Skocz do zawartości


Zdjęcie

Albert Sosnowski vs Vitali Klitschko


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#16

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Cóż.. Nie wydaje mi się, a żeby Albercik miał szansę z Witalij'em, aczkolwiek nie wykluczam całkowicie wygranej.
Kliczko już ma swoje lata, tak samo jak Gołota który mimo tego że mówiono, iż wygra, przegrał. Jeżeli Sosnowski miałby szansę to właśnie z powodu wieku przeciwnika.
Choć.. Witalij ma jak ktoś powiedział 'młot w łapie'. Nawet jeżeli się zestarzał, a siła jego uderzenia się nie zmieniła, to Sosnowski niestety przegra.

Nie wykluczyłem wygranej, właśnie z powodu wieku przeciwnika, Sosnowskiego. Ale wygrana jest tak samo prawdopodobna jak śnieg w lato. Innymi słowy.
"Albercik wygraną, sprawi że zacznę wierzyć w cuda."



#17

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Życiowa szansa na bycie "kelnerem" ? To ja podziękuje za coś takiego ;).

A po co Twoim zdaniem się trenuje całymi latami ? :) żeby bić średniaków, czy tam pseudo mistrzów? W boksie tak jak w życiu trzeba podejmować wyzwania, nawet jak każdy cie skreśli już na starcie. Przykład - walka Tyson vs Douglas, gdzie ten drugi był skreślony już od razu bo Tyson był w tym okresie w swojej życiowej formie i jak się zakończyło ? sensacja, Tyson na deskach i przegrywa z nieznanym Douglasem.

Wiesz ludzie całymi latami swojej kariery marzą o takich pojedynkach i do końca kariery nie udaje im się do tego dojść. Każdy z tych największych mistrzów kiedyś musiał podjąć wyzwanie - wóz, albo przewóz :D a do Sosny nikt nie będzie miał pretensji jak przegra. Tym bardziej nie będzie kelnerem bo kelnerzy bokserscy nie dostają szans walk o mistrza WBC w wadze ciężkiej ;)

Pozdro

Użytkownik Ronaldo edytował ten post 20.05.2010 - 11:59


#18

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tyson miał wtedy już masę problemów był zupełnie rozbitym psychicznie człowiekiem - a to właśnie psycha jest w tym wszystkim najważniejsza ;). Nie mówię że ma się całe życie walczyć tylko z średniakami ale to tak jakbyś kazał walczyć choćby Adamkowi z Najmanem.

Też trenuje całymi latami i wiem jak ważne są wyzwania i zawody w życiu fightera, nie życzę Sosnowskiemu źle i oczywiście będę mu kibicował ale chodzi mi o to że na pierwszym miejscu w tej walce (przynajmniej dla mnie) jest tylko i wyłacznie kasa ;).

Tym bardziej nie będzie kelnerem bo kelnerzy bokserscy nie dostają szans walk o mistrza WBC w wadze ciężkiej


Oczywiście że dostają ;), to łatwa kasa dla mistrza ;).

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 20.05.2010 - 12:02




#19

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Shinji - z całym szacunkiem, ale gdy by kelnerzy dostawali szanse walki z mistrzami, to te walki by się nie sprzedawały i co za tym idzie - marne pieniądze by z tego były. Nawet teraz narzekali na Sosne, że ta walka się nie sprzeda, a przecież Albert to solidny bokser ( z tym, że jeszcze bez nazwiska). Szczególnie pokazał to w ostatnich walkach. Kelnerzy to wychodzą dostać wpierd. od młodych wilków co dopiero obijają się na ringach zawodowych. Ja rozumiem , że HW przeżywa teraz kryzys, ale nawet teraz żeby dostać szanse walki o mistrza znaczącej federacji trzeba być co najmniej solidnym bokserem..


Tak poza tym - sam jesteś zawodnikiem, to na miejscu Sosnowskiego nie przyjął byś wyzwania ? ;)


btw.
Dołączona grafika

Mówie Wam On powąznie traktuje ten pojedynek :D

#20

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z góry zaznaczam że to tylko moje odczucia - czy prawdziwe tego chyba się nie da powiedzieć na 100 % ;).

z całym szacunkiem, ale gdy by kelnerzy dostawali szanse walki z mistrzami, to te walki by się nie sprzedawały i co za tym idzie - marne pieniądze by z tego były.


Ludzie przychodzą na walkę dla mistrza :). Zobacz jak zareagował Wałujew na nazwisko Polaka. Kto to jest ?

Nawet teraz narzekali na Sosne, że ta walka się nie sprzeda, a przecież Albert to solidny bokser ( z tym, że jeszcze bez nazwiska). Szczególnie pokazał to w ostatnich walkach.


Widzę że chyba uważasz że mam Alberta za słabego fajtera - skądże znowu ;), ja uważam że to po prostu nie ta liga.

Vitek rozłożył calutką czołówkę, kondycyjnie, fizycznie i technicznie starszy Kliczko też deklasuje Polaka. Siła ciosu po jego stronie co więcej Kliczko ma swoją sławną betonową szczękę.

Chodzi mi o to że to jest bardzo duża szansa dla Alberta jasne, oczywiście zyska na rozgłosie przez to i to też pozytywnie. Ale mimo wszystko wydaje mi się że chodzi tylko o kasę. Kliczko zaraz dobije 40 i chce sobie urządzić spokojną emeryturkę :D.

+ dwie wypowiedzi, Góral i Michalczewski :

- Sam też mogłem walczyć z Kliczką. Była oferta na pojedynek rok temu w czerwcu. Ale ja wchodzę do ringu, żeby wygrywać i zdobywać pasy. Wtedy było na to jeszcze za wcześnie, potrzebowałem czasu. Nie mogę brać każdej walki bez względu na wszystko. Teraz czekam na swoje starcie z Arreolą, a później pojedynek o pas mistrza świata. Ale Albertowi życzę wszystkiego najlepszego, zresztą jak każdemu rodakowi - skomentował Adamek doniesienia, że najbliższym rywalem Witalija Kliczki będzie Albert Sosnowski.

O wiele ostrzej na temat tej walki wypowiada się Dariusz Michalczewski.
To jaja jakieś są. Przecież to nie będzie poważna walka, tylko jakieś TKKF Bąbelki. Alberta rozumiem, chłopak chce zabłysnąć. Ale Kliczki zrozumieć nie potrafię. Dlaczego dobrał sobie takiego rywala? Przecież to jest poniżanie się. W tym przypadku Albert nie ma żadnych szans. Chyba, że Kliczko będzie się z nim bawił - powiedział były polski bokser."
Źródło: Przegląd sportowy

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 21.05.2010 - 15:58




#21

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Michalczewski chyba trochę zawistnie - sam nie miał odwagi walczyć z Roy Jones Jr. Przyznam, że niezorientowany jestem i być może problemy były w dogadaniu tej walki - może i sam Roy Jones Jr nie chciał, ale podejrzewam, że nawet takiego tematu nie było. To że ci dwaj Panowie nigdy się nie zmierzyli, to skandal :P Bez tej konfrontacjo obaj pozostają dla mnie "niedopełnieni".



#22

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Każdy ma prawdo do swojej opinii i swojego zdania i szanuje to - bo fajnie jest sobie podyskutować :D


Może i masz w tym rację Shinji, ale jak by nie patrzeć Vitek walczył z dzisiejszą czołówką wagi ciężkiej. A reszta się go po prostu bała, bo to wariat :D groźniejszy niż jego młodszy brat jak dla mnie. Zobaczymy jak będzie, ale jak by jakimś cudem Sosnowsi wygrał, czy nawet pokazał dobry boks, to by była wielka wielka i głośnia niespodzianka i wszystkim niedowiarkom zamknął by usta ;) ( sam też tak bardziej serduchem myślę niż rozumem w tej walce :P )


A poza tym - zgadzam się po części z Yawgmoth - z tym, że RJJ bił się z czołówką Półciężkiej w swoim czasie i to Michalczewskiemu powinno zależeć na walce, ale cóż... lepiej było bić bezpieczne chłopaków w niemczech niż w USA z poważnymi bokserami tamtych czasów ;)

#23

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak odczucia po walce?

Jak na mój gust to Albert bił strasznie na ślepo i tak jak komentatorzy mówili: Był strasznie napięty. Myślę jednak że pokazał się z dobrej strony i sędzia za szybko przerwał walkę, ale jednak walka z takim mistrzem to nie spacerek.
Macie wrażenie że Kliczko nie ruszył od razu na całego, żeby nie mówiono że walczył z byle kim?



#24

Jacaca.
  • Postów: 118
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Sosnowski nie miał nic do stracenia. Sensacją byłaby porażka Kliczki. I ponownie okazało się, że życie to nie film i na następnej gali raczej nie zakrzykniemy: Albert!!! Albert!!! (czyt. Rocky, Rocky) Dołączona grafika

#25

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Macie wrażenie że Kliczko nie ruszył od razu na całego, żeby nie mówiono że walczył z byle kim?

No trochę też miałem takie wrażenie, ale idąc z albertem na otwartą wymianę to różnie to się mogło zakończyć, a tak spokojnie go punktował.

Mimo wszystko szacunek dla Sosny :) pokazał, że ma serce do walki i przyjechał tam wygrać. Jednak różnica paru klas... doświadczenie i umiejętności zrobiły swoje. Ale i tak Sosnowski sporo zyska tą walką.

#26

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ronaldo zwracam honor - nie pojechał tam zarobić ale żeby wygrać ! Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem :). Po kilku pierwszych gongach już bym zasnął a on trzymał się na nogach twardo. Komentatorzy doprowadzili mnie do białej gorączki - czy oni naprawdę nie widzieli tego że porównując inne walki Doktora to ta trwała naprawdę długo a Sosnowski nawet często atakował ?

Pomijając fakt że Kliczko potraktował tą walkę jako sparing (nie oszukujmy się przygotowywał się do niej niecały miesiąc) to Albercik ostro poszedł do przodu. Miłe gesty po walce - tak to właśnie powinno wyglądać ! Z tego właśnie powodu nie lubię Adamka i jeżeli dojdzie do walki Dragon vs. Góral to całym sercem jestem za Sosną.

No i tak kończąc to :

"Tanio skóry nie sprzedał" :D




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych