Skocz do zawartości


Zdjęcie

Magia czarna lub biała


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1

Maksi.
  • Postów: 15
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam panie i panów , chciałbym się dowiedzieć co nieco na temat magii która pomogłaby mi w miłości czarnej lub białej , wiem ze to dla nie których śmieszne ;d , i na pewno nie jeden napisze żebym dał sobie spokój ale nie zrezygnuje wiec proszę o pomoc. Wiec zakochałem się w pewnej aktorce ( żałosne wiem , nie tylko ja) , ale chciałbym po prostu użyć magii nawet jeśli może mi to czymś grozić lub mojej rodzinie( myślałem nad tym długo) , chciałbym w jakiś sposób użyć magi aby dostać tak jakby szanse... Choćby podajcie np. zaklęcia czy nie wiem , bo nie znam się na tym kompletnie...21278032 to mój numer gadu proszę o pomoc. I proszę piszcie z pomocą a nie z pouczeniem : \. Czekam na pomoc , pozdrawiam :)

PS: Piszę z konta kolegi, gdyż on mi na to pozwolił, a sam się nie lubi udzielać.

Użytkownik Maksi edytował ten post 10.03.2010 - 21:11

  • -1

#2

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pierwsza zasada - Nie szkodzić.
Druga Zasada - Nigdy nikogo nie da się na siłę ogłupić , tym samym zmusić się do kochania.
Aktorka, eh też miałem o nich fantazje. Ale sądzę odpuść sobie bo to wyrządzi nie dość że krzywdę Tobie ale i innym.
  • 0



#3

Opiart.
  • Postów: 202
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak samo jak napisał Sante. Nie można tak po prostu wymówić zaklęcia. Pomyśl o innych, a nie tylko o sobie. Pozatym, jeśli jesteś chrześcijaninem, to masz zakaz używania magii, bez względu czy jest ona biała czy czarna.
  • 0

#4

Muhomorniczy..
  • Postów: 136
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Tak samo jak napisał Sante. Nie można tak po prostu wymówić zaklęcia. Pomyśl o innych, a nie tylko o sobie. Pozatym, jeśli jesteś chrześcijaninem, to masz zakaz używania magii, bez względu czy jest ona biała czy czarna.

zasady osób powyżej to hipokryzja, każdy chcący czegoś robi to pod siebie nieważne jakimi środkami magii czy co tam,to powszechne
więc se odpuść te kazania które same z siebie były anty ludzkie i egoistyczne

Zainwestuj w myślenie o sobie jako o partnerze ,odpowiedzi na marzenia tej osoby, twoja cielesność musi zostać cała zredukowana do tego jednego celu-przyciągania uwagi obiektu
nie parz na obiekt, tylko go czuj przez skore,gdy odnotujesz spojrzenia i wzrastające zainteresowanie podejdź i zagadaj a się zdziwisz ,choć właśnie nie,bo będziesz wstanie już pewności ,niewierze w magie ale to są sygnały poza świadome,i trzeba tylko je angażować z początku -to daje efekty
  • 2

#5

Aro94.
  • Postów: 28
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czesc pisalem z konta kolegi a teraz zalozylem wlasne , ja nie chce jej ,,oglupic'' lecz poprzez nie wiem moze zaklecia? Miec szanse sie z nia spotkac , porozmawiac i miec jakas szanse ...
  • -1

#6

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy ty chociaż tą aktorkę znasz? Jeśli mówisz o jakiejś sławie z TV to zwróć uwagę na to, że przed wyjściem przed kamery zostają one poddane wielogodzinnym "torturom" pod okiem speców od makijażu. Nie ma też pewności jaki dziewczyna ma tak naprawdę charakter. Ponad to takich "fanów" jak ty jest bez liku więc masz marne szanse. I żadne zaklęcia ci tu nie pomogą. Za duży kaliber.
Magia mogłaby pomóc gdybyś zakochał się w koleżance z osiedla, kimś u kogo i bez magii miałbyś teoretycznie szanse - kwestia nastawienia.

Ale skoro się upierasz.

Weź kartkę papieru z jej imieniem lub najlepiej zdjęcie swojej "ukochanej" i kilka przedmiotów bliskich z jakiegoś powodu twojemu sercu, może to być np. znaleziony kiedyś breloczek lub kamyk który przynosi ci szczęście choć najlepiej aby przedmioty te kojarzyły ci się z tamtą kobietą. Włóż wszystko do niewielkiego, materiałowego woreczka (można łatwo wykonać taki samodzielnie, kawałek materiału, igła, nitka, nożyczki i kawałek sznurka) i zawiąż sznurkiem wypowiadając przy tym słowa "W tym woreczku związuję twą duszę i umysł. Przybądź po nie i weź mnie wraz z nimi do twego serca". Woreczek noś zawsze przy sobie.
Teoretycznie po tym rytuale prędzej czy później losy twój i dziewczyny powinny się spotkać i powinno coś między wami zaskoczyć.

Daj znak jeżeli to zadziała ;). Szczerze powiedziawszy nigdy nie interesowała mnie magia miłosna. Ale moje klątwy lubią zadziałać więc może i w tym przypadku się uda. Osobiście jednak uważam, że "magia" może pomóc gdy okoliczności są sprzyjające (chociażby za sprawą autosugestii) ale cudów nie zdziała.
  • -1



#7

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"W tym woreczku związuję twą duszę i umysł. Przybądź po nie i weź mnie wraz z nimi do twego serca". Woreczek noś zawsze przy sobie.
Teoretycznie po tym rytuale prędzej czy później losy twój i dziewczyny powinny się spotkać i powinno coś między wami zaskoczyć.


Teoretycznie kot z kanapką z masłem ( masłem do góry) na plecach powinien lewitować. Teoretycznie dużo rzeczy jest możliwe, ale w praktyce się nie sprawdzają niestety.

EDIT:
@down
Zrozumiałem przesłanie postu i po prostu podpisałem się pod nim na swój sposób... rozwijając myśl na temat teorii:)

Użytkownik pawaw1 edytował ten post 10.03.2010 - 22:42

  • 1



#8

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Teoretycznie kot z kanapką z masłem ( masłem do góry) na plecach powinien lewitować. Teoretycznie dużo rzeczy jest możliwe, ale w praktyce się nie sprawdzają niestety.

Nie wczytałeś się zbytnio w mój post, czyż nie? Nie napisałabym tego gdybym wierzyła, że to w praktyce zadziała bo nie chciałabym zaszkodzić dziewczynie. Ale chłopak wyraźnie stwierdził ,że zrezygnować nie zamierza także dałam mu możliwość. Oczywiście dużo lepiej by zrobił gdyby po prostu poszedł do aktorki i zagadał do niej ale tego nie zrobi bo wyraźnie określił ,że szuka magicznych sposobów (których szansa powodzenia jest jak szansa na trafienie szóstki w totka). Aczkolwiek w tym wypadku nie dziwię mu się, też bym uciekała w magię w tak beznadziejnym przypadku bo fizyczna próba działania mogłaby być wręcz niebezpieczna (ochroniarze). Niech próbuje, spróbować nie zaszkodzi chociaż doprawdy, zdziwię się jeżeli to zadziała.
No ale jak to mówią wiara góry przenosi.

Użytkownik Ana Mert edytował ten post 10.03.2010 - 22:38

  • 0



#9

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oczywiście istnieje pojecie magi białej, czarnej, rytualnej, ale za każdym razem jest to działanie polegające na wywołaniu skutków materialnych lub psychicznych siłą woli. Jeśli przyjrzymy się to zauważymy, że istnieje kilka płaszczyzn działania.
-Obiekt i jego nazwijmy to prywatna przestrzeń.
-Operator i jego prywatna przestrzeń.
-Przestrzeń którą chcemy stworzyć.
Celowo zawęziłam działanie do tych trzech poziomów, a przecież jak wiemy jest ich znacznie więcej.
= Na pierwszym poziomie wprowadzane zmiany oczywiście muszą być silniejsze od pragnień osoby w której życie wkraczamy.
=Operator potrafi utrzymać przez cały czas odpowiedni poziom energii, jasny, precyzyjny przekaz.
=Stworzona przestrzeń, w niej myslokształt to dopiero początek.

Magię tworzy mag, a nie magia maga.
  • 0



#10

KMS_Bismarck.
  • Postów: 41
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

biała i czarna magia to nie są zabawy tym można sporo szkód sobie oraz innym wyrządźić nie polecam zabawy w te klocki ze względów rryzyka , otóż jeśli chcemy komuś krzywde tym zrobić należy pamiętać że w każdej chwili może to sie obrócić przeciwko nam.

ja znam metode na białą magie zaklęcie zadziałało (uratowałem kaktusa)

potrzebne nam bedzie

1. wahadełko lub dwa
2. statyw na którym zamontujemy wahadełka
3. dwie świece
4. ofiara (w moimprzypadku kawałek aloesa)

każde zaklęcie odpowiednio sformułowane i wypowiedziany w prawidłowy sposób daje efekty nigdy nie są natychmiastowe , w moim przypadku miałem kłopot z aloesem mimo dobrych warunków (jasne pomeiszczenie regularnie podlewany zdala od mrozu i gorąca, zaczął schnąć, po tym rytuale kaktus wyzdrowiał i przestał lawinowo gubić liście)

statyw najlepiej by był wysoki ok metra dwa ramiona na których zamontujemy wahadełko/a na równi z wahadełkiem palimy świece, pomiędzy świece a statyw kładziemy naszą "ofiare" wymawiamy zaklęcie , czynność powtarzamy kilkakrotnie najdluzej 4 dni po 1 sesji na dzien. efekty sa po kilku dniach...

jesli chodzi o czarna magie nie bawilem sie w to i nikogo nie namawiam choc biala magia wcale niejest taka straszna tez trzeba umiec sie nią poslugiwać.
  • 1

#11

Daikin.
  • Postów: 248
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Biała czy czarna. Mnie się wydaje że magia jest jedna i tylko zastosowanie jej warunkuje jak ją nazwiemy. Tak jak z nożem. Można ukroić chleb albo komuś głowę.

Co do tajemniczej aktorki...
No cóż. Jeśli zaklęcia dodadzą ci otuchy i poderwą do działania z wiarą że się uda, to niech będzie. Trochę jak placebo. Ale ważne że może zadziałać.

Kłopoty się zaczną potem. Starożytni Indianie mawiali:
Nie sztuka zdobyć kobietę.
Sztuką jest ją przy sobie zatrzymać.

Powodzenia
  • 0



#12

Aro94.
  • Postów: 28
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zanim zaczniesz szukać rozwiązania w magii pomyśl najpierw jakie masz praktyczne rozwiązania.

Mógłbyś próbować pisać, wysyłać kwiaty, dostać się na plan zdjęć, itp. Jest wiele praktycznych rozwiązań, po które mógłbyś sięgnąć. Niektórzy tak właśnie robili z dobrym rezultatem.

Jednak najwidoczniej oceniasz swoje szanse na zerowe, skoro szukasz pomocy w magii. Rozumiesz jakie są tego konsekwencje?
Tak na prawdę w głębi serca nie wierzysz, że Twoje marzenie może się zrealizować dlatego poszukujesz nadnaturalnych rozwiązań. A ponieważ nie wierzysz w możliwość realizacji marzenia, to wszechświat daje Ci zgodnie zgodnie z Twoim oczekiwaniem, czyli niewiarą. Nie można jednocześnie czegoś chcieć i nie wierzyć, bo wysyłasz sprzeczne komunikaty. W praktyce wysyłasz komunikat "nie wierzę, że moje marzenie jest możliwe do realizacji".

Wszyscy wielcy magowie o tym nauczali. Jeden z nich, do ludzi którzy obserwowali jego cuda mawiał:
Gdyby było w was wiary jak w ziarnku gorczycy, to i więcej czynić byście mogli.

Pomyśl o tym zanim zaczniesz modlić się do telewizora, zjadać czasopisma z jej zdjęciami stojąc na jednej nodze, czy wyczyniać podobne rytuały.

A z grzeczności powstrzymam się od pisania co myślę o takiej miłości.



Biała czy czarna. Mnie się wydaje że magia jest jedna i tylko zastosowanie jej warunkuje jak ją nazwiemy. Tak jak z nożem. Można ukroić chleb albo komuś głowę.

Co do tajemniczej aktorki...
No cóż. Jeśli zaklęcia dodadzą ci otuchy i poderwą do działania z wiarą że się uda, to niech będzie. Trochę jak placebo. Ale ważne że może zadziałać.

Kłopoty się zaczną potem. Starożytni Indianie mawiali:
Nie sztuka zdobyć kobietę.
Sztuką jest ją przy sobie zatrzymać.

Powodzenia

Rozumiem że tak o tym myślisz ale ja próbowałem wiele razy i chce jedynie uzyskać szanse poprzez magie , przyznam trochę zaczynam wątpić po długim czasie poszukiwań , prób , skontaktowania sie z nią na różne sposoby... , i jak napisałem tak chce sie w to bawić choć jest to ryzykowne.
  • 0

#13

ramziramzes.
  • Postów: 43
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oj dzieciaki ;) ja swojego czasu, półtora roku temu, użyłem dość potężnej magii, no raczej tak, skoro zdołała rozerwać ludzi po paru latach wspólnego bycia ze sobą? Jak to zrobiłem, nie powiem, bo tylko sobie zaszkodziłem i wy sobie też zaszkodzicie. Powiem natomiast o skutkach, mianowicie kobiecie tej, tak nagle jakby zawróciło się w mózgu coś, sama nie potrafiła racjonalnie podejmować decyzji, nie wiedziała co się z nią dzieje, stała się uległa, uległa mi... i to komuś, kogo znała 2 miesiące? Tamtego faceta 4 lata... robiła rzeczy, o których nawet by nie pomyślała...

(a tak btw. ktoś tam pisał o ofierze z aloesa ;) co do ofiar, proponuje użyć własnej krwi, a nie jakiegoś zielska, oczywiście jeśli początkujący jesteś i musisz używać symboli)

No dobra, krótko jak to zrobiłem, nie były to zwykłe techniki sigilizacji, czy servitory, to jest zbyt proste i służy tylko oszukaniu podświadomości, ale czy potrzebujesz tego, kiedy Twoja podświadomość jest tak spaczona, że nie potrzebuje już takich bodźców? Na pewnym poziomie, nie musisz już tego używać, to staje się dziecinne, gdyż odpowiednio skierowana wola, kreuje rzeczywistość. Oczywiście lubie magiczne klimaty, świeczki, duperelki:) Ale magia rytualna straciła już dla mnie sens, oczywiście nadal ona działa, tylko po co? Skoro ma się w ręku coś o wiele lepszego?;)
Tak, pewnie połowa nie zrozumie...

No więc jakie skutki, magia jest taka, że wszystko opiera się na wierze, iż ona działa...zachwycony sukcesem, sam popadłem w swoje misterne dzieło, uległem słabościom, tak zakochałem się w ... można tak powiedzieć, w obiekcie testowym... do tego stopnia, iż zapomniałem o tym, dlaczego... Magia odeszła na drugi plan, wiara, wystarczy, że osłabła na chwilę i całość poszła się rypać. Nie sposób było zatrzymać efektów i nie ponieść konsekwencji, wszystko z dnia na dzień się obróciło, zamieniło w nienawiść. W dodatku momentalnie posypało się wiele aspektów w różnych dziedzinach mojego życia. To już minęło, ale zaszkodziłem i tej kobiecie i sobie... ona ma pomieszane troszke w psychice, ja również + te nieszczęśliwe zdarzenia...

Tak więc przestrzegam wszystkich, magia nie jest zła, nie ma czarnej i białej magii, jest tylko wola, dlatego też nie mieszajcie się w magie miłosne.
Wielu z Was na tym forum ma 15-17 lat, proponuje, dorośnijcie, a nie po przeczytaniu paru pierdół na necie o sigilach, servitorach macie czelność nazywać się magami. No chyba, że chcecie sobie spaprać wiele spraw w życiu... psychika kogoś, kto dopiero zaczął, nawet staż wielomiesięczny i wieloletni nie wystarczy, jest za słaba by utrzymać coś w stylu "miłości", "zauroczenia". To stałe mieszanie drugiej osobie w głowie, granie na jej uczuciach, widzicie, nawet ja (staż 5 letni) nie dałem rady ;)
Przyznam, zabawa była dobra, ale konsekwencje duże...

Użytkownik ramziramzes edytował ten post 29.03.2010 - 01:55

  • 0

#14

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


ramziramzes

" Tak więc przestrzegam wszystkich, magia nie jest zła, nie ma czarnej i białej magii, jest tylko wola, dlatego też nie mieszajcie się w magie miłosne.
Wielu z Was na tym forum ma 15-17 lat, proponuje, dorośnijcie, a nie po przeczytaniu paru pierdół na necie o sigilach, servitorach macie czelność nazywać się magami. "

Chcesz przekazać że próbowałeś być magiem i ... ?
  • 0



#15

ramziramzes.
  • Postów: 43
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chcesz przekazać że próbowałeś być magiem i ... ?

I zanim doszedłem do obecnego poziomu, nieźle się przejechałem... nie życzę Wam tego co przeżyłem, a co było skutkiem właśnie, złego posługiwania się magią...

Użytkownik ramziramzes edytował ten post 30.03.2010 - 15:41

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych