Skocz do zawartości


Zdjęcie

Projekt Cheops - Mysłowice


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Fugazi40.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu z Projektem Cheops.
Spotkanie wraz z sesją odbędzie się w Mysłowicach (Brzezinka) dnia 06.06.2010 o godzinie 16.00 w Sali Widowiskowej MOKiS ul. Laryska 5 (dawne Kino Znicz). Bilety w cenie 15 zł, można rezerwować pod adresem email: [email protected].
Ilość miejsc ograniczona.

Pozdrawiam
Fugazi


#2 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak żeby wybierajacy się na spotkanie wiedzieli czego można się spodziewać:



pozdrawiam

#3

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Fajnie Radek, że akurat Ty wrzuciłeś ten filmik. Myślę, że bywasz inspiracją, dla wielu para-userów ;), więc da to lepszy efekt, niż gdyby zrobił to sceptyk :)

Ja dorzucam link, z relacji, z 2008: http://www.paranorma...30 . Imo mało sceptyczna. Widać, że pisała ją osoba "wkręcona" w Projekt Cheops, a jednak zwraca uwagę na wiele... "niejasności" ? Delikatnie mówiąc.

Użytkownik Yawgmoth edytował ten post 17.03.2010 - 13:14




#4

Tesseract.
  • Postów: 145
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

byłem kiedyś we Wrocławiu na wykładzie tejże pani Lucynki Ł. i jej współsekciarzy z czystej ciekawości.po kilkunastu minutach wyczułem niezłą ściemę .to trzeba zobaczyć żeby wiedzieć iż to mistyfikacja i żerowanie na ludzkiej naiwności. zmiana głosu pani Lucyny na głos Enki aka Samuela jest bezcenna do usłuszenia.przez pierwsze minuty udaje mega zmęczony starczy głos po czym zapomina o nim i mówi już normalnie.na szczegółowe pytania o kosmos etc. odpowiada wymijająco lub szablonowo z wiedzą dostępną np. na tym portalu.gdy ktoś pyta o swoje sprawy to oczywiście jest wysyłany na płatne sesje osobiste.dla mnie to sekta ,ściema i kit.swoją drogą ciekawe ile już przyskubali na naiwniakach.a apetyt rośnie w miarę jedzenia... :rotfl:

Użytkownik Tesseract edytował ten post 17.03.2010 - 15:00


#5 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

więc da to lepszy efekt, niż gdyby zrobił to sceptyk :)


Wyjaśnię więc na czym polega przekręt PCH, bo sceptycy rozpędzaja się trochę za bardzo i mieszają z błotem od razu całe zagadneinie 2012 i zmian w świadomości ludzkości.

Przekręt polega na tym że "Enki" podaje wiele informacji zgodnych ze stanem faktycznym.

Te informacje zapisane sa w polu świadomości Ziemii i bardzo często nasza podświadomość mówi nam "yes, yes, yes" gdy czytamy kolejną sesję.

Problem w tym że "Enki" z PCH bawi się w straszenie ludzi nadchodzącym kataklizmem (a w istocie rzeczy ten kataklizm najbardziej dotyczy jego i podobnych szemranych bytów), bazując bezczelnie na wdrukach w podświadomość ludzi dokonanych przez KK.

Nadchodzące zmiany są tylko na lepsze, a dla takich PCH jest już coraz mniej miejsca i czasu, mam nadzieję że kierownictwo tego Projektu zabawi się przed upadkiem zdrowo i z gestem, bo upadek będzie dość bolesny.

pozdrawiam

#6

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nic się samo na lepsze nie zmieni, ale ludzie wolą sobie wierzyć (od wieków tak jest), że samo coś tam sobie przyjdzie, stanie się i ludzie będą szczęśliwsi. Dla mnie 2012 to taki New Age'owski odpowiednik zbawienia w Chrześcijaństwie, czyli kolejny ociemniający umysł "cel", na który wszyscy sobie czekają zgodnie z pasującym tu powiedzeniem - "jak na zbawienie".A życie zamiast coraz lepsze, jest coaz gorsze, bo zamiast wziąć się do roboty, to lepiej czekać na jakieś "kosmiczne duchowe przemiany".

#7

EpicFail.
  • Postów: 208
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przekręt polega na tym że "Enki" podaje wiele informacji zgodnych ze stanem faktycznym.


być może. jednak ja w kwestii wiarogodności Lucyny Łobos vel. EN-KI vel. Samuel pozwolę sobie zacytować fragmenty postów użytkowników Lia i mamma z tego tematu http://www.paranorma...ic=14751&st=840 (przepraszam ale nie url nie chciało się wstawić):

IWONA: Dziękuję, pytanie od 17-letniego Gabriela. Z sesji Projektu Cheops wynika, że od roku 2009 planeta Nibiru będzie w Europie widoczna "gołym okiem". Kiedy dokładnie i w jakim gwiazdozbiorze się pojawi?

EN-KI: To jest prawda, że ona będzie już widoczna – taka "ładna"... koloru czerwonego, w gwiazdozbiorze Oriona. Czyli jak namierzysz trzy gwiazdy Oriona - to w tym rejonie można ją będzie dostrzec. To uroda tej planety, ogromnej planety, która zmierza, która nazwana jest też Plantą Niszczycielem, albo Czyścicielem i ci, którzy jeszcze dzisiaj nie wierzą, kpią sobie, szukają znaków, dowodów – niech zaczekają jeszcze trochę. Powiedzmy od 2009, od półrocza możecie sobie już ją oglądać. Widok będzie bardzo ciekawy... Słucham.


Fragmenty sesji nr 100:
RAFAŁ: Tak, czyli ta planeta nie jest widoczna w tym momencie na tle Oriona?
EN-KI: Jest widoczna, bo tamci ją ściągają, bo skąd by były te informacje. Ale nie można jej w tej chwili pokazać, bo nie posiadam mapy – mapy Układu Słonecznego (tego ziemskiego).
...
EN-KI: Teraz naszkicuj mi tak: Słońce. I teraz dalej: Merkury, Wenus, za Wenus mamy już planetę Ziemia, za Ziemią masz Mars, za Marsem masz Saturna.
...
EN-KI: Czyli zmienia kierunki niczym piłka, przeskakuje z orbit... z danego kursu na kurs [w kierunku] danej planety. Czyli leci zygzakiem. I tym zygzakiem będzie się kierowała w stronę Słońca.
...
EN-KI: Nie ma swojej orbity, nie ma swojej siły przyciągania, tak jak posiadają wszystkie inne planety ułożone w takim porządku.


Użytkownik EpicFail edytował ten post 17.03.2010 - 19:34



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych