Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pokolenie JP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
115 odpowiedzi w tym temacie

#106

SzymoneR.
  • Postów: 39
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masa moich kumpli "reprezętuie jot pe!!!111!!11oneoneone!!11eleven!!oneone!!11!!" i to na serio do kur***icy potrafi doprowadzić człowieka. Tak to mówi "jp na 100%" etc. a jak widzi policjanta to od razu dzień dobry. Rozumiem, że niektórzy policjanci na serio nie pozwalają na...jak by to nazwać...utrzymywanie prawa(wiem, że niepoprawnie, ale wiecie o co mi chodzi). Moja rodzicielka pracuje na policji i znam sporo policjantów, wielu z nich to bym dał do najgorszej dzielnicy na krawężnik żeby mu drechy wpier***iły, ale nie można karać organu prawa za pojedyncze jednostki. W każdym stadzie jest czarna owca, to tak, jakby mówić "ludzie z nk są głupi" przez te pokemony które się tam zagnieździły...to bez sensu i tylko prezentuje głupote. Poza tym bez policji byłoby gorzej, chyba że dobrze i przyjemnie jest dostać kijem baseball'owym w płat czołowy i czymś saperko-podobnym w nerki.

#107

Bierdol.
  • Postów: 385
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Najsmutniejszy jest fakt, potwierdzony obserwacją środowiska mojego syna ;), że wielu jak nie większość tego "ruchu" nawet nie umie powiedzieć za co właściwie jeb**ć policje, nie potrafi podać ani jednego przykładu poza wyświechtanym sloganem -A Antka szwagra kobity brata spałowali za nic ! Jest to typowy owczy pęd. Smutną to stawia diagnozę młodzieży dla której posiadanie własne zdania (wykluczające owczy pęd) jest powodem do ujmy i obciachu a na pewno alienacji.

#108 Gość_Vokolovsky

Gość_Vokolovsky.
  • Tematów: 0

Napisano

Hehe. Prawda jest taka, że osoby tępiące postawę 'JP' mało miały kontaktów z policją... ;)

Nie mam nic przeciwko tępieniu prymitywizmu intelektualnego.. ale uwierzcie mi.. jak was zwiną na dołek, będą wam kazać robić przysiady na golasa (bez majtek) i jeszcze was całych potłuką za bycie w złym miejscu w złym czasie... a potem wypuszczą po dwóch dobach bez słowa wyjaśnienia --- wtedy zmienicie zdanie. :)

Przypadek autentyczny, (bo mój), jeden z wielu... nie muszę chyba wspominać, że nie popełniłem żadnego przestępstwa. Ba, nawet pijany nie byłem... całkowicie trzeźwy umysłowo, tylko śmiałem stać przy koszu na chodniku i palić papierosa (tak, jestem pełnoletni). Ktoś coś najprawdopodobniej im naściemniał, zawinęli mnie, pytali o ludzi, których nawet nie znam...

I wiecie co jeszcze napiszę? Życzę wam z całego serca, żeby wam taka sytuacja się przytrafiła.. ;)
(wg. większości nie powinna, w końcu policja łapie przestępców, a my nie kryminaliści, nie?)

#109

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

7 lat temu, jak byłem jeszcze gnojkiem, zostałem złapany przez "tajniaków", przesłuchany kilka razy a moja sprawa trafiła do sądu. Zostałem postawiony przed zarzutem z art. 280 KK, skazany, chociaż winy tak na prawdę mi nigdy nie udowodniono. Jakiś gnojek sobie ubzdurał, że ukradłem mu telefon. Opis się nie zgadzał, miejsce w którym niby byłem, no nic. Sąd rodzinny dowiedział się bonusowo o tym że wagarowałem i podpadłem jeszcze pod "wysoki stopień zdemoralizowania" i dostałem na rok kuratora. Jak bym był pełnoletni, pewnie poszedł bym siedzieć do 2 lat. Ot tak po prostu.

Czy to mnie upoważnia do krzyczenia JP ?



#110 Gość_Vokolovsky

Gość_Vokolovsky.
  • Tematów: 0

Napisano

7 lat temu, jak byłem jeszcze gnojkiem, zostałem złapany przez "tajniaków", przesłuchany kilka razy a moja sprawa trafiła do sądu. Zostałem postawiony przed zarzutem z art. 280 KK, skazany, chociaż winy tak na prawdę mi nigdy nie udowodniono. Jakiś gnojek sobie ubzdurał, że ukradłem mu telefon. Opis się nie zgadzał, miejsce w którym niby byłem, no nic. Sąd rodzinny dowiedział się bonusowo o tym że wagarowałem i podpadłem jeszcze pod "wysoki stopień zdemoralizowania" i dostałem na rok kuratora. Jak bym był pełnoletni, pewnie poszedł bym siedzieć do 2 lat. Ot tak po prostu.

Czy to mnie upoważnia do krzyczenia JP ?


Jak dla mnie to możesz krzyczeć nawet 'Ave Maria'...

Powiem ci tak, masz szczęście, że nie byłeś jeszcze pełnoletni... współczuję każdemu, kto w wieku 18-stu lat dostaje wyrok skazujący (nawet zawiasy)... zapomnijcie o pracy, zapomnijcie o szkole.. będzie się to za wami ciągnęło przez 10 lat. ;)

#111

Wendigo.
  • Postów: 54
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wstydzę się mojego pokolenia. Po zmroku strach na ulicę wyjść, bo za nic można dostać, jak jestem tolerancyjny, tak nie mogę ścierpieć debilizmu, chamstwa i braku szacunku dla drugiego człowieka, a tak się składa, że to są priorytety dresiarstwa. Jedyny plus, tego jest taki, że pewnie będę miał łatwiej o pracę.

Chciałbym, żeby takich antyspołecznych osobników izolowano lub trwale okaleczano, by nie stanowili zagrożenia dla innych, porządnych obywateli, niestety tak nie można...

#112

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nic nie uprawnia do krzyczenia jp na 100%, bo jakby tej policji nie było to nawet największy cwaniak miałby obawy przed samotnym wyjściem z domu.
Wszędzie zdarzają się ludzie którzy swojej pracy wykonywać nie powinni. Ostatnio widać to mocno w Kościele, w policji też się zdarzają, w straży pożarnej też spotkamy czasem podpalaczy. Nierzadko mechanicy specjalnie psują auta, albo wykręcają niektóre części i wkładają używane. Zawsze i wszędzie. Ale coś nie słyszę j.... mechaników na 100%. Bardziej się martwię o drecholi i innych dziwnych typków niż o policję, którą lubię widzieć. (no chyba że łamie prawo pijąc na mieście, to wtedy mogą na chwile pójść na pączka :D)

Żeby nie było, na dołku byłem, szukany na lewą stronę też, spisywany ileś tam razy tyż.

Co do kucania bez majtek. Prawdopodobnie byłeś podejrzany o dilerkę, i tak się właśnie sprawdza czy nie chowasz czegoś w za przeproszeniem dupie. Mają wierzyć na słowo? : p To tak jak taki znajomy. Pracował jako ochroniarz w sklepie. Na początku nie traktował klientów jako złodziei, i do pierwszej wypłaty musiał dopłacać bo tyle nakradli. ;) Potem już zmądrzał.

Użytkownik mylo edytował ten post 28.03.2010 - 18:10




#113

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wendigo, nie tylko ty :P. Spróbuj wyjść na Piłę po 16 bez żadnego kumpla... Na samych przedmieściach co ulica to dres.

Ostatnio miałem taką sytuację, że wracam sobie z rynku i patrzę, i przed takim pilskim klubem jest ze 100 gimbusiar i dresiarzy... Dobrze, że koło nich nie przechodziłem, bo by mnie zatłukli... Okazało się, że były to rytmy ulicy 2010...



#114

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

7 lat temu, jak byłem jeszcze gnojkiem, zostałem złapany przez "tajniaków", przesłuchany kilka razy a moja sprawa trafiła do sądu. Zostałem postawiony przed zarzutem z art. 280 KK, skazany, chociaż winy tak na prawdę mi nigdy nie udowodniono. Jakiś gnojek sobie ubzdurał, że ukradłem mu telefon. Opis się nie zgadzał, miejsce w którym niby byłem, no nic. Sąd rodzinny dowiedział się bonusowo o tym że wagarowałem i podpadłem jeszcze pod "wysoki stopień zdemoralizowania" i dostałem na rok kuratora. Jak bym był pełnoletni, pewnie poszedł bym siedzieć do 2 lat. Ot tak po prostu.

Czy to mnie upoważnia do krzyczenia JP ?


Prędzej upoważnia Cię do krzyczenia JS - czyli J***ć Sądy :/ Przez "tajniaków" zostałeś złapany i przesłuchany, a potem już sam sąd jak widzę. To sąd Cię skazał, to sąd wybrał taki wyrok, to sąd przydzielił kuratora. Gdzie tu logika?

#115

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdzie tu logika?


Uh, to było pytanie retoryczne. Chodziło mi o to że gówniane przypadki taki jak mój się po prostu zdarzają, przecież nie będe opluwał policji i sądownictwa teraz całe życie. A wyrostki odziane w ortalion uzurpują sobie prawa do nazywania ich dziećmi ulicy, bo ich zły pan policjant spisał za picie piwa pod blokiem i teraz są wielkimi wojownikami osiedla i hejterami.

Teraz sobie przypomniałem, że o moim nieszczęsnym przypadku była wzmianka w gazecie lokalnej. Dobrze że nie na pierwszą stronę.
Ogromny sukces Lubelskiej policji, nastoletni PRZESTĘPCA złapany na gorącym uczynku ! (bullshit ;])
Blargh.

Użytkownik Tsukiyomi edytował ten post 29.03.2010 - 03:44




#116

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sorry za odświeżanie tematu ale ;) :



Może niekoniecznie rozchodzi się o pokolenie JP - ale coś się dzieje i to poważnego ;).

Mam nadzieję, że co poniektórym nie pęknie żyłka :P

A zapomniał bym o jednym, od pewnego czasu mieszkam w Krakowie. I wiecie co ? Największy burdel robią tam pijani przedstawiciele "cywilizowanego" zachodu.

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 23.12.2010 - 13:58





 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych