Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Heinrich M.: Planeta Wenus Dziełem Bogów-Kosmitów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Planeta Wenus Dziełem Bogów-Kosmitów

Dołączona grafika

Nowatorska hipoteza popierana przez Ericha von Dänikena i potwierdzana przez zdjęcia NASA
● Atlantyda dziełem cywilizacji pozaziemskiej.
● Rysunki z płaskowyżu Nazca pozostałościami kosmicznej windy.
● Opis jej montażu w świętej księdze Majów Popol Vuh.
● Vimany - starożytne statki powietrzne służące jako kosmiczne promy.
● Tablice astronomiczne z Niniwy świadectwem potopu sprowadzonego przez bogów-kosmitów...

13 500 lat temu w Układzie Słonecznym doszło do kosmicznej kolizji. Planeta X zderzył a się z Jowiszem, dając początek pasowi asteroid i planecie Wenus. Zderzenie był o wynikiem świadomego działania pozaziemskiej cywilizacji, dysponującej wysoko rozwiniętą technologią.
Jaki cel przyświecał kosmitom? Czy w wyniku katastrofy bogowie-astronauci przybyli na Ziemię, a potem pozostawili ślady swojej obecności na wszystkich kontynentach starożytnego świata i doprowadzili do potopu, który miał oznaczać zagładę rodzaju ludzkiego? I czy w przyszłoś ci kosmici będą szukać nowej przestrzeni życiowej na naszej planecie? Czy bogowie powrócą?

**********************************
PS. Polecam daną książkę z kilku powodów. Ja nie czytałem wszystkiego co jest tam zawarte, tj. większość co zachacza o matematyke i dopasowania, ale jednak dało mi to nowy punkt odniesienia. Co wspólnego może mieć wielka czerwona plama na Jowiszu, pas asteroid między Marsem, a Jowiszem oraz sama ekstremalnie ukształtowana planeta Wenus? Tego dowiecie się z tej książki, a dowody dostarcza sama NASA.
Mimo wszystko powinniście choć raz ją przeczytać ;)
  • 0

#2

shanti.
  • Postów: 71
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bardzo ciekawy temat, ale dziwi mnie, że NASA dostarcza dowodów na cokolwiek... ; ) na pewno sięgnę po tą książeczkę
  • 0

#3

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że nie "NASA dostarcza dowodów" lecz autor interpretuje dane NASA na swój(niekoniecznie obiektywny) sposób. Chętnie zawieszę oko na tej pozycji, kiedy znajdę chwilę.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych