Skocz do zawartości


Zdjęcie

OOBE - pytania i odpowiedzi


  • Please log in to reply
591 replies to this topic

#556

Wędrowiec.
  • Postów: 249
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Czy mugłby mi ktoś powiedzieć jak zrobić oobe tylko że spiąc na brzuchu.tak krok po kroku.

Ze swoim mózgiem możesz zrobić co tylko zechcesz. Możesz polecieć na Marsa albo zostać Supermanem...

Różne są środki, zazwyczaj raczej nielegalne. Trawka, koks, opium, może alkohol (ten jest legalny).
Wszystko, co sobie mózg wytworzy, będzie bardzo prawdziwe. Przecież i tak nie widzimy świata, jakim jest - bo oczy widzą obraz odwrócony. Dopiero mózg to przetwarza, żeby obraz stanął "na nogi" :)
  • 1

#557

Ghost999.
  • Postów: 39
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Dzieki, tylko ja chcialem wiedzec jak osiagnac oobe leezac na brzuchu.

Użytkownik Ghost999 edytował ten post 29.08.2013 - 17:55

  • -1

#558

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzieki, tylko ja chcialem wiedzec jak osiagnac oobe leezac na brzuchu.


Na pewno szybko.

Po za tym rób wszystko identycznie jak Ci którzy w ten fantastyczny stan wchodzą po przyjęciu "figury":
- płaskiego leżenia na plecach.
- płaskiego lub embrionalnego leżenia na prawym lub lewym boku.
- w siadzie prostym lub skrzyżnym na podłodze, krześle ewentualnie w fotelu.

Nie przywiązywałabym uwagi do prostego kręgosłupa i takich banialuk jak ćwiczenia rozciągające czy istotnych dla niektórych ćwiczeń oddechowy.

Użytkownik Aidil edytował ten post 30.08.2013 - 11:55

  • -1



#559

Ghost999.
  • Postów: 39
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Dzięki, już prubuje to zrobić od 3 miesięcy ale jakoś mi nie wychodzi.Po jakim czasie wy wchodzicie w OOBE?
  • -2

#560

marcin szeregowy.
  • Postów: 64
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

siemka, ja mam dosyć nietypowe pytanie a propo oobe, a mianowicie czy mogę w nim ćwiczyć na pianinie(sic), np. podczas dnia ćwiczę różne utwory a potem w oobe robie to samo, czy jeśli to by działało to mógłbym się szybciej uczyć?
  • 0

#561

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

siemka, ja mam dosyć nietypowe pytanie a propo oobe, a mianowicie czy mogę w nim ćwiczyć na pianinie(sic), np. podczas dnia ćwiczę różne utwory a potem w oobe robie to samo, czy jeśli to by działało to mógłbym się szybciej uczyć?



Tak, ale przedtem musisz osiągnąć poziom mistrzowski.
Trochę to potrwa zanim zbudujesz ciało przynajmniej astralne dzięki któremu poczujesz dźwięki.



  • 0



#562

Ghost999.
  • Postów: 39
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Powtarzam pytanie "Dzięki, już próbuję to zrobić od 3 miesięcy ale jakoś mi nie wychodzi.Po jakim czasie wy wchodzicie w OOBE?"

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Po prostu... po prostu nie.
/Shi

  • -3

#563

marcin szeregowy.
  • Postów: 64
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam kolejne pytanie dotyczące oobe. Czy jak już wejdę w ten stan i wejdę w prawdziwy świat astralny(czyli nie ospuo tylko astral) to czy mogę sobie zażyczyć żeby przenieść się do miejsca gdzie dopiero zginęli ludzie(np. w jakimś wypadku) żeby im pomóc przejść do parku?
  • -1

#564

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mam kolejne pytanie dotyczące oobe. Czy jak już wejdę w ten stan i wejdę w prawdziwy świat astralny(czyli nie ospuo tylko astral) to czy mogę sobie zażyczyć żeby przenieść się do miejsca gdzie dopiero zginęli ludzie(np. w jakimś wypadku) żeby im pomóc przejść do parku?






Zastanów się najpierw "czym" wejdziesz i czy umiesz pomóc sobie a później zastanawiaj się czy i jak możesz pomóc innym.
Pierwsze "wejścia" podobne są do oglądania przy pomocy lornetki miejsca bardzo odległego. Szkła są przydymione a Ty musisz nauczyć się przybliżyć to co chcesz widzieć. Jeszcze trudniej jest znaleźć się tam gdzie chcesz.
Powodzenia.
  • -1



#565

marcin szeregowy.
  • Postów: 64
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy w oobe można przenieść się w przeszłość, albo chociaż doświadczyć jej wspomnienie?
  • 0

#566 Gość_Husar

Gość_Husar.
  • Tematów: 0

Napisano

A co to w ogóle za pytania "wejdę w prawdziwy świat astralny?" A jaki jest sens kategoryzować wielowymiarowość? Jak się opuszcza ciało to nie ma czegoś jak świat astralny prawdziwy lub nie. To zwyczajnie wielowymiarowość o zróżnicowanych częstotliwościach. Przeskoki zachodzą poprzez wyrażanie woli w chwili gdy śniąc jesteśmy "przytomni", czyli świadomi sytuacji i świadomi siebie.

mam kolejne pytanie dotyczące oobe. Czy jak już wejdę w ten stan i wejdę w prawdziwy świat astralny(czyli nie ospuo tylko astral) to czy mogę sobie zażyczyć żeby przenieść się do miejsca gdzie dopiero zginęli ludzie(np. w jakimś wypadku) żeby im pomóc przejść do parku?


Kompletne bzdury z tym ospuo i astralem. Prawdopodobnie naczytałeś się tego na jakimś ezoforum. Nie ma czegoś takiego, takie podziały to abstrakcja i uzasadniłem to powyżej.



  • 0

#567

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A co to w ogóle za pytania "wejdę w prawdziwy świat astralny?" A jaki jest sens kategoryzować wielowymiarowość? Jak się opuszcza ciało to nie ma czegoś jak świat astralny prawdziwy lub nie. To zwyczajnie wielowymiarowość o zróżnicowanych częstotliwościach. Przeskoki zachodzą poprzez wyrażanie woli w chwili gdy śniąc jesteśmy "przytomni", czyli świadomi sytuacji i świadomi siebie.


mam kolejne pytanie dotyczące oobe. Czy jak już wejdę w ten stan i wejdę w prawdziwy świat astralny(czyli nie ospuo tylko astral) to czy mogę sobie zażyczyć żeby przenieść się do miejsca gdzie dopiero zginęli ludzie(np. w jakimś wypadku) żeby im pomóc przejść do parku?


Kompletne bzdury z tym ospuo i astralem. Prawdopodobnie naczytałeś się tego na jakimś ezoforum. Nie ma czegoś takiego, takie podziały to abstrakcja i uzasadniłem to powyżej.




Podział na sfery, poziomy czyli kategoryzowanie jest naturalną konsekwencją poznawania. Czynność ta wszystkim ułatwia "życie".
Systematyzuje się wszystko. Począwszy od bakterii po przez wszystkie znane mam dziedziny do powyżej przywołanych sfer.

Ciekawe na czym opierasz swoja wiedzę ^^,

Użytkownik Aidil edytował ten post 08.10.2013 - 10:09

  • 0



#568 Gość_Husar

Gość_Husar.
  • Tematów: 0

Napisano

Aidil nie ma żadnych poziomów ani leveli. Levele to tworzymy w swoich głowach tu na ziemi. Nie ma też żadnych wyższych wibracji w imię rozwoju duchowego. Są jedynie równoległe sobie światy (nie mylić z równoległymi wymiarami ziemi) o różnych częstotliwościach.
  • 0

#569

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aidil nie ma żadnych poziomów ani leveli. Levele to tworzymy w swoich głowach tu na ziemi. Nie ma też żadnych wyższych wibracji w imię rozwoju duchowego. Są jedynie równoległe sobie światy (nie mylić z równoległymi wymiarami ziemi) o różnych częstotliwościach.


Husar jest tak i tak. Czyli częściowo mogę się z Tobą zgodzić. Jednak tylko częściowo. To co piszesz wygląda na asekurację.
Ty przywołujesz powiązania poziomów, światów z rozwojem duchowym.
Ja twierdze że takie poziomy, wymiary są. Posiadają inne niż nasz warunki fizyczne itd.

Użytkownik Aidil edytował ten post 08.10.2013 - 14:21

  • 0



#570 Gość_Husar

Gość_Husar.
  • Tematów: 0

Napisano

Aidil ja przecież nie stwierdziłem, że te wymiary, tudzież światy o innych częstotliwościach nie posiadają innych warunków fizycznych. To już jest zależne od tego czy chcemy przybrać jakąś formę fizyczną w jednym z tych wybranych przez siebie wymiarów. Są też, tak jak mówiłem wcześniej, miejsca w których formę możemy dowolnie zmieniać będąc tylko w jednym świecie a fizyczność jest tak jakby pojęciem względnym, bo operujemy sobą jako energią poprzez zamysł synchroniczny z aktem tworzenia. Ilość takich kreacji jest niezliczona. Natomiast wszystkie te kreacje nie utożsamiam z jakimiś "wyższymi" poziomami, bo to jest jak system piramidalny, który dostrzegłem tylko w myśleniu ziemskim.

Użytkownik Husar edytował ten post 08.10.2013 - 16:05

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych