Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO? w Wałbrzychu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#31

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jednak prawdopodobnie, mógł to być meteor który 28 lutego zakończył żywot nad granicą węgiersko-słowacką.

[url="http://www.youtube.com/watch?v=-j-57MlpoYg&feature=player_embedded"]http://www.youtube.c...player_embedded[/url]

Niby foty poszły na "kontaktTVN24" może Miecugow, albo Zubilewicz się ustosunkują.

więcej filmików

...to tak gdyby ktoś nie przeglądał linków i nie śledził tematu.

btw. zwracam honor Muhadowi, zmyliły mnie te opinie świadków...

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 14.03.2010 - 13:52

  • 1



#32 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

wczoraj około godziny 17stej widziałam jadąc przez Ostródę(pomorskie) podobne obiekty, dwa leciały obok siebie
podobnie jak w przypadku Wałbrzycha obiekty te były dosyć długo widoczne, i wyglądały zupełnie podobnie
jak na zdjęciu, zostawiając po sobie krótkie smugi dymu...

z czasem jednak okazało się, że są to dwa samoloty, nie mam pojęcia jakie samoloty tak wysoko latają,
że są widoczne tak długo, myślę że dało by radę obliczyć ich odległość od ziemi dzięki metodom nawigacji, geodezji,
oczywiście ktoś zapyta czemu zdjęć nie zrobiłam, jeea żałuję ale nie mogłam dokopać się do aparatu...
a że jechaliśmy już 8 godzin to co niektórzy mieli dość i pruliśmy równo do domu..

więc jak dla mnie temat jest zamknięty, uważam, że obiekt z Wałbrzycha to samolot.
Polski albo z innego kraju, ale samolot...

dodam tylko, że w Ostródzie jest jednostka wojskowa i lotnisko
  • 1

#33

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla porównania, tak wyglądał jeden z dwóch zbiorników na paliwo stałe SRB - Solid Rocket Booster który, został odrzucony przez prom Discovery podczas lotu do misji STS-131 i swobodnie opadał:

Dołączona grafika

Postaram się znaleźć lepszej jakości foto (na chwilę obecną, nic mi nie wiadomo o jakimkolwiek starcie, czegokolwiek w tamtym okresie). Podobieństwo jest dość duże, dlatego postanowiłem zrobić takie porównanie.
  • 0



#34

tomasz696.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ostatni post podany był ponad rok temu. Więc pora na aktualizacje:] niestety bez zdjęc.
Dzisiaj to jest 24-04-2011 około godzinyh 20:30 30:35 widziałem obiek lecący od strony podzamcza w strone szczawna. Ja znajdowałem sie na drodze obok makro. Obiekt zuważyłem dość szybko lecial powoli myslałem ze to jest śmigłowiec lecący z daleka. Lecz leciał zbyt nisko i nie wydawał żadnego dźwieku. Po za tym zastanawiało mnie światło które pojawiało sie z jednej to z drugiej strny obiektu.
Obserwowaem go długo kontem oka po czynm sie zatrzymałem gdyż zastanowił mnie fakt czemu nie ma dźwieku tylkowgo dla śmigłowca. Lecił na niedużeju wysokości, obiekt obracał sie w rózne strony lecz leciał po lini prostej obracając sie jednocześnie. Typowy kształt kuli nieduża prędkośc i wysokośc. Żałuje że zdjecia nie mam ale telefonem i tak by nie biło zbyt wiele widać, ale zawsze cos by było jakiś dowód. Widziałem to ja i moja koleżanka. Dopiero teraz po przyjściu do domu przechodza mnie małe dreszcze co to było?? UFO czy jakaś sonda?? tylko na jakim silniku leciała?? obracając sie wokoło i nie zostawiając zadnej smygi dźwieku.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych