Skocz do zawartości


Zdjęcie

A co Ty powiedziałbyś obcemu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
207 odpowiedzi w tym temacie

#16

Apophis.
  • Postów: 57
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiele razy myślałem jakby to było, gdybym się obudził, a przed mymi oczyma ukazał się ktoś z innego świata.
Na pewno, każdy z nas bałby się strasznie na początku. No chyba, że mogą zmniejszać uczucie strachu, tak jak opisywały to niektóre osoby, które przeżyły domniemane uprowadzenia. Mam nadzieję, że byłyby to istoty podobne do tych przedstawionych przez Michaela w książce "Misja". Kto czytał, ten wie na pewno o co mi chodzi. Chciałbym wybrać się w podroż na ich planetę, by wzięli mnie z tego świata i nauczali. Kształcę się na Politechnice Gdańskiej, chcę zostać naukowcem i oddać swe życie nauce, dlatego tak bardzo chciałbym dowiedzieć się nowych rzeczy. Mam tyle pytań, że wymienienie ich trwałoby wiele godzin. Mimo, iż może to głupie, ale zasypiając, zawsze tli się we mnie iskierka nadziei, że przybędą po mnie jakieś dobre istoty, bym mógł zmienić siebie na lepsze i podzielić się tym tu na Ziemi, w te jakże niespokojne czasy.

Użytkownik Apophis edytował ten post 20.03.2010 - 23:06

  • 3

#17

goska48.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam nadzieję, że moja Planeta jest dla mnie. Nie mogę Jej zaszodzić bo Ona mnie stworzyła. Traktuję Ziemię jak MATKĘ.
Czy Matka chciałaby skrzywdzić swoje dziecko? Wszelkie rozważania na ten temat są pozbawione sensu.
  • 0

#18 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Apophis'ie czy nie możesz zmienić się sam dla siebie? czy warto czekać i marnować czas, jest tyle pozytywnych rzeczy do zrobienia... a co do tematu: wszystko zależałoby od sytuacji, a na początek to o imię.
  • 0

#19

mad_Angela.
  • Postów: 145
  • Tematów: 16
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 6
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Temat po prostu genialny, dawno się tak nie uśmiałam :D Czysta esencja tego, co do powiedzenia mają Ziemianie. Z pytań, które chciałabym zadać to:
- jaka była historia Ziemi? (Atlantyda i te sprawy)
- jak się ma u nich sprawa z Bogiem (ew. czy u nich istnieje jakaś wyższa inteligencja)
- jakie są ich zamiary?

Nawet obił mi się o uszy, bodajże w Wiadomościach taki cytat, jakby trochę przekręcony: "Zepsuliśmy naszą planetę. Czy moglibyśmy zamieszkać z wami? Mamy piwo."
  • 0



#20

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bym chciał wypytać o ich planetę oraz o inne które już odwiedzili. Ciekawi mnie ich napęd, jak to działa. Spytał bym czy mnie zabiorą na ich planetę, byle nie do testów :P Ciekawie by było.
  • 0

#21

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja bym pewnie powiedział coś w stylu: "stary, cieszę się że w końcu Cię widzę" i poszlibyśmy na piwo :D

A tak na serio to nie wiem, takiego czegoś nie da się zaplanować i pewnie zamiast zadać pytanie na ważny temat typu: nauka, filozofia, religia itp. to pewnie bym się zapytał o coś, co mi pierwsze do głowy przyjdzie.
  • 0

#22

korsarz222.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja na pewno zapytałbym skąd są i czy wiedzą o inny planetach zamieszkałych przez inteligentne formy życia, ponadto interesowałoby mnie jak udało sieim osiągnąć prędkość nadświetlną (o ile się udało).
Tak się zastanawiam tylko w jakim języku miałbym się z nimi dogadać? :D
  • 0

#23

Kalahan.
  • Postów: 175
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bym się zapytał czy mają miecze świetlne i czy nie daliby mi jednego egzemplarza z zapasem baterii. Odkąd obejrzałem te nieszczęsne Gwiezdne Wojny, chciałem pomachać takim bajerem, a to mogłaby być moja jedyna szansa na spełnienie marzenia, więc się nie dziwcie. Spytałbym też czy możliwe jest "zrobienie" hybrydy obco-ludzkiej i czy miałaby szansę przeżycia. Zawsze mnie to ciekawiło.
  • 0

#24

Guy Fruit.
  • Postów: 111
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Ja bym ze strachu umarł.No może nie ale musieli by mnie uspokoić i powiedzieć,że mają dobre zamiary.Wtedy zapytałbym się czy wiedzą coś o stwórcy.Pózniej czy zabiorą mnie na wycieczkę dookoła wszechświata i na ich planete.Wtedy wszystkie pytania jak żyją jak mieszkają bym otrzymał widząc te rzeczy i było by jednym słowem grubiutko.
P.S oni są :) to video mnie przekonało.Chyba ,że jest to talerz amerykańskiej armii - bezzałogowy .

  • 0

#25

Recluse.
  • Postów: 117
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bym zadał im jedno, proste pytanie - "Jak?".
Cokolwiek by mi odpowiedzieli - zadowoliłoby mnie to.

Uważam, że trzeba by im zadawać generalnie skrajnie proste pytania, gdyż ich pojmowanie świata zapewne byłoby zupełnie inne od naszego, różnice kultur mogłyby powodować, iż łatwo można by ich czymś urazić. Ponadto im prostszych zwrotów się używa, tym łatwiej dogadać się z osobą / istotą mówiącą w innym języku.

Pytania "Jak?", "Dlaczego?", "Gdzie?" dałyby im pełne pole do popisu - mogliby odpowiedzieć cokolwiek, jednak zaawansowanie ich inteligencji spowodowałoby prawdopodobnie to, że usłyszelibyśmy dokładnie taką odpowiedź jakiej oczekiwaliśmy.
  • 1

#26

rolpiek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja bym zadał im jedno, proste pytanie - "Jak?".
Cokolwiek by mi odpowiedzieli - zadowoliłoby mnie to.
Pytania "Jak?", "Dlaczego?", "Gdzie?"


no a jak by po takim pytaniu pomyśleli że spotkali idiote (bez obrazy) albo geniusza ?

i odpowiedzieli coś w stylu "no tak" "dlatego" nigdzie" albo "wszędzie" ;)
  • 0

#27

Recluse.
  • Postów: 117
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To dopiero wtedy trzeba by zacząć precyzować stopniowo pytania, np. "Dlaczego przybyliście?", "Jak tu dotarliście?", "Gdzie mieszkacie?".
  • 0

#28

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Brivion, to na K każdy nasz rodak by powtórzył. :)
Choć moim zdaniem cokolwiek bym nie powiedział to dla czego ten "OBCY" miał by mnie zrozumieć? Pewnie wlepiał bym w niego oczy i był bym w czymś w rodzaju paraliżu, jeśli oczywiście pierw ze strachu nie zrobię pod siebie, no wiadomo co mam na myśli :)
Gdybym widział "SZARAKA" w lesie to raczej bym uciekł usiłując pstryknąć fotkę. Jeli to on podszedł by do mnie (o ile bym nie uciekł) to zrobił by to na pewno nie bez celu. Oddał bym mu w tedy pierwszeństwo, choć wątpie czy bym na trzeźwo dał radę z nim pogadać, bo nie na trzeźwo wmówił bym sobie, że to pewnie jakiś mój brzydszy kolega. :)
Dziękuję, to tyle.
  • 0

#29

Jakub299.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Jesli Bayern Munchen z niemiec wygra LIGE MISTRZOW rozpocznijcie szybki atak... nie chce cierpiec" Napisal Jakub z Koniecpola
  • 0

#30 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Co ja bym powiedział?
Nie lądujcie w środkowej Europie a szczególnie w Polsce.
Talerz Wam skonfiskują, na paliwo napędowe nałożą VAT oraz akcyzę i każą wypełnić PIT i zapłacić zaległe podatki plus abonament za TVP.
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych