaz od lat zglebiam temat tajemnic, nauk i wszystkiego co znajde o masonach.


Czytałaś coś, co pewnie nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Sami masoni napisali o sobie wiele głupot, aby wprowadzić ludzi w błąd. Kto tu ma skrzywione przez kogoś poglądy?
W normalnych warunkach stanęłabyś pewnie po stronie masonów. Wszak to oni nienawidzą patriotyzmu i katolicyzmu, więc masz z nimi wiele współnego.





Bog dal Ci cala ziemie do dyspozycji, a Ty chcesz walczyc za kawalek podlogi i nazywac sie patriota, nacjonalista i jeszcze smiesz bezczelnie i po chamsku twierdzic, ze tak jest po chrzescijansku? Ze to od Boga?



Ciekawe dlaczego nacjonaliści tak wiele uwagi poświęcają walce z NWO? Ciekawe dlaczego postulaty nacjonalistów i masonów różnią się od siebie o 180 stopni? Przecież powinny być takie same, skoro jedni drudzy są według ciebie po tej samej stronie?!

ps. Widać, kto pisze po chamsku...

Użytkownik AntyNewAge edytował ten post 01.08.2011 - 20:42

  • 2

#87 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Dobra Anty
Przeczytalam kilka zdan z poczatku Twoich pseudozdobyczy wiedzy o masonach i mowie!
Wszystko powiem co jest zgodne z prawda.
Nawet nienawidzac masonow nigdy nie dopuszcze do klamania na ich temat, tylko po to by ludzie mi uwierzyli.
Powiedz ksiedzu, ze bardzo brzydko jest klamac, i nawet cel nie uswieci srodkow.
Prawa Boskie mozna rozprzestrzeniac tylko czysta prawda, a kto uzywa innych narzedzi jest po stronie tych narzedzi.Klamstwo jest zlem, nawet jesli dotyczy masonow, kto uzywa klamstwa, twierdzac, ze to w imie Stworcy, jest jego wrogiem, a nie sptrzymierzencem.
Zanim zaczniesz dzialac, pomysl kto Toba kieruje. Stworca nie kieruje.
Amen
  • -1

#88

AntyNewAge.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra Anty
Przeczytalam kilka zdan z poczatku Twoich pseudozdobyczy wiedzy o masonach i mowie!
Wszystko powiem co jest zgodne z prawda.
Nawet nienawidzac masonow nigdy nie dopuszcze do klamania na ich temat, tylko po to by ludzie mi uwierzyli.
Powiedz ksiedzu, ze bardzo brzydko jest klamac, i nawet cel nie uswieci srodkow.
Prawa Boskie mozna rozprzestrzeniac tylko czysta prawda, a kto uzywa innych narzedzi jest po stronie tych narzedzi.Klamstwo jest zlem, nawet jesli dotyczy masonow, kto uzywa klamstwa, twierdzac, ze to w imie Stworcy, jest jego wrogiem, a nie sptrzymierzencem.
Zanim zaczniesz dzialac, pomysl kto Toba kieruje. Stworca nie kieruje.
Amen


Tacy ludzie jak ty nie mają pojęcia czym jest masoneria i NWO. Jesteś strasznie ciemna i jeszcze śmiesz mi zarzucać kłamstwo i niewiedzę? Jeszcze wrzuciłaś tu niepotrzebnie jakiegoś księdza. Muszę cię zmartwić. Ja w odróżnieniu od ciebie nie potrzebuję żadnych ludzkich guru. Mam swojego Boga i On mi wystarczy.

Znam dobrze takich ludzi jak ty. Dezinformatorzy, new age'owcy, którzy kłamią na temat NWO i masonerii. Skoro według was antychrystem (wrogiem Boga) jest spiskująca masoneria tworząca globalizm to jakim cudem wy określacie babilonem Kościół i Watykan? Dlaczego Rockefeller wybudował siedzibę ONZ w Nowym Jorku, a nie w Watykanie? Dlaczego UE nie ma siedziby w Rzymie tylko w Brukseli? Skoro media są we władzy antychrysta i NWO, to skąd tyle ataków w mediach na Kościół? Skoro UE jest dziełem NWOwców to dlaczego tak bardzo nie znosi ona chrześcijaństwa i nacjonalizmów? NWOwcy chcą zniszczyć moralność, patriotyzm, rodzinę i tradycje. Kościół broni patriotyzmów, moralności i rodziny. Nie widzisz tego? Kościól jest przeciwko depopulacji (aborcji, eutanazji, używkom). NWOwcy z kolei planują depopulację! O antymasońskich encyklikach papieży pewnie nie słyszałaś? Dlaczego NWOwcy/masoni wywoływali przeciwko Katolikom rewolucje i mordowali ich np. rewolucja francuska i rewolucja meksykańska? Nie znasz historii i rozpowszechniasz dezniformację atakując Kościół, podobnie jak wielu tobie podobnych, naiwnych ludzi. O masońskich rytuałach podczas których pluje się na krzyż i przysięga się zwalczać Kościół i papieża też pewnie nie słyszałaś? NWOwcy tworzyli antychrześcijańskie ideologie takie jak komunizm czy new age. Zdaniem takich dezinformatorów jak ty Kościół był od zawsze po stronie NWO, przecież to absurd. Uważacie, że Kościół walczy sam ze sobą tak? Wytłumaczcie może skąd tyle ataków na katolicyzm i całe chrześcijaństwo ze strony NWOwców? Nie macie zielonego pojęcia o nowym porządku świata, jego genezie, planach, jak i o otaczającej was rzeczywistości. Nachłapaliście się jakichś bzdur typu zeitgeist, który został wymyślony przez samych NWOwców i siejecie teraz dezinformacje i kłamstwa w szeregach przeciwników NWO. Tak samo jest w kwestii Jezuitów. Uważacie, że Jezuici są po stronie NWO. Kłamstwo! Może wytłumaczycie mi dlaczego NWOwcy niszczyli państwa założone przez Jezuitów np. Republika Guaranów w Paragwaju? Dlaczego NWOwcy chcieli odebrać Jezuitom władzę nad szkolnictwem? O księdzu Augustynie Barruelu pewnie też nie słyszeliście? Był on Jezuitą, który wniknął w szeregi iluminatów i rozszyfrował ich plany. To dzięki Jezuitom wiemy dziś o spisku NWOwców! Powinniście być Jezuitom wdzięczni, a nie oskarżać ich o zło! Bez wiedzy o przeszłości nie uda się dobrze rozszyfrować konspiracji NWO. Taka jesteś mag, takimi jest wielu rzekomych ''przeciwników'' NWO. Dlaczego wolisz mnie wyśmiać, zamiast sprawdzić tego co napisałem? Czy to co przedstawiasz to twoje jedyne argumenty?


Na koniec coś z Pisma Świętego, Świętej Księgi Chrześcijan natchnionej przez Boga:



MASONI I GLOBALIŚCI CHCĄ:

1) STWORZYĆ ŚWIATOWY RZĄD! ( A W BIBLII JEST NAPISANE, ŻE ANTYCHRYST ZDOBYŁ WŁADZĘ NAD KAŻDYM LUDEM, NARODEM I JEZYKIEM.)

2) WSZCZEPIĆ LUDZIOM CHIPY POD SKÓRĘ, KTÓRE ZASTĄPIŁYBY PIENIĄDZE I DOWODY OSOBISTE! AMERYKAŃSCY NAUKOWCY JUŻ WYMYŚLILI TE CHIPY I TWIERDZĄ, ŻE JEDYNYMI MIEJSCAMI NA CIELE GDZIE TE CHIPY BĘDĄ DOBRZE FUNKCJONOWAĆ JEST WIERZCH DŁONI I CZOŁO, PONIEWAŻ TE MIEJSCA MAJĄ ZAWSZE STAŁOM TEMPERATURĘ! W TYCH MIEJSACH CHIPY BY SIĘ NIE POPSUŁY!
NAUKOWCY OSTRZEGAJĄ, ŻE JEŻELI CZŁOWIEK POSIADAJĄCY TEN CHIP NA SWOJEJ SKÓRZE CHCIAŁBY GO SOBIE WYSKUBAĆ Z POD SKÓRY, TO MOŻE DOSTAĆ OWŻODZENIA NA CIELE WYWOŁANEGO LITEM, KTÓRY WYPEŁNIA ÓW CHIP. (A W BIBLII JEST NAPISANE:''I SPRAWIA, ŻE WSZYSCY: MALI I WIELCY, BOGACI I BIEDNI, WOLNI I NIEWOLNICY OTRZYMUJĄ ZNAMIĘ NA PRAWĄ SWOJĄ RĘKĘ I NA CZOŁO. NIKT NIE MOŻE NICZEGO SPRZEDAĆ I NICZEGO KUPIĆ, KTO NIE MA ZNAMIENIA BESTII BĄDŹ LICZBY JEJ IMIENIA..'', CZYTAJĄC DALEJ NATRAFIMY NA FRAGMENT W KTÓRYM JEST NAPISANE, ŻE WSZYSCY LUDZIE, KTÓRZY PRZYJĘLI ZNAMIĘ NA PRAWĄ SWOJĄ RĘKĘ LUB NA CZOŁO DOSTALI WRZODÓW NA CIELE!)

Dlaczego to tak bardzo do siebie pasuje???????

Bo jest Prawdą!!!

Bestią, antychrystem, nierządnicą jest masoneria i jej przyszły światowy rząd, który będzie obradował w Brukseli lub w Waszyngtonie!
Fałszywym prorokiem z Apokalipsy jest new age - NWOwska globalna religia, fałszywe antychrześcijańskie, kulty!

Kościół i patriotyzm to przeciwnicy NWO.
  • 1

#89

rainman.
  • Postów: 483
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Polecam cykl artykułów "Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim" (proszę o potraktowanie określenia żydomasoneria jako synonim politycznego syjonizmu).

Link: http://stopsyjonizmo...ele-katolickim/

Tak zwany kościół "neokatolicki" nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem i jest jednym z podstawowych filarów idei ogólnoświatowej religii "lucyferiańskiej" w ramach nowego porządku świata.
  • 0

#90

ryuk.
  • Postów: 33
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może i jestem tylko trochę zaznajomiony z tymi tematami, ale kilka słów ciśnie mi się na usta, a właściwie na klawiaturę. Wszystko ma swoje dobre i złe strony i zależy jak na to patrzeć. Nie dziwę się ludziom, że są za brakiem państw, ponieważ widzą w tym (jak i większości zagadnień New Age) same plusy. Brak, państw dającej nam pokój i same plusy związane z tym jest chyba przez większość postrzegane jako rzecz dobra. Jednakże postawmy sprawę z innej strony. Gdy mamy do czynienia z brakiem państw, dzięki czemu pewien krąg ludzi uzyskuje władzę absolutną, zniewolenie ludzi i ogólny wyzysk, to chyba widać różnicę? Wszystko zależy od intencji człowieka. To samo można odnieść do wielu podpunktów NA. Osobiście na pierwszy rzut oka nie widzę nic złego w wielu z tych podpunktów, jednak po dłuższym zastanowieniu widać pewne zagrożenia. Kwestią jest to, że wielu ludzi pozostaje przy "płytkiej interpretacji". Jak dla mnie obecny ład też dobry nie jest. Głównym problemem to nieodpowiedni ludzie, stojący za New World Order, bo większość punktów New Age nie są wcale złe.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych