Skocz do zawartości


Zdjęcie

reputacja - konkretny problem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
153 odpowiedzi w tym temacie

#151

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zamknąć w pizdu. Już dawno to sugerowałem.

Kozakiewicz, ..... Miałem mu odpowiedzieć, ale po co mam to jeszcze komentować? Po co ciągnąć ten glupi temat. Problem został rozwiązany, winni ukarani.

Pozdrawiam

#152

Tiamat2.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Konto właściwie założone dla jednego posta. Żeby była jasność, nigdy nie ukrywałem, że plusuję wypowiedzi Aquili. Jednak nie robiłem tego z kilku kont. Jest bodajże 10 pkt na plus dziennie na dowolne wykorzystanie i kilka punktów dziennie na minus. Przyznaję też, że od pewnego momentu była to dla mnie zabawa, na początku tylko plusowałem Aquilę, później zacząłęm się bawić razem z niezidentyfikowanymi osobami, które bawiły się w wyścig Aquili z radosławem. Jeśli było to niedopuszczalne przez zarząd forum ok, ale zarzucanie mi oszustw przemilczę. Moje pretensje były tylko i wyłącznie do robienia takich rzeczy z kilku kont na raz. także Panie Kozakiewicz, zarzuty, że to ja wszystko zacząłem a inni biedni użyli tej samej "broni" co ja wsadź sobie Pan w buty. Nie wspomnę juz o tym, że na forum wróciłem niedawno, a proceder ten trwał już od bardzo dawna. Wciągnąłem się w dziecinadę i tyle, ale co tam. Szkoda tylko, że ten system nie został usunięty.

Użytkownik Tiamat2 edytował ten post 30.04.2010 - 14:52


#153

Kozakiewicz.
  • Postów: 257
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Podziwiam w Tobie brak skruchy i kłamliwość. Nikt CI nie zarzucał multikonta, tylko spam reputacją, do którego się nie przyznałeś. Nie dałeś "pełnych" wyjaśnień. Podziwiam obłudę. Gratuluję.

#154

Muhomorniczy..
  • Postów: 136
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

gdzie sie dodaje reputacje komuś? nie moge znaleźć takiej informacji


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych