Skocz do zawartości


Zdjęcie

OOBE - pytania i odpowiedzi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
591 odpowiedzi w tym temacie

#526

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeżeli uznać mózg za taki przekaźnik (modem), to gdzie jest serwer?



Odpowiednikiem serwera jest pole morfogenetyczne Ruperta Sheldraka, wyższa jaźń, dusza zbiorowa.



  • 1



#527

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Mam jeszcze jedno pytanie, czy w OOBE może być tak, że w naszym domu/pokoju spotkamy byłego mieszkańca, o którym wiemy, że umarł? Czy niestety to, że wiemy, że umarł utrudnia sprawdzenie czy to oobe, a nie wyobraźnia?

Użytkownik andar edytował ten post 12.07.2012 - 15:41

  • 0

#528

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oobe czyli podróż astralną odbywasz na poziomie na którym potrafisz się "utrzymać". Inaczej mówiąc wibracja miejsca - poziomu penetracji musi odpowiadać Twojej wibracji. Oczywiście możesz ją mieć wyższa ale nigdy niższą.
To tak jak zejściem w głęboką wodę bez aparatu tlenowego uzależnione jest od pojemności płuc oraz posiadanych umiejętności.
Jeśli opanujesz przemieszczanie się pomiędzy wibracjami może uda Ci się wówczas spotkać istoty z tamtych poziomów.

Użytkownik Aidil edytował ten post 14.07.2012 - 05:58

  • 0



#529

Matti.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

W 2010 próbowałem wielokrotnie, bo na pewnym forum grupowo popadliśmy w fascynację tym tematem. Dochodziłem do momentu, w którym widzę jakąś drabinę, ale potem koniec... Nie wychodziło mi [w przeciwieństwie do LD, które przydarza mi się naturalnie]. Tak czy siak, są wakacje, więc chcę trochę popróbować. Może w końcu się uda? Trochę niepokojące może się wydawać, ale myślę, że nie ma się czego bać...
  • 0

#530

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trochę niepokojące może się wydawać, ale myślę, że nie ma się czego bać...




Możesz rozwinąć swoja myśl?
  • 0



#531

Matti.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano



Trochę niepokojące może się wydawać, ale myślę, że nie ma się czego bać...




Możesz rozwinąć swoja myśl?

Chodzi mi o to, że przerażające może się wydawać "zostanie tam". Nie wiem, czy to możliwe, bo się od tego tematu nieco odłączyłem, ale wielu moich znajomych ma właśnie takie obawy.
  • 1

#532

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Czy dla osiągania OOBE niezbędne jest dojście do perfekcji w osiąganiu LD? Tak słyszałem...
  • 0

#533

Krulik.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wizualizuje sobie tunel, gdy zaczynam "isc" nastaje kompletna cisza, odcinam sie od swiata, po chwili ogarnia mnie paniczny strach, dlaczego?
  • 0

#534

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

bo.... bo się boisz ? pewnie dla tego
  • -3

#535

Ciasteczko.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, mam pytanie jak wy ,,wychodzicie poza ciało"? W przeciągu miesiąca miałem 3 paraliże przysenne, wczoraj miałem ostatni i zarazem najstraszniejszy, bo ukazała mi się ta głupia p*nda z czarnymi włosami z horrów typu klątwa czy grude i gapiła się na mnie x|. Trochę się czułem niekomfortowo i nie bałem się aż tak bardzo, bo wiedziałem że miałem ten paraliż. Podczas paraliżów słyszę jak oddycham ustami i w uszach mi dudni (coś jakby odległe bombardowania?). Wiecie jak można mieć świadome śnienie, bo wiele razy próbowałem wyobrazić sobie drabinę czy linę, ale po tych zabiegach budzę się :/.
  • 0

#536

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mi bardzo pomaga powtarzanie sobie wiele razy przed zaśnięciem: Będę miał świadomy sen.

Staraj się nie powtarzać tego mechanicznie tylko jak najbardziej świadomie. Gdy będziesz zasypiał słowa będą się mieszać, przynajmniej ja tak mam, więc jeszcze bardziej staram się pilnować tego zwrotu. Praktycznie zawsze jak przy tym usypiam to śnię świadomie.

Trenuj jak najczęściej
  • 0



#537

Ciasteczko.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jak dostanę paraliżu to nie będzie już szansy na oobe?
  • 0

#538

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Paraliż dotyczy tylko ciała a nie umysłu. Im bardziej jesteś świadomy tym łatwiej rozpoznajesz zjawiska senne jako nierzeczywiste i łatwiej się w nich obudzić. Mnie uświadomienie sobie że mam ciało sparaliżowane ułatwiało wychodzenie z niego. Np, wyskakiwałem fikołkiem przez okno i robiłem co chciałem.
  • 0



#539

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ja to bardzo boję się tego paraliżu, bo nigdy chyba nie miałem. Tzn. raz doświadczyłem uczucia, że nie mogę się poruszyć i jestem tak jakby.. matrioszką (najniższą lalką) i tak krzyczę z dołu swego ciała, wołam o pomoc rodziców, ale strach towarzyszył tylko w trakcie i krzyk był niejako stłumiony, jeśli można tak to nazwać :) po obudzeniu nie żyłem już tym, a powinno być odwrotnie.

Za dużo mam snów, gdy mam trochę kontroli.... :( a metoda 4:1 to jakaś lipa, kto normalnie zaśnie po 4 godzinach snu, gdy już odechciewa się spać.
  • 0

#540

BettyBoom.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

OOBE da się opanować i kontrolować. kilka lat temu robiłam to co jakiś czas, jednak od kiedy mam rodzinę zaprzestałam. uczucie jest niesamowite. mogłabym Wam opisać po kolei co i jak, ale nie mam na to teraz czasu. jak ktoś chce znać szczegóły lub poznać instrukcje dot. OOBE, to proszę pisać bezpośrednio do mnie. pozdrawiam
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych