Skocz do zawartości


Zdjęcie

Astralna ochrona prezydenta?


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie jestem pewien czy był już taki temat, ale raczej nie (nie znalazłem). Jakby był to sorry.
No wiec natrafiłem na taki oto tekst:

Po wizycie w Cape Cod przybyłem do Hyannis cokolwiek zmęczony, więc ułożyłem się do popołudniowej drzemki. W czasie relaksacji wyszedłem z ciała i po chwili dryfowałem już nad domem, w okolicach garażu. Na dziedzińcu był pies (duży, w typie owczarka niemieckiego), który ujrzawszy mnie zaczął wściekle szczekać. Zza rogu domu wyszedł jakiś mężczyzna i wycelował we mnie broń wydobytą z kabury. Wycofałem się pospiesznie, nim jeszcze uświadomiłem sobie, że kule najprawdopodobniej nie wyrządziłyby mi żadnej szkody. Wróciwszy do ciała pomyślałem, że na szczęście wszystko się już skończyło, ale byłem w stanie przypomnieć sobie jedynie to, iż mężczyzna sprawiał wrażenie wysokiego.

Tego samego wieczora, leżąc już w łóżku poczułem, że wylatuję ponownie. Unosiłem się nad kilkoma domami próbując zdecydować co robić, gdy niespodziewanie ten sam wysoki mężczyzna pojawił się tuż przede mną i zatrzymał mnie, stając na mojej drodze. Odniosłem wrażenie spokojnej, skupionej siły. Zapytał dlaczego chcę zobaczyć prezydenta. Początkowo byłem zaskoczony, ponieważ nie widziałem powodu spotykać się z Eisenhowerem (tak mój umysł kojarzył słowo prezydent), ale przyszedł mi do głowy pomysł planu pokojowego i opowiedziałem o nim wysokiemu mężczyźnie. Zapytał mnie wtedy: „Skąd możemy być pewni, że jesteś lojalny wobec Stanów Zjednoczonych?” Zakłopotany odparłem, że odpowiednie informacje o mnie z pewnością są w Waszyngtonie. Mój rozmówca po chwili powiedział, że akurat teraz nie mogę się widzieć z prezydentem. Skinąłem zgodnie głową i wróciłem do ciała. Leżąc w łóżku i zastanawiając się nad tym, nagle uświadomiłem sobie, że przecież Eisenhower nie jest już prezydentem. Narastało we mnie przekonanie, że Kennedy ma metapsychicznych ochroniarzy. Po chwili przyszło mi do głowy, iż Kennedy mógł być w tym tygodniu w Hyannis. Wstałem i zszedłem na dół, odnalazłem lokalną gazetę, gdzie na pierwszej stronie widniała notatka o przybyciu Kennedy`ego do Hyannis. (Od dwóch dni nie widziałem żadnej gazety).


Jest to cytat z książki Robert'a A. Monroe (to ten który zaczął badać oobe, zjawisko aury itp.).

Co o tym myślicie? Naprawdę prezydent ma ochroniarzy astralnych?
  • 0

#2

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co o tym myślicie? Naprawdę prezydent ma ochroniarzy astralnych?

Ja kiedys slyszalem audycje radiowa w ktorej byl wywiad z czlowiekiem ktory w oobe probowal pozwiedzac bialy dom i zostal zatrzymany przez 2 astralne byty, ktore daly mu jasno do zrozumienia ze ma sie wycofac. Zapewne wszyscy prezydenci maja takich "ochroniarzy" (tak samo jak i wazniejsze instytucje typu fbi itd, zeby im w oobe ktos narad nie podsluchiwal :P ).
I jeszcze jedna wynikajace z faktu istnienia astralnych ochroniarzy sprawa: rzady doskonale wiedza o istnieniu swiata astralnego i zapewne od dawna sa prowadzone badania nad tym fenomenem (niewidoczni szpiedzy- swietna sprawa). Ale nikt oficjalnie nie chce tego potwierdzic (wiadomo, kk mialby przez to klopoty :P )
  • 0

#3

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czytalem ten fragment monroe'a... ciekawa sprawa, pytanie brzmi skad sie te byty wziely i czy strzega kazdego oficjela?
  • 0



#4

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy są jeszcze jakieś inne źródła na ten temat oprócz tego jednego? Od tamtego czasu wielu "podróżników pozacielesnych" powinno próbować takiej wycieczki więc jeżeli to prawda to powinno być wiele relacji.

Penwe jest natomiast że prezydent Reagan korzystał z wiedzy astrologicznej i pozazmysłowej podczas swoich rządów. Pewnie korzystali też inni ale tylko w jego przypadku zostało to potwierdzone.
  • 0

#5

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czytalem ten fragment monroe'a... ciekawa sprawa, pytanie brzmi skad sie te byty wziely i czy strzega kazdego oficjela?


Może to specjalnie wytrenowani ochroniarze, którzy poprostu sobie wchodzą w oobe i pilnują prezydenta. Ciekawy jest natomiast ten pies - psy potrafiące wejść w astral?
  • 0

#6

tH.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawy jest natomiast ten pies - psy potrafiące wejść w astral?



Tu chyba chodziło o zwykłego psa. Z tego co wiem psy, koty mają umiejętności widzenia orbów, duchów, bytów astralnych itd.
  • 0

#7

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

trzeba wziąć też pod uwagę, że w świecie astralnym mozna przybrać postać dowolną a pies kojarzy nam się w podświadomosci jako niebezpieczny jeśli zacznie warczeć, groxnie wyglądac. Nie zapominajmy, że socjotechnika jest mocnoą stroną rządów i agentur USA
  • 0

#8

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ciekawe, kolejny punkt do zwiedzania podczas OOBE :P

ale przeciez jesli prezydenci korzystali z pomocy duchow podczas rzadzenia, to tym bardziej moga korzystac z innych bytow, zastanawiajacae jest jednak dlaczego prezydenci posiadaja takie byty ??
  • 0



#9

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zastanawiajacae jest jednak dlaczego prezydenci posiadaja takie byty ??

ciekawe, kolejny punkt do zwiedzania podczas OOBE :P

Moze wlasnie po to zeby np Wiesio_PL podczas oobe nie podgladal prezydenta jak sobie ze stażystką baraszkuje :P :P
  • 0

#10

Taco.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

trzeba wziąć też pod uwagę, że w świecie astralnym mozna przybrać postać dowolną a pies kojarzy nam się w podświadomosci jako niebezpieczny jeśli zacznie warczeć, groxnie wyglądac.

A co jeśli wyjde z ciała i pojawie sie w swoim domu, a tam zobaczy mnie mój pies? czy powinien warczec, czy moze sie łasic? :PP
  • 0

#11

Ozzie.
  • Postów: 99
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawe czy ta "broń wydobyta z kabury" to była broń działająca na ciała astralne czy tylko nic nie dający "straszak" ?
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych