Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Wybuchowe video" - WTC7 i rzekome odgłosy wyburzania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Ocena analizy (35 użytkowników oddało głos)

Czy zgadzasz się z autorem tematu?

  1. Głosowano Tak (23 głosów [65.71%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 65.71%

  2. Głosowano Nie (6 głosów [17.14%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 17.14%

  3. Głosowano Nie mam zdania (6 głosów [17.14%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 17.14%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#106

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przypomniałem sobie że to było jakieś nagranie, ponieważ narrator chciał przedstawić, że dym pochodzi z wtc7 na podstawie kierunku z którego wydobywał się dym. O ile sa to zdjęcia WTC7 to chyba wyraźnie na nich widać ogrom zniszczeń. Pisze "o ile" bo widziałem już te zdjęcia ale nigdy nie widziałem podpisanych ich jako WTC7, tzn nie wiem jak wyglądał ten budynek i nigdy nie wiedziałem co te zdjęcia dokładnie przedstawiają. Wnioskując po wyrwie to jest to właśnie WTC7.

Pozdrawiam
  • 1

#107 Gość_xoenx

Gość_xoenx.
  • Tematów: 0

Napisano

ok, można usunąc moje konto.
Bawcie się fotelowcy,
to mnie przerasta, co widzę w odpowiedziach.

---------------
Proszę o usunięcie konta, ostatecznie, nie ma sensu w ogóle zajmować stanowiska na tym forum.
Mówię poważnie, proszę o usunięcie konta i będę słał taką prośbę do każdego gnoja z moderacji, tak długo, aż konto zostanie usunięte.


Przypomniałem sobie że to było jakieś nagranie

Idź już ingorancie, jeśli nadal nie rozumiesz, czym się to Wasze ulubione 9/11 kończy przez 10 lat, to znikaj.
Nie czuję się w obowiązku wyrażać służalczej, grzecznej postawy wobec kurestwa nabijania plusów tutaj.

Aquila czekam na erase konta, kulegen moze mogą.

PaZi, idź już.

Czekam na erase konta o co walczę 2 tygodnie z gnojami. Dajcie mi minusiki dalej.

Użytkownik xoenx edytował ten post 03.03.2010 - 19:52

  • 1

#108

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Po co i gdzie mam iść? To nie ja tu mam problem z przyznaniem, że na tych zdjęciach ta wyrwa jest jednak bardzo duża, że wizualizacje NIST nie opisują żadnego cudownego wydarzenia. To nie my opieramy swoje teorie na własnym widzimi się. My praktycznie zawsze przedstawiamy jakieś dowody, zdjęcia, filmy na których coś widać/da się wywnioskować. My nie piszemy że pożary były gigantyczne. Były duże ale nie zapominamy o uszkodzeniu struktury samego budynku co widać na zdjęciach i dopiero to razem z pożarami doprowadziło do zawalenia.

Teraz gdy przedstawiliśmy wam prosto w twarz najważniejsze dowody to ty uciekasz? Tak zachowuje się pewny siebie dyskutant?

Na szczęście my już wiemy, że milczenie lub obniżanie znaczenia argumentów jest waszą standardową techniką omijania niewygodnych dowodów.

Pozdrawiam
  • 1

#109

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zagadnienie wydaje się wyjaśnione. Manipulacje i kłamstwa strony prospiskowej obalone. Jak również brak kolejnych argumentów tej strony. Nie ma już co wyjaśniać i temat IMHO nadaje się do zamknięcia z ostatecznymi winikiem - wygrana sceptyków.

Czy prospiskowcy mają coś jeszcze do dodania?

@Aquila
To twój temat, więc tylko ty możesz podjąc taką decyzję. Moim zdanimie jesli druga strona nic nie dopisze, to trzebaby odjąc taką decyzję zanim kolejny "oświecony" tu wejdzie i trzeba z nim będzie wałkować wszystko od nowa. Przy okazji będziemy mieli kolejny temat do odsyłki jako obalone tezy prospikowców.

Pozdrawiam
  • 0

#110

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano


0.


Patrzę na to wszystko i zastanawiam się, jaka jest strategia vkalego.
I dochodzę do jednego wniosku. Grupą docelową vkalego są najwięksi naiwniacy. Wszyscy Ci, którzy bez mrugnięcia okiem, bez jakiekokolwiek sprawdzenia zaakceptują wszystko, co vkali zaserwuje. Patrząc na ten temat mam wrażenie, że gdyby vkali napisał, iż Ziemia jest płaska, to...
A zresztą, szkoda słów.


edycja

http://www.paranorma...ndpost&p=338847

…a może wyjaśni je ten forujący się tutaj na forumowego architekta, i to architekta z pokolenia na pokolenie,.. forujacy się wzorem twojego forowania się na forum, na akademickiego fizyka jądrowego, by krecić idiotów …. myślę, że jako architekt, jak mówi, powinien pojąć, choćby tylko to, że ty swoimi krecimi liczankami „dla idiotów” nieopatrznie zdyskwalifikowałeś oficjalny scenariusz zwałki wież piętro po piętrze,..a jeżeli on znowu, na wzór ciebie, ucieknie od tego tematu jak diabeł ucieka przed święconą wodą,..to może jako uczony architekt, jak się kreuje, zechce choćby wjaśnić jak to zdrowy rdzeń wież upadał na zdrowego siebie,..załamując i zarywając się przy tym oraz miażdżąc się w pył,...ciekawe co wyjdzie?... piramidalna budowa wież, jak to określił ją nieopatrznie mariush w debacie,..czy też wyjdzie piramidalnie dmuchany architekt, z pokolenia na pokolenie

http://www.v-tao.eu/component/option,com_joomlaboard/Itemid,31/func,view/id,1835/catid,2/


1.

..jako, że wcześniejsze moje uwagi w tym wybuchowym temacie,
stąd

…znalazły się już na forum, w okrojonej formie, kto chce doczyta u źródła, więc nie będę ich powtarzał, …. i daje kolejne stąd


[url="http://www.youtube.com/watch?v=8n-nT-luFIw&feature=player_embedded"]http://www.youtube.c...player_embedded[/url]

…słowa strażaka:

…we gotta get back,... seven is exploding,...
…musimy wrócić,... siedem jest eksploduje,...


2.


..aquila

http://www.paranorma...ndpost&p=374568

O rany, nie wytrzymam
Ktoś tutaj udaje, że nie ma pojęcia czym jest "panorama". To nie jest zwykłe zdjęcie, tylko kilka zdjęć robionych z tego samego miejsca w różnych kierunkach i połączonych w jedno. Stojąc na środku ulicy (jak to w Street View) chyba nie da się zrobić panoramy która miałaby 180 stopni i jednocześnie nie wykrzywiła ulicy. Potrzeba tylko odrobiny wyobraźni aby zrozumieć co na tym obrazku się znajduje, tym bardziej, że na mapie ulica jest wyraźnie prosta.


edycja


To widok, jaki proponuje nam vkali (zdjęcia są duże, więc podame je w formie linków):

http://img194.images...panorama2qh.jpg

(..pomniejszona fotka, skrzywienia z linku)

Dołączona grafika

Na jego zdjęciu telefon ma znajdować się tuż obok tego białego vana:

Dołączona grafika


…można przedstawić panoramę 64-70 west broadway st, bez skrzywiania,..jak widać

Dołączona grafika

...więc nikczemniku mówiący słowa przekręcone od prawdy o 180^, jeżeli już chciałeś sobie panoramicznie poskrzywiać o 180^, to trzeba było tak wrednie i odwrócenie poskrzywić sobie panoramę murray st tuż za budką na niej,..byłbyś wówczas wiargodny z tą 180^panoramą,..a tak jesteś tylko wrednym cia’owskim manipulantem,..

…i przestań głupio tutaj apelować o odrobinę wyobraźni u formowych nieprzytomniaków, którymi się wspierasz i otaczasz ..i odpuść sobie również odwołania do mapy, bo po tej wrednie skrzywionej panoramie jej nie dałeś,

Dołączona grafika

..to ja ją przywołałem, by nieprzytomni nieprzytomnieni twą panoramą, nie musieli doszczętnie nieprzytomnieć…

..a ten dzisiejszy news wraz z komentarzami

http://wiadomosci.on...ieniu,item.html

,..to specjalnie dla ciebie nikczemny zwolenniku tortur i wymordowania całych narodów w imię humanistykowych morderczych zapędów globalnych morderców, którzy by dokonać tej wielonorodowej rzezi, za pomocą rąk zwykłych morderców, w tym polskich,..wpierw dokonali rzezi na własnych obywateli, wyborców podatników

3.


[url="http://www.youtube.com/watch?v=8n-nT-luFIw&feature=player_embedded"]http://www.youtube.c...player_embedded[/url]

…sekwencje z telefonowaniem na pewno powstały po kolapsie wtc2,….czyli po 9.59, gdy padła wyburzona wtc2,..o 10.28 padła wyburzona wtc1

…mariush..w tym poście
http://www.paranorma...ndpost&p=374493
..dał link do filmu brytyjskiej „ tv zone reality” w dużo lepszej , lecz w wersji „peresz duperesz”,

Jeśli Ci nie przeszkadza język węgierski -> LINK
http://www.youtube.c...h?v=RmdRX8hhNOs


[url="http://www.youtube.com/watch?v=RmdRX8hhNOs"]http://www.youtube.c...h?v=RmdRX8hhNOs[/url]

..gdzie już na początku filmu mamy wyświetloną godzinę 10:15 am,

…po sekwencji, policyjnego wykładu „o bomb w peresz duperesz” do przyczadzonych pyłem z wyburzenia wtc2, zgromadzonych zapewne w jakimś budynku na west broadway st (..bo jak dalej wykażę, że wszystkie „ 9/11 stories from the city” dzieją się na tej nowojorskiej ulicy)....mamy sekwencję ze skrzyżowania west broadway st z warren st, … charakterystyczne speedy park oraz „Smyth - A Thompson Hotel‎”…85 west brodway

Dołączona grafika


Dołączona grafika

..następnie mamy sekwencję z telefonem i stażakiem który mówi „,... seven is exploding...” ..po wyraźnym wybuchu na skos po prawej stronie,..

..na tej telefoniczno wybuchowej sekwencji,..kawałek filmu w „peresz duperesz” podany przez mariusha się kończy,…

…przeszukując net za całym filmem oraz w bardziej zrozumiałej wersji,… znalazłem cia’owski śmietnik, a w nim m.in. pełną lub tylko pełniejsza wersję filmiku brytyjskiej „ tv zone reality” w wersji „peresz duperesz”,..drugi film na stronie…

http://www.911myths....explosion_video

z którego to cia’owskiego śmietnika, te bardzo drobiazgowo oraz bardzo wybiórczo dobrane śmieci aquila zamieścił na forum paranormalnych, w tym poście

http://www.paranorma...ndpost&p=373439

edycja

…wychodzi na to, że aquila [i mariush] dysponowali od początku pełną wersją filmiku w wersji „peresz duperesz”
.. zapewne mają również dostęp lub gdy będzie taka potrzeba mogą mieć również dostęp do oryginalnego filmu dokumentującego „9/11 city stories” przez jakiegoś amerykańskiego mosadczyka,…

..ale wracając do pełniejszego filmu w „presz duperesz” ze śmietnika,..kolejna sekwencją, po tej telefoniczno-wybuchowej,… jest scena również z ulicy west broadway st, ale nawet dalej jeszcze na północ niż „kręcona” była pierwsza sekwencja,.. bo za smyth - a thompson hotel‎”… gdzieś ok. 88-89 west broadway,..skąd zgromadzeni ludzie obserwują kolaps wyburzanej wieży wtc1 o 10:28,..

Dołączona grafika

…filmik w „peresz duperesz” kończy się tą sekwencją z kolapsu wyburzonej wtc1,

…myślę, że nawet nieprzytomnym o czynnym tylko ćwierć mózgu nietrudno będzie odpowiedzieć sobie na pytanie, co takiego kierowało ciasowskim paranormalnym śmieciarzem i wspierającą, go bandą debili, że z cia’owskiego śmietnika wybrał akurat azymut 135^ z godziną 10:50 nowojorskiego czasu letniego,..gdy wiedział, że ten zmontowany przez cia’owców film, zapewne dla ułatwienia, w „peresz duperesz” zaczynał się o 10:15 am, a kończył o 10:28

..pozostawiam otwartymi poniższe pytania,..

....jeżeli przyjąć za prawdę telefon na murray (dyskwalifikuje tę lokalizację oprócz innych nie tylko jej typ ale i wysokość jej zawieszenia na ścianie, w stosunku do tej z filmu,...) jakim cudem, oraz ile konkretnie czasu upłynęło od wybuchu wyburzenia wtc1, fimowanego przez kamerzystę na murray,..do czasu filmowania już samego kolapsu wtc1, gdzieś z okolicy 88-89 west Broadway,

…czyżby skoki filmowanych scen na west Broadway,..poczawszy od skrzyżowania west broadway st z warren st, …poprzez telefonowanie na niby Murray ?..buy z powrotem wrócić na west broadway st jeszcze dalej na północ niż skrzyżowanie z warren st,..były nie tylko po to by miedzy nie, wpleść rzeczywistą scenę ze spotkania telefonujących policjantów na broadway st ze strażakami, gdy wyburzano wtc7,..jeżeli uwzględnić śmiecących po latach cia’owskich śmieciarzy śmiecących na forach, tym zmontowanym przez cia’owców z mosadowskiego udokumentowania „9/11 city stories” i ich cele,..to wg mnie tak należy odbierać ten prowokatorski filmik wypuszczony przez brytyjskich ciaowców dla ułatwienia w „peresz duperesz”...

..dla ułatwienia orientacji w „przeskokach mosadczyka kamerzysty”daję jeszcze raz mapę,


Dołączona grafika

BTW Jestem bardzo rad, że vkali dostał bana. I sam z siebie robi takie nieinteligenta skoro jedyne co musi zmienić to przestać pisać te 3 kropki między zdaniami. Tak prosta czynno ale nie, wielki pan vkali tego nie zrobi. Nie dość że błaby to poprawna polszczyzna to jeszcze przyjemniej się coś takiego czyta. Robienie z tego takie wielkiego problemu i mowa o kneblowaniu ust to jakieś totalne nieporozumienie.Pozdrawiam


...nie pozdrawiaj,.. bo nie można odbarować kogoś,… tym, czego się nie ma, ..tym, tego czego darującemu brakuje,..a tutaj znajdziesz moją pełniejszą tobie odpowiedź,

http://www.v-tao.eu/...d,1834/catid,2/


…mając przed sobą wybór między społecznymi skutkami schizoidalnej paranoi, dotykającymi całe społeczności, jak w tym przypadku,

[url="http://www.v-tao.eu/content/view/46/35/"]http://www.v-tao.eu/...ent/view/46/35/

a leczeniem i ewentualnym wyleczeniem dotkniętego paranoją,.. nie będę ci życzył zdrówka za wcześnie,… i niechaj już będzie, że nachodzę cię i nie daję spokoju,… również we snach…

Użytkownik Przemo edytował ten post 06.03.2010 - 17:38

  • -3

#111

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Teraz to już przesada.
Budka zaprezentowana przez aquile jest taka sama jak na filmiku i jeśli mówisz że to nie ta to naprawdę masz problemy z porównywaniem obrazu.
Nie ma sensu odpowiadać temu panu na jego pytanie.

Wnioskuję o permamentną banicję na notoryczne ubliżanie mnie i innym użytkownikom na tym forum jak i jego (skoro dał linki to tak jakby wypisał to samo tutaj). W dodatku zarzuca wielu ludziom poważne zbrodnie bez szansy na jakąkolwiek obronę, gdyż ewentualna obrona kończy się kolejnymi obelgami.

Pozdrawiam - bo kultura tego wymaga Edycja
  • 1

#112

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Teraz to już przesada.
Budka zaprezentowana przez aquile jest taka sama jak na filmiku i jeśli mówisz że to nie ta to naprawdę masz problemy z porównywaniem obrazu.
Nie ma sensu odpowiadać temu panu na jego pytanie.

Wnioskuję o permamentną banicję na notoryczne ubliżanie mnie i innym użytkownikom na tym forum jak i jego (skoro dał linki to tak jakby wypisał to samo tutaj).
W dodatku zarzuca wielu ludziom poważne zbrodnie bez szansy na jakąkolwiek obronę, gdyż ewentualna obrona kończy się kolejnymi obelgami.

Pozdrawiam - bo kultura tego wymaga, której tobie ewidentnie brak



..czy stwierdzenie, że jesteście poważnie chory Pazi to obraza?..uważam, że to Wy Pazi swoją chorobliwą bezprzytomnością podpartą bufanadą wielokrotnie obraziliście dyskutujących z Wami użytkowników

.... mariush, aquila również i Wy Pazi oraz inni Wam Pazi podobni mieli oraz mają okazję bronić tych wg mnie morderców,..ale jakoś nie potrafią ich bronić,..wolą unikać odpowiedzi na poważne zarzuty niemożności zajścia kompletnie nierealnych, niefizycznych zdarzeń, urągających naukom ścisłym oraz zdrowemu rozsądkowi, ą mających wydarzyć się w 9/11'towym Dniu Cudów wg oficjalnej wersji Golobalnych Morderców

.. do dzieła wszyscy Wy Pazi,..i nie pozdrawiajcie Pazi, bo możecie jedynie obdarzyć tym co posiadacie,..swym brakiem zdrowia,..czyli Waszą chorobą,..życzenia choroby odsyłam nadawcom

Użytkownik vkali edytował ten post 06.03.2010 - 15:22

  • 1

#113

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tak jest to obraza i mam nadzieję, że moderatorzy zajmą się tobą. To nie jest forum dla wyznawców waszej religii, tylko forum dyskusyjne na którym powinien panować szacunek do drugiej osoby. Narazie to wy się plączecie w waszych manipulacjach. Nawet nie macie spójnej teorii co tak naprawdę się wydarzyło bo jeden element pasuje do termitu a inny do kosmicznych dział skalarnych.

Edycja
Pozdrawiam
  • 1

#114

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak jest to obraza i mam nadzieję, że moderatorzy zajmą się tobą. To nie jest forum dla wyznawców waszej religii, tylko forum dyskusyjne na którym powinien panować szacunek do drugiej osoby. Narazie to wy się plączecie w waszych manipulacjach. Nawet nie macie spójnej teorii co tak naprawdę się wydarzyło bo jeden element pasuje do termitu a inny do kosmicznych dział skalarnych.

Taki cham jak ty nie będzie mnie uczył kultury. Fakt że z toba rozmawiam wystarczy mi do pozdrawiania ciebie, gdyż ja mam szacunek do ludzi z którymi rozmawiam. Choć czasami wybitnie na to nie zasługują

Pozdrawiam



Edycja.

  • 1

#115

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

vkali widzę że lubisz dalej brnąć w swoim kłamstwie wiedząc że to i tak my mamy racje. Nie możesz zrozumieć że budka pokazana przez Aguile to jest ta z filmiku. Przejrzyj na oczy a nie ślepo wierzysz w to co przedstawiasz wszędzie dopatrując się spisku.
  • 0

#116

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Vkali dopiero co wróciłeś, a już dajesz powody do kolejnego warna. Pisz sobie jak chcesz, ale proszę nie ubliżaj innym, bo nie dajesz wyboru moderatorom.

To pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. Tym razem Edytuję Twój post, ale więcej robić tego nie mam zamiaru.



...to również pilnuj Pazi i Im pobobnych,..nie będzie wówczas syfu,..

vkali widzę że lubisz dalej brnąć w swoim kłamstwie wiedząc że to i tak my mamy racje. Nie możesz zrozumieć że budka pokazana przez Aguile to jest ta z filmiku. Przejrzyj na oczy a nie ślepo wierzysz w to co przedstawiasz wszędzie dopatrując się spisku.




..w stosunku do filmu..typ budka nie taki,..zawieszenie za niskie,.. lampa nie ta i za wysoko ,..okno nie te,..nic się nie zgadza,...

..jeżeli przyjąć, że to jest ta .. to moze wpierw wyjaśnij dlaczego i jakimi pobudlkami się kierował aquila, zrzynając z cia'owskiego śmietnika i dobrając już samodzielnie tak niemożliwy azumut,.. zawyżony o conajmiej sześć stopni,... co dało opóznienie wybuchu wyburzenia o ok. 25-28 minut za późno w stosunku do czasu zwałki wtc1,... bo przyjmujac tę budkę,..były to odgłosy wyburzenia wtc1, ..ciut dalej niż wtc7,...

..i nim zarzucisz mi kłamstwo,.bo ono jest właściwe aquili i mariushowi, co wielkokrotnie wykazałem..to wyjaśnij mi różnicę czasu,..miedzy kadrowaniem wybuchu na murray a kadrowaniem zwałki wtc1 z okolicy 88 west broadway o 10:28 czasu letniego ny w 9/11,


...przemo,

Użytkownik Mariush dnia 02.03.2010 - 15:18 napisał
Patrzę na to wszystko i zastanawiam się, jaka jest strategia vkalego.
I dochodzę do jednego wniosku. Grupą docelową vkalego są najwięksi naiwniacy. Wszyscy Ci, którzy bez mrugnięcia okiem, bez jakiekokolwiek sprawdzenia zaakceptują wszystko, co vkali zaserwuje. Patrząc na ten temat mam wrażenie, że gdyby vkali napisał, iż Ziemia jest płaska, to...
A zresztą, szkoda słów.


edycja


..i to ma być jedna miara, jednym wolno obrażać ..a obrażonych, gdy się bronią "tą samą monetą" wycina się czerwienią,..

..nic się nie zmieniło,..jedynie kolory

Użytkownik eru75 edytował ten post 10.03.2010 - 09:11
zaczepki słowne

  • 2

#117

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Najwięksi naiwniacy, a śmiecie, śmieciarze, debile, ludzie chorzy psychicznie i głupki to nie to samo. Forma i treść twoich postów świadczą o tym jak głęboko masz nas wszystkich w poważaniu.

..w stosunku do filmu..typ budka nie taki,..zawieszenie za niskie,.. lampa nie ta i za wysoko ,..okno nie te,..nic się nie zgadza,...


Może najpierw sam się wytłumacz z kłamstwa? Budka bardzo podobna ze zmienioną słuchawką (tyle lat minęło więc nic dziwnego), zawieszenie jest ok (wina perspektywy, bo kto by montował tą budkę tak nisko?), lampa nie ta bo ten odcinek elewacji był remontowany i widocznie razem z elewacją wymienili lampę, okno jak nabardziej to samo (czarne i dzielone na 6) i wszystko się zgadza. Zrób 2 fotki porównawcze i zaznacz nam, ociemniałem te różnice.

To po prawo od budki to wygląda mi na rolety zewnętrzne. Moje delikatesy też tak wyglądają po zamknięciu w nocy.

Pozdrawiam
  • 0

#118 Gość_Nestor

Gość_Nestor.
  • Tematów: 0

Napisano

Może będzie mały offtopic, ale tak się zastanawiam... Jak Wam się jeszcze chce tak sprzeczać? Na ośmiu stronach dywagujecie na temat jednej budki telefonicznej przechodząc do coraz wyrazistszych rękoczynów. Jeszcze jestem w stanie zrozumieć zwolenników teorii spiskowych, bo oni chociaż mają swoją ideologię nawracania świata i walki z zaszytymi na forum agentami KGB, ale reszta?

Skoro i tak jedna ani druga strona nie jest w stanie nawrócić tej przeciwnej, oraz w temacie powtarzane są ciągle te same argumenty to to jest nic innego jak zwykły flejm. Szkoda tylko, że ostatnio na forum dużo takich flejmów.

Chociaż nie przeczę, że początek tematu wyglądał ciekawie.
  • 0

#119

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak ktoś na białe mówi czarne to się nie dziw. Całe otoczenie budki oprócz słuchawki i kawałka elewacji jest identyczne, ale druga strona nie uznaje tego tłumaczenia. Ich lokalizacja nie ma nic w spólnego z filmikiem, bo ani wygląd budki ani pespektywa patrzenia na ten białoniebieski budynek jest zupełnie inna.

Pozdrawiam ;)

Użytkownik eru75 edytował ten post 10.03.2010 - 09:09
zaczepki słowne

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych