Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ostateczny dowód podważający spisek 9/11


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#31

kapuchy.
  • Postów: 591
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pazi - nie życzę sobie szufladkowania mojej osoby do jakichś wydumanych grup.
I kolejny raz ostrzegam - zajmijcie się tematem, albo odpuśćcie.
  • 0

#32

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witam

Przeczytawszy temat doszedłem do wniosku, że zostanie on delikatnie mówiąc skomentowany, że tym razem nie wywiąże się kolejna debata z udziałem osób nam znanych. Taką miałem nadzieję czytając pierwszą stronę :mrgreen:. Ale widzę, że stary skład zwolenników i przeciwników teorii świetnie się trzyma i nie omieszka wrzucić tu swoich dwóch zdań.

A szkoda, bo o ile czytałem sporo ciekawych tematów napisanych przez jednych i drugich NIE dotyczących 9/11 (sądzę, że świetnie Wam to idzie) to moglibyście zostawić już 9/11. Gdyby cokolwiek miałoby być jeszcze ujawnione/odkryte w tej sprawie już dawno by się to stało. Wymiana dowodów, które wszyscy (zainteresowani) już znają i odwoływanie się niemal do "fizyki molekularnej" w sprawach wyjaśnień tych zdarzeń powoli staje się z mojego punktu widzenia dziecinne.

Z naciskiem na "dziecinne". Ogarnijmy się Panowie (i być może Panie), bo jest tak wiele ciekawych rzeczy do napisania, a nie ma komu. Zamiast uczestniczyć w kolejnej z góry bezowocnej debacie na temat 9/11 zajmijmy się np. topniejącymi lodowcami, patrzeniem w gwiazdy lub architekturą nowoczesną. To naprawdę ciekawe.

Ja wiem, że mogę tego nie czytać, ale jak widzę na forum nowy temat związany chociaż symbolicznie z tą datą, a obok napisane - 100 odpowiedzi, to krew mnie zalewa. Ile można.

Idę do biedronki po wodę, bo wody nie ma. A w drodze zastanowię się nad sensem istnienia człowieka we Wszechświecie i dam znać co i jak :mrgreen:

Pozdrawiam
  • 1



#33

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ludzie obłąkańczo trzymający się tej szaleńczej wersji wydarzeń 11 września wymyślonej przez tych nastoletnich cwaniaków od „Niewygodnej Prawdy” po prostu nie mają pojęcia, co to znaczy być odpowiedzialnym za masowy mord ludności cywilnej. Myślą, że dla jakieś mitycznej „kasy”, „dostępu do ropy” czy „władzy” (Boże... jakiej władzy? Jakiej kasy?!) normalni obywatele amerykańscy, a tacy właśnie pracują w służbach specjalnych USA (praca jak każda inna i ludzie tacy sami jak wszędzie, żadni tam "agenci ze stali" - zwykli ludzie) zdecydowali się urządzić najbardziej okrutną łaźnię w ogniu dla swoich współobywateli w historii tego kraju.


Trochę Historii :

"Starożytni zazwyczaj opowiadali się za zabijaniem chorych dzieci. W Sparcie noworodki przedstawiano eforom, którzy wybierali zdrowe, a chore porzucali na wzgórzach Tajgetu na pastwę drapieżnych zwierząt" (Encyklopedia "Białych Plam" 2001: 313). Ten sam los spotykał niezdolnych do walki starców. Władza ojca w starożytnym Rzymie obejmowała decydowanie o życiu i śmierci noworodków, ponieważ dzieci należały do własności domowych. Prawo dwunastu tablic dopuszczało eutanazję. Tacyt uważał pozostawianie przez Żydów wszystkich noworodków przy życiu za ekscentryczne.

http://www.pro-life....ja&a=2_historia


Ktokolwiek cudzołoży z żoną bliźniego,
będzie ukarany śmiercią i cudzołożnik, i
cudzołożnica. (Kpł 20, 10)

Złamanie za złamanie, oko za oko, ząb za ząb.
W jaki sposób ktoś okaleczył bliźniego, w
taki sposób będzie okaleczony. (Kpł 24, 20)
Oko za oko, ząb za ząb, rękę za rękę, nogę za
nogę, oparzenie za oparzenie, ranę za ranę,
siniec za siniec. (Wj 21, 24)

http://www.google.pl...cS4aEBgiG6AC3IA

Rzucę trzy proste hasła :

Operacja Gladio :

http://wiadomosci.o2.../?s=512&t=10054
http://en.wikipedia.org/wiki/Gladio

Operacja Ajax:
http://pl.wikipedia....nie_w_1953_roku
http://pl.wikipedia....i/Operacja_Ajax

Operacja Northwoods:
http://pl.wikipedia....acja_Northwoods

Tak na marginesie polecam też książkę :
WYSADZIĆ ROSJĘ Litwinienko Aleksander, Felsztinski Jurij
  • 1

#34

face value.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wybaczcie, że wam się wepchnę między słowa ale nie mogę na jedną rzecz patrzeć. Powołując się na to źródło trzeba być tak samo szalonym, jak ludzie którzy uważają że samolotów nie było tylko jakieś hologramy.

Pamiętam fragment filmu zrealizowanego w Niemczech przez ekipę BBC, który był o początkach obozów śmierci. Skąd się wzięły komory gazowe? Dlaczego akurat wybrano taki pomysł zabijania dużych grup ludzi? To nie był przypadek, ale konieczność. Wszystko przez kłopoty związane z żołnierzami Wermachtu. Mieli oni polecenia rozstrzeliwania dużych grup ludzi. Odbywało się to dość sprawnie, ustawiano na przykład 200 osób w dwóch szeregach tuż obok wykopanego dołu. Pierwsza seria z automatów zabijała 50 osób, które wpadały do rowu. Wtedy drugi szereg robił „krok w przód” i cała operacja się powtarzała. Sprawnie, szybko, ciała już były w rowach i wystarczyło tylko zalać je benzyną i spalić. I wszystko szło bardzo sprawnie, ale nie przewidziano jednej drobnej rzeczy. Otóż żołnierze Wermachtu nie wytrzymywali psychicznie.

Między rozstrzeliwaniem, a komorami gazowymi niemcy wypróbowali masę innych wymyślnych sposobów morodowania ludzi.
Cała operacja mordowania ludzi w komorach gazowych miała za zadanie zredukować koszty, gdyż cyklon b był o wiele tańszy od amunicji, dzięki czemu więcej można było wydać na zbrojenia. I to jest jeden jedyny powód dla którego zaczęto używać tej technologii, a nie żadne samobójstwa.
Fakt zdarzały się ale nie była to plaga, co starał się zasugerować autor.
Nie będę przytaczać źródeł, bo tego jest pełno w internecie, jak i wiele jest ciekawych książek wartych przeczytania.
  • 2

#35

Easy_Rider.
  • Postów: 333
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie wiem, co ma holokaust do 9/11 i oczekuję, kiedy któryś mod da warna za offtop, mając w pamięci tego rodzaju warny rzucane bezpodstawnie w innych tematach.

Natomiast nie mogę pozostawić bez komentarza - sam narażając się na zarzut offtopu - stwierdzenia @up co do hologramów. To prześmiewcze hasło zostało wymyślone przez zwolenników wersji oficjalnej, nie rozróżniających między hologramem a animacją komputerową. Nigdzie nie spotkałem się z alternatywnymi teoriami na temat 9/11 posługującymi się pojęciem hologramów samolotów. Nie wiem zresztą, czy do dzisiaj istnieje technika, która pozwalałaby na prezentację hologramu lecącego z dużą prędkością Boeinga naturalnej wielkości.
  • 0

#36

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

o prześmiewcze hasło zostało wymyślone przez zwolenników wersji oficjalnej, nie rozróżniających między hologramem a animacją komputerową. Nigdzie nie spotkałem się z alternatywnymi teoriami na temat 9/11 posługującymi się pojęciem hologramów samolotów.


Oj tam, np w tym temacie rozważa się hologramy: http://www.paranorma...opic=2518&st=40 (ale ktoś tam pracuje nad reputacją Aquilli :D )
Czy też post QM: http://www.paranorma...95

Ogólnie hologramy pojawiały czasem w dialogu:
- samolotów nie było, TV kłamie
- a amatorskie nagrania ?
- nagrały hologram

I nie wiem czemu sugerujesz, że miałby to być offtopic. Tu właśnie wychodzi, że nie ma zbytnio sensownego wytłumaczenia tych amatorskich nagrań, w teoriach "no plane".

Użytkownik Yawgmoth edytował ten post 30.03.2010 - 10:03

  • 0



#37

severrus.
  • Postów: 17
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Muhad

2 filmiki specjalnie dla ciebie:





Pozdrawiam :D
  • 0

#38

wtajemniczony.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie trzeba rekrutować tysiąca ludzi, by wykonać taką operację. Wystarczy kilku, którzy odpowiednim organom wydadzą rozkazy bez żadnych wyjaśnień z nakazem milczenia. Im mniej osób wie, tym lepiej. Świat kręci się na bazie prowadzenia władzy Orwellowskiej. Jest widoczna doskonale i na tej podstawie możesz zrozumieć, że garstka może być skuteczniejsza niż rzesza.


Yhy Od razu strażacy wezmą się za montowanie dziwnych śmierdzących paczek na każdej belce WTC, niewiedząc o co chodzi. A już na pewno wyszło by później gdyby ludzie zaczęli mieć podejrzenia co do poprawności teorii spiskowej a tym czasem nikt nic nie mówi. Takie twoje gadanie bezsensu. I nie manipuluj mówiąc czego nie może garstka a co rzesza bo nawet nie rozumiesz tego pojęcia ani kiedy je się stosuje.


Nawiercenia i montaż dynamitów w wieżach WTC były wykonywane przez firmę ochroniarską (powiązaną z rodziną Bushów), a nie przez strażaków. Poza tym w kulturze pracy USA dominuje indywidualizm i wąskia specjalizacja, stąd najprawdopodobnej każdy etap przygotowania do wysadzenia budynków (nawiercanie otworów, instalacja dynamitów, wykończenie i maskowanie) był wykonany przez zupełnie inne ekipy, nie interesujące się tym, co robią inne. Nie zdziwiłbym się zresztą, gdyby liniowi pracownicy zostali poinformowani, że montują w WTC np. nowoczesny system ochrony, a nie ładunki wybuchowe. To powoduje zwykle rozmazanie wyrzutów sumienia i przerzucanie winy na przełożonych ("ja tylko robiłem swoją część roboty - nie wiedziałem, do czego to ma służyć w całości"). Zaś przełożeni, którzy wiedzieli, co jest grane, nie byli przy tym bezpośrednio - oni "tylko" wydawali polecenia...

...w przeciwieństwie do wspomnianych żołnierzy Wehrmahtu, którzy cały proces eksterminacji przeprowadzali sami.

Użytkownik wtajemniczony edytował ten post 17.04.2010 - 09:58

  • 0

#39

Stevie Wonder.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ideologia jest wystarczającą motywacją, szczególnie, jeśli wszelkie zbrodnie popełnia się w białych rękawiczkach. W pierwszym poście była mowa o Himmlerze. On nie miał wyrzutów sumienia i "łapał się za głowę" gdyż miał ludzi od tego, by wykonywali za niego całą robotę. On tylko wydawał rozkazy. Na tym się opiera współczesny świat na wyrachowanych s.... i ich marionetkach różnego rodzaju. Od wiecznie po uśmiechających się po hollywoodzku kretynów po brutalnych pół mózgów. W każdej zorganizowanej grupie są tzw. "mózgi" i ci od "czarnej roboty", wykorzystywani sprytnie przez tych pierwszych, lub nawet przez nich szantażowani i zmuszani do robienia pewnych rzeczy.

Użytkownik YourSweetValentine edytował ten post 17.04.2010 - 10:49

  • 0

#40

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

[ja tylko robiłem swoją część roboty - nie wiedziałem, do czego to ma służyć w całości


To gdzie są ci ludzie? Jakoś nikt nie głosi że coś montował w tych budynkach. Słyszałem tylko jednego gościa który mówił coś o remoncie w jednej z wież WTC. Taki remont na piętro czy 2 to trochę za mało żeby w tak krótkim czasie zamontować tony materiałów wybuchowych. Potrzebna by była do tego masa ludzi. Ktoś na pewno by puścił parę po tylu latach, bo jeszcze się nie zdarzyło żeby ktoś coś takiego ukrywał tak długo (mówiąc o zwykłym człowieku). Poza tym c4 śmierdzi a semtex strasznie śmierdzi i na pewno ktoś by to wyczuł. Tak, termit nie śmierdzi, ale również nie tnie w bok, nie wybucha, a reakcja chemiczna trwa chwilę.

Ogólnie to nic się kupy nie trzyma.

Pozdrawiam

Użytkownik PaZi edytował ten post 17.04.2010 - 13:02

  • 0

#41

wtajemniczony.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[ja tylko robiłem swoją część roboty - nie wiedziałem, do czego to ma służyć w całości


To gdzie są ci ludzie? Jakoś nikt nie głosi że coś montował w tych budynkach. Słyszałem tylko jednego gościa który mówił coś o remoncie w jednej z wież WTC.

Są relacje świadków mówiących o całodziennym wierceniu w budynkach oraz usunięciu z nich psów do wykrywania podejrzanych materiałów. Chyba normalne, że takich relacji nie zobaczymy w CNN czy NBC.

Ktoś na pewno by puścił parę po tylu latach, bo jeszcze się nie zdarzyło żeby ktoś coś takiego ukrywał tak długo (mówiąc o zwykłym człowieku). Poza tym c4 śmierdzi a semtex strasznie śmierdzi i na pewno ktoś by to wyczuł.

To już sfera przypuszczeń, ale tak jak napisałem - po pierwsze robiła to "zaufana firma" rodziny Bushów i pewnie traktowała to jako "priorytet" w swoich zleceniach, po drugie pracownicy mogli nie mieć pojęcia, co instalują - jeśli termit był dobrze zapakowany, to mógł i nie śmierdzieć, i wyglądać jak cokolwiek - system bezpieczeństwa, system przeciwpożarowy itp. itd. Przecież do takiej roboty nie wysyła się robotników "z ulicy" i nie mówi im się "teraz będziecie montowali dynamity w WTC" :) W takich akcjach pilnuje się przede wszystkim tego, aby tajemnica nie wyszła poza grono "wtajemniczonych" osób :)

Również pozdrawiam
  • 0

#42

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Owszem są takie relacje. Tylko czy przypadkiem nie był to zwykły remont? Jeśli pracowali tylko nocami to zajęłoby im to kilka lat. Z tego co słyszałem to żaden z tych świadków nie mówił nic o remoncie całego wieżowca. Conajwyżej było to kilka pięter.

Zaufana czy nie. Wszędzie pracują normalni ludzie. I ktoś by coś powiedział.


Ludzie nie potrafią nawet ułożyć ścisłych zeznań odnośnie tego co się stało. Można tylko powiedzieć że człowiek jest skłonny do paniki i posiada sumienie dlatego jeśli po tak długim okresie jedynymi osobnikami przeczącymi oficjalnej wersji zdarzeń są losowe oszołomy z ich alternatywną fizyką to można z dużą dozą pewności powiedzieć, że nic wyjątkowe tam się nie stało.

Moim zdaniem strona techniczna jest o wiele ciekawsza i wbrew temu co ci powiedzieli świadczy bardzo na niekorzyść teorii spiskowych. Nie jest to jednak temat o tym. Jak chcesz możemy porozmawiać na PW, bo inne tematu są już bardzo zagmatwane.

Pozdrawiam
  • 0

#43

wtajemniczony.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Owszem są takie relacje. Tylko czy przypadkiem nie był to zwykły remont? Jeśli pracowali tylko nocami to zajęłoby im to kilka lat. Z tego co słyszałem to żaden z tych świadków nie mówił nic o remoncie całego wieżowca. Conajwyżej było to kilka pięter.

Te wieżowce miały po 110 pięter i mieściły się w Nowym Jorku. Nie wyobrażam sobie, aby "liniowy" pracownik jakiejś korporacji miał pojęcie, co się dzieje poza jego i sąsiednimi piętrami. Stąd chyba normalne, że każdy mówi o swojej "działce", a nie o całym wieżowcu.
Prace remontowe trwały normalnie w dzień (może i nocami - ale świadkowie wtedy zwykle już nie pracowali). Instalacja dynamitów trwa kilka-kilkanaście tygodni. Skąd wzięły Ci się lata?

Zaufana czy nie. Wszędzie pracują normalni ludzie. I ktoś by coś powiedział.

Tak? Ale o moderstwie Kennedy'ego jednak "nikt" nic nie powiedział. Domniemamy zamachowiec został zastrzelony przed kamerami telewizyjnymi. Dowody zostały zatarte, a śledztwo nie wskazało winnego. Do dzisiaj nie wyjaśniono tego morderstwa, spekulując jedynie na temat możliwych podejrzanych. Jedyne sensowne wyjaśnienie tej zbrodni jest oparte na poszlakach - decyzjach Kennedy'ego dotyczących najwyższych struktur finansowych USA oraz późniejszych wydarzeniach. Czyli mając odpowiednie przygotowanie i ludzi w odpowiednich miejscach można jednak zadbać, aby "nikt nic nie powiedział".

Ludzie nie potrafią nawet ułożyć ścisłych zeznań odnośnie tego co się stało. Można tylko powiedzieć że człowiek jest skłonny do paniki i posiada sumienie dlatego jeśli po tak długim okresie jedynymi osobnikami przeczącymi oficjalnej wersji zdarzeń są losowe oszołomy z ich alternatywną fizyką to można z dużą dozą pewności powiedzieć, że nic wyjątkowe tam się nie stało.

Uważaj na słowa. Propaganda "jedynie oficjalnej wersji" oraz nazywanie "oszołomem" każdego, kto twierdzi inaczej to stare metody Hitlera. Takie gadanie to praktycznie przyznanie się do winy i to w szczeniackim stylu.
Ja uważam, że był to wewnętrzny zamach, ale nie bluzgam na zwolenników "rządowej wersji".
Ludzka panika i szok po katastrofie potrafią wiele zdziałać - to fakt. Ale informacje o wybuchach w WTC były podawane przez wielu świadków "na żywo" we wszystkich telewizjach - jeszcze przed zawaleniem się wieżowców, więc przed "wielką paniką". Zresztą na początku spekulowano w mediach, że to mogły być bomby podłożone przez terrorystów w piwnicach (co już miało miejsce kilka lat temu) dla wzmocnienia efektu. Później do tematu wybuchów już nie wracano w ogóle. Co tylko podważa "oficjalną wersję"...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych