Skocz do zawartości


Zdjęcie

OOBE - pytania i odpowiedzi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
591 odpowiedzi w tym temacie

#1

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

OOBE - W pytaniach i odpowiedziach

Zasada:

====================

czy istnieja jakies dowody na to ze oobe moze to byc niebezpiecne ze ktos mial problem zeby wrocic do swojego ciala albo cos podobnego ??? chial bym to zaczac praktykowac ale jakos sie boje :o


jesli dojrzejesz do oobe to poznasz czy jest bezpieczne czy tez nie. Tak naprawde to jedyna rzecza, ktora nas we wszystkim wstrzymuje jest nasz wlasny irracjonalny strach.

jesli masz obawy przed tym to moze poszukaj innej drogi.

tak czy inaczej Powodzenia w poszukiwaniach
  • 1



#2

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

czy istnieja jakies dowody na to ze oobe moze to byc niebezpiecne ze ktos mial problem zeby wrocic do swojego ciala albo cos podobnego ??? chial bym to zaczac praktykowac ale jakos sie boje   :o


Z tego co przeczytalem (tylko na tej podstawie moge argumentowac), oobe jest calkowicie bezpieczne. Podczas OOBE w ciele fizycznym pozostaje czastka swiadomosci, ktora w razie zagrozenia natychmiast wciaga astralne cialo do ciala fizycznego. Chyba kazdy doswiadczyl uczucia "spadania" w cialo, najczesciej zaraz po zasnieciu, to wlasnie jest powrot :)

Wyobrazmy sobie przypadek, ze odbywasz OOBE, podczas gdy np. twoj dom zaczyna sie palic, natychmiast wtedy wrocisz do ciala.

Podobnie jesli na plaszczyznie astralnej spotkasz inne byty, ktore beda wrogo lub niemilo do Ciebie nastawione, mozesz im uciec w jednej chwili wracajac do ciala (wystarczy o tym pomyslec).

Poza tym cialo astralne z fizycznym jest polaczone (co bylo juz pisane wiele razy) tzw. srebrnym sznurem, ktorego przerwanie jest niemozliwe dopoki cialo fizyczne "zyje".
  • 0



#3

Avatar.
  • Postów: 34
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeśli ktoś będąc w astralu będzie się bał to może być tak sparaliżowany że nie wróci. więc należy bać się strachu.
  • -4

#4 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

jesli ktos chce doswiadczyc OOBE to juz w pewnym sensie zwalczyl swoj strach ale nie do konca... :)
  • 0

#5

pawki.
  • Postów: 214
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Muhad a ciebie to zakatrupić tylko;] Bo ja sie staram o wibracje i nic a ty to masz, ale nie idziesz dalej bo rezygnujesz ze strachu :argue: tak przynajmniej gdzies napisales =]
  • 0

#6 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

to nie do konca tak pawki :) czesto sie dekoncentruje z podjaru :lol :
  • 0

#7

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ja nie moge
wezcie sie uspokojcie, sobie sprobowalem "wyjac" moja lewa reke, i fajnie bo uczucie odretwienia w niej mialem, itd. nawet wydawalo mi sie jakbym kolezanki obok zaczal dotykac
  • 0



#8 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

udalo Ci sie to poza domem? :o
  • 0

#9

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

i co najfajniejsze prawa reka trzymalem sztandar i caly czas stalem :P caly czas czulem jak mi dretwieja konczyny :P
  • 0



#10 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ale jaja..mnie sie tego jeszcze nie udalo...raz jedynie gdy sie skupilem czekajac na zajecia w szkole odretwialy mi rece ale byla tylko jedna osoba z drugiej strony korytarza wiec nie yblo trudno :)
  • 0

#11

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie było chyba niogdy przypadków żeby komuś się coś stało.
  • 0



#12 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

pewnie byly ale malo :/
  • 0

#13

LolWutt.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi sie wydaje ze OOBE jest niebezpieczne w pewnym sensie... Bylem w polsnie, nagle doszedlem do stanu w którym byłem pełnie świadomy, mialem te wibracje, widzialem kolory ( sic, naprawde, takie jakies nieokreslone wszedzie latajace ), przestraszylem sie i przestalem.... a tu zonk... Swiadmy jestem ale moje konczyny ani drgna, minelo pare chwil po ktorych z ledwoscia moglem podniesc reke do gory... wkoncu udalo mi sie wstac i pobieglem do brata opowiedziec mu o moim doswiadczeniu, brat zanim cokolwiek powiedzialem spytal sie mnie czemu taki blady jestem... Wydaje mi sie ze w jakis sposob na chwile zatrzymal mi sie oddech i gdy przestalem drazyc te "OOBE" to mi powoli wrocil...
  • -1

#14 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

niezly punkt widzenia...generalnie nie ma sie czego bac ale niektorzy sie boja bo to nieznane :)
  • 0

#15

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

u mnie proby z OOBE sa o tyle denerwujace, ze po kazdej takiej probie, pozniej kilkakrotnie budze sie w nocy z dziwnym wrazeniem jakby kto mnie obserwowal
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych